Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Atzīmējot Drošības policijas 21.gadadienu, vēlos pateikties par Jūsu vadītā dienesta nozīmīgo ieguldījumu valsts un sabiedrības interešu un drošības aizsargāšanā.

Ar Jūsu dienesta īstenotajiem pretizlūkošanas, pretterorisma un operatīvās darbības, kā arī augsta līmeņa ārvalstu amatpersonu apsardzes pasākumiem, Latvija ir sekmīgi nodrošinājusi nozīmīgus starptautiska mēroga notikumus.

Šogad jūsu vadītais dienests demonstrēja īpaši augstu profesionalitāti, īstenojot drošības pasākumus Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā, kā arī reaģējot uz kopējo drošības situāciju Eiropā.

Ņemot vērā starptautisko situāciju un jaunos izaicinājumus, kad arī Latvijā ārējās un iekšējās drošības nodrošināšana ir noteikta par vienu no prioritātēm, Drošības policijas loma turpinās augt.

Ceru, ka tas atbalsts, ko esam spējuši rast jūsu vadītā dienesta vajadzībām 2016.gadam, sniegs papildu motivāciju Drošības policijas turpmākajā darbā.

Pateicos Jums un ikvienai Drošības policijas amatpersonai par profesionalitāti, pašaizliedzību un patriotisko attieksmi, veicot jums uzticētos pienākumus.

Novēlu, lai Jūsu iestādes valstiski nozīmīgais darbs tiktu sekmīgi turpināts! Sveicu Drošības policijas 21.gadadienā!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas grorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...