Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Būs pasaka ar laimīgām beigām?

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts
28.02.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

06.03.2017. 12:57

(xmas):D(car)(bell)(grill)SOCIOLOGU PAREDZĒJUMS= Tā kā pastāvot ''Variants'' par mēģinājumu kārtējo reizi ""Okupēt-Atbrīvot"" ; LV., un tā kā ir arī zināma, ka tur šoreiz būs ""garām"", tad tos... ieročus no mūsu ""atbrīvotāju"" puses piedāvājam nodot Latvijā LŪZŅU veidā . Pie LV robežas mēs tos uzreiz pārņemam savā ziņā un pa taisno vedam uz Liepājas Metalurgu pārkausēšanai.Un MIERS ir garantēts , un Liepājas Metalurga darbinieki atsāk darbu, un valstij ienāk nodokļu nauda.Arī varēs atsākt ražot un uzstādīt uz Krievijas robežas. Apakaļ vedot šos vagonus , nedaudz uzlabojot- pēc PIEMĒRA, ko rāda fakt. dokulentālajā filmā "" MELĀNIJAS HRONIKA""- šeit nomaldījušies varētu sākt arī braukt uz mājām...Jo vairāk Krievijas Armijas Ieroču=lūzņu, jo vairāk vagonu, ko mūsu ""Viesiem""no 1939.g.šeit "" kļūdaini"" ieradušos.... doties mājup...uz savām Tēvzemēm. Līdzīgi kā vācieši pēc 800 gadu ""nomaldīšanās....Un tad viņi saprotot un sajūtot savu Lielo Plašumu Varenību atskārs=Nu beidzot mēs esam LAIMĪGI., esam savās mājās. Apkārt Visi mūsējie-savējie....Visiem VIENA VALODIŅA...(kiss2)

Atbildēt

Urciks

06.03.2017. 03:20

Priekšpēdējā rindkopa izteica visu. Tādi paši, kā iepriekš aprakstītie.

Atbildēt

kkk

02.03.2017. 06:32

»

A.P.

Arī cerības nav ko lolot! Nav ko lolot tāpēc, ka latviešiem nav vajadzīgais potenciāls valsts uzturēšanai. Nav zināšanu, nav saprāta, nav morālais satvars, nav vēlēšanās mācīties no citiem utt. Vajadzīgais potenciāls nevar rasties vienā dienā, gadā, paaudzē. Cerības varētu lolot, ja sāktos konkrēts ...


Interesanti, pie kādas tautības pieder komentāra autors?
Un ja Latvieši ir tādi idioti, tad kuras ir tās "pareizās" tautas? Kurām (vai kurai) tautām ir "vajadzīgais potenciāls", zināšanas, saprāts?

Atbildēt

manuprāt

02.03.2017. 02:41

»

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā...


Nav slikti. Vēl labāk būtu, ja tie pilsētu pārstāvji kaut ko saprastu arī no lauku dzīves.

Atbildēt

Gotfrīds

01.03.2017. 20:14

»

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā...


Neredzu lielu atšķirību no esošās sistēmas. Man piemēram ir pieņemama Satversmē paredzētā kārtība, pirms to komunistu kliķe izkropļoja 1990 gadā.

Atbildēt

atbilde

01.03.2017. 17:48

Latvija vairāk kā citi joprojām mīcās okupācijas mēslos,kas ielaboti ar pūžņoto liberastu mērci.

