Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lēna

29.09.2012. 04:56

Man reiz pienāca sms no bankas, ka manu kredītkarti ir mēģināts izmantot ārzemēs, aizvietoja bez maksas. Bankas ļoti rūpējas par savu un klientu drošību. Jūs gribat, lai bankas ir vieglprātīgas?

Atbildēt

Armands Māliņš

25.09.2012. 19:17

Tūdaļ nokāpšu no koka, aizčapošu uz slīkšņu un seēdīšos krupīšus ;)

Atbildēt

amatieris

25.09.2012. 08:05

Armand, tieši tāpēc, ka esmu saskāries, arī novelu pašam, ne pārāk kaitīgā veidā, kādreiz saskarties. Ticiet man, visi drošības pasākumi bankās ir nepieciešami, un bieži vien ar tiem ir par maz.

Un lietotāji ir jāaudzina. Jā, jauna kodu karte nozaudētās vietā nemaksā 5ls (plasmasas gabals, vērtība daži santīmi), bet darbiniekam tā ir jāpiesaista kontam, jānovēl jauka diena aizmāršīgajam klientam, un, galu galā, summai jābūt tādai, lai klients tās kodu kartes nemainītu kā zeķes un izturētos atbildīgi. Šeit tas pats.

Atbildēt

Kaspars

25.09.2012. 06:23

Izskatās,ka Armands Māliņš ir tipisks nīdētājs,kam pie paša nelaimēm vienmēr vainīgi citi. Atļaušos jautāt - vai tad,kad aizņēmies bankas naudu, līdi overdraftā u.t.t. arī uzskatīji,ka banka ir noziedznieki? Laikam jau nē...nezin kāpēc šādas tezes izsaka cilvēki, kuriem, " pašreizējā finansu situācija neļauj norēķināties par treknajos gados izveidotajiem overdraftiem "...diezgan simptomātiski, vai ne?

Atbildēt

Armands Māliņš

25.09.2012. 05:43

Daži lasītāji tā aizrāvušies banksteru aizstāvībā, ka vēl ļaunu cilvēkam, kas personīgi tiem neko sliktu nav nodarījis. Noslaukiet putas no lūpām, ka tik pašus nepiemeklē likstas, kuras citiem piesaucat.

Atbildēt

amatieris

24.09.2012. 08:41

Vēl viens moments - ar ko atšķiras (no bankas viedokļa) parastas debetkartes nozaudēšana no kredītkartes nozaudēšanas?

Situācija - zvans uz banku, labdien, mēs karti atradām (vai labdien, man karte pazuda, braucu pakaļ, paskatieties, vai nav nauda paņemta) - abos gadījumos skaidrs, ka īpašnieks karti ātri vien dabūs rokā, BET - banka ir informēta, ka karte ir pie kāda cita.

Te nu sākas atšķirība - debetkartes gadījumā, ja klients negrib bloķēt zaudētu karti, banka to var arī nedarīt - tā ir klienta nauda un atbildība.

Kredītkartes gadījumā tā nauda ir bankas - un ja banka zina, ka netērē klients, bet kāds cits, tad tie ir bankas zaudējumi. Tāpēc likvidējam asap un sodām lietotāju.

Pirms kādiem gadiem, starp citu, bija gadījums, kad no bankām izkrāpa naudu - iepirkās ārzemēs un rakstīja iesniegumus par nozaudētām kartēm. Beigās tomēr pieķēra, lai gan detaļas neatceros.

Atbildēt

amatieris

24.09.2012. 07:36

Armand, novēlu kādreiz minimālā (bet konta izrakstā redzamā) apjomā uzrauties uz carderiem.
Lai kartes info nokopētu, pietiek ar vienu aparātiņu zem letes kombinācijā ar pareizi pagrieztu novērošanas kameru uz pin tastatūru. Tas ka to varētu izmantot pēc pusgada/gada kaut kur Bolīvijā, jau ir cits moments - un tur nu konkrētās kasieres dalību būtu pagrūti pierādīt.
Starp citu, vienas kartes info patiešām nav nekas interesants un tik tuvā posmā veikt darījumus ir tuvredzīgi. Parasti šādi kasieri ar aparātiem zem letes ir daļa no lielākas shēmas, kur katrs posms sevis iegūtos karšu numurus pārdod/atdod augstāk, līdz tos beigās jau lielā kopskaitā par nelielu naudu nopērk tie, kas arī izmanto.

