Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ritvars

30.05.2016. 15:43

Es nevaru saprast kādēļ kaimiņu savstarpejās nesaskaņas var bremzēt jauniešu attīstību motokrosā. Vai tad labāk ir ja jaunieši ložņā pa šķūņiem un pīpe, vai labāk nodarbojas ar sportu ko paši ir izvēlējušies. Man tikai jautājums kapēc netiek izklāstīta visa informācīja, ka šim kaimiņam kuram tas viss traucē 50m no mājas ir kvadraciklu noma un 70m autoceļš Rīga Sigulda kur nemitīgi pārvietijas motorizēti transporta līdzekļi.Un apsurdākais tanī visā ir tas, ka pašam panikas cēlājam dēls brauc ar motociklu. Smieklīgi, ka savstarpējais kaimiņu naids bremzē jauniešu attīstību!!!!!

Atbildēt

Hi hi

29.05.2016. 04:55

»

ha-ha

Līdzīgs gadījums bija arī Kurzemes pusē, kur iedzīvotājus gadiem ilgi terorizēja kartingisti. Dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamām mājām bija ierīkota trase, pa kuru braukāja arī sabiedrībā zināmi biezie...


Ja tā biezo ierīkotā ir Kandavas kartadroms, tad tā jau tur stāv kopš 1972 gada. Nabaga iedzīvotāji cieta biezo izdarības tik ilgi ;)! Mans ieteikums jums klusuma un super dabas draugi ,ja civilizācija jūs tik ļoti ir nomocījusi varbūt paši sāciet dzīvot alās un kokos, jo mājas uzcelšana arī radīja troksni un piesārņojumu. Pārvietojieties ar kājām un zirgu, jo auto, vilciens u.t.l. arī rada troksni un piesārņojumu.

Atbildēt

For Wet NEIman

28.05.2016. 14:41

EU tas nav Neimanis Normis kas tur plosās kā negudrs??? Izšauj kuli un bus labi, būs Tev uzreiz miers !
Ne? Liec puikàm mieru. Lai tak brauc.

Atbildēt

USA latvian

28.05.2016. 13:58

Atsaldeto bars!
Latvija ir baigá banánu Republica tik tieshám!
Lai dzivo motocross un mashiinas kas brauc pa siguldas shoseju!
Cerams ka tám mashiinam luuziis izpuuteeji un skanja buus veel lielaaka!
Ljoti atvainojos par drukas kljudaam Jo man ir USA word tab!
Esmu no California un te visi brauc 24/7!
Ja grib Klusuumu tad jaadziivo Alaska vai kautkur ice land!
Good luck with motocross!

Atbildēt

Sveiks

28.05.2016. 11:57

»

Janka

Kam tad pieder tā zeme un trase? Tautai jāsina savi varoņi


Atbrauc ciemos, apskaties kam pieder! Iepazīstināšu Tevi ar varoni! Nākamreiz uzraksti savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru lai var uzaicināt ciemos. :)

Atbildēt

Otrpus sētai

28.05.2016. 11:54

Žēl, ka Inčukalna dabas parka pārstāvji sagroza faktus un burtiski nomelno "Baižkalnu" iedzīvotājus!
Tātad lai visiem būtu skaidrs - "Baižkalnu" īpašnieki ir mantojuši īpašumu paaudzi paaudzē jau vairāk kā 100 gadus un jau no 50-60 gadiem šeit tiek braukts ar motocikliem!
90.gados atnāk dzīvot "kaimiņš", kurš pats vēl šodien ir Vēju Brāļu apvienības biedrs un pats ir saistījis savu dzīvi ar motocikliem! Līdz 2008 gadam "Baižkalnu" īpašumā bez pretenzijām brauca motocikli 3 reizes nedēļā un protams, ka ne pa naktīm, jo tas nav iespējams! 2008. gadā KAIMIŅŠ izteica pretenzijas un nolika mērķi panākt lai "Baižkalnos" motocikli nebrauktu! No 2008.gada trase nav tikusi regulāri izmantota, jo it kā nekas to neaizliedza darīt, bet kā ierūcās motocikls, tika izsaukta pašvaldības policija!
Minētais nepatiesais apgalvojums, ka no 2008 gada nepārtraukti motociklisti padara iedzīvotāju dzīvi neciešamu ir MELI!

Nākamais - informācija par būvatļauju tika ielikta lapā tai pat dienā, kad izdota būvatļauja! 15.01.2015. (kārtējie meli)

VVD nav konstatējis pārkāpumus, taču norādija uz tehnisko noteikumu nepieciešamību un skaņas kartes izveidi, ko kļūdas pēc Buvvalde nebija iekļāvusi PAU!

