Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelle

29.06.2017. 16:53

»

FENIKSS

Tos tikai sauc par "čekas maisiem". Patiesībā tur ir ne tikai kartotēka, bet arī kompjūteru datubāze, kas glabājās tam laikam ļoti modernajos cieto disku priekštečos (ar maināmām magnētiskām platēm, paši cieto disku aparāti nelielas veļasmašīnas lielumā), un tam visam nepieciešama atbilstoša tehnika...


Nevajadzēs tās kastes ķidāt, viss notiks daudz vienkāršāk. Līdzko Krievijā kritīs Putins ar savu čekas varzu un tur sāksies demokrātiski procesi, visi čekas dublikāti(viss toreiz tika rakstīts dubultā, arī kartotēka-vieni palika uz vietas, otri ceļoja uz Maskavu), kuri atrodas Maskavā, tiks atdoti bijušajām republikām atpakaļ. Tad tik te sāksies panika augšgalā... Finka pareģojuma izskaņa strauji tuvojas....

Atbildēt

FENIKSS

27.06.2017. 09:10

Tos tikai sauc par "čekas maisiem". Patiesībā tur ir ne tikai kartotēka, bet arī kompjūteru datubāze, kas glabājās tam laikam ļoti modernajos cieto disku priekštečos (ar maināmām magnētiskām platēm, paši cieto disku aparāti nelielas veļasmašīnas lielumā), un tam visam nepieciešama atbilstoša tehnika un programmatūra, kā arī cilvēki, kas zin kā izmantot šo aizvēsturisko tehniku.

Jautājums ir vai pēc visiem šiem gadiem šī tehnika ir saglabājusies darbaspējīga, vai ir veikta uz tās esošo un arī nodzēsto datu analīze. Tur esot it kā glabāti pašu stukaču ziņojumu teksti, un tas varētu būt daudz labāks rādītājs cik kurš ir stučījis, nekā tikai aģenta kartīte.

Un tautai tiek turpināts pūst miglu acīs par visu šo lietu. Vajadzēja jau toreiz 1992. gadā visus VDK darbiniekus nošaut, bet "čekas maisus" publicēt. Latvija tad būtu gājusi nacionālas, stipras un neatkarīģas valsts ceļu.

Atbildēt

to LRTT

26.06.2017. 17:16

»

Tautastribunāls

Čekas maisus nevar nedz izzagt, nedz nozagt. Tie ir noziedznieku galvās un atpazīt šī galvas var pēc bankas KONTA stāvokļa. Pienāks diena, kad uz godmaņa, borovkova u.c. izdzimumu mugurām tiks taisnoti svina steki. Tad “maisi”(vārdi) no viņu smirdošajām žaunām plūdīs kā palu upes… . Viņi tiks nosisti...


Nu nosist ,kā to dara citu zemju bandīti,nevajag,bet bargi sodīt gan!!
Tikai čomiņ ir viens ļooti smags jautājums - KURŠ TO IZDARĪS??MUMS NAV PALIKUŠI LATVIEŠI KAM RŪP VALSTS NEATKARĪBA,VALODA,latviskums utt,Ja var vēlētājus nopirkt SC Ušaks par tramvaja biļeti,tad par ko tu te murgo?Nākošgad ZZS / Hūtes vadīta!!/ kopā ar SC pārņems visu valsti un tā būs CETURTĀ !!okupācija.Jāsoda Āboltiņu un Co!!Nerunājot par amerikiem un pārejiem kangariem.
Nav jau kas cīnās par Latviju!VISI NOPIRKTI !!!

Atbildēt

toKostjam

26.06.2017. 17:05

»

Kostja , H- 86

Linards Iskariots būs iekšā, Vidus Juris , tāpat kā uzticības persona ZAL - ar visām apakšbiksēm un ķerzas zābakiem


Pilnīgi jums piekrītu.Tikai pastāv fakts,ka tie maisi ir palikuši par kulītēm,jo zinu,ka pie Zālīša gāja kas var un nevar un ņēma vai izpirka savus bumāgus.H-86 bija pilns ar VDK kadriņiem,bet tiem bija ļauts bazumēt,ka ir milzīgi nacionāļi un patrioti.Tāpat kā tagad NA !!

