Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Idiots

21.03.2016. 06:31

Autors Arturs Priedītis noteikti nav latvietis. Tas nav latviešu līmenis. Latviešu līmenis ir cits. Autors ir vai nu ebrejs vai nu krievs, bet tikai ne latvietis.

Atbildēt

Laila

21.03.2016. 05:09

Nu, Prieditis gan ir riktigs kretins!!! Smiekligs tips.

Atbildēt

Re kā iet tajā LU

21.03.2016. 04:42

Latviešu filosofijas profesors ar iesauku Olgalvis savā traktātā purpina nevis par latviešu identitāti, bet latvisko identitāti. Tātad aplami purpina par identitāti kā latvisku parādību, itin kā identitāte būtu tikai latviešiem. Uz to ir spējīgs tikai „latviešu filosofijas” producētājs, kuram „latviešu filosofija” ir kaut kas specifiski īpašs atšķirībā no filosofijas. Turklāt Olgalvis vēl idiotiski latviski saka, ka nacionālā identitāte esot viens un tas pats, kas kultūra un kultūras identitāte. Bet tās nebūt nav visas Olgalvja muļkības. Vēl viņš purpina muļķības par „latviskās identitātes elementiem”. Tāds elements esot demogrāfija: identitātes aizmiglošanās, sabrukums, dzīvības turpināšanas instinkta trūkums. Tātad „latviešu filosofijas” Olgalvis nezina, kas ir demogrāfija, nezina, ka tāds „elements” ir arī citām tautām. Bet arī tagad vēl nevar pielikt punktu Olgalvja muļķībām. „Latviskās identitātes elements” esot arī tāds elements kā „visi zog”. Tas liecinot par „apziņas sabiezinājumu”. Pats par sevi ir saprotams, ka profesors Olgalvis var ražot tikai tādus pašus visneiedomājamāko muļķību purpinātājus, jo jaunajiem studentiem nebūt nav viegli fiksēt profesora idiotiju. Vēl grūtāk ir panākt, lai tādi profesori netiktu ielaisti Latvijas Universitātē.

Atbildēt

Sandis

21.03.2016. 04:17

Vai tad viņiem ir studenti?

Atbildēt

Kur

20.03.2016. 13:02

»

una

Štrunts par tiem pētniekiem , speciālistiem, ekspertiem un viņu profesionālo,,līmeni,,! Traģiski, ka libarālais genderisms tiek tautai uzspiests par pašas sūri grūti pelnīto nodokļu naudu. Pati mulķa tauta sev šo nākotni finansē. Unigendera tualetes jau ir


ir?Es gribu apmeklēt. Vai Vairiņai arī ir? Noteikti jābūt latviešu pederastu citadelēs - Ārlietu ministrijā, Delfos, satorijos, rīgas nelaikā pie ūdensgalvas.

Atbildēt

una

20.03.2016. 12:28

Štrunts par tiem pētniekiem , speciālistiem, ekspertiem un viņu profesionālo,,līmeni,,! Traģiski, ka libarālais genderisms tiek tautai uzspiests par pašas sūri grūti pelnīto nodokļu naudu. Pati mulķa tauta sev šo nākotni finansē. Unigendera tualetes jau ir.

Atbildēt

Nu

20.03.2016. 10:35

»

lauķis

Vai drīkst uzzināt kaut vienu pozitīvu un patiesu lietu par homoseksuālismu


Varētu domāt, ka anālā dzimumakta laikā tam pederastam, kurš itkā ir sieviete, notiek prostatas masāža un kavēta prostatas vēža attīstiba.

Atbildēt

Skolotāja

20.03.2016. 10:09

»

Lingvists

Kas nav - labums, prāts, skaistums. Te nav ģenetīvs, plānprātiņ


Pareizi! Ģenetīvs: Bez kā nevar dzīvot sociologi? Nevar dzīvot bez prāta, skaistuma, gudrības, labuma. Lūk, kā! Bet autoram ir jālieto nominatīva forma. Lūk, kā! Kas nav no sociologiem? Nav viņiem nav nekāds labums!

Atbildēt

Lingvists

20.03.2016. 09:03

»

valsts valoda

No Lomonosova ielas sociologiem, politologiem, žurnālistiem latviešu tautai un latviešu valstij nav nekāds labums


Kas nav - labums, prāts, skaistums. Te nav ģenetīvs, plānprātiņ!

