Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saulkrastu deputātes Santas Ancānes brālis Arturs Ancāns savai firmai Katrīnbādes placis, kuru viņš pārstāv uz pilnvaras pamata, sarūpējis no domes zemes nomas līgumu autostāvvietai jūras krastā par 413 eiro gadā - 10 gados tātad 4130 eiro. Pēc tam viņš šīs nomas tiesības, ko ieguvis uz 10 gadiem, pārdod ar sludinājuma palīdzību par 100 000 EUR. Plašāk katrs var aplūkot šim īsajam rakstam pievienotajos dokumentos.

Tāpat ir aizdomas, ka šis pats Ancāns ir organizējis sabotāžu pret domes priekšsēdētāja vietnieku Normundu Līci, ievietojot sludinājumus ar viņa tālruņa numuru. Tā kā sludinājumu teksti bija ārkārtīgi vilinoši, zvanu bija tik daudz, ka telefons zvanīja bez mitas. Arī sludinājumi - pielikumos. Tāpat pielikumā informācija par to, ka policijā sākts kriminālprocess par šo gadījumu.

Šis pats Ancāns ir saņēmis no Sabiedrības integrācijas fonda naudu avīzes Zobrati izdošanai, kura nav reģistrēta kā plašsaziņas līdzeklis, bet nodarbojas ar priekšvēlēšanu aģitāciju Alenam Horstam, kura vēstuli saulkrastiešiem Pietiek publicēja un kurš kandidē vēlēšanās kā pirmais savas partijas sarakstā. Arī avīzes numurs un informācija par finansējumu no Sabiedrības integrācijas fonda - pielikumos.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visu notiekošo var nosaukt - cinisms neaprakstāms

FotoPēdējās divās nedēļās vēroju notiekošo mūsu valstī. Un ir pienācis brīdis, kad sirds pilna. Lai gan varētu rakstīt ar konkrētiem vārdiem un konkrētām situācijām, mēģināšu pavisam īsi, kodolīgi ar neitrālu skatījumu.
Lasīt visu...

21

Veselības ministrijas pozīcija – mehāniķus un celtniekus veselības jomas vadībā

FotoApkopojot ministres Andas Čakšas veikumu veselības aprūpē, acīmredzamas kļūst piecas atziņas:
Lasīt visu...

21

Ticība varai

Foto1982. gada 8. jūnijā Ronalds Reigans Lielbritānijas parlamentā uzstājās ar slaveno runu “Krusta karš pret komunismu”. Sabiedrība tika sagatavota radikālai Amerikas ārpolitikas maiņai, kas ietekmēja arī Baltijas valstis. 14. jūnijā ASV prezidents parakstīja Baltijas brīvības dienas proklamāciju, kurā nosodīja Padomju Savienības nelegālo un varmācīgo Baltijas valstu okupāciju. Tas nozīmēja atteikšanos no 1975. gada Helsinku vienošanās starp PSRS un ASV, kad viena puse piekrita ievērot cilvēktiesības, bet otra – atzīt Eiropas robežu neaizskaramību.
Lasīt visu...

21

Mentālā haosa kumulācija jeb cilvēciskuma sabrukums

FotoAtkal nākas lietot medicīnā iecienītu jēdzienu. Sabiedrības analīzē vairs nepietiek ar sociālo zinātņu jēdzieniem. Tos nepieciešams nemitīgi papildināt ar medicīnā lietotiem jēdzieniem. Daudzu indivīdu veselības stāvoklis ir ļoti kritisks.
Lasīt visu...

6

Attieksme pret komunistisko genocīdu šodien: atklāta vēstule tautas priekšstāvjiem

Foto14.jūnijs ir viena no tām dienām gadā, kad mūsu valsts karogam piešķiram sēru noformējumu, un īpaši pieminam komunistiskā genocīda upurus.
Lasīt visu...

21

Biznesa neveiksminieki grib ietekmēt politiku

FotoViļņveidīgi apgriezienus uzņem un atkal zaudē Baltijas Asociācija - Transports un Loģistika, ko pirms nepilniem 12 gadiem nodibināja Ventspils ostas nesekmīgākie uzņēmumi un tos vadošie afēristi. Tās tagadējā vadītāja ir ilgstoša politiskā neveiksminiece un nodokļu nemaksātāja.
Lasīt visu...

21

Teritorija valstij nav “svētā govs”, reizēm to ir lietderīgi ziedot apmaiņā pret mieru un stabilitāti

FotoSabiedrībā ir kļūdains uzskats par valsti kā par struktūru, kura tiecas pēc teritoriālas ekspansijas. Patiesībā tā nav. Bieži lielā mērā tā nav. Protams, eksistē valsts veidolā noformētas politekonomiskās sistēmas, kurām ekspansija ir ne tikai dzīvesveids, bet izdzīvošanas līdzeklis.
Lasīt visu...