Atbildēt

Jautājums

26.06.2017. 07:52

»

inkins

Putnu biedēkļa A. Gedroica sūdzība...


Ja Gedroics, Pupurs, Prūsis, Lapinskis, Garda ir čekisti un Maskavas kalpi, tad kādēļ viņi kopā ar citiem čekistiem, komunistiem un Maskavas kalpiem nesēž valdībā, vai vismaz kādā labi apmaksātā valsts amatā? Kāpēc viņi kopā ar citiem "Maskavas radītiem un apmācītiem nacionālistiem" nesastāv VL?

Atbildēt

inkins

26.06.2017. 05:07

Putnu biedēkļa A. Gedroica sūdzība


“Cīņai sveiks ! “

H-86-23 - Kopie (2) - KopieZemitāna kartupeļlauka putnubiedēklis, nacists Aivars Gedroics no Daugavpils, ir izjutis nāves bailes no Helsinki-86 dibinātāja L. Grantiņa un nolēmis viņu „aizvilkt” „uz” taisnīgo Latvijas tiesu, kurai pats viņš reiz piedāvāja: „Hui im v rot.”

Nu jā, tas nu tā- tas piederas pie kārtīga krieva mentalitātes, kāds arī ir šis nacistu izdzimtenis. Viņiem, šiem krievlatviešiem, jau bez HUI nekas nenotiek. Bet ja nopietni, tad ne jau Gedroics ir šīs sūdzības iniciators, bet gan Garda, Lapinskis un DP. Par katru cenu Maskavas kalpi grib iznīcināt LRTT.

Ka radio Merkurs un LNF ir Maskavas radīti “Trojas viepļi”, pat cūkai aizgaldā ir saprotams.

To, ka Reinika un Kažociņa iestādēm ir tie paši saimnieki, arī nav jāšaubās, jo viņi šim Daugavpils ķēmam ir atļāvuši „reklamēties” vācu nacistu formas tērpā.

Aivars gedroicsKas tad tie ir par spēkiem, kuri aizliedz vērsties pret šo atklāto cilvēknīdēju ideoloģiju, kuru vienmēr popularizē Gedroics- iesakot lasīt Hitlera garadarbu MEIN KAMPF ?

Tie ir Krievijas slepenie dienesti, kuri regulē Latvijā pilnīgi visu.

Foto nosaukums: MĒSLS

Gedroicam, Gardam un Lapinskim neinteresē ne Latvija, ne latviešu tauta. To pierāda šo trīs padibeņu ciešā sadarbība.

Nacisti un komunisti bija tie, kuri 1939. g. sadalīja Eiropu, kā rezultātā tika iznīcināta mūsu valsts. Reklamējot sevi nacistu formas tērpā, tiek atzīts un slavināts MOLOTOVA & RĪBENTROPA PAKTS.

Tātad- Latvijas iznīcināšana !

Un vēl, ar šī formastērpa un FĪRERA garadarba slavināšanu tiek pateikts, ka HOLOKAUSTS pret žīdiem ir bijis pozitīvs notikums. Secinājums viens, šī deģenerāta uzdarbošanās ir saistīta ar nacisma atdzimšanu Putiniskajā Krievijā un norāda uz to, ka Aivars Gedroics, tāpat kā Garda un Lapinskis, ir cieši saistīts ar šiem cilvēknīdēju perēkļiem.

Arī A. Gardas draugs Konstantīns Pupurs ir Maskavas apmācīts „nacionālists”, kurš kādu dienu, kad saņems attiecīgu pavēli, ienesīs sprāgstvielas VL! birojā. Trešais manis pieminētais ir A. Gardas „salauztais” Aivars Prūsis. Ja salūza Prūsis, tad var iedomāties, kāds spiediens uz viņu tika izdarīts ? Nebūs arī jābrīnās, ka viņš drīz ieņems kādu ienesīgu amatu 4. maija kliķes režīmā kā pateicību, ka nomelnojis L. Grantiņu.

Gedroicam varu atgādināt, ka mans paraksts būs uz dokumenta, kas pieprasīs viņam publisku ASM !

Protams, Tiesiskā Latvijā, bet ne šajā bandītu veidojumā.

Nacistu mērklim Gedroicam Grantiņš novēl neviltotu veiksmi !

P.S.

