Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tieslietu ministrija demonstrē jaunu haosa pakāpi Latvijas valsts pārvaldē, - trīs dienas pirms tieslietu ministra Dzintara Rasnača komandējuma ministrija gan zina, kad viņš dodas prom un kādu summu nodokļu maksātājiem izmaksās šis komandējums, bet nav „precīzi informēta”, kurp tieši ministrs dodas.

Pēc veselības ministra Gunta Belēviča demisijas Pietiek pēdējā laikā bija palicis tikai viens „regulārais aprūpējamais” – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kuram patīk regulāri doties arī eksotiskos ārvalstu braucienos par nodokļu maksātāju līdzekļiem, līdzi ņemot savu „operas pavadoni” – padomnieku Mārtiņu Drēģeri.

Taču pēdējos mēnešos Pietiek interesi ir piesaistījuši arī tieslietu ministra Rasnača ārvalstu braucieni, kas, kā nu izrādījies, ir ne mazāk interesanta tēma kā Belēviča un Rinkēviča komandējumi, - to apliecina nule kā saņemts Tieslietu ministrijas dokuments, ko šodien arī publicējam.

Kā izriet no šī ministrijas dokumenta – atbildes uz informācijas pieprasījumu, Tieslietu ministrija trīs dienas pirms komandējuma sākuma spēj nosaukt gan komandējuma laiku, gan tā izmaksas, gan arī amatpersonu, kas Rasnačam komandējumu apstiprinājusi, taču tai neesot ne jausmas, kurp tieši ministrs dodas.

„Šobrīd informācija nav precīzi pieejama,” – šādi ministrija par iecerēto Rasnača maršrutu izsakās gan saistībā ar viņa došanos uz ES Tieslietu un iekšlietu ministru padomes sanāksmi, gan par viņa iecerēto piedalīšanos ES Padomes konvencijas par cīņu pret cilvēku orgānu tirdzniecību parakstīšanas procedūrā.

Pietiek pagaidām nav izdevies noskaidrot, vai arī citas Tieslietu ministrijas amatpersonas ārvalstu braucienos dodas, ministrijai neesot informētai par komandējuma maršrutu un galamērķi. Domājams, ka skaidrību viesīs ministrijas atbilde uz oficiālu informācijas pieprasījumu par šo tēmu.

Pietiek arī turpmāk regulāri interesēsies par tieslietu ministra ārvalstu komandējumiem un tajos paveikto.

Dokumenti

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visu notiekošo var nosaukt - cinisms neaprakstāms

FotoPēdējās divās nedēļās vēroju notiekošo mūsu valstī. Un ir pienācis brīdis, kad sirds pilna. Lai gan varētu rakstīt ar konkrētiem vārdiem un konkrētām situācijām, mēģināšu pavisam īsi, kodolīgi ar neitrālu skatījumu.
Lasīt visu...

21

Veselības ministrijas pozīcija – mehāniķus un celtniekus veselības jomas vadībā

FotoApkopojot ministres Andas Čakšas veikumu veselības aprūpē, acīmredzamas kļūst piecas atziņas:
Lasīt visu...

21

Ticība varai

Foto1982. gada 8. jūnijā Ronalds Reigans Lielbritānijas parlamentā uzstājās ar slaveno runu “Krusta karš pret komunismu”. Sabiedrība tika sagatavota radikālai Amerikas ārpolitikas maiņai, kas ietekmēja arī Baltijas valstis. 14. jūnijā ASV prezidents parakstīja Baltijas brīvības dienas proklamāciju, kurā nosodīja Padomju Savienības nelegālo un varmācīgo Baltijas valstu okupāciju. Tas nozīmēja atteikšanos no 1975. gada Helsinku vienošanās starp PSRS un ASV, kad viena puse piekrita ievērot cilvēktiesības, bet otra – atzīt Eiropas robežu neaizskaramību.
Lasīt visu...

21

Mentālā haosa kumulācija jeb cilvēciskuma sabrukums

FotoAtkal nākas lietot medicīnā iecienītu jēdzienu. Sabiedrības analīzē vairs nepietiek ar sociālo zinātņu jēdzieniem. Tos nepieciešams nemitīgi papildināt ar medicīnā lietotiem jēdzieniem. Daudzu indivīdu veselības stāvoklis ir ļoti kritisks.
Lasīt visu...

6

Attieksme pret komunistisko genocīdu šodien: atklāta vēstule tautas priekšstāvjiem

Foto14.jūnijs ir viena no tām dienām gadā, kad mūsu valsts karogam piešķiram sēru noformējumu, un īpaši pieminam komunistiskā genocīda upurus.
Lasīt visu...

21

Biznesa neveiksminieki grib ietekmēt politiku

FotoViļņveidīgi apgriezienus uzņem un atkal zaudē Baltijas Asociācija - Transports un Loģistika, ko pirms nepilniem 12 gadiem nodibināja Ventspils ostas nesekmīgākie uzņēmumi un tos vadošie afēristi. Tās tagadējā vadītāja ir ilgstoša politiskā neveiksminiece un nodokļu nemaksātāja.
Lasīt visu...

21

Teritorija valstij nav “svētā govs”, reizēm to ir lietderīgi ziedot apmaiņā pret mieru un stabilitāti

FotoSabiedrībā ir kļūdains uzskats par valsti kā par struktūru, kura tiecas pēc teritoriālas ekspansijas. Patiesībā tā nav. Bieži lielā mērā tā nav. Protams, eksistē valsts veidolā noformētas politekonomiskās sistēmas, kurām ekspansija ir ne tikai dzīvesveids, bet izdzīvošanas līdzeklis.
Lasīt visu...