Pie jebkura drošības pārkāpuma vienmēr jāpieņem sliktākais iespējamais scenārijs.

Bet, kāds tur nu bija tas teiciens - vai tik ka nav nekā sliktāka par muļķi ar iniciatīvu un uzņēmību?

Atbildēt

Armands Māliņš

24.09.2012. 07:25

Maksa par kartes aizvietošanu ir atgriezta. Paldies bankas struktūrvienībai, kas iedziļinājās situācijā. Izvēloties ierindas darbinieces, lieku pie sirds, nevērtēt tās tikai pēc glītām sejiņām. Īpašs paldies portālam PIETIEK. Pieļauju, ka gaisa tricināšana šeit ietekmēja galīgo rezultātu. Tiem, kas satraucas, ka problēmas ierauga dienas gaismu un cilvēki atļaujas rakstīt par nejēdzībām, – PIETIEK censties aizbāzt mutes.

Atbildēt

Armands Māliņš

23.09.2012. 13:36

Lēna, banka tiešām atvilka man 12Ls. Mani, protams, atkal var nosaukt par muļķi, ka noticēju klientu apkalpošanas centra darbiniecei. Patiešām visus parazītiskā kapitāla stiķus, niķus un izcenojumus nezinu. Taču summa nemaina raksta būtību. Ceru, ka bankas apņemšanās segt kartes aizvietošanas izdevumus neizrādīsies blefs un nebūs jāgaida, kamēr pūcei aste ziedēs.
PS: nekur neesmu apgalvojis, ka cilvēkiem, kuri ar galiem pazaudē, sabojā vai vēlas aizstāt bez uzraudzības bijušu karti nebūtu jāmaksā. Taču veselo saprātu vēl neviens nav attcēlis (lai gan sāku jau šaubīties). Piedevām, norēķinu karte ir tāda pati manta, kā daudzas citas un nav ko taisīt tai kultu. No mana datora, ja tas nokļūtu svešās rokās var vēr lielāku piķi nokāst utt.

Atbildēt

Lēna

22.09.2012. 14:51

Smags gadījums laikam. Un cik tad maksu atgriezt taisas - 12 vai 18Ls? Varu atkārtoties -Jums to karti aizvieto (jā, uztaisa jaunu, pilnīgi citu karti, bet tā skaitās atjaunošana (jūs taču nepēta kā jaunu klientu, konta izdrukas jau neprasa, vai ne?), bet tas maksā 12 Ls.Banka Jums nāk pretī (jums un Jūsu muļķībai un neiturēs to komisiju).Bet citā gadījumā, ja cilvēks pazaudē karti, aizmirst Pin kodu, sabojā karti utt. cilvēkam parasti karti aizvieto. Par jaunu karti uzskata karti, kurai tikko ir piešķirts kredītlimits, tikusi pētīta klienta spēja atmaksāt. Problēmas ar saprašanu un tad protams jāliek tas apsējs uz acīm,lai negribētu saprast taisnību, bet turpināt riet muļķības.

Atbildēt

ttuk tuk

21.09.2012. 17:49

esmu atradusi atstātas kartiņas bankomātā....un es atradu aizmāršīgos iedzīvotājus personīgi, kas bija savu problēmu aizņemti un atstāja bankas kartiņu. Tas Prasīja laiku, bet cilvēki bija priecīgi. Šo jociņu, ko izspēlē bankas par kartiņu atjaunošanu, un ne atdošanu- ja gadījumā kas aiznes uz banku-esmu pati izbaudījusi un jutos slikti. Tāpēc tagad neko atrastu nenesu uz banku, bet cenšos atdot personīgi nozaudētājam.

