Pietiek :: Ko ZZS Jūrmalas domes priekšsēdētāja darīja „Saskaņas” pasākumā ar Ušakovu?
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ko Zaļo un Zemnieku savienības pārstāve, jaunievēlētā Jūrmalas domes priekšsēdētāja Rita Sproģe darīja jūrmalnieku vidū, tiekoties ar partijas Saskaņa vadību, tostarp Nilu Ušakovu, - šādu jautājumu Pietiek šajās dienās, tieši Zemnieku savienības kongresa priekšvakarā uzdeva acīgi lasītāji.

Sproģe Jūrmalas domē ir ievēlēta no ZZS saraksta, tomēr tad vēl nebija iestājusies nevienā no ZZS partijām - ne Latvijas Zemnieku savienībā (LZS), ne Latvijas Zaļajā partijā. LZS rindās viņa iestājās tikai pagājušā gada oktobrī.

Ko gan jaunā kūrortpilsētas domes priekšsēdētāja tikai pusgadu pēc iestāšanās vienas partijas rindās meklē ideoloģiski pilnīgi citas partijas vadības rīkotas vēlētāju tikšanās vietā?

Pati Sproģe Pietiek to skaidro tā: „Tas ir publisks pasākums, un, tā kā esmu Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja, mani interesē, ko domā Jūrmalas pilsētas iedzīvotāji; tādēļ to apmeklēju.”

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kur nonāks Bordāns „mentu pasaules” darboņu pavadībā?

FotoKaut Saeimas vēlēšanas vēl tikai priekšā, virkne vismaz pagaidām parlamentā nepārstāvētu partiju jau metušās dalīt nākotnes lielos projektus, un šajā jomā īpaši izcēlusies Jaunā konservatīvā partija (JKP) un tās „Ekonomiskās analīzes grupas vadītājs” Gatis Eglītis, kuram izrādījies daudz ko teikt par dzelzceļa elektrifikācijas projektu. Šai sakarā atļaušos atgādināt šo un to publiski nezināmu par JKP „kadriem” un uzdot dažus uzvedinošus jautājumus „ekonomiskā analizētāja” sakarā.
Lasīt visu...

21

Vai priekšvēlēšanu kampaņās izmanto ministriju budžetus

Foto"Latvijas Reģionu apvienība" (LRA) lūgusi Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) izvērtēt, vai "Latvijas Radio" atskaņotajās Latvijas Republikas Finanšu ministrijas (FM) radio reklāmās nav saskatāma slēptā priekšvēlēšanu aģitācija un vai neatļautā veidā tiek tērēti administratīvie resursi. Vēstuli ar lūgumu izvērtēt attiecīgo situāciju LRA nosūtīja arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB). Sniegt paskaidrojumu par izvērsto radio kampaņu lūgts arī pašai Finanšu ministrijai.
Lasīt visu...

21

Morālais garants. 1. Pirmsvēlēšanu solījumu erozija

FotoLatvijas Republika ir Krievijas Federācijas klons. Abās valstīs ir nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks valstiskums. Pēc PSRS sabrukuma to izveidoja noziedzības mecenāti - PSKP un VDK nomenklatūras visnelietīgākā, visalkatīgākā, nacionāli visreakcionārākā daļa, kooptējot savā bandā nekaunīgi izveicīgus parvēnijus no pārējiem sociālajiem slāņiem.
Lasīt visu...