Atbildēt

Henrihs

01.03.2017. 17:05

Latviešiem būtu morāli un materiāli nesalīdzināmi vieglāka dzīve, ja viņi savas vērtības nostiprinātu juridiski. Tāds ceļš ir loģisks. Valsts vienmēr ir tās sabiedrības/tautas spogulis. Naivi ir izlikties, ka valsts var būt labāka par sabiedrību/tautu. Konstitūcijā (piem., preambulā) ir jāieraksta: “Mēs, zagļu un stulbeņu tauta, par savām lielākajām vērtībām uzskatām noziegumu brīvību, perversiju, vulgaritāti, šarlatānismu, pseidozinātni, bet nevis izglītotību, inteliģenci, civilizētību. Masu kultūra un postmodernisms ir latviešu garīgā barība un šīs barības piegādātāji ir latviešu elki, simboli, paraugmodeļi.” Ja tas tiktu nostiprināts juridiski, tad atkristu visdažādākās kolīzijas starp godīgajiem un gudrajiem no vienas puses un negodīgajiem un muļķiem no otras puses. Tad nebūtu vajadzīgs portāls „pietiek”; nebūtu vajadzīgs „tautas tribunāls”, nebūtu jāmocās ap VVF, Mūrnieces nelietībām, nebūtu jāizsmej Šadurskis, Sarkanmatainā Tumsonība, ideāli aprobežotais ģenerālprokurors, nebūtu jākaunās par dauniem deputātiem, Lielo Bandu, Astoņkāji, Akadēmisko Bandu, zagļiem un blēžiem pašvaldībās. Tad Valsts policijas apkrāpšana, armijas apkrāpšana būtu normālas izdarības. Pat grūti visu aptvert, kas atvieglotu latviešu dzīvi, ja tiktu izmainīta konstitūcija atbilstoši reālajiem procesiem latviešu populācijā.

Atbildēt

:))

01.03.2017. 15:16

»

Žulis

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša...


nu bet tieši tā! Grūstoties par vietu pie siles, ja visiem vairs iedalītas vietas nesanāk, vajadzēs censties kādu no tās atstumt, tas ir - vajadzēs piedāvāt tautai kaut ko labāku nekā citi, parūpēties arī par tautu. Tagad tas nav jādara - jo to panāk novelkot sarkanās līnijas.

Atbildēt

Andris Baumanis, ģimenes ārsts

01.03.2017. 14:32

Mainām vēlēšanu sistēmu Latvijā!
Saeimā tiek ievēlēts viens cilvēks no katras lielās Latvijas pilsētas. Kopumā 35. Deputāts var būt un var nebūt kādas partijas biedrs, bet Saeimā veic darbu, ko atbalsta viņa pārstāvētās pilsētas iedzīvotāji. Ja deputāts nestrādā pilsētas lielākās daļas - tautas interesēs, tad pilsētas laukumā savācas tauta un kolektīvi nobalso par deputāta atsaukšanu ( kāda jēga braukt uz Rīgu piketēt, vienkāršāk atrast brīvdienā pusstundu un lieta darīta). Ja deputāts ir veicis darbības, kas uzskatāmas par prettiesiskām, tad viņš sedz ar šo darbību radītos zaudējumus valstij un tautai. Nav partijas diktāta un intrigu, ir konkrēta deputāta atbildība tautas priekšā un tautai nav jābrauc uz Rīgu piketēt!
Latvijas pilsētas, piemēram:
1. Rīga
2. Daugavpils
3. Liepāja
4. Ventspils
5. Kuldīga
6. Talsi
7. Kuldīga
8. Aizpute
9. Roja
10. Saldus
11. Dobele
12. Jelgava
13. Bauska
14. Salacgrīva
15. Limbaži
16. Valmiera
17. Cēsis
18. Valka
19. Alūksne
20. Smiltene
21. Sigulda
22. Balvi
23. Gulbene
24. Ērgļi
25. Ogre
26. Salaspils
27. Madona
28. Rēzekne
29. Ludza
30. Dagda
31. Krāslava
32. Ilūkste
33. Jēkabpils
34. Pļaviņas
35. Aizkraukle
Pieļauju, ka sarīkot vēlēšanas pilsētā nebūs grūti (izņemot Rīgu), īpaši, ja iespējams balsot elektroniski, bet tie, kas nedarbojas ar datoru, lai iet balsot uz vēlēšanu iecirkni. Deputātam var būt un var arī nebūt viens palīgs, bet nav nenormālās piemaksas par transportu, dzīvesvietu u.t.t., kuras ir pašlaik. Ja kāds pilsētā pazīstams un ievērojams cilvēks pēc ievēlēšanas pastrādājis Saeimā pats saprot, ka nespēj radoši strādāt un viņam nav jaunu, produktīvu ideju kā attīstīt valsti un uzlabot tautas dzīves līmeni, tad jau nākamajā dienā viņa vietā nāk nākošais, kurš vēlēšanās palika aiz viņa.
Jūs jautāsiet, kā panākt balsu vairākumu pieņemot likumprojektus, budžetu u.t.t.? Domāju, ka neviens nestrādās pret tautas interesēm, jo zinās, ka tiks atsaukts jau nākamajā dienā, ja pilsētas iedzīvotāji sapratīs, ka „ viņu kalps”- deputāts nestrādā viņu labā ( nebūs jāgaida 4-5 gadi līdz nākamajām vēlēšanām!)
Latvijā būtu viens tautas ievēlēts prezidents, kuram būtu viens palīgs. Viņš pilda reprezentācijas darbu un esot patiess „ tautas kalps” brauc ar visvienkāršāko auto un aizņem divus kabinetus kādā no valstij piederošajam ēkām ( bet tā noteikti nav pils, jo pilīs mīt karaļi, bet ne kalpi). Viņam var būt ārštata padomnieki, kuri var sniegt padomus, bet nodokļu maksātāji neapmaksā šo darbu, tā ir goda lieta!