Atbildēt

uksis

21.09.2012. 15:35

taatad daram taa/.atsakamies no karsu lietosanas bakomatos jo mees varam iznemt naudu tikai bankaa,jo tu vari atteikties no paareejiem bankas pakalpjumiem

Atbildēt

Armands Māliņš

21.09.2012. 14:32

Saņēmu atbildi no Citadeles uz iesniegumu par aprakstīto gadījumu: "Banka veica situācijas izpēti un pieņēma lēmumu - maksu, kas tiks ieturēta Jums saņemot aizvietoto American Express maksājumu karti, tiks atgriezta kontā". Protams darbinieku rīcība tiek attaisnotu, bet prieks, ka lielie kungi (vai virsvagari) var atļauties pretimnākšanu. Banksteru vankšķi ir krietni niknāki. Info nozombētajiem: apsējs un acīm nenozīmē, ka laukā ir tumsa, bet važas uz rokām nepadara verdzību par normu. Cilvēkiem, kas līdzīgi man, labticīgi kļuvuši par dažādu banksteru izdarību upuriem vēlu nezaudēt izturību un ticību taisnīguma uzvarai.

Atbildēt

Armands Māliņš

21.09.2012. 07:12

Lēna un Albert, Citale uzskata, ka izgatavo man pilnīgi jaunu karti, bet nevis aizstāj veco. Tālākais strīds ir bezjēdzīgs, jo jūsu viedoklis tāpat ir skaidrs. Tāpat man neviens nav spējis paskaidrot, ka konkrēti zināmi veikala darbinieki (ne mistiskas 3 personas), kas paši piezvana uz banku, var tā, lai netiktu noķerti un sodīti par kriminālnoziegumu, izmantot manu karti. Citas firmas var sekot Citadeles piemēram – turpmāk iznīcināt 3P rīcībā bijušus auto, datorus, dzīvokļus utt. Tāpat šīs kņadas sakarā neesmu dzirdējis bankas apgalvojas mūsu kartes ir totāli nedrošas. Visbeidzot atkārtošos par aizmāršību LV nav paredzēts sods, Citadele šo funkciju ir uzurpējusi. Neuzskatu, ka ik cilvēks, kuru ir apkrāpuši banksteri ir lohs. Vienkārši krimināla attieksme un metodes ir kļuvušas par normu. Tie, kas iedomājas sevi barības ķēdes virsotnē var gauži vilties savā pašpārliecinātībā... Ir paties prieks, ka banksteriem nav izdevies aizbāzt muti PIETIEK. Reizēm visa sākumam pietiek ar vārdu.

Atbildēt

Ammm

21.09.2012. 05:36

Ku Jūs ņemās par to Amex - normāla karte, lietoju jau daudzus gadus. Kreddīts, ja laikā nomaksā, bez % un kartes gada maksu man nosedz saņemtā naudas atmaksa par pirkumiem un iegūtās atlaides. Man tā karte patīk un turpināšu lietot. Jā, ir viena lieta gan - viņa nav domāta nabagiem.

Atbildēt

EV > Jānim

21.09.2012. 05:32

Tad, kad finanšu kapitāls kļūs tikai par valsts īpašumu.

Atbildēt

Jānis

21.09.2012. 04:12

Kad beidzot kāds tos augļotājus apturēs?

Atbildēt

Lēna

21.09.2012. 03:03

Varu atkārtoties - atjaunota karte maksā 12Ls, formējot pilnīgi jaunu - 18Ls gadā, bet tagad 1,50Ls mēnesī. Pie sarunas nebiju klāt - nezinu, vai jūs pārklausījāties, vai arī darbiniece kļūdījās, bet patiesība ir šāda. Info tālrunis 6701 0000. Es neizplatu dezinformāciju, bet Jūs gan. Likās,ka šis ir nopietnāks portāls...

Atbildēt

Alfred

20.09.2012. 21:52

Armand Māliņ: ja tu bankas mājaslapā ievietotu rakstisku nformāciju sauc dezinformāciju tad man nav ko vairāk teikt. Novēlu tev izdrukāt internetā pieejamo bankas cenrādi kad iesi komunicēt ar bankas darbinieku un noskaidrot kura summa atbilst patiesībi, kā arī paskaidrot kāpēc mājas lapā ir viens bet bankas darbinieks nosauc citu skaitli. Un protams ka tas bija mutiski :) Varbūt tu esi ne tiaki aizmāršīgs bet arī pakurls un pārklausījies?