Vēlreiz pilnīgi personīgi nacistu putnubiedēklim:

H-86-3Tai brīdī, kad tu uzvilki šo latviešu tautas slepkavu formastērpu, tu „nostādīji” sevi ārpus likuma. Ko nozīmē būt „ārpus likuma”, domājams, ka saproti.

Arī tad, kad tu ar hitlerisko sveicienu apķēzīji latviešu tautas Brīvības un Svētuma simbolu- BRĪVĪBAS PIEMINEKLI, tu nostādīji sevi ārpus likuma.

Tev!- ne tikai ielaist visu aptveri ribās, bet pakārt aiz vienas vietas ar visu tavu uniformu Rīgas centrālajā tualetē, lai latvieši iet un nokārto savas dabiskās darīšanas uz tevi.

LRTT 14.11.12

==================================================Iesniegts 13.11.2012 at 13.51

DAUGAVPILS PILSĒTAS UN RAJONA
POLICIJAS PĀRVALDEI
Vaļņu ielā 27, Daugavpilī, LV 5400

AIVARA GEDROICA (081274-10215),
pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401
tālr. 65428660, 28229894,

iesniegums

Internetvietnē http://tautastribunals.eu/?p=11448 ir publicēts tās autora, Vācijā dzīvojušā latvieša LINARDA GRANTIŅA raksts, kurā ir izteikti draudzi manai dzīvībai, konkrēti:
Pilnīgi personīgi Gedroicam, Pupuram un Prūsim:
Iegaumējiet, vienu dienu es stāvēšu jūsu priekšā ar “stobru”, un prasīšu paskaidrojumus par šiem pretīgajiem apvainojumiem.
Es bez mazākām emocijām ielaidīšu jūsu pretīgajos nodevēju purnos visu aptveri.
To paredz arī starptautiskie LIKUMI un katras demokrātiskas valsts Kriminālkodekss- Krimināllikums.
Arī Aivaram Andersonam no “tās īstās NA” būs jāatbild par meliem, kurus viņš izplata par Grantiņu.
Iegaumējiet, nožēlojamie perversie viepļi, es savā mūžā neesmu atstājis neizpildītu nevienu solījumu.
12.11.12 L. Grantiņš
Es šos draudus uzskatu par REĀLIEM, ņemot vērā, ka no Vācijas atbraukt uz Latviju šobrīd ir ļoti vienkārši, tādejādi uzskatu, ka L.Grantiņam ir iespēja mēģināt īstenot savus draudus dzīvē.
Pamatojoties uz augstāk minēto,

lūdzu Valsts policiju:

1. Uzsākt kriminālprocesu pret L.Grantiņu pēc LKL 132.p. un lūgt Vācijas varas iestādēm izdot viņu tiesāšanai Latvijā.

2. Atzīt mani par cietušo šajā kriminālprocesā.

13.11.2012. A.Gedroics

Atbildēt

Lelle

25.06.2017. 03:57

Vietējie čekas maisi ir iztīrīti, bet īstie maisi joprojām atrodas Maskavā. Tajos laikos visa uzskaita tika vesta dubultā, vieni maisi palika tepat, otri aizceļoja uz Moskoviju.
Ilgi vairs nebūs jāgaida, kad Krievijā tiks padzīts Putlers ar veco čekistu varzu un nodibināta demorātiska vara, tad tie maisi atgriezīsies Latvijā. Tad tik te sāksies panika noteiktās aprindās...

Atbildēt

ha-ha

24.06.2017. 18:38

NATO karaspēks Ādažos,padomju okupantu varasvīri pie varas,Latvijas valsts televīzijas pakete pilna ar ārzemju pretvalstiskas propogandas kanāliem.Pie dzīviem un pie varas esošiem padomju okupantu ideologiem un okupantu represīvo organu nagu maucējiem cerēt,ka tiks atklāta viņu aģentatūra ir smieklīgi un amizanti.

Atbildēt

Maisu vairs nav,

24.06.2017. 16:36

bet dzīvāks par dzīvu ir 4.maija čekistu projekts.

