Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uzskaite

19.04.2016. 11:05

»

Plutons

Jā, tieši par Jaunalksni nobrīnījos, ka viņa vienkārši nostājusies Vienotības/speccdienestu pusē. Aizdomīgi


Jaunalksne ir Baibas Strautmanes draudzene, Baiba Strautmane ir advokāta Vonsoviča dzīves biedre, Vonsovičs ir Reira čoms, senatores Veronikas Krūmiņas un viņas vīra čoms, Gaida Bērziņa čoms un tā pa ķēdītei aiziet līdz Antonijas ielai 7, Rīgā un ofšora zonu Delavērā.

Atbildēt

vanadziņš

19.04.2016. 10:58

Atvērtās pārvaldības dibinātājs, bijušais Tautas Frontes priekšsēdētāja Ražuka vietnieks, Latvijas Juristu biedrības dibinātājs, jurists Ivars Redisons jau vairākkārtīgi ir rakstījis par Gaidi Bērziņu un viņa nekrietnajiem darbiem. Atcerēsimies, ka tieši Gaidis Bērziņš bija tas, kas saistīts ar maksātnespējas administratoriem Rīgā, Antonijas ielā 7 un jauno cietuma būves projektu Liepājā. Un ne tikai ar to.
Pirms nedēļas Rīgas Juridiskā augstskolā uzstājās Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnesis Martiņš Mits, kurš brīdināja, ka ECT Latvijas valsts zaudējusi un vēl zaudēs lietas par prettiesisku telefona sarunu noklausīšanos, kā arī vērsa uzmanību, ka rakstā minētie grozījumi ir pretrunā Satversmei un vairākām Konvencijām, kurām pievienojusies Latvija. Arī Egils Levits brīdināja, ka tas aodraud vārda brīvību Latvijā. Jau šobrīd jāgatavojas iesniegt Konstitucionālo sūdzību Satversmes tiesā, jo arī Satversmes tiesas tiesnese Ineta Ziemele Rīgas Juridiskā augstskolā minēja, cik svarīgi ir ievērot cilvēktiesības, Satversmi un pilsoniskās brīvības.

Atbildēt

sociāli atstumtais

19.04.2016. 04:36

... VECIE SESKI sāk atkal smirdēt ! ko gan var gribēt no brašiem komjauniešiem , LKP CK biedrīšiem un viņu pēcnacējiem , kuri citādas skolas nav ,, baudijuši ,, ... un atliek tikai nolaist priekškāru = ,, dzelzs ,, ... - ka tik kas nenotiek ...

Atbildēt

Eduards Lunis

19.04.2016. 02:48

---Polemika ar ABSURDU ,VIENMĒR RADA ABSURDU!
-Priedīša kungs-kā vienmēr-kā ar kulaku...!
Es vēl atgādināšu-Jurisdikcijā jēdziens-PĒC NELIKUMĪGA LĒMUMA -TĀLĀK SEKO TIKAI NELIKUMĪBAS!
-ATGĀDINU-
LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE-NOTIKS-2016.G.4.MAIJĀ PL-14-OS, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM.
MĒRĶIS-PAGAIDĀM NEVARDARBĪGA , LATVIJAS SATVERSMEI NEATBILSTOŠĀS PARTIJU VARAS NOZIEDZĪBU PRET LATVIJU UN TAUTU , PĀRTRAUKŠANA! PAGAIDU VALDI'BAS IZVEIDE UN APSTIPRINĀŠANA ATKLA'TĀ BALSOJUMĀ!
AICINĀTI VISI, KURI SAPROT-CITA CEĻA NAV!
Latvijas Glābšanas komisija tel. 65038743

Atbildēt

hm

19.04.2016. 00:47

"Latvijas Tērauda" (Staļina) laiki!

Atbildēt

nu ko

18.04.2016. 17:50

pēc 21.04. drīkstēsim tikai slavēt partijas un valdību? Un pēc tam - uz ļeņinisko sestdienas talku - kā sendienās.
Tikai viss brutālāk, ar kapitālistiskās nevienlīdzības piešprici.

Atbildēt

foršs likums

18.04.2016. 15:34

Jāpieņem noteikti. Varēs 99,9% esošās varas īstenotāju beidzot piešūt pantu. Cietums, labiekārtotais, jau laikam ceļas. Ne jau visu laiku pie varas būs viņķeļlembergāboltiņveida tarakāni. Nāks cita vara. Būs gatavs likums. Atliks tikai piemeklēt pamatojumu un to izdarīt nebūs grūti. Kreks, peks, feks un bijušais deputāts cietumā uz 8 gadiem. Vai kāds šobrīd visvarens tiesnesis, kurš klusu un apņēmīgi grauj Latvjas valsts pamatus. Kreks, peks, feks un samta rīta kleita pārvēršas par strīpainu cietuma pidžamu.

Atbildēt

???

18.04.2016. 13:59

Vakar portālā apollo.lv bija ievietots atreferējuma raksts, par raidījuma Nekā personīga sižetu par KL grozījumiem, kur cita starpā IeM parlamentārais sekretārs 'Evika Siliņa norādīja, ka darba grupa strādājusi gadu pie šo grozījumu tapšanas....
MAN VISA ŠĀ SAKARĀ IR 3 JUTĀJUMI;
1.ja jau gadu strādāja, kur steidzamība?
2.Vai tick tie nav firms gada Āboltiņas solītie KL grozījumi?
3.Kā Ilze Jaunalksne, kas pati cietusi no valsts institūciju patvaļas, nostājas KL virzošo spēku pusē, netieši savā sižetā pārvēršot augstas raudzes speciālistu krimināltiesību jomā, par kremļa aģentu, noliekot kopā ar Lindermanu un Rubiku?

p.s. un veel, paluudziet Judinam cilvēcīgā valodā, kā izpaudīsies nozieguma sastāvs atsevišķajos no vārda brīvību ierobežojošajiem pantiem, jums mati visiem būs stāvus!!!

Atbildēt

Pēteris

18.04.2016. 13:32

Nolādētie Jenotības sorosīdi ar pēdējā vārda tiesībām izveidos Baltkrievlatviju. Kaut viņi degtu elles ugunīs

Atbildēt

..

18.04.2016. 11:21

"Negodīgi izmantojot šo normu..." :) Šī un pārējās normas "grozījumos" arī paredzētas, lai vieglāk negodīgi varētu organizēt provokācijas un "tīrīšanas" pēc uzskatiem.

Atbildēt

A.P.

18.04.2016. 11:09

Paveikta pamatīga analīze. Faktiski absurdas rīcības analīze ir ne tikai nepateicīgs darbs, bet arī bezgalīgs darbs. Absurdu rīcību var analizēt līdz pasaules galam. Acīmredzot kompetentu cilvēku enerģiju varēja izmantot lietderīgāk. Ar absurdu nav ieteicams polemizēt. Absurds ir fiziski jālikvidē, bet nevis diskursīvi jālikvidē. Tikai tādā veidā var panākt noteiktu rezultātu. Polemika ar absurdu vienmēr rada jaunu absurdu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...