Vai man novēlēt tev piedzīvot konta patukšoanu bez tavas ziņas? Ļaunu nevēlu nevienam, bet gribu novēlēt lai tu to kādreiz piedzīvo uz savas ādas, nerunā par lietām tev nekādas sajēgas. Kad tu kādu dienu paliksi bez iztikas līdzekļiem lai nopirktu dienišķo maizi, jo kāds būs iztukšojsi tavu kontu pa tīro, ceru ka tad tu atcerēsies šo diskusiju un spēsi novērtēt objektīvi kam bija taisnība. Šo tēmu tu nepārzini, un es te arī netaisos aprakstīt 101 veidu kā ļaunprātīgi izmanto karšu datus un veidus kā tas tiek darīts, lai kāds šo informāciju pēc tam neizmantotu ļaunprātīgi.

Un pilnīgi pareizi tu definēji: lohiem ir jāmaksā. Tā tas ir iekārtots dzīvē. Nekāda krimināla, kāds ir barības ķēdes augšā kāds apakšā. Un kā lai sauc cilvēku, kurš nav spējīgs savu algu saņemt kādā citā bankā, atverot tur kontu un Citadeli nostādīt fakta priekšā un piespiest pieņemt citus spēles noteikumus? Kā lai sauc cilvēku kurš savu aizmāršību un stulbumu nekautrējas demonstrēt publiski ( šis raksts un komentāri)? Tieši tā LOHS, paštaisns stulbenis, kurš visu zin labāk par visiem, tikai nez kāpēc nav spējīgs sakārtot savas personīgās finanses un ir varonis tikai interneta vidē(kur visticamāk publicējies ar svešu vārdu) bet reālajā dzīvē mīksmiesis,kurš nav spējīgs pastāvēt par sevi.

Par Vārda komentāru: "Pietiek rakstus pārlasa arī pirms publicē?" A ko viņiem: tauta cepjas, komentāru daudz, kāds nejauši uzklikšķina uz bannera, pietiek ieripo kāds santīms par klikšķi, viss notiek. Bet nu jāatdzīst ka šis gaudu stāsts nav pat "Bez tabu" un viņiem līdzigo cienīgs, kur nu vēl portālā kurš pretendē uz analītisko žurnālistiku. Ja tautu kacina tad to vajag ar vērienu ne jau ar ko šādu. Es ar varētu šo to uzrakstīt, varbūt ne gluži par Ventspili un naftu, bet par interesantām tēmām un shēmām, kuras pat man par izbrīnu ne reizi un nekur nav cilātas, un rezonanse domāju ka būtu ne pa jokam. Bet vai man to vajag?

Atbildēt

Armands Māliņš

20.09.2012. 17:24

Iepriekšējā komentārā nepareizi izteicos: likumi tieši ir rakstīti banksteriem.
Visi, kas aizstāv bankas pasaciņu par "trešajām rokām" pārsvarā lieto manis u.c. lasītāju, pat ar nelielu humora devu, jau apgāztus argumentus, turklāt lielākoties satur noziedznieku loģiku – loham jāmaksā.
Tiem, kas smīkņa par aizdomām, ka pastāv shēma, īsa faktoloģija. Pārdevēja paņem no klienta karti un neatdod. Klients paņem čeku, saliek pirkumus maisiņā. Vēl 5 min. pamīdās (kā jutu, ka kaut kas pietrūkst) un aiziet. Firmas darbibinieks praktiski tūlīt paņem klienta karti, zvana bankai un pēc mutiska, telefoniska rīkojuma to iznīcina. Bankas pārstāve tikai pēc tam piezvana klientam (kurš jau ir atpakaļ veikalā), ka – VI POPAĻI NA BABKI (protams valsts valodā un citiem vārdiem). Nesaku, ka tā ir shēma, taču, nu rūpe par manām klienta interesēm arīdzan nē.

Atbildēt

Vārds

20.09.2012. 15:04

Un kāds žēlabu raksts būtu jālasa, ja karte tiktu atdota, bet pēc laika tev parādītos vēl lielāks iztrūkums kartē, jo kāds uzdzīvojis Kaimanu salās? Nafig bankai riskēt, pats nolohojies vot i maksā. Man arī ir gadījies nolohoties, uzreiz zvanīju Firstdata, lai nobloķē un karti atguvu un arī atbloķēja, bet kad to atrada cita persona tā jau bija bloķēta, tomēr nokopēt tāpat to varēja.
Pietiek rakstus pārlasa arī pirms publicē?