Atbildēt

Balts etniskais

24.06.2017. 06:23

To ka Latvijas valsts vadība ir neleģitīma jau no 1990.-1993.gada ir skaidr! Bet ka ir tiem pakaļskrējēji rada nemieru! Kas sagaida Lavijas valsti nākotnē, tiem pašiem pakaļā līdējiem? Čekas maisi nav iznīcināti! Tie ir pārrevidēti un vainīgie atrodās zem sitiena: Nedarīsi kā liekam, ziņosim! Dzirdēju ka tie maisi atridās Pleskavā. Neesot Latvijā. Jau pašiem bija jābūt skaidrs, kas ir kas. Par naudu Velns danco! 100 Saeimas aktieri dara ko var. Akmens uz akmens nepaliks!

Atbildēt

zina

24.06.2017. 02:54

Daudzi ļaudis nezināja, līgo, līgo,
Kam tie PIETIEK darbinieki, līgo.
Nu zināju, nu sapratu, līgo, līgo,
Īsa-landes spiegotāji! Līgo!

Atbildēt

>pietiek.com

23.06.2017. 11:22

Bija gudri un patiesi komentāri pie šī raksta, kas izskaidroja situāciju Latvijā un Borovkova lomu tajā visā. Pazuda, jo izdzēsāt. Tajā pašā laikā tādu murgotāju kā Artura Priedīša un a la viņš tas pats raksteļus un komentus ar absolūti pretvalstisku un naidu kurinošu semantiku un domu publicējat biezā slānī. Kāpēc, Lapsa?

Atbildēt

Fakts

23.06.2017. 09:15

A.Soziks (bārda) ar tur pat skraida tik pat intensīvi kā Mizītis.

Atbildēt

Sorry

22.06.2017. 10:44

»

juris

Maisu5 tik tiešäm nav.Kas palika neizglītots, ir sakārtots plauktos.Savām acīm redzēju


25 gados ir śîs valsts ziñotàju kartotèka. Kur tà ir?

Atbildēt

juris

22.06.2017. 10:38

Maisu5 tik tiešäm nav.Kas palika neizglītots, ir sakārtots plauktos.Savām acīm redzēju....

Atbildēt

Hartijs

22.06.2017. 05:52

Tautai jāzin savi varoņi. Čekas maisi jāpublisko, kaut arī viltojumi. Sarakstos nenoteikti nebūs mans radinieks,KGB pulkvedis. Un ja arī būs,kas no tā mainīsies?

Atbildēt

VB

22.06.2017. 04:52

Panaivi.

"čekas maisi vienkārši ir sen nozagti vai kā citādi izčibējuši, bet šī zādzība ir pasludināta par „valsts noslēpumu”"
It kā tas šodien ko vispār mainītu kopumā?!

Tikpat labi var jautāt vai nav (gan jau, ka ir!) nozagtas Latvijas zelta rezerves?
Nu, un, lai kā ar nebūtu īstenībā?!

A īstenībā esamn novesti pie stāvokļa, kad itin viss, kas attiecas uz valsti, mums ts. pie pakaļas - pat vairāk, kā PSRS laikos.
Izrādās, tas ir iespējams un kādam ir ok.

Atbildēt

b

22.06.2017. 03:21

vispār jau dīvaini tas ir, ka visādas komisijas it kā pēta čekas maisu saturu, bet paši maisi tiek turēti nepieejamā slepenībā pie maizīša.

Atbildēt

Tautastribunāls

22.06.2017. 02:24

Čekas maisus nevar nedz izzagt, nedz nozagt. Tie ir noziedznieku galvās un atpazīt šī galvas var pēc bankas KONTA stāvokļa. Pienāks diena, kad uz godmaņa, borovkova u.c. izdzimumu mugurām tiks taisnoti svina steki. Tad “maisi”(vārdi) no viņu smirdošajām žaunām plūdīs kā palu upes… . Viņi tiks nosisti, bez liekām ceremonijām kopā ar ģimenēm !!!Vai atceraties Rumānijas izdzimumu Čeušesku un viņa sievu ? Tāds iznākums būs arī Latvijas laupītājiem !!!

Atbildēt

Vecais

22.06.2017. 01:55

Tiek aizmirsti vēl divi kantori,kuriem Latvijā bija savs aģentu tīkls,un kuri turēja pilnīgi atsevišķu kartotēku.GRU un Baltijas robežapsardzības pārvalde (Strēlnieku un Alberta ielas stūris).