Atbildēt

Deģenerāts

20.03.2016. 09:01

Kāda tauta, tāda izglītība, tādi socioloģi un visi pārējie. Nelgas, pielīdēji, stulbeņi, kretīni ar šauru redzesaploku. Zina tikai pielīst, lai dabūtu naudu savām tukšībām. Tāpēc arī tauta ir politiski neizglītota, kas raktiņā precīzi uzsvērts no autora labās gribas puses.

Atbildēt

valsts valoda

20.03.2016. 09:00

No Lomonosova ielas sociologiem, politologiem, žurnālistiem latviešu tautai un latviešu valstij nav nekāds labums.
... nav nekādA labumA.

Atbildēt

Students

20.03.2016. 08:59

Tā jau tas ir tajā fakultātē, jo nekāda nopietnā studēšana nevar būt tik zemas kvalifikācijas profesoru lekcijās. Es aizgāju prom.

Atbildēt

pirdītis koalīcijā

20.03.2016. 05:53

»

:-(

Tumsonīgo priedīšu kārtējais tendenciozais savārstījums, slavinot Lembergu un uzbrokot Āboltiņai


Vai tad āboltiņa un lembergs nav vienā kompānijā?

Atbildēt

Jūlijs Priežusils

20.03.2016. 05:32

Kā vienmēr, kā naglai pa vienu galu,sevišķi par tēvoča sjomija politologiem skudram,daukstiem,ujabiem,rajujejevskiem......

Atbildēt

Kirbis

20.03.2016. 05:13

Relīzera uzspēleta prastuma stilā ieturētajā garadarbā jūtama tāda kā personiska aizvainojuma, tendeciozitates un paša pienesuma sabiedrības kopējam labumam nenonērtešanas pēcgarša.
Un tas liek aizdomāties.
Pirmām kārtām par vēlamo un esošo indivīda vietu un lomu sabiedrības evolūcijas procesos - no pašām mazākajam līdz pat globālajam norisem. Kas zina, varbūt no tā mēs tikai iegūsim.

Atbildēt

Eduards Lunis

20.03.2016. 04:56

--Īstu sociologu, žurnālistu, politologu trūkums, atsaucas uz latviešu spēju pretoties... !?
Kad , ar lielām pūlēm, tiku uz valdošo pasūtītās un ar sajūsmu akceptētās, filmas ,,Ģenerālplāns,, pirmizrādi ,,Gaismas pilī,, beidzot ,,žurnālists,, aivis Tomsons man ,,iedeva vārdu,,tas ir, pielika mikrofonu pie manas mutes un momentā arī noņēma, kad viņam nepatika tas, ko teicu!?
Nāk prātā PSRS deputātu stāstītais, par to, ka arī Maskavā pertijas sapulcēs, pad. gados, ari'esot bri'dina'ti runāt tikai to, kas ir uzrakstīts un pārbaudīts... Līdzīgi-vai ne!?
Patīk tas, ka beidzot Priedīša kungs ir saskatījis ,,no kurienes ka'jas aug,, !

Atbildēt

:-(

20.03.2016. 04:39

»

brāķa perēklis

Nepatīk šā autora teksti, jo viņš ņirgājas par cilvēkiem. Lietas būtība paliek otrajā plānā. Izlasīju un jūtu atejas smakuŠis tips patiešām slimo ar verbālo caureju. Viņam nav lielāka prieka kā līdzcilvēku apriešana, pazemošana, zemāko instinktu uzjundīšana

Atbildēt

=>Deniss

20.03.2016. 04:38

Teicamā padomju izglītība veidoja paklausīgas "skrūvītes", derīgas sociālistiskajai ražošanai. Eksakto zinātņu pamati daudzmaz tika ielikti, bet bēdīgi bija ar humanitārajām zinībām - ierobežots soc. reālisms. Varētu teikt - tā pati dzimtcilvēku būšana, ja kāds mēģinātu iebilst vadlīnijām, saceltos vētra ūdensglāzē.
Varbūt tāpēc arī tagad pat aplamības tiek paklausīgi pieņemtas.