Atbildēt

Dainis

20.09.2012. 15:02

Bankas ir prasti augļotāji un neko vairāk kā cilvēku aptīrīšanu nevar izdomāt.

Atbildēt

Armands Māliņš

20.09.2012. 14:25

Lēna un Alfred, neizplatiet dezinformāciju, aizvakar biju Citadele norēķinu centrā Alfā. Šaubos, ka Citadele darbiniece man sameloja par 18Ls, drīzāk nevajag ticēt visam, kas rakstīts preiskurantā. Protams, saņemot karti, uzdošu jūsu jautājumu, taču iepriekš zinu atbildi, jo banksteriem likumi nav rakstīti. Sakarā par pārformēšanu: ja ienākumi nav kritušies par n-tajiem %, vari iet ieskrieties. Nemaksāt AMEX nevaru, jo tā saistīta ar algas kontu, kurā arī ir "caurums". Rezultātā, algas dienā daļa naudas tiek pārskaitīta uz AMEX un, lai izdzīvotu, ar to jānorēķinās. Cik noprotu pārgudrīšiem šeit izdzīvošanas problēmas ir svešas. Varbūt labi maksā par sekošanu un reaģēšanu uz komentāriem?

Atbildēt

Alfred

20.09.2012. 11:17

Lēna 20.09.2012. 16:20
Autors samelojies pamatīgi. Jauna karte maksā 18Ls, bet atjaunošana 12 Ls. Tā ka nevajag izplatīt nepareizu info. Vēl te daži brēc, ka overdraftu par patēriņa kredītu nevar pārformēt - var un kā vēl, bet par to jāinteresējas bankā. Daudzi to izmanto. Tā ka nevajag izplatīt melīgu info, ja jums par to nav sajēgas.
====================
Lēnai taisnība šeit ir izcenojumi http://www.citadele.lv/lv/tariffs/cards/credit/amex/ . Ko teiksi Armand Māliņ?

Atbildēt

Alfred

20.09.2012. 11:06

Tiešām kā mazi bērni.Par visu pēc kārtas vēlreiz:
Trešās rokas skaitās ja esi atstājis karti ārpus sava redzesloka un ar viņu kāda cita persona var darīt ko grib īpašniekam neredzot. Un kāda tur strpība vai tas ir zaglis vai veikala darbinieks, uz 5 min vai 5 dienām. Kur ir garantija ka dati netiks nospiesti un izmantoti ļaunprātīgi? Tādas garantijas nav, par sekām un drošu kartes lietošanu katrs var izlasīt un painteresēties.

Par Visa Citadele un Amex. Jā sadarbība ar Visa beidzās. Bet pastāstiet man kā kāds ar varu var piespiest ņemt Amex? Visas vairs nav? Iestādiet savu Amex vietā kur saule neaug, overdrafta atlikumu noformējiet kā kredītu. Tas ko stāsta mutiski bankas klerks ir pupu mizas priekš, atvainojiet, lohiem, tāds jau viņa darbs. Un cilvēkam parastajam jau vienkāršāk piekrist, ko nu ies ar stipru lauzties un diskutēt. Bet vajag, un ir arī tādi vārdi kā NĒ un ES NEPIEKRĪTU.
==================================
Armands Māliņš 20.09.2012. 12:39
1) Alfred, Citadele man atteica pārformēt overdraftu kredītā un iepūt viņiem.
===================================
Ar rakstisku atbildi padalīsies? Dodu 99.5% ka mutiski jautāji un mutiku atbildi dabūji. Kas mūsdienā par vārdiem vairs atbild? Neviens, spēks ir tikai papīram. A no papīra visi kantori vai tā būtu banka vai valsts iestāde visi baidās kā velns no krusta, jo tur uzrakstīto vairs nevarēs grozīt kā pašam labpatīk un kas pats briesmīgākais tur stāvēs kāda paraksts, tātad kāds par to atbildēs.
Raksti iesniegumu brīvā formā Citadelei, ka mainījušies Tev materiālie apstākļi, tu nespēj pavilkt un tu vēlies Amex pasākumu slēgt un viņu restrukturizēt kā kredītu. Ja būs rakstiska atbilde NĒ Citadele tam nepiekrīt ( es gan nedomāju ka būs noliegums), nemaksā Amex kontā vairs neviena santīma, paši atskries un lūgsies, kā arī ja lieta nonāks līdz tiesu darbiem tev būs skaisti dokumenti, ka tu bankai piedāvāji risinājumu bet banka neizrādīja nekādu labo gribu. Ikmēneša maksājumu kamēr notiek skaidrošanās, ja tā ieilgst, nenotriec bet atliec, jo šā vai tā parāds būs jāatdod.
Un tas ko rakstu nav pasakas vai teoritizēšana: šos manus padomus ir izmantojuši cilvēki kuri ir nonākuši līdzīgā situācijā, un tas strādā (arī Citadele un Amex Blue ), tāpēc ar atbildību saku dariet to, slēdzit ciet šīs sūda kartes un neļaujiet kāpt uz galvas.

