Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Turpinot runāt par agresīvo Putina krievu pasauli un tai pakārtoto lienošo krievu kultūru un diplomātiju, kurai diemžēl Latvijā palīdz līst uz priekšu virkne Latvijas politisko partiju - ne tikai veco komunistu Saskaņa un ZZS vai jauno marksistu Progresīvie, bet arī Jaunā vienotība un NA ar visu Avenu priekšgalā, nemaz nerunājot par Rosļikova un Šlesera prokremliskajām bandām -, vēlos pateikt to, ka visi šie darboņi savu noziedzīgo dabu piesedza ar vienu banālu frāzi “Mums nepatīk Putins, bet mums nekas nav pret parasto krievu tautu” un daudziem citiem līdzīgiem atvasinājumiem.  

Vārdu sakot, šobrīd modē viņiem visiem stāstīt, ka Putins ir tas galvenais bubulis un tāpēc ļausim krieviem runāt Latvijā ar mums krieviski, ņemsim Avenam sankcijas nost, žogu uz robežas nebūvēsim, ļausim Dožģam atgriezties un par uzbrukumu jaunietim ar Ukrainas karogu Āgenskalnā to krievu tikai pažēlosim… un tā es varētu turpināt bezgalīgi.

Apsveicu, dārgie latvieši, – Viļa Lāča nodevēja gars vēl kaut kur mūsos dzīvo, kurā vairāk, kurā mazāk! Par ko es runāju? Par to ka, piemēram, kāds 14. jūnijā noliek ziedus pie kāda no neskaitāmajiem lopu vagoniem, ar kuriem tika aizvesti latvieši prom nebūtībā 1941. gadā, bet jau nākamajā dienā liek bērniem skolās rakstīt domrakstus par šī nodevēja daiļradi (tā ar mani izrīkojās, kad biju tikai nabaga skolnieciņš). Pilni cietumi ir ar māksliniekiem, nu un…

Pieļauju, ka arī Evikai un Sprūdam, pat varbūt Rinkevičam nebūtu grūti parakstīt papīru par manis vai Lato Lapsas un daudzu citu nevēlamo izsūtīšanu un Sibīriju, jo mēs traucējam, mēs domājam, runājam, ko domājam un šad un tad kaut ko uzrakstām. Labi, labi… es tikai kārtējo reizi ironizēju, neviens neko vairs neparakstīs un nevienu nekur nesūtīs, pat nelojālos un naidīgi noskaņotos krievijas pilsoņus nē!    

Bet ko darīt ar Ukrainu? Ar to zemi un tautu, uz kuras rēķina tas pats “vienīgais ļaunais Putins cenšas” apmierināt “savas” imperiālistiskās tieksmes?  Jau apnicis ir klausīties nodrāztos stāstus par to, ka Putins ir tas, kurš neļauj Ukrainai tuvoties Eiropas Savienībai, nemaz nerunājot par NATO, un bez maz visas Krievijas energoresursu “krāni” atrodas Putina pilī Gelendžikā, no kurienes viņš pats personīgi tos taisa vaļa un ciet ik reizi, kad kāds Rietumos nevēlas klausīties, ka “Ukraina nav nemaz īsta valsts tā pat kā Latvija, Lietuva vai Igaunija”. Jā, jā, un “tas ir tikai viņš, kurš tīko pēc iespējās ātrāk nokost kādu kumosu no Ukrainas zemes”.

Pēdējā laikā mēs varam novērot, kā vairākās Eiropas valstīs, diemžēl arī Ukrainas kaimiņvalstīs, mainās politiskā “atmosfēra” par labu Putina interesēm, ja tā var teikt. Virkne aptauju un sociālajos medijos redzētais liecina, ka tomēr pārsteidzoši liela daļa Eiropas valstu sabiedrības vai nu atbalsta Putinu, vai ietur it kā neitrālu pozīciju, kas arī der Putinam, bet varbūt tā atkal ir kārtējā ilūzija, kas ar visādu SKDS kaktiņveidīgo aptauju kantoru un sociālo mediju troļļu un botu fermu palīdzību ir panākta, tādējādi, iespējams, liekot pat Ukrainas atbalstītājiem novērsties no Ukrainas, jo tur “ir korupcija, visu nozog, nav nekādas jēgas, par to naudu varēja Dikļu pagastā uzbūvēt bērnu dārzu, utml.”. Vai tiešām tas ir tikai Putins? 

Aptaujas pašā krievijā, it sevišķi īsi pēc Krimas okupācijas, parādīja, ka šāda veida Putina aktivitātes atbalsta vairāk nekā 80% aptaujāto. Te mēs redzam, ka par Krimas pussalu sapņoja ne tikai Putins viens, bet gandrīz visa krievu nācija, ne tikai tie krievi, kas dzīvo federācijā, bet arī tie tepat mums blakus Latvijā, pat jaunizceptais aizsardzības ministrs Sprūds reiz gudri filozofēja par Krimu agresīvās federācijas sastāvā. Bet atkal jau nevar zināt, vai arī šīs aptaujas nav safabricētas, un izskatās, ka nav, jo citādi lielo skaitu krievu, kas vēlas un dodas iekarot Ukrainas zemi, nevar izskaidrot.   

