Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tikko kā Pietiek bija publicējis neoficiālo informāciju par kādreizējā satiksmes ministra Aivja Roņa iespējamu uzrunāšanu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatam un viņš pats to bija noliedzis, tā modras acis viņu pamanīja, trešdienas vakarā tiekoties ar Ministru prezidenta padomnieku Aigaru Freimani. Šis kā neikdienišķi godīgs cilvēks zināmais kungs gan apgalvo, ka sarunā „nekas tāds fokusēts nebija”. Publicējam īsu sarunu ar premjera padomnieku.

- Kāds bija jūsu tikšanās ar Aivi Roni galvenais temats?

- Mēs neko nopietnu nerunājām. Nekas tāds fokusēts nebija.

- Pēc kā iniciatīvas šī saruna notika?

- Viņš mani aicināja. Mēs sen nebijām tikušies. Mēs kopā mācījāmies. Man viņš ir labs paziņa.

- Vai runājāt arī par to, ka viņš varētu būt iespējamais VID vadītājs?

- Nē, nē, nē. Kategoriski nē. Es šo jautājumu kaut kādā ironiskā nozīmē pateicu kaut kad senāk. Parasti tas bija ar izteiktu humora piegaršu.

Ironiskā kārtā viņš ir palicis par kandidātu uz visiem iespējamajiem amatiem. Viņš vienmēr ir saukts par Ministru prezidenta, Valsts prezidenta amata kandidātu. Kas viņš tik nav bijis...

Ja kādā amatā parādās problēmsituācija, kā šajā gadījumā ir ar VID, tad es zinu, ka draugu, paziņu lokā viņam šis jautājums parasti uzdots. Visticamāk, ka viņš varētu kandidēt, tā tas parasti tiek pasniegts. Manuprāt, viņam tas ir apnicis.

- Saruna bija par visu un neko?

- Saruna bija mazliet par politiku, runājām par banku biznesiem, kas tur tagad ir par problēmām, kur viņš daudzējāda ziņā ir kompetentāks nekā es. Par Baidena vizīti, par Amerikas vēlēšanām.

- Vai tā bija privāta tikšanās?

- Izteikti privāta.

- Ja nav noslēpums, kur jūs tikāties?

- Mēs tikāmies Antonijas ielas un Elizabetes ielas stūrī [ja precīzāk – restorānā Vīna studija – red.piez.].

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visu notiekošo var nosaukt - cinisms neaprakstāms

FotoPēdējās divās nedēļās vēroju notiekošo mūsu valstī. Un ir pienācis brīdis, kad sirds pilna. Lai gan varētu rakstīt ar konkrētiem vārdiem un konkrētām situācijām, mēģināšu pavisam īsi, kodolīgi ar neitrālu skatījumu.
Lasīt visu...

21

Veselības ministrijas pozīcija – mehāniķus un celtniekus veselības jomas vadībā

FotoApkopojot ministres Andas Čakšas veikumu veselības aprūpē, acīmredzamas kļūst piecas atziņas:
Lasīt visu...

21

Ticība varai

Foto1982. gada 8. jūnijā Ronalds Reigans Lielbritānijas parlamentā uzstājās ar slaveno runu “Krusta karš pret komunismu”. Sabiedrība tika sagatavota radikālai Amerikas ārpolitikas maiņai, kas ietekmēja arī Baltijas valstis. 14. jūnijā ASV prezidents parakstīja Baltijas brīvības dienas proklamāciju, kurā nosodīja Padomju Savienības nelegālo un varmācīgo Baltijas valstu okupāciju. Tas nozīmēja atteikšanos no 1975. gada Helsinku vienošanās starp PSRS un ASV, kad viena puse piekrita ievērot cilvēktiesības, bet otra – atzīt Eiropas robežu neaizskaramību.
Lasīt visu...

21

Mentālā haosa kumulācija jeb cilvēciskuma sabrukums

FotoAtkal nākas lietot medicīnā iecienītu jēdzienu. Sabiedrības analīzē vairs nepietiek ar sociālo zinātņu jēdzieniem. Tos nepieciešams nemitīgi papildināt ar medicīnā lietotiem jēdzieniem. Daudzu indivīdu veselības stāvoklis ir ļoti kritisks.
Lasīt visu...

6

Attieksme pret komunistisko genocīdu šodien: atklāta vēstule tautas priekšstāvjiem

Foto14.jūnijs ir viena no tām dienām gadā, kad mūsu valsts karogam piešķiram sēru noformējumu, un īpaši pieminam komunistiskā genocīda upurus.
Lasīt visu...

21

Biznesa neveiksminieki grib ietekmēt politiku

FotoViļņveidīgi apgriezienus uzņem un atkal zaudē Baltijas Asociācija - Transports un Loģistika, ko pirms nepilniem 12 gadiem nodibināja Ventspils ostas nesekmīgākie uzņēmumi un tos vadošie afēristi. Tās tagadējā vadītāja ir ilgstoša politiskā neveiksminiece un nodokļu nemaksātāja.
Lasīt visu...

21

Teritorija valstij nav “svētā govs”, reizēm to ir lietderīgi ziedot apmaiņā pret mieru un stabilitāti

FotoSabiedrībā ir kļūdains uzskats par valsti kā par struktūru, kura tiecas pēc teritoriālas ekspansijas. Patiesībā tā nav. Bieži lielā mērā tā nav. Protams, eksistē valsts veidolā noformētas politekonomiskās sistēmas, kurām ekspansija ir ne tikai dzīvesveids, bet izdzīvošanas līdzeklis.
Lasīt visu...