Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šajās dienās Jūrmalā, jahtkluba Vikings piestātnē Lielupē pietauvojusies iespaidīga jahta – ar Latvijas karogu, taču vēl bez Latvijas numuriem. Zinoši cilvēki stāsta, ka vairāk nekā miljonu eiro vērtā „rotaļlieta” paredzēta nu jau bēdīgi slavenajam Rīgas kuģu būvētavas „saimniekam” Vasilijam Meļņikam.

Oficiāla apliecinājuma tam pagaidām nav, taču nozares pārstāvji zina stāstīt, ka luksus klases jahta Sunseeker 56 ir absolūti jauna, ieradusies Lielupē tieši no Lielbritānijas ražotāja Sunseeker International un tās cena ir aptuveni miljons mārciņu – tātad vairāk nekā 1,1 miljons eiro.

Ja šī jahta patiešām paredzēta Meļņika vajadzībām, tā būs tikai kārtējā dārgā „rotaļlieta” miljonāra izklaidēm. Viņa kolekcijā, tikai norakstīti uz dažādām juridiskām personām, kā zināms, ir gan otrā svaiguma rolsroiss, gan aptuveni 140 tūkstošus eiro vērtais Mercedes Benz G 63 AMG luksus klases auto. Savukārt kolekcijas dārgākais objekts ir „zeltītais” kazino Londonā.

Zīmīgs ir Sunseeker jahtu reklāmas teksts, it īpaši ņemot vērā publiski izskanējušos paziņojumus, ka kuģu būvētavas darbinieki algas nav saņēmuši jau daudzus mēnešus:

„No zeltītiem rītiem un slinkiem brančiem spoguļgludās jūrās līdz tirkīzkrāsas pēcpusdienām, peldot un nirstot kristālskaidros ūdeņos, - tā ir īsta burvība.

Izpētīt tālus rifus, atklāt salu lagūnas un meklēt dzīves dārgumus no sirdi plosošiem, neaprakstāmu krāsu saulrietiem līdz melnākajām nakts debesīm ar triljonu zvaigžņu.

Šīs ir veltes, ko mīlēt – un izdzīvot visburvestīgākajā veidā.”

Kā redzams, šādu dzīvi miljonārs nolēmis dzīvot tieši laikā, kad, kā ziņo mediji, AS Rīgas kuģu būvētava ir nonākusi tik smagā saimnieciskajā stāvoklī, ka valsts budžetam ir parādā jau vairāk nekā 1,21 miljonu eiro un tai noteikts tiesiskās aizsardzības process.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Civilizācijas norieta enciklopēdija: mantojums

FotoĻoti izplatīts ir viedoklis par antīkās kultūras turpināšanos eiropeiskajā jeb Rietumu kultūrā. Par Rietumu kultūras sākotni un pamatu uzskata antīko kultūru. Tāds viedoklis dominē vispārējā izglītībā un sabiedrības masu apziņā.
Lasīt visu...

21

Vai TV3 politisko ziņu reportieris barojas no pirista Federa?

FotoVakar noskatījos visu televīziju sižetus par Reģionālās apvienības rīkoto preses konferenci par startu vēlēšanās. Sižeti kā jau sižeti - kas būs līderi, kāda programma, kā līdz šim veicies un kāds partijas reitings.
Lasīt visu...

13

Liksim svešus bērnus mierā

FotoIedomājieties - jūs pavadāt nedēļas nogali mājās ar ģimeni. Kamēr jūs esat virtuvē un gatavojat pusdienas, jūsu mājās kāds ielaužas un aizved prom jūsu bērnu. Kādu laiku šis "kāds" jūsu bērnu tur ieslodzījumā pie sevis, bet ar laiku bērns aug, kas, protams, rada problēmas - ēd vairāk, vajadzīgas jaunas drēbes utt. Tad nu nolaupītājs sameklē bērnunamu, kur jūsu bērnu izmitināt - lai atbildīgās iestādes par viņu rūpējas. Bet jūs par savu bērnu nekad vairs neko nedzirdat...
Lasīt visu...

12

Džungļu likumi

FotoLielākā cilvēku daļa, arī latviešu, dzīvo ilūziju varā. Bieži nākas dzirdēt sašutušas runas un pārmetumus par kādu politiķi – nu kā viņš tā drīkst, nu kā viņš tā var... Bet kāpēc lai viņš tā nedrīkstētu un nevarētu? Noziedznieki neveido noziedzīgas organizācijas, lai ievērotu likumus, politiķi neveido politiskas organizācijas un necīnās par varu, lai ievērotu likumus un partiju programmās rakstīto.
Lasīt visu...

22

Kāpēc es raudāju?

FotoEs esmu ļoti nemuzikāls cilvēks. Man ne tikai nav muzikālās dzirdes, man pat ir problēmas ar elementāra ritma sadzirdēšanu (pat valsī man ir problēmas, tam jābūt ļoti elementāram un izteiktam, lai es varētu izdejot visvienkāršāko viens, div’, trīs, viens, div’, trīs, bet par tādām lietām kā tango man pat nav, ko domāt). Man nepatīk arī pasākumi, kuros ir daudz cilvēku. Es varu izturēt, ja vajag, bet man nepatīk. Bet vēl vairāk man nepatīk un īpašas aizdomas raisa masu kultūras produkti. Ja kaut kas patīk visiem, es negribu pat uzzināt, kas tas ir.
Lasīt visu...

10

Esiet sveikti, Ziemas... nē, Dziesmusvētku dalībnieki

FotoSvētku dalībnieki! Šodien mēs svinam latviešu dziesmas un dejas svētkus! Es sveicu Vispārējo latviešu dziesmusvētku kopkori – mūsu tautas diženāko simbolu – stipru un varenu!
Lasīt visu...

21

Viss sākas galvā – gan attieksme, gan diskriminācija

FotoVēlos izteikt pārdomas par vienu tēmu, kura nav atrodama nevienas politiskās partijas līdz šim zināmajām priekšvēlēšanu programmām. Varbūt tāpēc, ka ilgus gadus šajā pasaules nostūrī gan padomijas laikos, gan arī neatkarības laikos tā bija un ir savā ziņā tabu. Līdzīgi kā ar karstu kartupeli - to paviļā, paviļā, bet baidās paņemt rokās, kur nu vēl par to runāt vai rakstīt. Lielākā daļa sabiedrības par to negrib runāt, rakstīt, kur nu vēl domāt. Kas to gribētu darīt? Tie ir cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem un viņu tuvinieki.
Lasīt visu...

Lursoft