Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sorry

02.07.2017. 19:22

»

Vēmekļainais Priedītis Cenzetaizs Mazpisanczs

Pasķ porvu, blaugzna


tu izēd savu naktspodu, błeg nakuj pask porvu utainà blaugzna. Sen jau tu visiem, vèmekłainais idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 10:54

»

Sorry

Es idiotiem dodu iespèjas ieraudzît to, ko tie neredz. Vairàk nespèju un nevèlos.. Manas patiesàs domas nezin neviens


Idiotiskais maznodrośinàtais dilērijuma dzītais klauns sorryjs pamodies, Tvaika ielà gaviles. Sen jau tu visiem, idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

LV pilsonis

01.07.2017. 18:37

Par to ka mums ir gluži normāls krimināllikums, gan nepiekritīšu. Tas izravēts veselām sadaļām, jo visus šos gadus ir valdījis noziedznieku vairākums, citu apzīmējumu tie nav pelnījuši. Vienalga vai tie pārstāvēja kremļa intereses vai starptautiskās mafijas vajadzības bīdīja cauri, tam nav nozīmes, tie nekalpoja Latvijas valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 17:13

»

tu

patiešām esi TIK bezcerīgi aprobežots, vai arī tikai izliecies? Nu ja, dabiski - tu acīmredzami neesi tikai izliecies, neapšaubāmi. :D:D


Es idiotiem dodu iespèjas ieraudzît to, ko tie neredz. Vairàk nespèju un nevèlos.. Manas patiesàs domas nezin neviens.

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 12:45

»

...


Re, cik vienkàrśi!

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 12:44

»

...


Tad ko ar tàdiem darît? Varu atbildèt precîzi. Vispirms ir jàbût grupai cilvèku, kuri uzskata, ka kaut kas ir jàdara. Tad, kad bûs śie mès, kas gatavi darît - mainît sistèmu, tad ne ES, ne Brisele un citi lîgumi nebûs śkèrśłi. Grupai śajos globalizàcijas laikos pèc formas jàbût revolucionàrai, bet pèc bûtîbas evolucionàrai. Ñemot vèrà revolucionàro formu jàvadàs pèc Karamàkslas deviñu zemju principu likumiem, kas noràda, ka śodien Latvija ir ggan caurstaigàjamà zeme, gan smagà zeme, no kuras Krievijas okupantiem ir grûti aiziet. Un pareizi sàkt ar śo iekavèto problèmu - palîdzèt viñiiem aiziet. Bet caurstaigàjamà zemè, kur valda likums - visi realizè tikai savas intereses. No śîs likumîbas panàkt, ka visi realizè latvieśu tautas intereses, lai varètu realizèt savas, bet paślaik notiek pretèjais.

Atbildēt

uz pauzes

30.06.2017. 15:41

Tad vajag runāt skaidru valodu - par ko tad mēs būtu uz pauzes?
Es jau tagad esmu uz pauzes! Par rupjībām katrā vārda galā! Šiem cilvēkiem taču aug bērni!
Un tie,kas to sauc par IR histēriju mani sasmīdināja. Kāds sakars IR ar šīm sarunām?
Arī Lato Lapsu bieži vien lamā nepelnīti = patiesība bezgožiem kož acīs.....

Atbildēt

Balts etniskais

30.06.2017. 04:19

Ne Čakste ne Ivanovs nav parakstījuši patreiz lietotās Satversmes grozījumu dokumentus-viņu parakstu izmantošana ir krimināla ma;dināšana kas arī ir genocīds pret Tautu pamatā.
Latvijas patreizējos likumus nav pieņēmis Latvijas Republikas valsts parlaments, jo šobrīdējais 100 aktieru šovs strādā Vācijā reģistrētā FRBas biznesā ar nosaukumu Latvijas Republikas Saeima ar D-U-N-S Nr. 681831796 (atrodiet paši UPIK.de). Tiesiskās Latvijas Republikas valsts laikā prettautisku likumu nemaz nebija, nebija Latvijā arī ārvalstu banku, jo Latvijas Banka bija valsts uzņēmums ar 49 valsts komercbankām kas lieliski īstenoja mūsu senču vajadzības īstos Latos.

Atbildēt

šuriks

30.06.2017. 03:49

»

to Pietiek

Visinteresantākās ir shēmas (zagšana milzu apmēros), ko bīda naciķu Parādnieki un Bērziņi ar saviem Sprūdiem un Krūmiem... Vajadzētu parādīt, kas un kad ar likumdošanas priekšlikumiem ir iestrādājuši legālu iespēju atlīdzības veidā izzagt valsti un tās budžetu, kā arī apzagt savus līdzpilsoņus! Varētu...


