Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

30.12.2015. 13:18

Klusiet jauni,
Klusiet veci,Dievs,latvju, ienāca istabā (sun) ,

Atbildēt

Elmārs A.G.

30.12.2015. 10:34

Izlasīju šo rakstu, bet man radās daži jautājumi:
1) Kad Latvija ir (vai vispār ir bijusi) demokrātiska, jo archīvā „izraktais” materiāls liecina tikai par plutokrātiskām valstīm laikā līdz 1920. gadam (nav ne vārda, ka Latvija būtu izņēmums):
„Bei dem Tiefstand des Blut- und Geistesadels war es nicht zu verwundern, daß eine dritte Menschenklasse provisorisch die Macht an sich riß: die Plutokratie.
Die Verfassungsform, die Feudalismus und Absolutismus ablöste, war demokratisch; die Herrschaftsform plutokratisch. Heute ist Demokratie Fassade der Plutokratie: weil die Völker nackte Plutokratie nicht dulden würden, wird ihnen die nominelle Macht überlassen, während die faktische Macht in den Händen der Plutokraten ruht. In republikanischen wie in monarchischen Demokratien sind die Staatsmänner Marionetten, die Kapitalisten Drahtzieher: sie diktieren die Richtlinien der Politik, sie beherrschen durch Ankauf der öffentlichen Meinung die Wähler, durch geschäftliche und gesellschaftliche Beziehungen die Minister.“ (1)
Arī šībrīža atsevišķi politiķi, piemēram, Sahra Wagenknecht saka, ka pašreizējā Eiropā nav demokrātijas. (2)
2) Demokrātija — tā ir tikai ticība vai tā tomēr ir tikai kārtējā reliģija (ticība pārdabiskajam, ticība citai Paradīzei)? Vai praktiski ir iespējama garīgas aristokrātijas izveidošanās, bez kuras demokrātija ir kultūras pašnāvība:
„Der letzte Sinn der politischen Demokratie also ist: geistige Aristokratie; sie will den Materialisten Genuß schaffen, den Idealisten Macht.
Der Führer soll an die Stelle des Herrschers treten — der edle Sinn an die Stelle des edlen Namens — das reiche Herz an die Stelle der reichen Tasche. Das ist der Sinn der Entwicklung, die sich demokratisch nennt. Jeder andere Sinn wäre Kultur-Selbstmord. “ (3)
3) Ja Dieva izredzētā tiešām ir Amerikas nācija, tad kas ir šis un kā dzīves trajektorija tā ir:
hist-chron.com/judentum-aktenlage/zionismus/op/Kalergi/ENGL-Kalergi-plan.html
4) Vai mums var būt kādi mērķi un savas nācijas trajektorija, ja kopš valsts izveidošanas esam kalpojuši un arī tagad kalpojam svešai varai (pieņemu par izņēmumu Kārļa Ulmaņa autoritārā režīma laiku)? Abas iekārtas: kā kapitālistisko, tā komunistisko izveidoja un kontrolēja Dieva izredzētie:
„Der Kampf zwischen Kapitalismus und Kommunismus um das Erbe des besiegten Blutadels ist ein Bruderkrieg des siegreichen Hirnadels, ein Kampf zwischen individualistischem und sozialistischem, egoistischem und altruistischem, heidnischem und christlichem Geist. Der Generalstab beider Parteien rekrutiert sich aus der geistigen Führerrasse Europas: dem Judentum.“ (4)
5) Vai Apgaismības projekts atbrīvoja no reliģijas vai arī radīja jaunu reliģiju, vai tiešām Apgaismības projekta augļu izgaršošanā ir vieta vārdam laime? Vai laime ir iespējā vienam otru pazemot, pakļaut, paverdzināt un arī iznīcināt? Vai Apgaismības projekts nav tas, kas radīja Hidru, kuras visi daudzo galvu nosaukumi beidzas ar „…isms”, piemēram: kapitālisms, komunisms, nacisms, fašisms, rasisms, terorisms utt.?

1. Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi „Praktischer Idealismus, 1925”. 39. lpp.
2. YouTube YYDxog12fZI#t=374
3. Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi „Praktischer Idealismus, 1925”. IV. lpp.
4. Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi „Praktischer Idealismus, 1925”. 33. lpp.

Atbildēt

Pesimists

30.12.2015. 08:01

Tās tautas, kas zaudē pašsaglabāšanās instinktu, izmirs. Tāds ir dabas likums. Dažkārt šis instinkts snauž līdz brīdim, kad draudi eksistencei ir nepārprotami un tauta konsolidējas izdzīvošanai. Vai tā notiks ar latviešiem? Tas ir smags jautājums. Patreiz gan izskatās ka ejam uz iznīcību, uz izmiršanu. Cerība mirst pēdējā. Varbūt vajag aukstu dušu, pērienu, spērienu, 300% elektrības tarifu, golodomoru skalu gaismā, lai pamodinātu hamburgerizētās dvēselītes.

Atbildēt

Kuilis

30.12.2015. 05:20

Es saku, ka latviešiem vispiemērotākā ir Grantiņa iztaisītā trajektorija - visus likvidēt.