Bet globālā problēma jau ir tā, ka mazais cilvēks aiziet uz kaut kādu iestādi kad viņam ko vajag, viņam iesmērē tipveida līgumu kuru viņs īpaši nelasot paraksta un līdz ar to zaudē visas savas tiesības, jo ar savu parakstu viņš ir juridiski apstiprinājis ka viņu var ņemt priekšā visos caurumos, ko arī lielie kantori nekautrējoties dara. Lasiet ko parakstat, ja nesaprotat ņemiet konsultācijas, lai pēc tam nav jābrīnās. Ja nepiekrītat rakstītajam neparakstiet

Atbildēt

je

20.09.2012. 10:48

Atbalstu Citadeli. Drošība ir primāra.

Atbildēt

cvitamīns

20.09.2012. 10:30

Autor, man šodien putns uzkakāja uz mana manteļa, teiksat ķīmisko tīrītavu sazvērestība ?

Atbildēt

Armandam

20.09.2012. 10:29

Armand Māliņ!
Paskaties Citadeles cenrādi un izlasi karšu lietotāja pienākumus un tad varbūt raksts sanāktu citāds un varētu dusmoeties uz sevi par savu muļķību!!!

Atbildēt

EV

20.09.2012. 10:27

Var redzēt, kā strādā monitorings. Jau bankas darbinieki pieslēgušies. Lēna. Un un gan jau vēl kāds darba pienākumos.

Atbildēt

Lēna vērleiz

20.09.2012. 10:23

Un ja veikala pārdevēja ar jūsu karti veiks pirkumu, tad kas būs vainīgs? - tāpēc arī banaka šādas kartes neatjauno. Tas atrunāts karšu noteikumos, ja kas. Nav ko atstāt kartes veikalos. Un nesakiet, ka tas bija speciāli un ir bankas bizness, jums to karti kāds atņēma? pārdevēja kļūdījās un pats karti nepaņēmāt - nevis Citadele vainīga.

Atbildēt

Lēna

20.09.2012. 10:20

Autors samelojies pamatīgi. Jauna karte maksā 18Ls, bet atjaunošana 12 Ls. Tā ka nevajag izplatīt nepareizu info. Vēl te daži brēc, ka overdraftu par patēriņa kredītu nevar pārformēt - var un kā vēl, bet par to jāinteresējas bankā. Daudzi to izmanto. Tā ka nevajag izplatīt melīgu info, ja jums par to nav sajēgas.

Atbildēt

pārgudrīši muld, par ko

20.09.2012. 09:34

par ko pašiem nav sajēgas. (Ja paņemts overdrafts, ko piesaistīja Visa kartei- kartes termiņš beidzās, vairāk Citadele ar Visa nesadarbojoties un vietā jāizvelas Amex. Tā vismaz bija man. Nekādi tur atlaižu vilinājumi.Vienkārši pamazām cenšos uzdabūt overdrafta summu līdz nullei.)
Par tām trešām rokām. Pārdevējs- konkrēta veikala konkrēts darbinieks - tās nav trešās rokas. Trešās rokās nokļuvusi karte tad, ja kāds to atrod (vai nozog), un šis "kāds" ir neidenticējama persona, bez atbildības, bez saistībām. Citādi jau - kartes izsniegšanas brīdī arī bankas darbinieka rokas ir "trešās", tāpat kā saņemot pirkuma maksu. (Nav nepieciešams numuru noskanēt. Ja viltotājs labi iemanjies, gan jau prot iegaumēt nieka 16 ciparu virkni).