Atbildēt

Vai tas par žuli?

01.03.2017. 13:10

»

Žulis

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša...


Muļķa mentalitāte
Tā ir smalka tēma. Par muļķa mentalitāti nav viegli runāt, jo nav precīzi definējams sarunas priekšmets. Nav skaidri zināms, kurus drīkst nekļūdīgi dēvēt par muļķiem. Folklorā muļķis ir dzīvē veiksmīgs cilvēks un realizē visas savas ieceres. Tāpēc Šklovskis ieteica ļoti rūpīgi pētīt muļķu būtību. Flobērs par muļķiem asprātīgi atzina „brīvdomātājus”. Paruna rekomendē pret pakalpīgiem muļķiem izturēties ar lielāku piesardzību nekā pret ienaidniekiem. Katrā gadījumā viens ir skaidrs. Muļķis ir sociālais tips, un muļķim var būt liela sociālā loma. Muļķis ir sociālo procesu sastāvdaļa. Vēl ir viens stabils novērojums. Tikai muļķim nepatīk, ka viņu nosauc par muļķi. Tādā gadījumā muļķis agresīvi reaģē. Gudrs cilvēks parasti nereaģē, ja viņu nosauc par muļķi. Gudrs cilvēks var pat par to priecāties. Tātad viņos ir gudrība, kuru apskauž muļķis un savas mazvērtības iespaidā nolamā gudru cilvēku. Gudrs cilvēks ar muļķi nekad nepolimizē. Uzskata, lai pats nekļūtu muļķis. Muļķis vienmēr tiecās pēc polemikas, ja kāds viņu nodēvē par muļķi. Smalkajai tēmai noteikti ir ne tikai individuāla amplitūda, bet arī kolektīva (etniska, sociālās grupas) amplitūda. Arī par to nav viegli runāt, un zinātne gandrīz neko nav pateikusi.

Atbildēt

Žulis

01.03.2017. 11:53

Esošā situācija valstī aprakstīta visumā pareizi. Tikai šim situācijas aprakstam klāt pievienots utopisks skatījums uz šo drūmo situāciju un tās iespējamo risinājumu. Pirmkārt, tā ir "Saskaņas " reklāma. Otrkārt, tā ir doma, ka starp partijām vispār ir iespējama kaut kāda tautas interesēm atbilstoša konkurence. Partiju konkurence, tā ir siles lopu savstarpējā grūstīšanās un nekas vairāk. Tautai un valstij no tā nav un nebūs pilnīgi nekāda labuma. Kamēr netiks mainīts Vēlēšanu likums un partijām atņemtas monopoltiesības deputātu kandidātu izvirzīšanā, tikmēr nekas būtiski nemainīsies.

Atbildēt

Žulis

01.03.2017. 11:42

»

A.P.

Arī cerības nav ko lolot! Nav ko lolot tāpēc, ka latviešiem nav vajadzīgais potenciāls valsts uzturēšanai. Nav zināšanu, nav saprāta, nav morālais satvars, nav vēlēšanās mācīties no citiem utt. Vajadzīgais potenciāls nevar rasties vienā dienā, gadā, paaudzē. Cerības varētu lolot, ja sāktos konkrēts ...


Paskaidro, lūdzu, kāds sakars Latvijā valdošajam internacionālajam, mafiozajam postpadomju klanam ar latviešu tautas zināšanām, saprātu un morāli? Vai tiešām tu esi tik "aptaisīts", ka nespēj saskatīt atšķirību? Jeb varbūt tev labi maksā, lai tu to atšķirību nesaskatītu? Un uz kāda pamata tu te latviešiem piedēvē zagšanu, nelietības un stulbuma publisko reprezentēšanu? Ja tu esi latvietis un zodz, nodarbojies ar nelietībām vai, tā kā šeit, prezentē publiski savu stulbumu, tas taču nenozīmē, ka visi latvieši ir tādi. Runā par sevi un savas negatīvās īpašības nepiedēvē visiem pārējiem. Kaut gan, ir teiciens: "kāds spogulis, tāds attēls".

