Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ritvars

30.05.2016. 15:43

Es nevaru saprast kādēļ kaimiņu savstarpejās nesaskaņas var bremzēt jauniešu attīstību motokrosā. Vai tad labāk ir ja jaunieši ložņā pa šķūņiem un pīpe, vai labāk nodarbojas ar sportu ko paši ir izvēlējušies. Man tikai jautājums kapēc netiek izklāstīta visa informācīja, ka šim kaimiņam kuram tas viss traucē 50m no mājas ir kvadraciklu noma un 70m autoceļš Rīga Sigulda kur nemitīgi pārvietijas motorizēti transporta līdzekļi.Un apsurdākais tanī visā ir tas, ka pašam panikas cēlājam dēls brauc ar motociklu. Smieklīgi, ka savstarpējais kaimiņu naids bremzē jauniešu attīstību!!!!!

Atbildēt

Hi hi

29.05.2016. 04:55

»

ha-ha

Līdzīgs gadījums bija arī Kurzemes pusē, kur iedzīvotājus gadiem ilgi terorizēja kartingisti. Dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamām mājām bija ierīkota trase, pa kuru braukāja arī sabiedrībā zināmi biezie...


Ja tā biezo ierīkotā ir Kandavas kartadroms, tad tā jau tur stāv kopš 1972 gada. Nabaga iedzīvotāji cieta biezo izdarības tik ilgi ;)! Mans ieteikums jums klusuma un super dabas draugi ,ja civilizācija jūs tik ļoti ir nomocījusi varbūt paši sāciet dzīvot alās un kokos, jo mājas uzcelšana arī radīja troksni un piesārņojumu. Pārvietojieties ar kājām un zirgu, jo auto, vilciens u.t.l. arī rada troksni un piesārņojumu.

Atbildēt

For Wet NEIman

28.05.2016. 14:41

EU tas nav Neimanis Normis kas tur plosās kā negudrs??? Izšauj kuli un bus labi, būs Tev uzreiz miers !
Ne? Liec puikàm mieru. Lai tak brauc.

Atbildēt

USA latvian

28.05.2016. 13:58

Atsaldeto bars!
Latvija ir baigá banánu Republica tik tieshám!
Lai dzivo motocross un mashiinas kas brauc pa siguldas shoseju!
Cerams ka tám mashiinam luuziis izpuuteeji un skanja buus veel lielaaka!
Ljoti atvainojos par drukas kljudaam Jo man ir USA word tab!
Esmu no California un te visi brauc 24/7!
Ja grib Klusuumu tad jaadziivo Alaska vai kautkur ice land!
Good luck with motocross!

Atbildēt

Sveiks

28.05.2016. 11:57

»

Janka

Kam tad pieder tā zeme un trase? Tautai jāsina savi varoņi


Atbrauc ciemos, apskaties kam pieder! Iepazīstināšu Tevi ar varoni! Nākamreiz uzraksti savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru lai var uzaicināt ciemos. :)

Atbildēt

Otrpus sētai

28.05.2016. 11:54

Žēl, ka Inčukalna dabas parka pārstāvji sagroza faktus un burtiski nomelno "Baižkalnu" iedzīvotājus!
Tātad lai visiem būtu skaidrs - "Baižkalnu" īpašnieki ir mantojuši īpašumu paaudzi paaudzē jau vairāk kā 100 gadus un jau no 50-60 gadiem šeit tiek braukts ar motocikliem!
90.gados atnāk dzīvot "kaimiņš", kurš pats vēl šodien ir Vēju Brāļu apvienības biedrs un pats ir saistījis savu dzīvi ar motocikliem! Līdz 2008 gadam "Baižkalnu" īpašumā bez pretenzijām brauca motocikli 3 reizes nedēļā un protams, ka ne pa naktīm, jo tas nav iespējams! 2008. gadā KAIMIŅŠ izteica pretenzijas un nolika mērķi panākt lai "Baižkalnos" motocikli nebrauktu! No 2008.gada trase nav tikusi regulāri izmantota, jo it kā nekas to neaizliedza darīt, bet kā ierūcās motocikls, tika izsaukta pašvaldības policija!
Minētais nepatiesais apgalvojums, ka no 2008 gada nepārtraukti motociklisti padara iedzīvotāju dzīvi neciešamu ir MELI!

Nākamais - informācija par būvatļauju tika ielikta lapā tai pat dienā, kad izdota būvatļauja! 15.01.2015. (kārtējie meli)

VVD nav konstatējis pārkāpumus, taču norādija uz tehnisko noteikumu nepieciešamību un skaņas kartes izveidi, ko kļūdas pēc Buvvalde nebija iekļāvusi PAU!