Neviena no minētajām iestādēm - VVD, BVKB, EM utt, nav minējusi, ka būvatļauja būtu jāatceļ. JO būvatļauja 30dienas pēc izdošanas ir neapstrīdama! Un šīs iestādes nevar to atcelt!

Pēc teritorijas plānojuma IR atļautas SPORTA BŪVES! Kārtējā apmelošana!

Deputātu pienākums ir attīstīt novadu un pašvaldības autonomā funcija ir veicināt jauniešu un sporta attīstību novadā! Jebkuram ir skaidrs, ka aizliegt privātīpašniekam attīstīt savu īpašumu novada un sporta labā, būtu pretēji pašvaldības pienākumiem!

Minētā tiesvedība par būvatļaujas atcelšanu raksta autoram ir zaudēta! Tiesa atzina, ka nesaskata argumentētu KAIMIŅA pretenziju - vai tā ir vides aizstāvība, vai tikai aizbildināšanās personīgas nepatikas izpaušanai! Kā arī būvatļauja 30 dienas pēc izdošanas ir neapstrīdama!

Inčupītes slavenā aizsargjosla ir neuzmanības kļūda, apbūves dokumentu sagatavošanā, JO Inčupītes garums dokumentā norādīts - 12km, kas ir identisks ar Saulkrastu Inčupi, kura ir 2x lielāka upe! Likumā noteiktā kārtība aizsargjoslām - līdz 10km upēm - 10m, virs 10km upēm - 50m. Pēc LVĢMC atzinuma, ka Inčupītes patiesais garums ir 8,2km ir skaidrs, ka ir pieļauta kļūda un nepamatoti tiek ierobežota privātīpašnieka īpašuma izmantošanas iespējas! Arī VVD to apstiprina, kā arī Dome apzinās, ka tā ir kļūda! Arī fakts, ka Inčupīte atrodas otrpus īpašumam skatoties no pretenziju cēlāja īpašuma 50m nozīmētu vienīgi 50m pietuvošanos viņa paša īpašumam, kas ir jēls arguments vides aizstāvēšanai!

Par troksni - pretenziju cēlājs dzīvo Siguldas šosejas - Rīga - Pleskava aizsargjoslā, pie paša ceļa, kur 24/7 brauc auto. No "Baižkalniem" uz otru pusi blakus pretenziju Kaimiņam ir motociklu noma, kura Kungu netraucē. Bet trase, kura reāli netiek izmantota - traucē! Likumdošanā ir skaidri noteikta kārtība par trokšņiem un trokšņa emisiju! Projektā minēti trases darba laiki, kuri pie maksimālā trokšņa izdošanas nepārsniedz gada normu! Ieteiktu pretenziju cēlāju iedziļināties likumā par sporta bāzēm, trasēm un troksni kā tādu! Ja likuma kārtībā būtu pienākums izveidot skaņas sienu, tas tiktu darīts!

Vērts pieminēt, ka Pretenziju cēlājs nomelnošanas kārtībā bija uzsācis krimināl lietu, ka it kā Biedrība, kas būvē trasi ir viltojuši atbalstītāju parakstus no novada! Trasi atbalsta vismaz 200-300 novada iedzīvotāju, kuri ar parakstu to var apliecināt!


Nevienam privātīpašniekam nav aizliegts pārvietoties pa savu īpašumu ar motocikliem! Būtu priecājies, ka gar sētu neviens nebrauc līkumu treniņus pa PĻAVU!

Ironiski ir tas, ka biedrība Ar nosaukumu - "Inčukalna Dabas Parks" atrodas īpašumā, kurā katru dienu tiek krāsotas automašīnas, bez krāsas kamerām, kur tiek nosūkts gaiss caur filtriem! Kur ir vides aizstāvība tad? Un iespējams netiek maksāti nodokļi! Ieteikums būtu nenomelnot citus, ja pats neesi balts un tīrs! Un ir vēl...

Atbildēt

skumji

19.05.2016. 04:47

, ka cilvēkiem jācīnas gadiem, lai panāktu mieru savu māju tuvumā. murgs kaut kāds, kur mēs dzīvojam! Vai tad ir tik sarežģīti tos braucējus novirzīt kaut kur tālāk no cilvēku mājām, kā tas notiek civilizētās valstīs un īstenībā pat ir labi piemēri tepat pie mums Latvijā. prieks braucējiem un pārējiem miers! Un piekrītu, ka pašvaldības neviens nekontrolē un deputāti dara ko grib. skumji.

