Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

22.12.2015. 14:11

Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

egils1

09.12.2015. 13:24

»

¥¥¥

Nu bet tad jau ari rindu nebūs un vairāk kasieru nevajadzēs, ari autobusi pustukši staigās;) Tu saskati tajā problēmu


Rimi un Maxi invāziju aizvietosim stipri ar savu nacionālo ...Bioloģisko produkciju...

Atbildēt

andris a

09.12.2015. 13:20

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

Ziķeris Nr.8

07.12.2015. 15:36

Lai kā cienu Hermani, te man liekas, ka viņš totāli gļuko. Precīzāk - jauc mušas ar makaroniem.

Islama valsts lielākais zaudējums JAU ir noticis - cilvēki negrib tur dzīvot, tādēļ bēg. gan dēļ bumbošanām, gan vienkārši tādēļ, ka dzīvot pēc šariata likumiem vienkārši nav cilvēka cienīgi.

Islama valsts gribēja parādīt, ka teroristi iekļuvuši Eiropā ar bēgļu straumi. Tas bija viņu mērķis, un to viņi sasniedza. Polija, Vācija, arī Latvija paziņoja, ka pārskata savu lēmumu par bēgļu uzņemšanu. Bingo! Tā uzskata arī Hermanis. Un tur ir viņa saskares punkts ar Islama valsti - viņi negrib vienu un to pašu.

Savukārt, negribēt bēgļus Eiropā ir jebkura eiropieša demokrātiskās tiesības. es arī viņus negribu šeit. un arvien mazāk cilvēku to grib. Nu tad beigsim liekuļot un pateiksim, ka Eiropas valdības kaut ko ir nogulējušas, bēgļus uzņemsim, bet ievietosim viņus internēto nometnēs, kā tas bija pēc otrā pasaules kara. Bet ar krietni mazākām šansēm palikt. un bēgļu uzreiz kļūs kriteni mazāk.

Starp bēgļiem un terorismu ir krietni mazāks sakars, nekā histēriski to tagad izpūš. Tādēļ nejauksim mušas ar makaroniem, un neārstēsim gripu ar purgenu. Būsim precīzi, cien. režisor. Jo, kur neesam precīzi, vells spēlējas.

Atbildēt

absoluuti piekriitu

06.12.2015. 17:32

»

nahermanis

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes


vai tagad hermanis un gljevulis ir sinonimi ? vai septinbernu tevam maksliniekam ir iipasas privilegijas? taa pabailiigi -pa eiropaam dzivoshos (nevis savaa valstii), bet - hamburgaas nedroshi. palikshu pariizees. (un taisni tur, kur notika tragedija. jo visi jau zina optimistisko ticejumu, ka lode (zibens, bumba .. ) otru reizi tai pashaa vietaa nekjers. taatad tur visdroshak..

Atbildēt

?!

06.12.2015. 16:57

»

Sandis

"Mēs neatbalstām šo entuziasmu atvērt Eiropas robežas nekontrolētai imigrācijai


Bet kurš tev, āpsi, pavēstīja, ka rasisms ir kas slikts?!?

Atbildēt

Krahs

06.12.2015. 12:21

A. Hermanim ir paveicies, jo viņā mīt veselais saprāts, bet Vācija jau sen veselo saprātu ir pazaudējusi un tagad vadās tikai pēc slima prāta radītajām Eiropas "vērtībām".

Atbildēt

antons mikoss

06.12.2015. 09:20

»

nahermanis

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes


anonīmiķis smird pēc definīcijas.

Atbildēt

antons mikoss

06.12.2015. 09:18

»

Jampazijs no Elejas

Es Tevi atšifrēju, Tu esi Nac.teātra direktors


V;sus ne. tikai tos, kuri grib še Krievijas un krievu varu.

Atbildēt

srs

06.12.2015. 07:37

Laikam vektora virziena maiņa. Vai mūsējie spēs pārorientēties?

