Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nezombēts latvietis

14.11.2015. 11:52

»

w

kremļa 'vērtību' pielūdzēji iedarbojas uz mazvērtīgo bidlo elektorātu, cerībā uz kādu balsi vēlēšanās


Sorosa prostitūta vai zombij, pārstāj apvainot īstus latviešus, kuri ir par suverēnu valsti un sabiedrības normālu attīstību!

Atbildēt

Es

14.11.2015. 02:51

Vienkārši atbaidoši. Un ar to nodarbojas LTV žurnāliste??

Atbildēt

w

13.11.2015. 17:41

kremļa 'vērtību' pielūdzēji iedarbojas uz mazvērtīgo bidlo elektorātu, cerībā uz kādu balsi vēlēšanās/

Atbildēt

elite

12.11.2015. 15:24

Vara pieder uzpūtīgai ,,elitei,, kura uzskata, ka ar savu lepnumu un izolāciju no pārējās sabiedrības ir pārāki galvas tiesu, centieni varas pārdalē un kontrole pār visu un visiem izteikta psihopāta tipveidīgām personībām, kā piemēram Hitleram, Staļinam, tādu var atrast pie mums Latvijā valdībā un tas ir visai noželojami...

Atbildēt

Funbot

12.11.2015. 06:01

Es pamazām sāku saost zināmas līdzības ar šo ziepeni - http://blacktridentmedia.com/2015/10/23/the-case-of-laughing-witch-a-cautionary-tale/ .

Atbildēt

Andris

12.11.2015. 05:39

Kas maksā ,tas pasūta mūziku,vai ne?

Atbildēt

:-[

12.11.2015. 04:06

Nezinu, vai man tik tā rādās, ka vairumam manipulatoru un dvēseļu inženieru actiņās mirdz naudas zīmes, un tauta jau nu ir mazākais, kas tos interesē.

Atbildēt

U.U.

12.11.2015. 03:30

»

A.P.

Postcilvēku tematika. Latviešu viepļu tematika


Un, protams, arī latviešu nākotne,

Atbildēt

12.11.2015. 02:15

Sriņģe dagradējas.

Atbildēt

BA

11.11.2015. 18:42

No sirds iesaku bērnu audzināt mājās, nevis "dārziņā" un tālāk izvēlēties mājapmācību. Lai bērnam ir bērnība, bet skolotāji māca tikai un vienīgi mācību priekšmetus. Nekas vairāk nav vajadzīgs. Ak jā, vēl saprātīgi vecāki.

Atbildēt

:-[

11.11.2015. 18:25

Vai vara pieder vai nepieder tautai? Vai tauta grib to absurdu, kas te notiek?
Visi tie mēdiji kāro izdārzt tautu, lai nečivina vairs.

Atbildēt

:-(

11.11.2015. 16:10

MURGI...

Atbildēt

ziniet ko?

11.11.2015. 15:52

Nepērciet un neabonējiet Ir,Dienu,nelasiet Delfus,neskatieties Ltv,sevišķi Bojāra u.c. žurnālistu vadītos raidījumus!Es jau sen tā daru.Ar laiku ignorēšana iedarbosies,ja to darīsim masveidā.Cits nekas nelīdzēs.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

11.11.2015. 15:29

Vēl par šo tēmu:
Diezgan zināma LGBT aktīviste Masha Gessen saka
"It’s a “no brainer that the institution of marriage should not exist”"
Tas viss ir liela fronte (laulību legalizēšana, bērnu adopcija, bērnu programmēsana skolās no pirmajām klasēm vai pat bērnudarza) lai iznīcinātu nacionalas valstis un izveidot kautko citu kam valstis traucē. Valsts tā ir liela ģimene kas sastāv no gimenēm
Avots: http://www.glennbeck.com/2013/04/29/lgbt-activist-it%E2%80%99s-a-%E2%80%9Cno%E2%80%91brainer-that-the-institution-of-marriage-should-not-exist%E2%80%9D/

Rakstā tika minēts, ka genderu ideoloģija savulaik tika transformēta no feminisma.
Lai paplašinātu savu redzesloku par to kas ir kas ievērtējiet feministu teātri :)
https://www.youtube.com/watch?v=q7reSQd3uiA

Ka arī to kā tas izklausās kad domas netiek slēptas
https://www.youtube.com/watch?v=Y1JQUG7doCE

Atbildēt

11.11.2015. 15:27

Izlasītais palīdz likvidēt locītavu sāpes 7 sekundēs!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

11.11.2015. 15:03

»

Enija

Kas Jums liek domāt, ka tradicionālo vērtību aizstāvji vēlas atpakaļ padomju laikus?? Atbalstu šīs organizācijas, jo nekad neko tādu viņu uzskatos vai rīcībā neesmu manījusi. Parasti jau tā domā tie, kas "barojas" no sabiedr.TV uzspiestās sabiedr.domas. Neesmu manījusi, ka kāda no šīm organizācijām ...