Atbildēt

>omg

01.03.2017. 08:26

Jā, tiešām vajadzēja izlasīt! - Saskaņa nav domāta, kā messija, bet gan kā instruments, kurš spējīgs nodrošināt konkurenci.
Es piekrītu, ja tiks nojauktas sarkanās līnijas, tad pazūd pamats varas monopolam valstī un Rīgā, un līdz ar to arī nejēdzības nevarēs tik nesodīti darīt - cits nāks vietā. Un ar laiku paliks tikai labākais piedāvājums, nevis vienīgais

Atbildēt

>omg

01.03.2017. 08:21

»

omg

Vajadzēja sākt lasīt no beigām. Ja būtu uzreiz izlasījis, ka Saskaņa ir vienīgais atrisinājums, nebūtu šo sacerējumu tālāk lasījis


Es piekrītu, ja tiks nojauktas sarkanās līnijas, tad pazūd pamats varas monopolam valstī un Rīgā, un līdz ar to arī nejēdzības nevarēs tik nesodīti darīt - cits nāks vietā. Un ar laiku paliks tikai labākais piedāvājums, nevis vienīgais

Atbildēt

puse uz pusi

01.03.2017. 08:10

»

Lauķis

Zariņa teiktajam varētu daļēji piekrist, ja Saskaņa savā darbībā Rīgas Domē nebūtu klaji parādījusi, ka arī tā pilnīgi nerēķinās ar opozīciju, totāli to ignorē, pat ja piedāvātie risinājumi ir pat vairāk kā loģiski...


Tur jau tā lieta, ka runa ir par to, kā likt demokrātijai strādāt - radot reālu politisko konkurenci. Nevis kā tas ir tagad - labējie saimnieko valstī, bet kreisie- pa Rīgu. Jāpanāk, lai ir jācīnās ar saviem darbiem, lai varētu palikt pie varas!

Atbildēt

Ķirks

01.03.2017. 07:57

Sākums labs... bet tad sāka atgādināt Ļeņina runu - nado bratj vlastj!
Bet vara pēc Satversmes pieder tautai! Ne partijām, ne politiķiem - par kādu varu vispār var būt runa?
Jārunā par valsts pārvaldi - profesionālu, nesavtīgu, uz tautas attīstību tendētu.
Taču valsti nepārvalda, valsti izmanto savai alkatībai mafiozi biznesa grupējumi, ko nez kāpēc nosaukuši par partijām. Tāpēc pirmais solis ir aizliegt partijas!

Atbildēt

tfukfu

01.03.2017. 07:42

Ko biedrs zarinšs grib, tas skaidrs, laidiet pie siles, ar Rīgas sili nepietiek.

Par nodokļu izmaiņām jāatzīst, baklažāna šahisti, ir izdarījuši labu māņu gājienu pirms vēlēšanām un ar to nodrošinājuši sev vietu pie siles nu vismaz pašvaldību vēlēšanās. Lumpeņu izdrāšanas shēmas augstākā pilotāža! Bravo! Bis!

Ilgtermiņā par nodokļu izmaiņām vēlētājiem neieteiktu sapriecāties. Nedomāju, ka mafijas kloāku klani veiks tādas nodokļu izmaiņas, kā sola. Domāju, ka šodien priecīgajiem, jāsāk pamazām savilkt jostas, jo nodokļu izmaiņas būs, bet ne tādas kā jūs cerat. Bet nu, ir pat zināms gandarījums, ka pamuļķi tiks atkal piečakarēti.

Lai jau baklažāniem un komjauniešiem šoreiz tiek, jo dzīve nevienam nav bezgalīgi gara.

Atbildēt

lauķis

01.03.2017. 06:53

Viena politmafijas klana nomaiņa ar citu klanu sistēmu neizmainīs.Jā , mainīsies personāži sistēma paliks iepriekšējā.

Atbildēt

kukū

01.03.2017. 06:11

Manuprāt, Saskaņa pie varas varētu izjaukt 26 gadu garumā izveidoto pastalnieku mafijas , jeb siles lopu kārtību un iekšpolitikā parādītos jaunas vēsmas!