Atbildēt

nahermanis

06.12.2015. 05:15

Rasisms jebkurās tā izpausmēs smird. Tāpat kā hermaņa bailes.
Bēgļiem jādzīvo savā dzimtenē, bet, ja viņu dzimteni bumbo visi, kam nav slinkums, tad bēgļiem jādzīvo bumbotāju mājās. Loģiski.

Atbildēt

Solo

06.12.2015. 04:40

Augstākās rases pārcilvēks Her manis laikam grib kļūt par ko līdzīgu fīreram.

Atbildēt

Valstiņas Kasītes paziņojums

06.12.2015. 02:47

»

švalis

Šajā teritorijā darbojas vai nu okupantu atstātie ekonomiskie sarkanie teroristi,vai vietējie darba devēji ir tik stulbi ka nespēj izveidot eiropas līmeņa darbavietas ar atbilstošu samaksu.Drīzak jau darbojas abi faktori un tādēļ šī teritorija iztukšojas.Nekādi imigranti,darbojoties šiem abiem faktoriem...


Valstiņā ir valsts kapitālsabiedrību valsts atbalstīta valsts kases izztukšošanas politika ar mērķi nodrošināt valsts ēnu ekonomiku valsts vadītāju interesēs izmantojot visus valsts resursus, kuru sadali pieskata valsts apmaksāti ierēdņi par valts algu un valsts piemaksām.

Atbildēt

Lauku pāķis

05.12.2015. 17:12

»

U.U.

Kungs ir postcilvēku režisors. Cilvēki viņa "interpretācijas" nemaz nesaprot un tajās saskata kaut kādas garīgās kroplības. Īsti vīri netaisa sev tik prasti slavu filistru pūlī uz citu cilvēku nāves rēķina. Vārdu sakot, riebīgs tips uz visām pusēm. Pretīgas atrunas par savu tekstu, jau laikus paredzot...


Tā viš ir. Varbūt Hermaņa kungs var paskaidrot kāpēc pēc 9/11 nekas nekur netika dzirdēts par lidmašīnu "melnajām" kastēm....tās pat okeānos atrod, bet gruvešu kaudzēs ne čiku ne grabu....Kad bikses pilnas atcerējās ka ir latviešu ne lumpeņu tauta...

Atbildēt

cits Troll

05.12.2015. 17:00

Arī piekrītu, ja par lumpeņiem nepiekritu un uzskatīju to par bezkaunību pret tautu, tad tagad - ar patiesu cieņu, ja tos bēgošos arābus neiemācīs pakļauties, tad nafig, lai mauc atpakaļ uz āfriku

Atbildēt

Troll

05.12.2015. 16:51

Alvi, respect!
Katrs islāmistu bēglis ir spējīgs radikalizēties.
Ikdienā viņš var būt mīlīgs kā jērs. Tad pārlasa Korānu vai īstajā brīdī saņem uzdevumu.
Un kļūst terorists, iet nogalināt "neticīgos".
Kā nupat tas pārītis Kalifornijā, kad tika noslepkavoti 14 cilvēki, bet 21 ievainots.

Atbildēt

švalis

05.12.2015. 14:54

»

Kvalis

Nu, skaists jau paziņojums bez gala ... Tomēr mēs, tāpat kā Eiropa jau senāk, neatlaidīgi virzāmies uz situāciju, kad, šai teritorijā nevienu no malas neielaižot, šeit vienkārši vairs nebūs, kam strādāt. Ticiet man, nepaies pat 20 gadiņi, kad Rimi vai Maximā būs norma, ja strādās 1 kase, un autobuss...


Šajā teritorijā darbojas vai nu okupantu atstātie ekonomiskie sarkanie teroristi,vai vietējie darba devēji ir tik stulbi ka nespēj izveidot eiropas līmeņa darbavietas ar atbilstošu samaksu.Drīzak jau darbojas abi faktori un tādēļ šī teritorija iztukšojas.Nekādi imigranti,darbojoties šiem abiem faktoriem,šajā teritorijā neapmetisies.

