Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nila Ušakova vadītajai Rīgas domei šodien ir pieprasīta pilna informācija par tās algoto darbinieku barbarisko rīcību ar kociņiem un stādiem, ko pašvaldības iznīcināto koku dobēs pēdējās nedēļās mēģina iestādīt galvaspilsētas apzaļumošanā ieinteresēti aktīvisti: šos kociņus nakts melnumā, pildot domes vadības neoficiālu rīkojumu, izrausta pašvaldības darbinieku.

Šodien Pietiek pārstāvis ir nosūtījis Rīgas domei oficiālu informācijas pieprasījumu, aicinot Informācijas atklātības likumā noteiktajā kārtībā sniegt šādas ziņas:

1) kas ir tās pašvaldības iestādes vai kapitālsabiedrības, kas nodarbojas ar to stādījumu iznīcināšanu, ko galvaspilsētas centrā ir veikušas pilsētas apzaļumošanā ieinteresētas privātpersonas un nevalstiskās organizācijas (par katru attiecīgo juridisko personu miniet tās pilnu nosaukumu un tiesisko pamatojumu tās darbībām, iznīcinot stādījumus, ko galvaspilsētas centrā ir veikušas pilsētas apzaļumošanā ieinteresētas privātpersonas un nevalstiskās organizācijas),

2) cik gadījumos katra no šīm juridiskajām personām 2018. gadā laikā posmā no 1. aprīļa līdz 20. aprīlim ir veikusi privātpersonu veiktu stādījumu iznīcināšanu galvaspilsētā. Par katru gadījumu sniedziet datus par konkrētā stādījuma iznīcināšanas precīzu vietu, konkrētās iznīcināšanas laiku (datums, laiks), šīs iznīcināšanas veicējiem (konkrētā kapitālsabiedrība, tās konkrētie darbinieki, par katru darbinieku minot vārdu, uzvārdu un ieņemamo amatu) un konkrētās iznīcināšanas tiesisko pamatojumu.

3) cik gadījumos katra no šīm juridiskajām personām laikā posmā no 2017. gada 1. janvāra līdz 2018. gada 20. aprīlim ir veikusi koku izzāģēšanu galvaspilsētā. Par katru gadījumu sniedziet datus par konkrētā koka nozāģēšanu precīzu vietu, konkrētās iznīcināšanas laiku (datums, laiks), šīs iznīcināšanas veicējiem (konkrētā domes struktūra vai kapitālsabiedrība, tās konkrētie darbinieki, par katru darbinieku minot vārdu, uzvārdu un ieņemamo amatu) un konkrētās nozāģēšanas pamatojumu.

Pēc šīs informācijas saņemšanas to nekavējoties publicēsim.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Apkaunojošais 24.septembris jeb Melnā Pirmdiena

Foto2018.gada 24.septembrī būs pirmdiena. Tā būs apkaunojošākā pirmdiena Latvijas vēsturē. Tā būs Melnā Pirmdiena – Latvijā līdz šim finansiāli nepiedzīvotas un ārprātīgas prettautiskās rīcības diena. Melnā Pirmdiena kļūs kolosālas bezjēdzības, izšķērdības, bezatbildības, vienaldzības diena. Melnā Pirmdiena kļūs uzskatāms simbols visiem finansiālajiem noziegumiem, kādus politiskā vara ir pastrādājusi pēcpadomju gados.
Lasīt visu...

6

KNAB priekšnieks Straume atstrādā savu politkrusttēvu labvēlību

FotoŠodien žurnālā Ir KNAB priekšnieks Jēkabs Straume paudis "savu neizpratni par vairāku senu lietu neizmeklēšanu līdz galam", un nu viņš tās esot cēlis gaismā.
Lasīt visu...

21

Vai VID piesedz miljonu afēru?

FotoLatvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) daudzkārt paustās bažas par kases aparātu reformas nesamērīgajām izmaksām un nereālajiem ieviešanas termiņiem, ir izrādījušās pamatotas. LTA jau pirms noteikumu pieņemšanas pauda iebildumus, uzskatot, ka reformai jābūt taisnīgai un pamatotai.
Lasīt visu...