Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es, zvērināts advokāts Mārcis Miķelsons, un ASV kompānija Menard Port LLC atsaucam visu kopš 2014. gada 18. jūnija izplatīto informāciju par Nordic Partners (NP) grupas uzņēmumiem un amatpersonām, kas varētu būt norādītos uzņēmumus un personas aizskaroša.

Atvainojos Daumantam Vītolam, Solvitai Pētersonei, Ivo Luka-Indānam, zvērinātam advokātam Andrim Eģītim, SIA „NPBC”, AS „Laima”, AS „Staburadze”, AS „Gutta” un visām citām publikācijās minētajām personām par izteikumiem, kas varētu būt norādītos uzņēmumus un personas aizskaroša.

2014. gada maijā ASV kompānija Menard Port LLC ar manu palīdzību bija cēlusi prasību pret NP grupas uzņēmumiem un vairākām šo uzņēmumu amatpersonām par zaudējumu atlīdzību vairāku miljonu eiro apmērā. Strīda ietvaros mēs esam nonākuši pie secinājuma, ka iepriekš nosaukto personu darbība ir bijusi godīga, labticīga un augsti profesionāla. Neviena no iepriekš minētajām personām nav veikusi nekādas prettiesiskas darbības un nekad nav aizskārusi Menard Port LLC vai manas tiesības.  Pušu viedokļu atšķirības ir atrisinātas.

Ar cieņu

Zvērināts advokāts Mārcis Miķelsons

======

Es, Daumants Vītols, apstiprinu Mārča Miķelsona augstāk minētajā teikto, ka iepriekš pastāvējušais saimnieciskais strīds ir atrisināts un pusēm nav savstarpēju pretenziju.  Savā un NP uzņēmumu vārdā atsaucu informāciju, kas varētu būt Mārci Miķelsonu aizskaroša.  Savā un NP uzņēmumu vārdā apliecinu, ka neuzturu savstarpējas pretenzijas un domstarpības ir atrisinātas.

Ar cieņu

Daumants Vītols

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Briesmīgā sazvērestība pret Barču un Klaužu

FotoPēdējo dienu smieklīgākā aktualitāte, manuprāt, ir tā, ka Jānis Klaužs un Aija Barča, kuri 12.Saeimā bija ievēlēti no sarkanzaļo zemnieku, strādnieku un zaldātu saraksta, ir pārliecināti, ka viņiem jābūt arī 13.Saeimā.
Lasīt visu...

21

Par ikgadējo inventarizāciju Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā. Papildu darbs, bet nemaksā

FotoDaļai no P.Stradiņa slimnīcas darbiniekiem trešo gadu pēc kārtas 2018. gadā atkal liks veikt inventarizāciju slimnīcas struktūrvienībās, kas ir papildu darbs (slogs) pie pamata darba.
Lasīt visu...

8

Vai JKP neredz, ka ķeras apskāvienos ar Šlesera politprojekta uzlecošo zvaigzni?

FotoŠovasar es par savu viedokli tiku „sists” gandrīz visās sociālo portālu platformās - Facebook, Twitter, Spoki u.c. Lietotāji centās rast atbildi uz fundamentālu jautājumu, kurš no politiskajiem spēkiem ir mans krustēvs. Taču viennozīmīgas atbildes tā arī nebija nevienam, jo, tiklīdz kāds prātvēders atklāja, ka es lobēju konkrētu partiju, tā nedēļu vēlāk šis politiskais spēks bija sataisījis sū... un no manis atrāvās pa pilnu programmu.
Lasīt visu...

21

KPV un JKP mīlas dancis

FotoKoalīcijas procesa veidošanu var saukt, kā grib, taču pašreiz potenciālais koalīcijas veidojums man izteikti nepatīk. Iespējams, tādēļ, ka es tajā visā saskatu sazvērestības teoriju piegaršu. Man absolūti nepatīk doma, ka valdībā būs Šlesera cilvēki. Aklos vairs neizārstēšu, taču varbūt pa daļai redzi zaudējušos varu mēģināt izārstēt.
Lasīt visu...

21

Trīs vēsturiski secinājumi

Foto13.Saeimas vēlēšanas analītiskajai domai nodiktēja (pasacīja priekšā) trīs secinājumus par latviešu tautas stāvokli. Tie ir vēsturiski secinājumi. Visi trīs secinājumi pamato jaunu posmu tautas virzībā  un apstiprina iepriekšējo posmu analītisko vērtējumu pareizību. Proti, apstiprina novērotās klīniskās ainas pareizību.
Lasīt visu...