Vēl viena lieta, kas man neliek mieru. Kāpēc Latvija/latvieši nemācās no citu kļūdām, šoreiz gan no bēdām, citiem vārdiem sakot, no Ukrainas nelaimēm. Ar mums spēlējas kaut kādi “neredzami” spēki, kuriem Latvijā pagaidām izdodas gandrīz viss, kas attiecas uz pareizo degunu iedabūšanu Saeimā, pēc tam tiesās, prokuratūrās, komisijās un ministrijās. Brīdī, kad pati lielākā daļa Ukrainas tautas, arī tur dzīvojošie krievi, starp citu, dara visu iespējamo, lai iznīcinātu visu krievisko, Latvijā pie varas nonāk mūsu vēsturē visrīcībnespējīgākie, viskorumpētākie un visprokrieviskākie cilvēki. Tai pašā laikā vārds “russkij” ir kļuvis par lamuvārdu Ukrainā, tā sinonīmi ir – okupants, fašists un nacists! 

Mēs taču visi, arī paši krievu okupanti, saprotam, ka tas nav Putina karš ar Ukrainu, bet Krievijas karš pret Ukrainu. Jautājums, kura pusē tu esi, šeit nevari stāvēt maliņā, jo kaujas notiek visos līmeņos, ne tikai frontē, bet arī kaut vai tepat pietiek.com vietnē, kurā mēs varam “pakarot”, pielietojot jautājumu, atbilžu, argumentu, faktu un, kad vairs nav ko teikt, pat abpusēju apvainojumu zalves.  

Bet tomēr kuram par to visu būtu jāuzņemas atbildība, kā jūs domājat? Tiem, kuri vēlas atjaunot “vareno impēriju”, muldot kaut ko par “multipolāru” pasauli, bet tai pašā laikā iznīcinot veselas tautas un valstis, vai tiem, kuri vēlas dzīvot paši savā brīvā un mūsdienīgā valstī, to padarot pieejamu visai pārejai pasaulei? Tiem, kuri katru dienu nebeidz draudēt ar kodoltriecienu veikšanu te pa Londonu, te pa plašo Sibīriju un vēlas okupēt svešas teritorijas, vai tiem, kuri vēlas izaudzināt savus bērnus, sagaidot laimīgas vecumdienas savā valstī?

Vai varbūt tiem, kuri risina visus ikdienas sadzīves jautājumus ar kukuļu palīdzību un mēdz smelties zināšanas par notiekošo no Simonjanas un Solovjova “lētajiem” TV raidījumiem, kas visā to būtībā neko jau īsti nepastāsta, tikai perfekti jau tā nozombētajiem iestāsta, kuru tagad vajag ienīst.  Un starp nozombētajiem nav tikai “parastās krievu tautas pārstāvji”, bet ir arī, piemēram, Īlons Masks, Sprūds ar visiem saviem jaunajiem padomdevējiem, ir arī Sīle, Sloga un Logina, tad vēl ir privātās dzīves nomocītā Inga Spriņģe un kas tik vēl ne, šo sarakstu ļaušu jums turpināt pašiem. 

Ik pa laikam, bet nu jau arvien biežāk, dzirdu kādu sūdzamies par krievu bravūrību un konkrētu mutes brūķēšanu te pret kādu ukraiņu bēgli Rīgas sabiedriskajā transportā, te pret kādu pārdevēju veikalā par to, ka viņa runā “suņu valodā”. Šie gadījumi, iespējams, pierāda, ka Putina krievu pasaules adepti paliek arvien drosmīgāki, jo tā nolādētā ģeopolitika mainās te uz vienu, te uz otru pusi. 

Un vispār man kāds var atbildēt, kāda velna pēc tie nabaga gan Putina krievu pasaules nesēji, gan krievu imperiālisti šeit lien un grib atrasties un pat mūs pievienot “savai impērijai/kultūra”, ja reiz viņu acīs esam necilvēcīgi “fašisti un nacisti”, kas turklāt vēl runā un liek arī viņiem runāt “suņa valodā”, pat kārtot eksāmenus? Meklējot atbildes uz šo jautājumu galvenajos un sociālajos medijos, pamanīju, ka vienmēr agresīvai konstruktīvai diskusijai atvērtais Jānis Domburs un naivā pētniece Spriņģe vēl joprojām cer, ka, Latvijā saglabājot sabiedriskos medijus krievu valodā, šeit dzīvojoši Putina krievu pasaules nesēji un krievu imperiālisti mainīsies. Ja tas nav noticis pēdējo 32 gadu laikā, tad Kučinska izdiedelētie divi gadi latviešu valodas apguvei arī neko nedos, jo pēc šiem diviem gadiem termiņš tiks pagarināts tik ilgi, kamēr ukraiņi neiznīcinās Putina krievu pasauli. 

Diemžēl, bet Latvijā tāpat kā Ukrainā ir vēl ļoti daudzi, kuri ir noticējuši Putina krievijai, to arī pierāda vēlēšanu rezultāti, protams, ja tos kāds nav atkal pielabojis par labu Putinam, turklāt tas viss ir noticis ne tikai ar aktīvu Latvijas sabiedrisko mediju krievu valodā dalību, bet arī ar daudzu jo daudzu Kremļa noderīgo idiotu un ietekmes aģentu palīdzību, un tikai mazākā daļa no tiem pēc tautības ir krievi. Tāpēc varu droši secināt, ka nodevēja un kangara Viļa Lāča gars vēl joprojām posta latviešu tautas dvēseli.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu valsti...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...