Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Izrādās, līdz ar citiem prominentiem ļaudīm, kas kā labāko darba devēju sev ir atraduši Latvijas gāzes struktūras, darbu tajās jau 2018. gadā sākusi valsts kontrolieres Elitas Krūmiņas (attēlā) meita Santa Krūmiņa.

„Informācija no AS Gaso – Ilzes Pētersones-Godmanes vadītā uzņēmuma: tur siltā vietā, plecu pie pleca ar Kasparu Upacieri - Ufo, Jāni Straumi (Batjku), tagad Latvijas gāzes un Gaso sporta centra vadītāju, zirgu puisi, bijušo aizsardzības ministru Vinetu Veldri, lidostas čekistu Raimondu Lazdiņu, bijušo Valsts kancelejas direktori Elitu Dreimani u.c. neaizstājamiem ļaudīm esot iekārtojusies arī Valsts kontroles vadītājas Elitas Krūmiņas meita,” – šādu informāciju Pietiek piesūtījis kāds informēts lasītājs.

Izrādās, ka lasītājam ir taisnība, - Latvijas gāzes meitas sabiedrības AS Gaso vadošo darbinieku saraksts nav publiski pieejams, taču Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas šā gada 14. marta sanāksmes protokols saistībā ar jaunajiem dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifiem rāda, ka līdz ar citām personām tajā piedalījusies arī Gaso Plānošanas un kontroles daļas vadītāja.

Tas, kādus tieši pienākumus Latvijas gāzes meitasuzņēmumā pilda valsts kontrolieres meita, netiek atklāts. Valsts kontrole, kas citkārt ir nākusi klajā ar izvērstiem vēstījumiem, šoreiz ir ārkārtīgi lakoniska un atzīst tikai to, ka „valsts kontrolieres meita strādā uzņēmumā Gaso (iepriekš Latvijas gāze) kopš 2016. gada”.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

FotoTrešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu līderus uz, gribētos teikt, diskusiju, bet nevaru: balagānu. Ceturtdien, kad dzirdētais vēlreiz pārdomāts un galvā sagūlies pa plauktiem, trīs secinājumi, kāpēc cirks nav tik nevainīgs, kā izskatās.
Lasīt visu...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...