Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja kādam vēl bija šaubas par Rīgas domes Satiksmes departamenta vadības kompetenci un profesionalitāti, nu tām vajadzētu izgaist, - izrādās, ka ne ilgstoši departamenta direktora pienākumus pildošajam Emīlam Jakrinam, ne kādam citam departamenta darbiniekam nav apkopotas pilnas informācijas par šovasar Rīgā gaidāmajiem ielu remontiem.

Aizdomas par haosu, kāds šovasar būs jāpiedzīvo Rīgas ielās, radās jau tad, kad Satiksmes departaments sāka publiskot fragmentāras ziņas par iecerētajiem ielu remontiem.

Lai precīzi noskaidrotu, kāds tad ir plāns un termiņi, Pietiek pārstāvis nosūtīja Satiksmes departamentam oficiālu informācijas pieprasījumu, aicinot sniegt šādu informāciju par katru ieplānoto remontu:

1) remonta objekts (precīzs apraksts),

2) remonta sākums,

3) paredzētais remonta beigu termiņš,

4) darbu veicējs,

5) darbu finansējuma apjoms,

6) darbu finansējuma avots/avoti,

7) uzraugošā persona.

Taču ir izrādījies, ka pagaidām šādas apkopotas informācijas par galvaspilsētā gaidāmajiem ielu remontiem Satiksmes departamentā vienkārši nav. Viss, ko pašlaik var pateikt departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jakrins, ir – esot nepieciešams papildu laiks šādas informācijas apkopošanai.

„Rīgas domes Satiksmes departamentā 2018.gada 9.aprīlī tika saņemts Jūsu iesniegums, kurā lūgts sniegt informāciju par 2018.gadā plānotajiem Rīgas ielu remontdarbiem. Ņemot vērā to, ka pieprasītās informācijas daudzums ir apjomīgs, Rīgas domes Satiksmes departamentam nepieciešams papildus laiks atbildes sagatavošanai. Atbilde tiks sniegta iespējami ātri,” oficiālā atbildē skaidro Jakrins.

Tikko Satiksmes departaments pārsniegs Informācijas atklātības likumā noteikto informācijas sniegšanas termiņu, tiks iesniegts attiecīgs pieteikums administratīvajā tiesā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Apkaunojošais 24.septembris jeb Melnā Pirmdiena

Foto2018.gada 24.septembrī būs pirmdiena. Tā būs apkaunojošākā pirmdiena Latvijas vēsturē. Tā būs Melnā Pirmdiena – Latvijā līdz šim finansiāli nepiedzīvotas un ārprātīgas prettautiskās rīcības diena. Melnā Pirmdiena kļūs kolosālas bezjēdzības, izšķērdības, bezatbildības, vienaldzības diena. Melnā Pirmdiena kļūs uzskatāms simbols visiem finansiālajiem noziegumiem, kādus politiskā vara ir pastrādājusi pēcpadomju gados.
Lasīt visu...

6

KNAB priekšnieks Straume atstrādā savu politkrusttēvu labvēlību

FotoŠodien žurnālā Ir KNAB priekšnieks Jēkabs Straume paudis "savu neizpratni par vairāku senu lietu neizmeklēšanu līdz galam", un nu viņš tās esot cēlis gaismā.
Lasīt visu...

21

Vai VID piesedz miljonu afēru?

FotoLatvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) daudzkārt paustās bažas par kases aparātu reformas nesamērīgajām izmaksām un nereālajiem ieviešanas termiņiem, ir izrādījušās pamatotas. LTA jau pirms noteikumu pieņemšanas pauda iebildumus, uzskatot, ka reformai jābūt taisnīgai un pamatotai.
Lasīt visu...