Atbildēt

derdz

05.12.2015. 14:35

»

Vo

Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas...


Jūs bez apsaukāšanās, laikam, neprotat iztikt :)! Starp citu katrai tautai ir savs dzīves cikls, kas atkarīgs no katras tautas cik saliedēti, utml., esam it visā. Palasi vēsturi, cik daudz tautu ir bijušas un uz ta pamata veidojušās jaunas tautas, jauna valoda, utt.! Visi mēs dzīvojam uz vienas planētas, kur it kā katrai tautai ir dota sava dzīves telpa, bet ir apstākļ, kuri nav mūsu varā, bet, Dieva ziņā, jo nekas tāpat vien nenotiek...vai esi lasījis kāpēc senāk citas tautas kuras nav -izmira, izgaisa, saplūda ar citām, utt., varbūt tam ir cits iemesls, piemēram, Roma un tās elite un pakaļ skrējēji, kļuva izvirti, riktīgi plebeji, mantkārīgi, utt.u.c. piemēri,! Dievam un planētai zeme - dabai ir citas vērtības, kādas tad Eiropa sludina vērtības?, starp citu Eiropa pareizāk ģeogrāfiski sauktos tā - Āzijas austrumu daļas iedzīvotāji, ..vai esi manījis ka visi kontinenti sākas ar A burtu, Amerika, Austrālija, Antarktīda, Āfrika, :)

Atbildēt

unijs

05.12.2015. 14:00

pilnīgi piekrītu.

Atbildēt

plikpaurainais planpratins

05.12.2015. 13:27

psrs nomenklaturista un lpsr televizijas komentetaja komunista hermana dels ir primitivs rusofobs planpratins ,kurs publiski ir apvainojis visas Latvijas sievietes un visus Latvijas pensionarus.VAJAG BOIKOTET VISUS SI PLANPRATINA ,,teatra,, uzvedumus.

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 12:54

»

Nu un?

Kāpēc mums tik ļoti būtu jāsatraucas par kāda teātra dīvas gaitām un viedokli? Džekam reāli sakāpis galvā


Varbūt jā , varbūt nē , bet baltās rases iznīcība ir jau pārkāpusi durvju slieksni.Francijā 60% jaundzimušo ir musulmaņi , Vācijā 40%...

Atbildēt

Nu un?

05.12.2015. 12:47

Kāpēc mums tik ļoti būtu jāsatraucas par kāda teātra dīvas gaitām un viedokli? Džekam reāli sakāpis galvā

Atbildēt

Kvalis

05.12.2015. 11:21

Nu, skaists jau paziņojums bez gala ... Tomēr mēs, tāpat kā Eiropa jau senāk, neatlaidīgi virzāmies uz situāciju, kad, šai teritorijā nevienu no malas neielaižot, šeit vienkārši vairs nebūs, kam strādāt. Ticiet man, nepaies pat 20 gadiņi, kad Rimi vai Maximā būs norma, ja strādās 1 kase, un autobuss pa Rīgu kursēs vienu reizi stundā, jo nebūs šoferu.

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 09:25

»

Vo

Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas...


Nav ko satraukties , ar 2016.gada 1.janvāri mēs būsim jau pasaules pilsoņi , un migrantu uzņemšana jau būs norma , pēc ANO rezolūcijas.
http://play24.lv/video/1122/v..

Atbildēt

Vo

05.12.2015. 09:06

»

derdz

ceru ka kļūdos, bet tipiska rīcība, kā daļai latviešu, Parīze un tā iedzīvotāji runa ko citu... sk., paši e-vidē ko viņi runā! Godīgi nesaprotu ko viņš ar savu bēgšanu grib panākt, parādīt ... ja notiks dabas katastrofas kaut kādā zemes daļā, šā vai tā cilvēki būs jāuzņem jautājums kā dabūt ciet nemiera...