Atbildēt

:-(

20.03.2016. 04:34

Tumsonīgo priedīšu kārtējais tendenciozais savārstījums, slavinot Lembergu un uzbrokot Āboltiņai.
Būtībā visu laiku lumpeņīši tiek kūdīti pret valsti.

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.03.2016. 04:21

bravo !
ko tad var gribēt ?
Tā IET KAD 4. MAIJA BRAšAJIEM KOMJAUNIEšIEM + LKP CK biedrīšiem iedod kabatasnaudu .

Atbildēt

no atejas dzirdam

20.03.2016. 03:35

..........

Atbildēt

DENISS

20.03.2016. 03:21

No Stikla kalna: "Jautājumi ir vairāki. Atbildes uz šiem jautājumiem var palīdzēt vērtēt latviešu tautas kulturoloģiskās evolūcijas/attīstības rezultātus/iespējas/kritiskos momentus. Jautājumi ir šādi.
Vai teicamā padomju izglītība deva respektējamu ieguldījumu latviešu tautas vispārējā attīstībā, ņemot vērā dzimtcilvēku mentalitātes stabilizāciju daudzās paaudzēs? Vai teicamā padomju izglītība būtiski ietekmēja ģenētiski formēto tumsonību un aprobežotību? Vai teicamā padomju izglītība pēc PSRS sabrukuma palīdz latviešiem pretoties postmodernistiski liberālajai ideoloģijai, kultūras normām, formātiem utt.? Vai teicamā padomju izglītība ir garantējusi ģenētiski determinētās kulturoloģiskās atražošanas laikā jaunajās paaudzēs stabilu priekšstatu par garīgumu un tā svētīgumu cilvēka esamībā?
Atbildot uz minētajiem jautājumiem, nākas ņemt vērā vairākus novērojumus jau no 90.gadu sākuma. 1) Jau 90.gadu sākumā studējošās jaunatnes aprindās un jauniešu veidotajos Rīgas medijos bija plaši izplatīta prasība padzīt no mācību iestādēm „vecos kadrus”. Viņus visbiežāk sauca par „vecajiem marasmatiķiem”. Tātad teicamā padomju izglītība nebija latviešos pietiekamā mērā nostiprinājusi priekšstatu par paaudžu kontinuitātes kulturoloģiskajiem aspektiem. Saglabājās tradicionālā tumsonība un aprobežotība. 2) Jau 90.gadu sākumā t.s. radošā jaunatne fanātiski nodevās postmodernisma vājprātam. Tātad teicamā padomju izglītība nebija latviešos spējusi radīt stabilu priekšstatu par mākslu, estētiskajām vērtībām, mākslas sūtību utt. 3) Jau 90.gadu sākumā latviešu inteliģence demonstratīvi novērsās no krievu kultūras – zinātnes, mākslas. Tātad vitāli nesaprata/neorientējās cilvēces māksliniecisko un zinātnisko sasniegumu hierarhijā; bija gatava patiesas vērtības aizstāt ar surogātiem. 4) Jau 90.gadu sākumā latviešu inteliģences vidējā un vecākā paaudze nespēja turpināt teicamās padomju izglītības tradīcijas, pat apzināti atsakoties no šīm tradīcijām „Boloņas procesa” vārdā".

Atbildēt

Fans

20.03.2016. 03:20

Ļoti labs raksts. Precīzi!

Atbildēt

Bet

20.03.2016. 03:15

kuri tad skolo tos žurnālistus? Cik zinu, tādi pediņi kā Streips, Klockins. Tur ilgu laiku saimniekoja viena enerģiska dāma naudas lietās.Pati neprata rakstīt, bet vadīja procesu kopā ar tādiem pašiem rakstīt nepratējiem, bet veikliem naudas dalītājiem. Par Skudru, Ijabu,Rozenvaldu vispār nav vērts tērēt papīru, jo tie ir superpelēki veči.Te tas rakstā arī pateikts.

Atbildēt

lauķis

20.03.2016. 02:01

»

antisorosits

vai goda viesi streips un rinkevics ari bija aicinati so pasakumu apmeklet


Homoseksuāļiem ir 4reizes lielāka hipofīze kā normāliem cilvēkiem(medicīniski apstiprināti pētījumi par kuriem runāt nav labais tonis).Ar šādu hormonu vētru apveltīti cilvēki nevar būt adekvāti.