Atbildēt

augulis ir lielākā

15.05.2016. 04:36

»

tjcs

Manuprāt tur apakšā ir kaut kas cits. Varētu būt kādam no biedrības vadoņiem ir kāda personīga "cemme" un tas arī ir galvenais iemesls kašķiem. Pārējie jau tikai darbojas fonā, tā teikt bariņam. Nešķiet īsti loģiski argumenti, ka tā trase traucē. Cilvēki dzīvo blakus dzelzceļam,tramvaja sliedēm, ostām...


padzīvo situācijā, kad kāds ar motorzāģi visu dienu un vēl vakaros bez apstājas zāgē tev pie auss un trases īpašnieks spļauj tev virsū, jo zaglīgās varas spice ir viņa koriši un viņu "kļūda" vizinās pa šo trasi, tāpēc trase ir neaizskarama. Šeit parādās valdības pārstāvju cinisms visā krāšņumā. Viņi, kopā ar Inčukalna pašvaldības prātvēderiem, piedalās faktu sagrozīšanā un finansu mahinācijās.

Atbildēt

jo vairāk muļķu, jo labāk

15.05.2016. 03:21

jo vairāk sportistu, jo labāk........pat roma sabruka....
kur tik neizlieto godīgo sviedriem pelnīto naudiņu

Atbildēt

tjcs

15.05.2016. 03:01

Manuprāt tur apakšā ir kaut kas cits. Varētu būt kādam no biedrības vadoņiem ir kāda personīga "cemme" un tas arī ir galvenais iemesls kašķiem. Pārējie jau tikai darbojas fonā, tā teikt bariņam. Nešķiet īsti loģiski argumenti, ka tā trase traucē. Cilvēki dzīvo blakus dzelzceļam,tramvaja sliedēm, ostām, pie lielceļiem un maģistrālajām ielām. Tur troksnis ir katastrofāls, bet neko, dzīvo.
Ja kāds zina, varētu pastāstīt par kašķa zemūdens akmeņiem.

Atbildēt

augulis ir lielākā

14.05.2016. 17:57

problēma, jo viņa sēklinieku produkts ir viens no tiem, kas piegružo šo apkārtni ar savu vēlmi pabraukāties gar svešām mājām, tētuka ministreļa mundierta aizsergā. augulītis vecuma marasmā un savas varas nemirstības apliecinājumā šo procesu stimulē ar savām kuslajām roķelēm, bet joprojām neizmērojamo pārliecību par nesodāmību vismaz tuvākajā nākotnē. brikmaņa%lembīša komanda jāsūta atvaļinājumā i8espējami drzāk.

Atbildēt

sociāli atstumtais

14.05.2016. 17:20

un tā tas iet - paliek aizvien trakāk - Adažos Vangažos , Inčukalnā , Cēsīs ; ko grib , to balso un 0 par ko tad lai vēlē , nav jau par ko vēlēt ... kā ievēl , tā paliek aizvien debilāki ! un neatbildēšana uz iesniegumiem jau paliek par ,,normu ,,

Atbildēt

Lauķis

14.05.2016. 15:42

Par ko šeit runājam? Rīgas būvvalde nevar vien saņemties un izdot būvatļauju brūkoša, apkārtējiem bīstama mūra žoga nojaukšanai vairāk kā pusgada garumā un vēl joprojām, tad laukos noteikti lietas ir vēl traģiskākas. Tā Latvijas ierēdņi domā par savu tautu un tās biznesa iespējām. Tas viss kļūst vienkārši nožēlojami, lai neteiktu vairāk!

Atbildēt

Janka

14.05.2016. 10:40

Kam tad pieder tā zeme un trase? Tautai jāsina savi varoņi.

Atbildēt

...

14.05.2016. 08:09

Vieni grib dzīvot mierā un tīrā vidē, citi drillēt dibenus uz motocikliem un riskēt ar saviem kauliem. Varbūt var atrast kādu vietu, kur kopā sabāzt visus moto-auto mīļotājus, lai viņi tur nolauž kaklus.

Atbildēt

moto

14.05.2016. 06:06

Shie nav chomi ar K. Sergji un M. Sedlinju gadijumaa?

Atbildēt

o jā

14.05.2016. 04:52

BVKB atkal savā elementā

"BVKB savā atzinumā norāda uz nepārprotamiem likuma pārkāpumiem, kas ir bijuši līdz būvatļaujas izdošanai un tās izdošanas laikā: viens no būtiskākajiem ir fakts, ka būvprojektam nav pievienota zemes nomas līguma kopija"

Atbildēt

ha-ha

14.05.2016. 04:18

Līdzīgs gadījums bija arī Kurzemes pusē, kur iedzīvotājus gadiem ilgi terorizēja kartingisti. Dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamām mājām bija ierīkota trase, pa kuru braukāja arī sabiedrībā zināmi biezie.
Ja neizdodas vinnēt tiesā, sametieties un nopērciet kastes ar naglām un izberiet trasē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_kampt

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

pietiek_postit

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...