Muļķis tu esi, ja vēl nespēj apjēgt atšķirību starp dabas katastrofas bēgļu uzņemšanu un mērķtiecīgu citas rases un reliģijas cilvēku iepludināšanu Eiropā ar mērķi iznīdēt Eiropas tautas.
Tev ir tipiski padomiska verga domāšana - vienmēr aizstāvēt varas vīru pausto viedokli un nonicināt tos, kas domā savādāk. Kā gan tu lai spētu saprast, ko Hermanis grib panākt? Tavā uztverē viņš rīkojas pilnīgi aplam, jo labprātīgi pamet interesantu, labi atalgotu darbu. Ar tādiem kā tu, mums ir pilna valdība. Viņiem arī neinteresē, kas notiek Latvijā. Viņiem tikai galvenais, saglabāt savus krēslus un portfeļus, tāpēc viņi ir gatavi pildīt da jebko, ko viņiem liek. Arī uzņemt šeit neierobežotu skaitu migrantu un vēl šai noziedzīgajai rīcībai meklēt attaisnojumus un dziedāt slavas dziesmas. Tāpēc jau mēs visi ejam uz elli!
Lai izkļūtu no šīs bedres, nemaz nevajag daudz. Vajag tikai katram izdarīt tik, cik viņš var izdarīt, lai to nepieļautu. Un nevajag domāt, vai tas kaut ko dos, mainīs, ietekmēs. Vajag vienkārši izdarīt visu, kas ir atkarīgs tieši no tevis. Tā, kā to izdarīja Hermanis.

Atbildēt

Sandis

05.12.2015. 09:04

"Mēs neatbalstām šo entuziasmu atvērt Eiropas robežas nekontrolētai imigrācijai".
Vai Merkele,ko šādu atbalsta? Vai vispār ir kāds politiķis, kas šo atbalsta? Hermanis ir rasistiski izrunājies un tagad mēģina izkļūt no situācijas. Nožēlojami.

Atbildēt

klauns

05.12.2015. 08:50

Atkal nav labi. Tā jau ir diagnoze.

Atbildēt

derdz

05.12.2015. 07:59

ceru ka kļūdos, bet tipiska rīcība, kā daļai latviešu, Parīze un tā iedzīvotāji runa ko citu... sk., paši e-vidē ko viņi runā! Godīgi nesaprotu ko viņš ar savu bēgšanu grib panākt, parādīt ... ja notiks dabas katastrofas kaut kādā zemes daļā, šā vai tā cilvēki būs jāuzņem jautājums kā dabūt ciet nemiera cēlājus

Atbildēt

Mariss

05.12.2015. 07:28

Raksta sākums:"To drīkst izmantot tikai tādā formā, kādā tas ir uzrakstīts. Lūgums tekstu izmantot nesaīsinot un nepārveidojot. Pretējā gadījumā to nedrīkst izmantot."
Pēc brīža TVNET jau uzpūsts raksts ar citātiem un redaktora viedokli.

TVNET iespārda kā vienmēr!

Atbildēt

Praatniex

05.12.2015. 06:45

Šis vīrs manās acīs nav no tiem simpātiskajiem (maigi izsakoties), bet šoreiz VISU CIEŅU!

Atbildēt

GOOGLE

05.12.2015. 06:33

»

kgb

Tu jau to asinspirti gatavo...Vairaak par bezdeesanu linardelis nav speejiigs


No Aivara Gedroica iesnieguma Ērikam Kalnmeieram:

"Vēl jo vairāk – par gadījumiem, kad internetā kāds rupji vēršas pret kādu rasi vai tautu, es ik pa laikam esmu ziņojis uz e-pastu Drošības policijai..."

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.12.2015. 05:59

»

Ōpaps

Tu jau to asinspirti gatavo


Protams, ka to komentāru(kgb) rakstījis Gedroics, dižais hitlerists, kurš pēc sarunas ar Kalnmeieru pēkšņi no Saula pārtapis par Pāvilu.Tūlīt atsauksies otrs visa latviskā nicinātājs- Konstantīns Jevgeņjevičs Pupurs.... http://tautastribunals.eu/?p=29089

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 05:49

»

VECAIS

Latvijā,politkorektuma vārdā TVNET ievieš cenzūru.Neļauj rakstīt NEKĀDUS komentārus par ""bēgļu"" temām


SOVDEPIJA nekur nebija pazudusi , tagad tā saucas eurokolchozs , un metodes savādākas , mērķi tie paši , izveidot bezsugas aitu baru , bez vēstures , kultūras , domātnespējīgus vergus.
Tieši tāpēc savu tautu patriotus sauc par nacistiem , fobiem...