Atbildēt

HALLO

20.09.2012. 08:44

Armand, domāt, tas nav tev

Atbildēt

Armandam M.

20.09.2012. 08:09

Mana situācija ir identiska Jūsējai (abi punkti) - izņemot to, ka karti principā nelietoju - nav pat atvērts PIN kods. Iespējams, ka šis ir kāds jauns agresīvs bankas darba instruments. Sāku domāt, vai nav jāvēršas kādās iestādēs, kuru kompetencē būtu izvērtēt šādu darbību likumību.

Atbildēt

Fēlis

20.09.2012. 08:07

Tik pat labi var atņemt karti un ar patiesības serumu karsta lodāmura veidā palūgt nosaukt pinkodu. Tā var pazaudēt vēl vairāk.

Atbildēt

to fēlis

20.09.2012. 07:20

Tev var iedot pa galvu un atņemt kešu. Tai pat laikā arī piekopju taktiku pārsvarā norēķināties kešā, un karti izmantoju epizodiski (pārsvarā bankomātā).

Atbildēt

Armand

20.09.2012. 06:55

Galva Tev redzams nav, tad kaajas rokaa un marsh uz iiriju seenes lasiit, pietiek chiiksteet

Atbildēt

Armands Māliņš

20.09.2012. 06:39

Lasot dažus komentārus, saprotu, ka bansteru "bezpreģels" var pastāvēt, jo virkne ļautiņu to uztver kā normu.
1) Alfred, Citadele man atteica pārformēt overdraftu kredītā un iepūt viņiem.
2) Fedja, Ciadele vairākkārtīgi bez manas piekrišanas ir mainījusi overdrafta un kartes noteikumumus un izmaksas. Taču šodienas tukšais maks liedz segt "treknajos gados" radīto parādu un slēgt AMEX.

Atbildēt

NuBaac

20.09.2012. 06:38

Ja esi dunduks, tad par to jaamaksaa. Pie tam dunduks 2x, ja panjeemi overdraftu un tagad gribi tikt no taa valjaa ar varu to nedod. Domaat vajag un tad dariit, nevis skraidiit pa pagastu un klaigaat cik paareejie slikti

Atbildēt

Alfredam

20.09.2012. 05:50

Alfred - diemžēl jūs padome ne vienmēr derēs, jo ir vēl trakāk.Citadele pat nedod iespēju pārformēt overdraftu uz patēriņa kredītu, bet kā vienīgo iespējamo, klientam izdevīgāko variantu piespriež American Express. Tā, lūk, no pieredzes!

Atbildēt

Fui

20.09.2012. 04:53

M-jā. Tas Māliņš galigs lohs, ar galvu nedraudzējas un matemātika šim nav stiprā puse. Kad kinobiļetes par brīvu un AirBaltic ar atlaidēm, tad šādi uz AMEX arī uzķeras. Tagad šis par 18 latiem jaunai kartei uztraucas. Saskaitītu labāk, cik viņš par overdraftu, par kuru nespēj norēķināties, procentos ir atdevis. Vidrūmākais ir tas, ka Latvijā tadu ir daudz, neatkarīgi no dzimuma un tautības, ja nu vienīgi izņemot vienu tautību.

Atbildēt

Gatis

20.09.2012. 04:41

Man patika sazvērestības teorija - viņiem tur kaut kāda shēma :D

Atbildēt

Fedjam

20.09.2012. 04:38

Pats esi muļķis. Paņem acenes rokā, šo rakstu nerakstīja Lapsa, bet kaut kāds Armands Māliņš.