Neviena no minētajām iestādēm - VVD, BVKB, EM utt, nav minējusi, ka būvatļauja būtu jāatceļ. JO būvatļauja 30dienas pēc izdošanas ir neapstrīdama! Un šīs iestādes nevar to atcelt!

Pēc teritorijas plānojuma IR atļautas SPORTA BŪVES! Kārtējā apmelošana!

Deputātu pienākums ir attīstīt novadu un pašvaldības autonomā funcija ir veicināt jauniešu un sporta attīstību novadā! Jebkuram ir skaidrs, ka aizliegt privātīpašniekam attīstīt savu īpašumu novada un sporta labā, būtu pretēji pašvaldības pienākumiem!

Minētā tiesvedība par būvatļaujas atcelšanu raksta autoram ir zaudēta! Tiesa atzina, ka nesaskata argumentētu KAIMIŅA pretenziju - vai tā ir vides aizstāvība, vai tikai aizbildināšanās personīgas nepatikas izpaušanai! Kā arī būvatļauja 30 dienas pēc izdošanas ir neapstrīdama!

Inčupītes slavenā aizsargjosla ir neuzmanības kļūda, apbūves dokumentu sagatavošanā, JO Inčupītes garums dokumentā norādīts - 12km, kas ir identisks ar Saulkrastu Inčupi, kura ir 2x lielāka upe! Likumā noteiktā kārtība aizsargjoslām - līdz 10km upēm - 10m, virs 10km upēm - 50m. Pēc LVĢMC atzinuma, ka Inčupītes patiesais garums ir 8,2km ir skaidrs, ka ir pieļauta kļūda un nepamatoti tiek ierobežota privātīpašnieka īpašuma izmantošanas iespējas! Arī VVD to apstiprina, kā arī Dome apzinās, ka tā ir kļūda! Arī fakts, ka Inčupīte atrodas otrpus īpašumam skatoties no pretenziju cēlāja īpašuma 50m nozīmētu vienīgi 50m pietuvošanos viņa paša īpašumam, kas ir jēls arguments vides aizstāvēšanai!

Par troksni - pretenziju cēlājs dzīvo Siguldas šosejas - Rīga - Pleskava aizsargjoslā, pie paša ceļa, kur 24/7 brauc auto. No "Baižkalniem" uz otru pusi blakus pretenziju Kaimiņam ir motociklu noma, kura Kungu netraucē. Bet trase, kura reāli netiek izmantota - traucē! Likumdošanā ir skaidri noteikta kārtība par trokšņiem un trokšņa emisiju! Projektā minēti trases darba laiki, kuri pie maksimālā trokšņa izdošanas nepārsniedz gada normu! Ieteiktu pretenziju cēlāju iedziļināties likumā par sporta bāzēm, trasēm un troksni kā tādu! Ja likuma kārtībā būtu pienākums izveidot skaņas sienu, tas tiktu darīts!

Vērts pieminēt, ka Pretenziju cēlājs nomelnošanas kārtībā bija uzsācis krimināl lietu, ka it kā Biedrība, kas būvē trasi ir viltojuši atbalstītāju parakstus no novada! Trasi atbalsta vismaz 200-300 novada iedzīvotāju, kuri ar parakstu to var apliecināt!


Nevienam privātīpašniekam nav aizliegts pārvietoties pa savu īpašumu ar motocikliem! Būtu priecājies, ka gar sētu neviens nebrauc līkumu treniņus pa PĻAVU!

Ironiski ir tas, ka biedrība Ar nosaukumu - "Inčukalna Dabas Parks" atrodas īpašumā, kurā katru dienu tiek krāsotas automašīnas, bez krāsas kamerām, kur tiek nosūkts gaiss caur filtriem! Kur ir vides aizstāvība tad? Un iespējams netiek maksāti nodokļi! Ieteikums būtu nenomelnot citus, ja pats neesi balts un tīrs! Un ir vēl...

Atbildēt

skumji

19.05.2016. 04:47

, ka cilvēkiem jācīnas gadiem, lai panāktu mieru savu māju tuvumā. murgs kaut kāds, kur mēs dzīvojam! Vai tad ir tik sarežģīti tos braucējus novirzīt kaut kur tālāk no cilvēku mājām, kā tas notiek civilizētās valstīs un īstenībā pat ir labi piemēri tepat pie mums Latvijā. prieks braucējiem un pārējiem miers! Un piekrītu, ka pašvaldības neviens nekontrolē un deputāti dara ko grib. skumji.