Atbildēt

Ōpaps

05.12.2015. 05:49

»

kgb

Tu jau to asinspirti gatavo...Vairaak par bezdeesanu linardelis nav speejiigs


Tu jau to asinspirti gatavo
--------------------------------
Bet kā tas tevi, AG, uztrauc!

Kas vainīgs, tas bailīgs.

:D

Atbildēt

gosna

05.12.2015. 04:35

Vai kā sorosisti satrauksies, ka viens no viņējiem nostājies pret Eiropas islamizāciju

Atbildēt

latvāņi smird

05.12.2015. 03:53

interesanti, ko šitas latvāņu sūds savās sapuvušajās smadzenēs saplānojis.. tādiem garīgiem kropļiem kā šitas radījums, jābūt pēc iespējas vairāk latvānijas pārvaldē.. tad, varbūt, revolūcija "parastā latvāņa" galvā notiks daudz ātrāk...

Atbildēt

L.Smiltiņš ĢRĶŅ

05.12.2015. 03:45

hermanim ASM

Atbildēt

VECAIS

05.12.2015. 03:29

Latvijā,politkorektuma vārdā TVNET ievieš cenzūru.Neļauj rakstīt NEKĀDUS komentārus par ""bēgļu"" temām.
SOVDEPIJA ATGRIEŽAS ???

Atbildēt

U.U.

05.12.2015. 03:06

Kungs ir postcilvēku režisors. Cilvēki viņa "interpretācijas" nemaz nesaprot un tajās saskata kaut kādas garīgās kroplības. Īsti vīri netaisa sev tik prasti slavu filistru pūlī uz citu cilvēku nāves rēķina. Vārdu sakot, riebīgs tips uz visām pusēm. Pretīgas atrunas par savu tekstu, jau laikus paredzot veiksmīgu "piāru" starp aprobežotajiem mietpilsoņiem.

Atbildēt

temida

05.12.2015. 02:18


taisnība Hermanim ir !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

05.12.2015. 02:11

Par "bēgļu" noziedzīgi veidoto politiku ir pareizi pasacīts, bet kā vienmēr, trukst šīs asiņainās problēmas cēloņa identificēšana. Cēlonis slēpjas cionistu pārvaldītajā Izraēlā, kura vienīgā ir ieinteresēta haosā,lai pēc tam, kad Eiropa mirks asinīs, pārņemtu varu. Latvija un Krievija ir pilnīgi cionistu rokās, bet ES daļēji. Viss tiek gatavots, lai notiktu asinspirts ! Bet, katrā gadījumā Hermanis cenšas ko darīt un šo problēmu pacelt apspriežamā līmeni.

Atbildēt

ko te piebilst

05.12.2015. 01:45

dažreiz jau hermanis ar saviem uzskatiem iebrauc auzās, bet bieži vien mugurkauls ir acīmredzams (piem nepieņemt apbalvojumu no korumpista).
Ja tādi būtu mūsu valdībā...ak kungs ?

Atbildēt

lauķis

05.12.2015. 01:35

Visu cieņu , tā vajadzētu rīkoties katram latvietim , bet...

Atbildēt

Pirmais

05.12.2015. 00:19

Bet, visu cieņu, p

Atbildēt

Pirmais

05.12.2015. 00:18

Manuprāt,šis nu vienreiz ir ļoti patiess un godīgs paziņojums! Rējējiem (gan promaskaviskajiem, gan liberastiem) jau atkal nepatiks.Bet,

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

pietiek_kampt

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...