Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Turpinot runāt par agresīvo Putina krievu pasauli un tai pakārtoto lienošo krievu kultūru un diplomātiju, kurai diemžēl Latvijā palīdz līst uz priekšu virkne Latvijas politisko partiju - ne tikai veco komunistu Saskaņa un ZZS vai jauno marksistu Progresīvie, bet arī Jaunā vienotība un NA ar visu Avenu priekšgalā, nemaz nerunājot par Rosļikova un Šlesera prokremliskajām bandām -, vēlos pateikt to, ka visi šie darboņi savu noziedzīgo dabu piesedza ar vienu banālu frāzi “Mums nepatīk Putins, bet mums nekas nav pret parasto krievu tautu” un daudziem citiem līdzīgiem atvasinājumiem.  

Vārdu sakot, šobrīd modē viņiem visiem stāstīt, ka Putins ir tas galvenais bubulis un tāpēc ļausim krieviem runāt Latvijā ar mums krieviski, ņemsim Avenam sankcijas nost, žogu uz robežas nebūvēsim, ļausim Dožģam atgriezties un par uzbrukumu jaunietim ar Ukrainas karogu Āgenskalnā to krievu tikai pažēlosim… un tā es varētu turpināt bezgalīgi.

Apsveicu, dārgie latvieši, – Viļa Lāča nodevēja gars vēl kaut kur mūsos dzīvo, kurā vairāk, kurā mazāk! Par ko es runāju? Par to ka, piemēram, kāds 14. jūnijā noliek ziedus pie kāda no neskaitāmajiem lopu vagoniem, ar kuriem tika aizvesti latvieši prom nebūtībā 1941. gadā, bet jau nākamajā dienā liek bērniem skolās rakstīt domrakstus par šī nodevēja daiļradi (tā ar mani izrīkojās, kad biju tikai nabaga skolnieciņš). Pilni cietumi ir ar māksliniekiem, nu un…

Pieļauju, ka arī Evikai un Sprūdam, pat varbūt Rinkevičam nebūtu grūti parakstīt papīru par manis vai Lato Lapsas un daudzu citu nevēlamo izsūtīšanu un Sibīriju, jo mēs traucējam, mēs domājam, runājam, ko domājam un šad un tad kaut ko uzrakstām. Labi, labi… es tikai kārtējo reizi ironizēju, neviens neko vairs neparakstīs un nevienu nekur nesūtīs, pat nelojālos un naidīgi noskaņotos krievijas pilsoņus nē!    

Bet ko darīt ar Ukrainu? Ar to zemi un tautu, uz kuras rēķina tas pats “vienīgais ļaunais Putins cenšas” apmierināt “savas” imperiālistiskās tieksmes?  Jau apnicis ir klausīties nodrāztos stāstus par to, ka Putins ir tas, kurš neļauj Ukrainai tuvoties Eiropas Savienībai, nemaz nerunājot par NATO, un bez maz visas Krievijas energoresursu “krāni” atrodas Putina pilī Gelendžikā, no kurienes viņš pats personīgi tos taisa vaļa un ciet ik reizi, kad kāds Rietumos nevēlas klausīties, ka “Ukraina nav nemaz īsta valsts tā pat kā Latvija, Lietuva vai Igaunija”. Jā, jā, un “tas ir tikai viņš, kurš tīko pēc iespējās ātrāk nokost kādu kumosu no Ukrainas zemes”.

Pēdējā laikā mēs varam novērot, kā vairākās Eiropas valstīs, diemžēl arī Ukrainas kaimiņvalstīs, mainās politiskā “atmosfēra” par labu Putina interesēm, ja tā var teikt. Virkne aptauju un sociālajos medijos redzētais liecina, ka tomēr pārsteidzoši liela daļa Eiropas valstu sabiedrības vai nu atbalsta Putinu, vai ietur it kā neitrālu pozīciju, kas arī der Putinam, bet varbūt tā atkal ir kārtējā ilūzija, kas ar visādu SKDS kaktiņveidīgo aptauju kantoru un sociālo mediju troļļu un botu fermu palīdzību ir panākta, tādējādi, iespējams, liekot pat Ukrainas atbalstītājiem novērsties no Ukrainas, jo tur “ir korupcija, visu nozog, nav nekādas jēgas, par to naudu varēja Dikļu pagastā uzbūvēt bērnu dārzu, utml.”. Vai tiešām tas ir tikai Putins? 

Aptaujas pašā krievijā, it sevišķi īsi pēc Krimas okupācijas, parādīja, ka šāda veida Putina aktivitātes atbalsta vairāk nekā 80% aptaujāto. Te mēs redzam, ka par Krimas pussalu sapņoja ne tikai Putins viens, bet gandrīz visa krievu nācija, ne tikai tie krievi, kas dzīvo federācijā, bet arī tie tepat mums blakus Latvijā, pat jaunizceptais aizsardzības ministrs Sprūds reiz gudri filozofēja par Krimu agresīvās federācijas sastāvā. Bet atkal jau nevar zināt, vai arī šīs aptaujas nav safabricētas, un izskatās, ka nav, jo citādi lielo skaitu krievu, kas vēlas un dodas iekarot Ukrainas zemi, nevar izskaidrot.   