Cienītā kas jūs pa pēdējiem 10+ gadiem nepamanījāt? Jebkuru kas mēģina aizsargāt Latvijas tautas intereses uzreiz apvaino no serijas "maskavas aģents" vai kā šajā gadījumā "atgriezt atpakaļ padomju laikus". Kādēļ gan neizmantot šos trikus ja darbojas?
Reāli publiski pat nav dzirdētas idejas kā atgūt suverenitates instrumentus finansēs un ekonomikā. Ja kāds mēģinātu sākt publiskas diskusijas pašpasludinātie nacionālisti un visādas to apvienības būtu pirmie kas sāktu bļaut par putinu

Atbildēt

Nezombēts latvietis

11.11.2015. 14:42

»

Praatniex

Uzpūtīgās iznireles iz žurnālistikas spriņģes dēļ ignorēju t.s.sabiedrisko televīziju, bet šoreiz nevaru saprast par ko šamējai "uzbrauciens...


Nē, trulais obamajunkerzombij, negrib atpakaļ Padomju Savienību. Tā gan ir atnākusi negribot un tagad to sauc Komisiju Savienība.

Vai no sava pēdējā teikuma loģiski tālāk nespēj aizdomāties? Novirzes dabā bija, ir un būs vienmēr. Tieši tā - NOVIRZES! Un tieši pret to arī esam - ka novirzes tiktu pataisītas par it kā normālību. Ģimene ir savienība, kas principiāli spēj radīt pēcnācējus. To spēj tikai vīrieša un sievietes savienība. Neviena cita to nespēj un tādēļ nevar būt ģimene. Adoptēt bērnus tādiem nedrīkst dot vēl jo vairāk, jo viņu NOVIRZES ilgtermiņā traumē bērnu psihi.

Atbildēt

ezis

11.11.2015. 14:33

eiropas uztvere ir slima, reāli nāves smaka nāk no šitiem visiem ūber liberastiem! viņu dēļ baltā rase izmirst, jo morālās kroplības netiek apkarotas, bet tieši otrādi veicinātas! musulmaņu sabiedrībā šādi murgi nav pat iedomājami neoficiālā līmenī, tieši tādēļ arī musulmaņiem ir tik kuplas ģimenes un viņi vairojas kā tarakāni, jo tur viss ir gaužām vienkārši - tev ir krāns - tu esi vecis, tev ir vāvere - tu esi vecene! bet šeit liberastiskajā eiropā... pfeeee.. geji, lezbes, transi, vīrietes, sievieši un vēl visādi urodi.

Atbildēt

Enija

11.11.2015. 14:31

»

Praatniex

Uzpūtīgās iznireles iz žurnālistikas spriņģes dēļ ignorēju t.s.sabiedrisko televīziju, bet šoreiz nevaru saprast par ko šamējai "uzbrauciens...


Kas Jums liek domāt, ka tradicionālo vērtību aizstāvji vēlas atpakaļ padomju laikus?? Atbalstu šīs organizācijas, jo nekad neko tādu viņu uzskatos vai rīcībā neesmu manījusi. Parasti jau tā domā tie, kas "barojas" no sabiedr.TV uzspiestās sabiedr.domas. Neesmu manījusi, ka kāda no šīm organizācijām iestātos pret kādu sabiedrības grupa. Runa ir par bīstamām ideoloģijām, kuru sekas jau šobrīd varam vērot vairākās Eiropas valstīs.

Atbildēt

Praatniex

11.11.2015. 13:54

Uzpūtīgās iznireles iz žurnālistikas spriņģes dēļ ignorēju t.s.sabiedrisko televīziju, bet šoreiz nevaru saprast par ko šamējai "uzbrauciens".
Melnsimtnieciskie "tradicionālo vērtibu sargātāji" vēlas atpakaļ padomju laikus, kad homoseksuālisms bija kriminālnoziegums ( un vispār jau arī tāda seksa nemaz nebija...), vai kā?
Par novirzēm runājot, tādas bija (un BŪS!) visos laikos, sabiedriskajās formācijās un reliģijās. Neraugoties uz tukšu pļurziķu verbālām bezdēšanām...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

11.11.2015. 13:02

Šeit viena epizode no Kanādas, kā piemērs kas par cilvekiem, kas par lietam ko tie bīda. Protams saprotiet paši, demokrātiskajos, neatkarīgajos mēdijos kurs visādi spriņģveidīgie nekad neko tādu neparādīs, jo kā šajā raksta tiek parādīts viņi ir visas tās lietas karavīri
https://youtu.be/WTTVo0bEoXk

Atbildēt

A.P.

11.11.2015. 13:01

Postcilvēku tematika. Latviešu viepļu tematika.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

11.11.2015. 12:45

Tiem kam intererē šis jautajums es ieteiktu šo organizācijas "DZIMTA" prezentāciju par šīs sērgas uzspiešanas tehnologijam.
Man liekas šī prezentācija ir viss informatīvākā un vērtīgākā no pieejamām.
https://www.youtube.com/watch?v=cnpNzas53Zo

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...