Atbildēt

lauķis

20.03.2016. 01:47

»

!

jutama antihomoseksualisma propoganda


Vai drīkst uzzināt kaut vienu pozitīvu un patiesu lietu par homoseksuālismu?!

Atbildēt

!

19.03.2016. 17:19

»

Žulis

Visumā ļoti trāpīgs raksts


jutama antihomoseksualisma propoganda !

Atbildēt

antisorosits

19.03.2016. 17:17

vai goda viesi streips un rinkevics ari bija aicinati so pasakumu apmeklet ?

Atbildēt

koledza ir profene un nekas vairak

19.03.2016. 17:12

,,turiba,, tacu ir tikai gramatvedibas kursu piedavataja.bet acim redzot sorositiem un svf vajadzeja uztiept mulkiem ,,turibu ,,ka augstskolu.

Atbildēt

CENZĒTS

19.03.2016. 15:01

"Rīgā vārdu „žurnālists” nav kauns attiecināt tikai uz dažiem žurnālistiem. Viņus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem."
---------
KONKRĒTI?
Protams, ar max. objektīvu, faktoloģiski / pēc būtības neapšaubāmi respektējamu un taml. patiesi "konkurētspējīgu" pamatojumu."Žurnālistikas vietā tagad ir melu, neķītrību, noziegumu, perversijas, vulgaritātes, bezgarīguma, glamūra, homoseksuālisma, postmodernisma, izklaides industrijas apsiekalošana. Daudzi publiski pieejamie materiāli liecina, ka mūsu „žurnālistiem” nav pilnīgi nekādas saprašanas par žurnālistikas profesiju un tās misiju sabiedrībā."
---------
+ 100. ;) Tieši tā un, diemžēl, nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi".
T.i., protams - obligāti papildinot šajā pseido "valstī" inerti parazitējošo pseido "žurnālistu" visnotaļ objektīvo šīs sugas īpatņu raksturīgāko pazīmju uzskaitījumu ar neiztrūkstošu un arvien prioritārāku totāla juridiskā analfabētisma dominanti."Žurnālistus var vienīgi sastapt dažos Rīgas neatkarīgajos sociālās analītikas medijos un provincē.
---------
KONKRĒTI?
Protams, ar max. objektīvu, faktoloģiski / pēc būtības neapšaubāmi respektējamu un taml. patiesi "konkurētspējīgu" pamatojumu.

Atbildēt

Blondīne

19.03.2016. 14:51

Es gan piekrītu autoram, ka visa šī tā saucamā fakultāte pastāv tikai tās pasniedzēju ienākumiem un viņu "dzīves piepildījumam" un tās beidzēji nu nekādi nepalīdz sabiedrībai atklāt lietu būtību un vismaz kaut ko vērst par labu.
Pie mums visi dzīvo savā šaurajā pasaulē, politiķi savā, ierēdņi savā, bankas savā, skolotāji savā, mediķi savā utt utt un neviens pilnīgi neviens pat necenšas prezentēt sabiedrību vienojošus vadmotīvus.

Atbildēt

futūristiska vīzija

19.03.2016. 14:44

mēs nezinām kas mēs esam

Atbildēt

Daunis Aurs

19.03.2016. 13:48

Es priecājos, ka visus gatavo vienā vietā. Tas ir labi, jo tad var panākt vienu kvalitāti un visi ir vienādi. Es neticu tiem, kuri saka, ka latviešiem nav zurnālistu. Ja tā būtu, tad Delfi būtu bez seksualitātes un pederastu slavēšanas. Latviešiem noteikti ir žurnālisti kā seksualitātes speci un pederasti.

Atbildēt

Žulis

19.03.2016. 13:44

Visumā ļoti trāpīgs raksts.

Atbildēt

brāķa perēklis

19.03.2016. 13:27

Nepatīk šā autora teksti, jo viņš ņirgājas par cilvēkiem. Lietas būtība paliek otrajā plānā. Izlasīju un jūtu atejas smaku...

Atbildēt

!

19.03.2016. 12:52

"...operatīvi mainīt dzimumu atkarībā no ģeopolitiskās situācijas..."

Atbildēt

derdz

19.03.2016. 11:41

ami go home - ar savu gender

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...