Vēl viena lieta, kas man neliek mieru. Kāpēc Latvija/latvieši nemācās no citu kļūdām, šoreiz gan no bēdām, citiem vārdiem sakot, no Ukrainas nelaimēm. Ar mums spēlējas kaut kādi “neredzami” spēki, kuriem Latvijā pagaidām izdodas gandrīz viss, kas attiecas uz pareizo degunu iedabūšanu Saeimā, pēc tam tiesās, prokuratūrās, komisijās un ministrijās. Brīdī, kad pati lielākā daļa Ukrainas tautas, arī tur dzīvojošie krievi, starp citu, dara visu iespējamo, lai iznīcinātu visu krievisko, Latvijā pie varas nonāk mūsu vēsturē visrīcībnespējīgākie, viskorumpētākie un visprokrieviskākie cilvēki. Tai pašā laikā vārds “russkij” ir kļuvis par lamuvārdu Ukrainā, tā sinonīmi ir – okupants, fašists un nacists! 

Mēs taču visi, arī paši krievu okupanti, saprotam, ka tas nav Putina karš ar Ukrainu, bet Krievijas karš pret Ukrainu. Jautājums, kura pusē tu esi, šeit nevari stāvēt maliņā, jo kaujas notiek visos līmeņos, ne tikai frontē, bet arī kaut vai tepat pietiek.com vietnē, kurā mēs varam “pakarot”, pielietojot jautājumu, atbilžu, argumentu, faktu un, kad vairs nav ko teikt, pat abpusēju apvainojumu zalves.  

Bet tomēr kuram par to visu būtu jāuzņemas atbildība, kā jūs domājat? Tiem, kuri vēlas atjaunot “vareno impēriju”, muldot kaut ko par “multipolāru” pasauli, bet tai pašā laikā iznīcinot veselas tautas un valstis, vai tiem, kuri vēlas dzīvot paši savā brīvā un mūsdienīgā valstī, to padarot pieejamu visai pārejai pasaulei? Tiem, kuri katru dienu nebeidz draudēt ar kodoltriecienu veikšanu te pa Londonu, te pa plašo Sibīriju un vēlas okupēt svešas teritorijas, vai tiem, kuri vēlas izaudzināt savus bērnus, sagaidot laimīgas vecumdienas savā valstī?

Vai varbūt tiem, kuri risina visus ikdienas sadzīves jautājumus ar kukuļu palīdzību un mēdz smelties zināšanas par notiekošo no Simonjanas un Solovjova “lētajiem” TV raidījumiem, kas visā to būtībā neko jau īsti nepastāsta, tikai perfekti jau tā nozombētajiem iestāsta, kuru tagad vajag ienīst.  Un starp nozombētajiem nav tikai “parastās krievu tautas pārstāvji”, bet ir arī, piemēram, Īlons Masks, Sprūds ar visiem saviem jaunajiem padomdevējiem, ir arī Sīle, Sloga un Logina, tad vēl ir privātās dzīves nomocītā Inga Spriņģe un kas tik vēl ne, šo sarakstu ļaušu jums turpināt pašiem. 

Ik pa laikam, bet nu jau arvien biežāk, dzirdu kādu sūdzamies par krievu bravūrību un konkrētu mutes brūķēšanu te pret kādu ukraiņu bēgli Rīgas sabiedriskajā transportā, te pret kādu pārdevēju veikalā par to, ka viņa runā “suņu valodā”. Šie gadījumi, iespējams, pierāda, ka Putina krievu pasaules adepti paliek arvien drosmīgāki, jo tā nolādētā ģeopolitika mainās te uz vienu, te uz otru pusi. 

Un vispār man kāds var atbildēt, kāda velna pēc tie nabaga gan Putina krievu pasaules nesēji, gan krievu imperiālisti šeit lien un grib atrasties un pat mūs pievienot “savai impērijai/kultūra”, ja reiz viņu acīs esam necilvēcīgi “fašisti un nacisti”, kas turklāt vēl runā un liek arī viņiem runāt “suņa valodā”, pat kārtot eksāmenus? Meklējot atbildes uz šo jautājumu galvenajos un sociālajos medijos, pamanīju, ka vienmēr agresīvai konstruktīvai diskusijai atvērtais Jānis Domburs un naivā pētniece Spriņģe vēl joprojām cer, ka, Latvijā saglabājot sabiedriskos medijus krievu valodā, šeit dzīvojoši Putina krievu pasaules nesēji un krievu imperiālisti mainīsies. Ja tas nav noticis pēdējo 32 gadu laikā, tad Kučinska izdiedelētie divi gadi latviešu valodas apguvei arī neko nedos, jo pēc šiem diviem gadiem termiņš tiks pagarināts tik ilgi, kamēr ukraiņi neiznīcinās Putina krievu pasauli. 

Diemžēl, bet Latvijā tāpat kā Ukrainā ir vēl ļoti daudzi, kuri ir noticējuši Putina krievijai, to arī pierāda vēlēšanu rezultāti, protams, ja tos kāds nav atkal pielabojis par labu Putinam, turklāt tas viss ir noticis ne tikai ar aktīvu Latvijas sabiedrisko mediju krievu valodā dalību, bet arī ar daudzu jo daudzu Kremļa noderīgo idiotu un ietekmes aģentu palīdzību, un tikai mazākā daļa no tiem pēc tautības ir krievi. Tāpēc varu droši secināt, ka nodevēja un kangara Viļa Lāča gars vēl joprojām posta latviešu tautas dvēseli.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā, jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...