Atbildēt

antons mikoss

28.12.2015. 11:13

»

Normunds

Artūrs priedītis - ir pseidonīms, viņš ir Aivars gedroics no Daugavpils


Normund! Neesi slinks un uzbungo http://www.artursprieditis.lv/files/CVPR.pdf

Atbildēt

U.U.

28.12.2015. 08:09

Laimīgos latviešus gaida sarkanmatainās tumsonības dzīves trajektorija. Tā ir godam nopelnīta dzīves trajektorija. Citādāk nemaz nevarēja būt.

Atbildēt

to D.

26.12.2015. 05:21

»

D.

Latviešu mēsla Žuļa rīta pļūtījums pie katra raksta


Bezdvēseles būtnēm (tādas ir arī Latvijā) pārmaiņas nepienāks, bet dzīve paies cinoties noturēt veco kārtību-verdzības iekārtu, kur vienīgais instruments ir apzagt un aprunāt (apmelot) savus līdzcilvēkus. Medicīna tiem dzīvi nepaildzinās

Atbildēt

rakstā šis tas aizmirsts

26.12.2015. 02:20

pārmaiņas ir citur. Cilvēki sāk sajust iekšējas pārmaiņas, jo 5000 gadus ilgušam verdzības laikmetam nav garīgi-enerģētiska atbalsta. Tas ir iemesls cerībām. Drosmīgs cilvēks jau saprot, ka sākušās pārmaiņas nekad neatgriezīs veco pasaules kārtību un zin, ka pašam jāmeklē sava vieta pārmaiņās.
Latvijā par laimi diezgan daudzi to saprot, bet maz kas rīkojas. Rīcība ir izšķirošais spēks. Mērķis ir jauna garīguma un pasaules vienotības izpratne, kas ģenerē savstarpējo attiecību formu

Atbildēt

Normunds

25.12.2015. 05:43

Artūrs priedītis - ir pseidonīms, viņš ir Aivars gedroics no Daugavpils.

Atbildēt

ka bija ,ta ari bija

25.12.2015. 03:44

»

DENISS K.

No Stikla kalna: "Sinhronizācija...


perestroikas realizetajs bija asv cip agents gorbacovs.

Atbildēt

U.U.

25.12.2015. 03:02

»

Jaunietis

"...neviens neuzdrošinās piedāvāt konkrētu dzīves trajektoriju XXI-XXII gadsimtam, kas noslēgtos ar jauna tipa sociāli ekonomisko formāciju.", tā nu gan nav. Ja zin, kur lūkoties, tad uzreiz jau var atrast vairākus potenciālās nākotnes stūrakmeņus. Aizvien vairāk parādās rietumcivilizācijai revolucionāri...


Vai tiešām latviešu jaunieši jau ir tik stulbi un neizglītoti, ka nespēj atšķirt sociāli ekonomisko formāciju projektus no arhitektūras projektiem! Taču brīnīties par to nevajadzētu. Stulbums nepazīst robežas!

Atbildēt

hm

25.12.2015. 03:00

Trajektoriju veido valdošā šķira, elite. Nauda ir tikai pātaga ar kuras palīdzību darbināt un vadīt sabiedrību. Kā visos iepriekšējos laikos, galvenais - vara.
Varas ierobežošanās, samazināšanās, tas ir pašreizējās Eiropas krīzes pamats. Kur pretī Āzijā noris pretēji procesi. Āzija atdzimst.
Tādā situācijā elite spiesta rīkoties, veikt taktiskas spēles, mainīt dažādas trajektorijas, lai perspektīvē labotu pastāvošo situāciju.
Kolumbi un magelāni savulaik atklāja jaunu pasauli ne jau ar mērķi, lai to vēlākā laikā kolonizētu un laupītu 4 simtu gadu gadu garumā. Un joprojām daudzām Āfrikas valstīm ir koloniāls statuss. To izdomāja un īstenoja Eiropas valstu elite.
Laiki pamainījušies un tiek meklēti mūsdienu kolumbi, kas ļautu zelta miljardam kolonizēt atlikušos 6. Vara ir pamatinstikts!

Atbildēt

Jaunietis

24.12.2015. 19:59

"...neviens neuzdrošinās piedāvāt konkrētu dzīves trajektoriju XXI-XXII gadsimtam, kas noslēgtos ar jauna tipa sociāli ekonomisko formāciju.", tā nu gan nav. Ja zin, kur lūkoties, tad uzreiz jau var atrast vairākus potenciālās nākotnes stūrakmeņus. Aizvien vairāk parādās rietumcivilizācijai revolucionāri radošas, drosmīgas personības ar vairākiem miljoniem sekotāju. Piemēram, Peter Joseph (The Zeitgeist Movement), Jacque Fresco (The Venus Project) u.t.t.

Atbildēt

smaka

24.12.2015. 13:11

Ziemassvētkos pilnmēness. Pasaule ies bojā

Atbildēt

DENISS K.

