Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai Rīgas domes Satiksmes departamenta priekšnieka pienākumu izpildītāja Emīla Jakrina klātbūtnē ceļu satiksmes noteikumi pārstāj darboties? Lai gan tieši viņa vadītā iestāde, kas Rīgas ielās izvieto ceļazīmes, izskatās, ka pati amatpersona uzskata - tās neattiecas ne tikai uz viņu pašu, bet arī uz draugiem, paziņām un sarunu biedriem.

Šodien pusvienos dienā Rīgā, bēdīgi slavenās „izremontētās” Krišjāņa Barona un Lāčplēša ielu stūrī bija vērojams, kā Rīgas pašvaldības galvenais satiksmes organizētājs Emīls Jakrins acīmredzami uzskata – viņš ir pietiekami svarīga amatpersona, lai pat ar viņa klātbūtni pietiktu ceļu satiksmes noteikumu un ceļazīmju ignorēšanai.

Lai gan šajā vietā jebkurai redzīgai personai ir viegli pamanāma ceļazīme „apstāties aizliegts”, Jakrins, kuram bija ievajadzējies parunāties ar kādu kungu, izlikās nemanām, ka kungs savu BMW markas automašīnu ar valsts reģistrācijas numuru IB-1 uz sarunas laiku novieto vietā, kur apstāšanās ir aizliegta.

Saruna ilga labu brīdi, un visu šo laiku no Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāja uzvedības skaidri bija saprotams – tādus sīkumus kā ceļazīmes viņš neuzskata par saistošiem, vismaz ne tad, ja runa ir par svarīgām pārrunām ar viņa līdzdalību.

Red.piez. Emīls Jakrins pagaidām nav vēlējies sniegt savu skaidrojumu saistībā ar šo Pietiek lasītāja fiksēto gadījumu. Uz telefonzvaniem viņš neatbildēja, bet pēc īsziņas saņemšanas izslēdza mobilo telefonu.

Foto

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Veselības ministrijas pozīcija – mehāniķus un celtniekus veselības jomas vadībā

FotoApkopojot ministres Andas Čakšas veikumu veselības aprūpē, acīmredzamas kļūst piecas atziņas:
Lasīt visu...

21

Ticība varai

Foto1982. gada 8. jūnijā Ronalds Reigans Lielbritānijas parlamentā uzstājās ar slaveno runu “Krusta karš pret komunismu”. Sabiedrība tika sagatavota radikālai Amerikas ārpolitikas maiņai, kas ietekmēja arī Baltijas valstis. 14. jūnijā ASV prezidents parakstīja Baltijas brīvības dienas proklamāciju, kurā nosodīja Padomju Savienības nelegālo un varmācīgo Baltijas valstu okupāciju. Tas nozīmēja atteikšanos no 1975. gada Helsinku vienošanās starp PSRS un ASV, kad viena puse piekrita ievērot cilvēktiesības, bet otra – atzīt Eiropas robežu neaizskaramību.
Lasīt visu...

21

Mentālā haosa kumulācija jeb cilvēciskuma sabrukums

FotoAtkal nākas lietot medicīnā iecienītu jēdzienu. Sabiedrības analīzē vairs nepietiek ar sociālo zinātņu jēdzieniem. Tos nepieciešams nemitīgi papildināt ar medicīnā lietotiem jēdzieniem. Daudzu indivīdu veselības stāvoklis ir ļoti kritisks.
Lasīt visu...

6

Attieksme pret komunistisko genocīdu šodien: atklāta vēstule tautas priekšstāvjiem

Foto14.jūnijs ir viena no tām dienām gadā, kad mūsu valsts karogam piešķiram sēru noformējumu, un īpaši pieminam komunistiskā genocīda upurus.
Lasīt visu...

21

Biznesa neveiksminieki grib ietekmēt politiku

FotoViļņveidīgi apgriezienus uzņem un atkal zaudē Baltijas Asociācija - Transports un Loģistika, ko pirms nepilniem 12 gadiem nodibināja Ventspils ostas nesekmīgākie uzņēmumi un tos vadošie afēristi. Tās tagadējā vadītāja ir ilgstoša politiskā neveiksminiece un nodokļu nemaksātāja.
Lasīt visu...

21

Teritorija valstij nav “svētā govs”, reizēm to ir lietderīgi ziedot apmaiņā pret mieru un stabilitāti

FotoSabiedrībā ir kļūdains uzskats par valsti kā par struktūru, kura tiecas pēc teritoriālas ekspansijas. Patiesībā tā nav. Bieži lielā mērā tā nav. Protams, eksistē valsts veidolā noformētas politekonomiskās sistēmas, kurām ekspansija ir ne tikai dzīvesveids, bet izdzīvošanas līdzeklis.
Lasīt visu...