Atbildēt

krams

21.06.2017. 23:57

Nu vienkārši šajā valstī -galvenais čekists ir Bojārs un galvenais komunists ir Rubiks! Pārējie ir enģeļi!

Atbildēt

agents

21.06.2017. 17:02

Vai kads doma ,ka mus butu uznemusi NATO , ja vinu izlukdienests nezinatu pilnu kartotekas saturu . Ari to , kas ir Krievija. Tapec esam ar vienu kaju Brisele ,ar otru Maskava...

Atbildēt

jukums

21.06.2017. 14:24

Juris Dobelis ar savu grupu uzlauza kabinetu un visus likvidēja

Atbildēt

Kā jau rakstīja Lato L. vēsturē

21.06.2017. 13:00

»

Kostja , H- 86

Linards Iskariots būs iekšā, Vidus Juris , tāpat kā uzticības persona ZAL - ar visām apakšbiksēm un ķerzas zābakiem


Maisus vispirms nolaupīja naksts melnumā no čekas ēkas (atstāsts, neprecīzs), kaut esot darbojusies komisija, kurai bija jāpārņem kā čekas maisi", tā 5 datorei un visa manta. Vai tad tos nenozaga paši bijušie stukači, kuri bija Augstajā Padomē? Datorus aizveduši Maksavas čekisti neskartus ar vispilnīgāko iznformāciju -p i maisi, i lietu saraksts ir cita slepenā informācija.

Tad maisi nonāca dokumentēšanas centrā vai kā to sauc. Tad "maisi"aiceļoja uz SABu. Vai kas zina (vai nezina?) , ka visus maisus jau sen 5 reizes pārkopēja. Vismaz tā liekas, ka tādu vērtību neatstās bez kopijām. Gaidīsim, ka bez Mīzīšu gudrības un atļaujas, pa vienai kartiņai metīs "uz ielas" vai pie kāda žurnālista dzīvokļa durvīm, kuri nejauši atradīs un atrādīs. Būs, būs.
To, ka maisi iekrita Daugavā un izšķīda - nebūs taisnība.

Atbildēt

Kostja , H- 86

21.06.2017. 10:31

Linards Iskariots būs iekšā, Vidus Juris , tāpat kā uzticības persona ZAL - ar visām apakšbiksēm un ķerzas zābakiem

Atbildēt

obosratsa, no ne podatsa

21.06.2017. 08:57

»

Alla ja v bar

faktiski grāmatas saturs varētu būt balstīts uz stipri ticamiem faktiem, jo atklāj to, ka vecā VDK un tagadējā FSB tur aiz oliņām iespējams lielāko daļu LV elites........... pat neliela kartotēkas atklāšana ( ja tāda vēl pastāv) atklātu so nabassaiti un tad nu gan tur būtu lieli nesmukumi, kā piemēram...


"Nabas saites" atklāšanai nav vajadzīgi nekādi čekas maisi. Vispār nekas nav vajadzīgs. Ņem vienu gb deputātu, valdības pārstāvi, prezi vai tml., izpēti bio, radnieciskās un paziņu saites, ienākumu, parādu struktūru, aptaujā kaimiņus, skolas un vecos darba biedrus, un zīmē shēmu. Pēc pirmajiem desmit gb, sāks veidoties struktūra, kas atklās, kā veidots zirnekļa tīkls. Detektīvs ar pieeju dažām datu bāzēm un analītiķu grupa atjaunos ne tikai stukaču informatoru maisu saturu, bet arī izveidos mafiozās kliķes tīkla zīmējumu. Tikai var izrādīties, ka tīklā ir ne tikai vīģes, bet arī citi frukti, kuri domā, ka no viņiem sūdsmaka nenes.

Atbildēt

nenujau

21.06.2017. 08:42

Krieviem maisi ar makulatūru nav jāzog, viņiem ir visa kartotēka uz rokām. Un vienīgais ticamais avots tad arī būtu krievijas pilnībā vai daļēji publiskotie dati.
Ja jau maisu saturs kādam Lv ir uz rokām, nu, tad lai publicē. Uzjautrināsimies visi kopā, jo ir pilnīgi vienalga, vai tur ir vīķe, pauls, streičs, jo varā tik un tā ir padomju nomenklatūra, kuras maisos nav. Tātad, kāda jēga? Vētra ūdensglāzē un plika izprieca.