Atbildēt

MUNKS

20.09.2012. 03:47

reāls dunduks... šādi rīkojas jebkura banka! Ne tikai Citadele, jo tas ir stingrs nosacījums - ja karte bijusi trešo personu rokās, bankai nav nekādas garamtijas, kapazaudētājs pēc tam nesāk celt pretenzijas - vot laikā, kamēr karte bija veikalā, no tās noņemti 1000 lati... bla bla bla... man arī šādi ir gadījies citā bankā ar cita veida "parastu karti", tā kā - nav ko te cepties par sīkumiem, ja reiz pats esi tik dārgu karti sev uztaisījis

Atbildēt

Salvis

20.09.2012. 03:29

Nedomāju, ka bankas kaut vienu soli sper klientu interesēs, tikai un vienīgi ar mēŗķi apkrāpt, apzagt, paverdzināt, finansiāli iznīcināt.

Atbildēt

kautkata

20.09.2012. 02:17

Juridisku komentu es nevaru sniegt, bet tici man labi vien ir ka vinji to karti iznīcināja. Labāk 18 lati mīnusā nekā visa pieejamā summa. Amex no drošības viedokļa vissliktākā izvēle

Atbildēt

par STABINU

20.09.2012. 01:28

Nu neticu, ka kads sapratigs cilveks nem kukulus darba kabineta.

Atbildēt

Alfred

19.09.2012. 20:00

Pavisam aizmirsu. Padoms Armandam, bezmaksas. Slēdz kredītkartes kontu, atsakies no kartes un overdrafta atlikumu pārformē par parastu kredītu uz saprātīgu tev pieņemamu termiņu. % šai gadījumā būs mazāki, atkritīs kredītkartes gada maksa, šie paši 18Ls, maksāsi tādu pašu summu mēnesī kā šobrīd, un pēc kāda laika saistības būs dzēstas. Ja atstāsi visu kā šobrīd maksāsi līdz bezgalībai %% un pamatsummu nekad nedzēsīsi. Protams ka banķieri lauzīsies, jo kam gan gribas zaudēt slaucamu govi, bet uzstāj uz savu un viņi nekur nespruks. Starp citu šis padoms der visās bankās, un visiem tiem kas grib izbēgt no mūžīgo %% maksājuma. Slēdziet kredītkartes overdraftu atlikumus pārformējiet kā kredītu vai patēriņa kredītu. Kļūdīties varam visi, bet lietas ir jāsakārto tā lai pašam ir izdevīgi ilgtermiņā. Labāk vēlu nekā nekad

Atbildēt

Alfred

19.09.2012. 19:43

Nez ko aizmāršīgais Amex lietotājs teiktu, ja tiktu akurāti norakstīti kartes dati, karte atdota un pēc kāda laika regulāri izmantojot šos datus tiktu veikti pirkumi internetā? Un ne jau par 18Ls, bet krietni lielākām summām. Bankas nav mani labākie draugi, bet iznīcinot karti, sekojot bankas instrukcijām, aizmārša tika pasargāts no iespējamām problēmām nākotnē.

Kā arī nesaprotu divas lietas:
1) kāda velna pēc ir jāņem Amex? Visdārgākā apkalpošanā, tirgotāji nelabprāt ņem viņu pretī ( daudz kur nepieņem vispār), jo ja klients norēķinās ar Amex , tirgotājs zaudē 1-1.5% lielāku summu no pirkuma vērtības, nekā ja pieņemta Visa vai Mastercard kartes. Starp citu labs rādītājs par preces uzcenojumiem: ja tirgotājs pieņem Amex, tad labāk šo vietu ir apiet ar līkumu jo uzcenojumi tik lieli ka droši var pieņemt arī Amex apmaksai.

Bet minēšu: Amex pagrābts kā kredīta veids lai varētu fiksi kredītlimitā iebraukt, zilās Amex pakaļ meta visiem kuriem vien varēja iesmērēt

2)otra lieta ko nesaprotu: Tagad katrs šeit var publicēt savu stāstu par zudībām un atradībām? Lai cik stulbs un tendenciozs viņš būtu?

Atbildēt

Fedja

19.09.2012. 18:05

Te nav ne krāpšanas, ne melu. Ir līgums, rakstīts melns uz balta. Ar varu taču nelika parakstīt?! Ar kartes lietošanas un atjaunošanas izmaksām arī taču bija iespēja iepazīties. Man piemēram, nepatīk, kad lietas nesauc īstajos vārdos - "Meliem valdīt caur sevi" - kā to saprast?

P.S. Atvainojos Lapsam!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs", tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...