24.12.2015. 11:41

No Stikla kalna: "Uvertīra
Rietumeiropas un Austrumeiropas cilvēcisko padibeņu sinhronizācijai bija zināma priekšspēle, sagatavojot ģenētisko augsni cilvēcisko atkritumu perspektīvām sociāli politiskajos procesos. Daļēji priekšspēle bija kopīga, daļēji atšķirīga abām Eiropas mentālās kartes daļām. Kopīgais bija aristokrātijas iznīcināšana fiziskā veidā un politiskā veidā, kā tas bija Rietumeiropā t.s. buržuāzisko revolūciju rezultātā. Austrumeiropā aristokrātiju centās fiziski iznīcināt tajās zemēs, kurās tā bija vēsturiski izveidojusies.
Atšķirīgais ir saistīts ar tautu vispārējo attīstību – civilizētības un kultūras attīstību. Rietumeiropā tautu vispārējā attīstība bija ilgusi gadu tūkstošiem. Austrumeiropas tautas pa lielākajai daļai ir jaunas tautas. Tās pieņēma kristietību apmēram 1000 gadus vēlāk nekā rietumeiropieši. Jauno tautu morālā un intelektuālā kapacitāte nevar būt tāda, kāda tā var būt senām tautām, ģenerējot plašu un dziļu inteliģences un intelektuāļu slāni, kas vienmēr ir attiecīgās tautas morālais un intelektuālais garants.

Latviešu tauta izrādījās ļoti piemērota gan ģeopolitiskajai diktatūrai, gan „perestroikai”, spējot nodrošināt morālo un intelektuālo atbalstu, kā arī kadru neizsmeļamu kontingentu gan amerikāņiem, gan krievu komunistu odiozajai elitei. Latviešu vispārējās attīstības līmenis izrādījās adekvāts abiem procesiem. Valsts politiskā neatkarība un nacionālā suverenitāte, godīgums un taisnīgums, tiesiskums un cilvēciskums latviešiem izrādījās tukša skaņa. Noteikti tai latviešu daļai, kura sevi sauc par inteliģenci. Toties tukša skaņa nav ZBS kaislībām. Zagšanas, Blēdību un Stulbuma kaislībām."

Atbildēt

DENISS K.

24.12.2015. 11:40

No Stikla kalna: "Sinhronizācija
„Perestroika” bijušajās padomju republikās un tajā skaitā Latvijā izvirzīja padibenes, kuras aizslaucīja godu, cieņu, taisnīgumu, tiesiskumu, izglītotību, garīgumu, zinātniskumu. „Perestroikas” stratēģisko plānu realizācijai bija vajadzīgi cilvēki bez principiem, cilvēki bez ideāliem, cilvēki ar patoloģisku mantkārību, cilvēki ar visdažādākā tipa nodevības gēnu – tautas, valsts suverenitātes nodevības gēnu. „Perestroikai” traucēja gudri un godīgi cilvēki, jo „perestroikas” patiesā jēga bija iracionāla un unikāli negodīga – valsts un tautas apzināta sagraušana, lai piepildītu savu vēderu un kabatas. „Perestroika” bij cilvēces vēsturē nesastapta nacionālā nodevība – iracionāli postmodernistiska nodevība. „Porestroikai” nebija vajadzīgs ne valstiskās suverenitātes gars, ne intelektuālās suverenitātes gars, ne morālās suverenitātes gars. „Perestroika” bija fundamentālistisks postmodernistisks terorisms, kuru realizēja izteikti amorālas padibenes.
„Perestroikas” padibenes tipoloģiski sasaucās ar Rietumeiropas politiskajām padibenēm, kuras bija atlasījis, filtrējis un virzījis ģeokrātiskais valstiskums – ASV ģeopolitiskā diktatūra Rietumeiropā pēc II Pasaules kara. Šī diktatūra tāpat kā „perestroika” varēja balstīties vienīgi uz morālajām un intelektuālajām padibenēm, kuras bija ar mieru kalpot amerikāņu interesēm. Šī kalpošana balstījās uz nacionālo nodevību, savas tautas interešu neievērošanu, uzpērkamību ar naudu un amatiem. Amerikāņiem izdevās atlasīt katrā Rietumeiropas zemē tās padibenes, kuras bija elementāri piemērotas politiskajai divkosībai, meliem, iracionālām konstrukcijām. Rietumeiropā radās politiķu slānis ar melnu harismu – tautas un valsts nodevēju harismu, mantkārīgu un garīgi aprobežotu tipu harismu.
Tāpēc var teikt, ka mūsdienu eiropeiskā dzīve pamatā ir atkarīga no ASV ģeopolitiskās diktatūras ģenerēto Rietumeiropas cilvēcisko padibeņu un PSRS krievu politiskās elites visbezjēdzīgākās grupas noorganizētās „perestroikas” ģenerēto cilvēcisko padibeņu vēsturiskās sinhronizācijas. Arī eiropeīdu rases nākotne ir atkarīga no šīs sinhronizācijas, kura nodrošina tipoloģiski ļoti līdzīgu morālo un intelektuālo atmosfēru visā subkontinentā."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...