Atbildēt

GOOGLE

21.06.2017. 07:32

No Laimoņa Pura raksta "Patiesība un meli":

Atcerējāmies, kā, tuvojoties Padomju Savienības sabrukuma beigu cēlienam, ieplaisāja arī „Stūra mājas” pamati. Čekas maisus no Rīgas sāka pārvietot uz Saratovu. Par slepeno materiālu aizvešanu atbildīgais čekas arhivārs tikās ar Rietumu pārstāvi Viļakā, iedeva Rīgas un rajonu VDK slepenās telefona grāmatas oriģinālu – vārdi, uzvārdi, adreses… Pārtulkota latviski, tā 90. sākumā publicēta un kļuva pieejama visiem. Bija noticis vēl lielāks „darījums”: pārceļoties uz dzīvi pie Vidusjūras, par apaļu summu kādas valsts specdienestam pārdotas maisu dokumentu kopijas. Bet mēs 20 gadus slēpjam un gribam slēpt vēl 30 gadus!

– Esmu iekopējis arī savā, – un Pormals uzlika plaukstu uz galda noliktajam klēpjdatoram.

Pasmaidīju un itin kā sev vaicāju: – Kad mēs atvērsim?

Viņš neatbildēja, paņēma savu grāmatu, izdarīja ierakstu un pasniedz man::

„Tev ir jāvar, Tu varēsi, Tev ir jāuzvar.”

Atbildēt

Alla ja v bar

21.06.2017. 07:09

faktiski grāmatas saturs varētu būt balstīts uz stipri ticamiem faktiem, jo atklāj to, ka vecā VDK un tagadējā FSB tur aiz oliņām iespējams lielāko daļu LV elites........... pat neliela kartotēkas atklāšana ( ja tāda vēl pastāv) atklātu so nabassaiti un tad nu gan tur būtu lieli nesmukumi, kā piemēram vecā aģente Vīģe un pārējie draugi ir veci biedri no orgāniem........

Atbildēt

?

21.06.2017. 06:53

»

jim

Kārtējā tukšā sazvērestības teorija, pat bez atsaucēm uz anonīmiem avotiem. Cepieties, cepieties vien tālāk par slimnieka murgiem


Maizīti, vai tad jāstrādā nemaz nav? Ej labāk dzīvoklim signalizāciju uzliec.

Atbildēt

jim

21.06.2017. 06:51

Kārtējā tukšā sazvērestības teorija, pat bez atsaucēm uz anonīmiem avotiem. Cepieties, cepieties vien tālāk par slimnieka murgiem...

Atbildēt

Sorry

21.06.2017. 06:48

A. Borovkovs no sākta gala saistīts ar čekas maisu staipīśanu uz Ministru kabineta ēku un atpakaļ uz Stūra māju, piedalījies daļas nogādāšanā Maskavā, kā aprakstījis Johansons savās Čekas generāļa piezīmēs.Šodien šis pats A. Borovkovs kopā ar Maizīti piņķerē likumdošanu, lai čekas maisiem pieškirtu valsts noslēpuma statusu. Kas nopratinās noziedznieku A. Borovkovu, ja viņš sēž pie viena galda ar Maizīti, Kalnmeijeru, Mežvietu, Āboltiņu un Vējoni?

Atbildēt

Sorry

21.06.2017. 06:41

Pagaidām nav jēgas spriest, ir vai nav pazuduši. Viss var sākties pa īstam tad, kad tas atklāsies. Valsts bezdarbībā esošām amatpersonām gaidāmi grūti laiki..

Atbildēt

Arčibalds Kastaņvācējs

21.06.2017. 06:20

Tas arī būtu nu ļoti jauki,kāpēc ATAUDZEI jāzin un jāmulst ka šo dedi " patrioti" bija stukači.Diežēl jebkurā sabiedrībā ziņotāji ira-komunisms vai kapitalisms.Vajag saprast un samierināties/

Atbildēt

muahaha

21.06.2017. 06:20

zinot, ká savulaik tika izpirkti ieraksti par sodámíbu, nav nekádu ilúziju ne par maisiem, ne "cieníjamajiem" cilvékiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...