Atbildēt

Ivar, Tu vari!

01.03.2017. 06:07

Āža kāja "laidiet Saskaņu pie siles" lien ārā no visiem Ivara rakstiem. Vai tie rakstīti kā lauku feldšera vēstule vienai ministrei, vai kā nodokļu eksperta ieteikumi citai. Vēl viena kopīga iezīme tiem visiem - patiešām, patiešām garlaicīgi. Ivar, Tu vari labāk! Saņemies un raksti tā feini. Tauta Tev notices un Saskaņa tiks pie kārotās siles. Ņem palīgā feldfēbeli Elksniņu, ja vienam grūti.

Atbildēt

Sintija

01.03.2017. 06:07

Prātā nāk pamācošs stāsts. Kāds dziļi ticīgs vīrs, kurš visu mūžu smagi strādājis, bet dzīvojis nabadzībā, nomirst un nonāk pie Debesu vārtiem. Satiek Dievu un pārmetoši tam jautā - kā ta nākas - visu mūžu strādāju, pildīju baušļus, gāju uz baznīcu, kur atdevu desmito tiesu. Lūdzu tevi, lai palīdzi izrauties no nabadzības, lai ģimenei nav jābadojas. Bet tu man neko nepalīdzēji. Dievs esot atbildējis - bet tu vismaz reizi būtu loterijas biļeti nopircis...
Ne visi var atļauties nopirkt salonā jaunu auto. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 50 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nopērc savu laimīgo biļeti jau šodien un pārvērt dzīvi sapnī! http://bit.ly/2en6QyG

Atbildēt

Lauķis

01.03.2017. 05:34

Zariņa teiktajam varētu daļēji piekrist, ja Saskaņa savā darbībā Rīgas Domē nebūtu klaji parādījusi, ka arī tā pilnīgi nerēķinās ar opozīciju, totāli to ignorē, pat ja piedāvātie risinājumi ir pat vairāk kā loģiski.
Un, ja Rīgā ir tik daudz sastrādātu muļķību, šīs ignorances sekas, tad nokļūstot pie varas Saeimā, šīs sekas var būt ļoti nopietnas. Esmu pārliecināts, ka vēlētāju latviskā puse šo Saskaņas iespēju redz un to nepieļaus.

Atbildēt

A.P.

01.03.2017. 05:21

Arī cerības nav ko lolot! Nav ko lolot tāpēc, ka latviešiem nav vajadzīgais potenciāls valsts uzturēšanai. Nav zināšanu, nav saprāta, nav morālais satvars, nav vēlēšanās mācīties no citiem utt. Vajadzīgais potenciāls nevar rasties vienā dienā, gadā, paaudzē. Cerības varētu lolot, ja sāktos konkrēts darbs minētā potenciāla radīšanā. Kā zināms, tas nevar notikt, jo latvieši joprojām ir maksimāli aizņemti ar savām lielākajām etniskajām kaislībām - zagšanu, nelietībām, stulbuma publisko reprezentēšanu.Tas pilnā mērā attiecās arī uz opozīciju, kuru pārstāv tāda līmeņa latvietis kā Urbanovičs.

Atbildēt

manuprāt

01.03.2017. 04:57

Igauņu uzņēmēji un ierēdņi ir naivāki un godīgāki, tāpēc viņiem der tāda nodokļu sistēma. Savukārt mums tā var salaist visu vēl lielākā grīstē...Visi taisīs ofigennuju attīstību, lai nemaksātu nodokļus...

Atbildēt

lauķis

01.03.2017. 04:51

Viss jau pateikts pareizi , tikai tas SC ir tās pašas politmafijas sastāvdaļa un atnākot pie varas nekas nemainīsies , drīzāk paliks vēl sliktāk.
Nevar atrisināt problēmu ar tiem pašiem cilvēkiem un to pašu domāšanu ar ko problēma radīta.

Atbildēt

omg

01.03.2017. 04:45

Vajadzēja sākt lasīt no beigām. Ja būtu uzreiz izlasījis, ka Saskaņa ir vienīgais atrisinājums, nebūtu šo sacerējumu tālāk lasījis.

Brīnos par Pietiek izvēli šo vispār publicēt. Neko jau tādu Ivars nepasaka, vairāk gānās par koalīciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....