Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Ainārs Kadišs
29.04.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik ļoti ir sagrozīti vārdi, mainīta vārdu nozīme, informācija aizstāta ar propagandu, kas, vienkāršā valodā runājot, nozīmē visiem dzirdēto "smadzeņu skalošanu".

Starp citu, tā ir ļoti nopietna un reāla lieta. Esmu lasījis, ka Vjetnamas kara laikā dažiem gūstekņiem ir tā "izskalotas smadzenes", ka viņi pārgājuši ienaidnieka pusē. Klāt nebiju, tādēļ apgalvot nevaru. Toties varu apgalvot to, ka šodienas Latvijā tas notiek pilnā sparā.

Jā, karš ir mainījis savu raksturu, bet tas nenozīmē, ka būtu kļuvis mazāk nāvējošs un postošs. Faktiski, karš pret cilvēci ir sācies jau sen, bet mēs to asi sākām izjust tikai pēdējos trīsdesmit gados. Šis kara veids ir sarucinājis Latvijas populāciju par trešdaļu un raksturīgs ar tādu materiālo vērtību iznīcināšanas mērogu, kāds nav bijis pa spēkam nevienam karam. Latvijā tika faktiski iznīcināta vieglā un smagā rūpniecība, lopkopība, zivsaimniecība un daudzas citas nozares. Izzūdot darba vietām un ienākumiem, izzuda arī cilvēki.

Tomēr fiziski klāt viņiem neviens tā īsti neķērās, ja neskaita valsts mēroga indēšanu ar kamīnspirtu "Royal" un novešanu līdz pašnāvībai ar eksistences līdzekļu atņemšanu, vienlaikus izgudrojot un uzkraujot tautai jaunus, iepriekš nebijušus nodokļus, nodevas un maksājumus un paceļot nebijušos augstumos dažādus tarifus. Tā bija pastarpināta, rafinēta slepkavošana. Genocīdam pret Latvijas tautu vairāk bija ekonomisks raksturs.

Tagad - jau kuro reizi! - laiki mainījušies. Tagad vara vairs pat necenšas slēpt savu slepkavniecisko raksturu un atklāti, nepastarpināti ķeras klāt Latvijas iedzīvotāju pēdējam mājoklim - viņu ķermenim. (Ceru, ka mans lasītājs tic tam, ka katram cilvēkam ir dvēsele.) Bet, lai piekļūtu ķermenim, ir jāapstrādā prāts. Tādēļ publiskajā, korumpētajā masu mediju telpā 24/7 režīmā tiek "skalotas" cilvēku smadzenes. Tas notiek visur; paglābties gandrīz nav iespējams. Tu nevari veikalā nopirkt pat sērkociņus, vairākkārt nenoklausījies klaji idiotiskos diktoru ierunātos tekstus: "Viens, divi - mazgājam rokas, trīs četri..."

Ja nobriedušam prātam šī uzbāzīgā programmēšana izraisa tikai nepatiku un riebumu, kā arī nostiprina pārliecību par visas kovidafēras antihumāno un neticami nekaunīgo raksturu, tad atrodas tomēr cilvēki, kuri uz šo visu "pavelkas". Un tādu diemžēl nav maz. Kamēr viņi ir piekrāpta cilvēka, upura lomā, man viņu ir žēl. Citādāk ir, ja šie kovidsektas adepti kļūst par sludinātājiem un sāk izrādīt aktivitāti vai pat agresiju. Tad (pats to esmu sajutis) ir grūti saglabāt žēlumu pret piemānīto cilvēku, un tā vien gribas novēlēt viņam ātrāk saņemt savu poti vai vēl labāk - divas... Lai pārējiem būtu vieglāk dzīvot.

Protams, šāda attieksme nedara cilvēkam godu, un es cenšos to pārvarēt. Neviens cilvēks nav lieks, nav balasts gaisa balonā, kuru izmetot ārā, var pacelties augstāk. Drīzāk mēs visi esam vienas lielas, grimstošas laivas pasažieri, un tikai mūsu kopīga, saskaņota rīcība var glābt mūs visus no nogrimšanas pasaules vēstures okeānā.