Atbildēt

augulis ir lielākā

15.05.2016. 04:36

»

tjcs

Manuprāt tur apakšā ir kaut kas cits. Varētu būt kādam no biedrības vadoņiem ir kāda personīga "cemme" un tas arī ir galvenais iemesls kašķiem. Pārējie jau tikai darbojas fonā, tā teikt bariņam. Nešķiet īsti loģiski argumenti, ka tā trase traucē. Cilvēki dzīvo blakus dzelzceļam,tramvaja sliedēm, ostām...


padzīvo situācijā, kad kāds ar motorzāģi visu dienu un vēl vakaros bez apstājas zāgē tev pie auss un trases īpašnieks spļauj tev virsū, jo zaglīgās varas spice ir viņa koriši un viņu "kļūda" vizinās pa šo trasi, tāpēc trase ir neaizskarama. Šeit parādās valdības pārstāvju cinisms visā krāšņumā. Viņi, kopā ar Inčukalna pašvaldības prātvēderiem, piedalās faktu sagrozīšanā un finansu mahinācijās.

Atbildēt

jo vairāk muļķu, jo labāk

15.05.2016. 03:21

jo vairāk sportistu, jo labāk........pat roma sabruka....
kur tik neizlieto godīgo sviedriem pelnīto naudiņu

Atbildēt

tjcs

15.05.2016. 03:01

Manuprāt tur apakšā ir kaut kas cits. Varētu būt kādam no biedrības vadoņiem ir kāda personīga "cemme" un tas arī ir galvenais iemesls kašķiem. Pārējie jau tikai darbojas fonā, tā teikt bariņam. Nešķiet īsti loģiski argumenti, ka tā trase traucē. Cilvēki dzīvo blakus dzelzceļam,tramvaja sliedēm, ostām, pie lielceļiem un maģistrālajām ielām. Tur troksnis ir katastrofāls, bet neko, dzīvo.
Ja kāds zina, varētu pastāstīt par kašķa zemūdens akmeņiem.

Atbildēt

augulis ir lielākā

14.05.2016. 17:57

problēma, jo viņa sēklinieku produkts ir viens no tiem, kas piegružo šo apkārtni ar savu vēlmi pabraukāties gar svešām mājām, tētuka ministreļa mundierta aizsergā. augulītis vecuma marasmā un savas varas nemirstības apliecinājumā šo procesu stimulē ar savām kuslajām roķelēm, bet joprojām neizmērojamo pārliecību par nesodāmību vismaz tuvākajā nākotnē. brikmaņa%lembīša komanda jāsūta atvaļinājumā i8espējami drzāk.

Atbildēt

sociāli atstumtais

14.05.2016. 17:20

un tā tas iet - paliek aizvien trakāk - Adažos Vangažos , Inčukalnā , Cēsīs ; ko grib , to balso un 0 par ko tad lai vēlē , nav jau par ko vēlēt ... kā ievēl , tā paliek aizvien debilāki ! un neatbildēšana uz iesniegumiem jau paliek par ,,normu ,,

Atbildēt

Lauķis

14.05.2016. 15:42

Par ko šeit runājam? Rīgas būvvalde nevar vien saņemties un izdot būvatļauju brūkoša, apkārtējiem bīstama mūra žoga nojaukšanai vairāk kā pusgada garumā un vēl joprojām, tad laukos noteikti lietas ir vēl traģiskākas. Tā Latvijas ierēdņi domā par savu tautu un tās biznesa iespējām. Tas viss kļūst vienkārši nožēlojami, lai neteiktu vairāk!

Atbildēt

Janka

14.05.2016. 10:40

Kam tad pieder tā zeme un trase? Tautai jāsina savi varoņi.

Atbildēt

...

14.05.2016. 08:09

Vieni grib dzīvot mierā un tīrā vidē, citi drillēt dibenus uz motocikliem un riskēt ar saviem kauliem. Varbūt var atrast kādu vietu, kur kopā sabāzt visus moto-auto mīļotājus, lai viņi tur nolauž kaklus.

Atbildēt

moto

14.05.2016. 06:06

Shie nav chomi ar K. Sergji un M. Sedlinju gadijumaa?

Atbildēt

o jā

14.05.2016. 04:52

BVKB atkal savā elementā

"BVKB savā atzinumā norāda uz nepārprotamiem likuma pārkāpumiem, kas ir bijuši līdz būvatļaujas izdošanai un tās izdošanas laikā: viens no būtiskākajiem ir fakts, ka būvprojektam nav pievienota zemes nomas līguma kopija"

Atbildēt

ha-ha

14.05.2016. 04:18

Līdzīgs gadījums bija arī Kurzemes pusē, kur iedzīvotājus gadiem ilgi terorizēja kartingisti. Dažu desmitu metru attālumā no dzīvojamām mājām bija ierīkota trase, pa kuru braukāja arī sabiedrībā zināmi biezie.
Ja neizdodas vinnēt tiesā, sametieties un nopērciet kastes ar naglām un izberiet trasē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...