Pietiek :: Spriežot pēc naudas balvu izmēriem, Šadurska ministrijā vislabāk strādā viņa padomnieks un biroja vadītājs
Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Spriežot pēc pagājušā gada beigās dāsni izmaksātajām naudas balvām, Kārļa Šadurska vadītajā Izglītības un zinātnes ministrijā pērn vislabāk ir strādājuši divi darbinieki – viņa biroja vadītājs Andis Geižāns un padomnieks Mārtiņš Langrāts. Pietiek šodien publicē gan šo sarakstu, gan arī pārskatu par ministrijas darbiniekiem pagājušā gada decembrī izmaksātajām piemaksām.

Tā kā vairāki Pietiek lasītāji ir norādījuši uz iespaidu, ka, ļoti iespējams, ministrijas vadība ir savdabīgi uztvērusi ziņu pieprasījumu un „piemirsusi” sniegt datus par ministrijas augstāko ierēdņu saņemtajām piemaksām, prēmijām un naudas balvām, Šadurskim jau ir nosūtīts jauns informācijas pieprasījums.

Dokumenti

FotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vai es varēšu?

FotoVēlēšanu kampaņu triki vairās no vārdiem “Vai es varēšu?”. Jo zina, ka iebalsosies arī tie, kas par spēju un lietpratības sentimentiem galvu nelauza un iespējas virza pa priekšu spējām. 
Lasīt visu...

21

"Progresīvo” programma: solidaritāte, vienlīdzība un sociālā drošība, bet par aizsardzību ne vārda

Foto"Progresīvo vērtības": Brīvība - Solidaritāte - Vienlīdzība - Daba – Vide. "Progresīvie" sakņojas sociāli atbildīgas demokrātijas tradīcijā.
Lasīt visu...

21

Bailes no patiesības un patiesības korumpētība

FotoMūsdienu Latvijā viena no psiholoģiski traumatiskākajām un sociāli amorālākajām izpausmēm ir bailes no patiesības par dzīves realitāti. Sastopama patiesības konsekventa noklusēšana.
Lasīt visu...