Ja punktā par piekrāptajiem, lētticīgajiem un labticīgajiem kovidkulta sekotājiem tā kā būtu skaidrs - žēlojam, apgaismojam un apelējam pie viņu veselā saprāta vai vismaz pie tā atliekām, tad pilnīgi cita aina un attieksme ir pret tiem, kuri saņem naudu par tautas maldināšanu un zombēšanu. Tradicionāli tie ir sabiedrībā pazīstami cilvēki, visbiežāk - saucamie "skatuves mākslinieki". Ieliku pēdiņās, jo daudzi no viņiem spēj pastāvēt tikai un vienīgi ar varturu atbalstu, gan ar, gan bez ziepēm kalpojot katrai kārtējai varai. Tie ir vispretīgākie.

Man personīgi pat lēta m…ka, kura tirgojas ar savu miesu, šķiet cienījamāka par cilvēku, kurš ir prostituēts savā garā, savā dvēselē. Lielākā daļa saucamo "skatuves mākslinieku" gatava izpušķot ar savu klātbūtni jebkuras varas un sabiedriski politiskās iekārtas propagandas pasākumus. Viņi ir ļoti viegli pērkami. Viņiem nav principu. Sirdsapziņa ir padzīta pagultē...

Viņu priekšteči bija galma āksti, klauni un prostitūtas. Te gan jāpiebilst, ka katram likumam ir izņēmumi un arī starp māksliniekiem un mūziķiem gadās pa kādam godīgam cilvēkam. Parasti gan viņu ceļš ir visai ērkšķains, un tas arī saprotams - peldēt pret straumi nekad nav bijis viegli...

Pārsvarā gan šīs "šlakas" cilvēki savās dvēselēs ir visai sapuvuši un nelabi ož. Ož pēc maucības un netīras naudas, pēdējā laikā - arī pēc nāves. Es atceros, kā kādreiz tā saucamo "točku" turētājus sauca par "nāves tirgoņiem". Tagad šis rūpals ir konvertējies un tajā iesaistījusies vesela politiķu, ekspolitiķu, mūziķu, režisoru un vēl vesela nederīgu, amorālu cilvēku - parazītu armija. Viņi ož pēc nāves tādēļ, ka viņi sludina nāvi. Viņi melo un dara to profesionāli. Jo viņi ir pieraduši izlikties un melot. Par to viņiem maksā...

Viņi reklamē kā vakcīnu vielu, kura pat neatbilst vakcīnas definīcijai. Vielu, kura nepasargā no saslimšanas. Vielu, kura izraisa cilvēkā ģenētiskas izmaiņas, vielu, kuru pat ražotāji atzīst par eksperimentālu, attiecīgi - tās ievadīšanai var būt neprognozējamas sekas. Un tomēr viņi to reklamē...

Lūk, kādēļ šis laiks ir tik brīnišķīgs. Šis ir laiks, kad uzpeld s…i un nostājas nogulsnes, kad kļūst redzams, "kas ir kas", laiks, kad maskas krīt. Šis ir lielais Attīrīšanās laiks. Mēs varam attīrīt Latviju no svešzemju okupantiem un pašmāju kolaboracionistiem, bet sevi - no skaudības, nesaticības, bailīguma un gļēvuma.

Austrumos saka apmēram tā: "Ja ar tevi kaut kas notika, tas nevarēja nenotikt; ja tev kaut kas nenotika, tas nevarēja notikt.”

Tā nav nejaušība, ka mums iekritis dzīvot šajā bezgala interesantajā, sarežģītajā laikā. Tā ir privilēģija. Šis ir laiks, kurā izgaismojas vistumšākie nostūri un vismelnākie cilvēki, kad no daudzu dvēseļu dzīlēm izlien atbaidoši dēmoni. Vienlaikus šis ir varoņu laiks. Gaismas, patiesības, goda, vesela saprāta, sirdsapziņas un gara spēka demonstrācijas laiks.

Šis brīnišķais laiks! Izmanto to tā, lai kādreiz, atskatoties atpakaļ, tu sajustu sevī lepnumu un gandarījumu. Es izturēju! Es pastāvēju! Es nepārdevos! Es nesalūzu! Es nekļuvu ļauns! ES PALIKU PAR CILVĒKU!

Novērtē šo rakstu:

2
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....