Visas personas kuras ieteica...izstrādāja un lobēja ir zināmas-bet nav zināms kad viņu vārdi..uzvārdi tiks publicēti.VAR taču norakstīt uz kādiem citiem kuru vairs nav...bet izdzēst saeimas ierakstus vairs nevar.Varbūt ka uz vēlēšanām sagaidīsim

Atbildēt

hallo rādžiņ

30.06.2017. 03:45

Esot bijušas lapeles kurās esot aprakstīts"ASTOŅKĀJIS"un tagad tantes baumojot ka izdevumā "ir" publicētās ziņas saskanot ar astoņkāji un esot rasts apstiprinājums ka tā tas esot un neesot nekas izbeidzies un tagad jāgaidot kā šo skandālu noklusēšot....jo laikam svilstot papēži

Atbildēt

Hehe

30.06.2017. 03:41

Žanra klasika - neskatieties uz baļķi manā acī, jo "tiem tur" arī ir problēmas.
Cienītais, visu pēc kārtas - izkratām oligarhus un tad ķeramies klāt IR komandai un pārējiem, sarunāts? Nevis apzināti sajaucam mušas ar kotletēm, lai nebūtu jādiskutē par atsevišķām sastāvdaļām

Atbildēt

nu gnu

30.06.2017. 03:11

mūsu kvalitāte pieļauj šādu smerdeļu būšanu pie šprices, tas ir ļoti sūdīgi....

Atbildēt

autoram

30.06.2017. 03:04

nevajag jaukt izzagšanu ar nozagšanu

Atbildēt

caca

30.06.2017. 02:45

Nu tad beidzot viens sakarīgs pretraksts IRveidīgajiem histēriķiem. Cik var tēlot augstdzimušas jaunavas un liekuļot visaugstākajā pakāpē! Manuprāt - viņiem pašiem (IRveidīgajiem) ir milzīgas problēmas gan ar ētiku, gan ar morāli, gan goda prātu. Prakse rāda, ka tieši tie, kuri ārēji tēlo visnevainīgākās augstdzimušās jaunavas, dzīvē ir vislielākās, neķītrākās prostitūtas, kas gatavas par naudu pārdot pat savu māti.

Atbildēt

zed

30.06.2017. 02:21

Protams ,ir jābūt arī citam viedoklim,un taisnību ir daudz!Bet patiesība ir viena -trīs mazizglītoti cilvēkveidīgie radījumi ir nozaguši to kam bija jāpieder visiem!

Atbildēt

Sorry

30.06.2017. 01:36

Raksts ir ne par ko. Komentàri arî ne par ko. Tiesiskà vide łauj un veicina visas politikas un ekonomikas shèmes. Lai gan sakarà ar vecajiem vèsturiskajiem principiem var reformèt valsti, kad taisa revolûviju situàcijà, kad sekojot totalitàrismam demokràtija un vecie varturi kà 4. maija cekistu un ćekistu klike izzog valsi, padzenot viñus no valsts teriritorijas, konfiscèjot nolaupîto. Bet ES un globalizàcijas tiesiskà vide ir citàda un Latvija nav izolèta valsts. Oligarhi un visa veida shèmotàji izmanto tikai tiesiskàs vides apstàkłus kà Śveices advokàti un Śveices banku noslèpuma likumam stràdàjot visur vienàdi. Tikai ar vienu atśkirîbu, ja notiek kriminàlnoziegumi kà Lemberga gadîjumà, tad nestràdà noslèpuma likums, Śveices bankas izdod visu informàciju. Bet neviens nekontrolè, kà generàlprokurors śo informàciju izmanto un ko tieśi no Šveices lûdz.Papildus visas visas pasaules valstu kasu vislielàkà problèma ir ofśori. Globalizàcijà stràdà citi likumi un te strikti izpaužas katra politika atbildîba - vai politikis atzîst Satversmes 2. pantu - vara pieder tautai, vai kà Àboltiña , veca cekiste, savulaik stràdàja LPSR VDK vîzu dałà, tiekas ar veco cekistu A. Lembergu Dubajà un apspriež savas rîdzenes sarunas caur ofśoru bankas prizmu, kà Lemberga interesès izvairîties no kriminàlatbildîbas valsts posteños iebîdît ZZS biedrus Vèjoni, Kućinski, Straumi u.c.

Atbildēt

Artuss Daugins

29.06.2017. 18:06

Iesaku "Pietiek" paintreseties ar ko rakstnieka gjimene -> braalis nodarbojas
nedaudz intereshu konflikts zinot ar ko gjimene nodarbojas ne?
Laigan lemberga murgus arī te publicē....

Atbildēt

Edge

29.06.2017. 17:20

»

WhiskeyTangoFoxtrot

Īss raksts ne par ko...


Skaidrības labā, par opozīcijas būtību un misiju:
Jāņa Bordāna runa YouTube
" Latvijā valda naudasmaisi, reformas nelīdzēs, mums jāmaina sistēma! "
https://www.youtube.com/watch?v=OxYSkHiBKk0

Atbildēt

juris

29.06.2017. 16:56

Skribenta k-gs kautrīgi attaisno savus saimniekus......

Atbildēt

tikai

29.06.2017. 14:51

»

zzs padlo

Un kas liedz tavam maizestēvam biedram baklažānm publiskot viņķeļveidīgo prasības? Rauj vaļā! Pasmiesimies visi


tikai tas, ka viņķeļveidīgie iet roku rokā ar noklausītājiem :)

Atbildēt

zzs padlo

29.06.2017. 14:38

Un kas liedz tavam maizestēvam biedram baklažānm publiskot viņķeļveidīgo prasības? Rauj vaļā! Pasmiesimies visi!

Atbildēt

to Pietiek

29.06.2017. 13:52

Visinteresantākās ir shēmas (zagšana milzu apmēros), ko bīda naciķu Parādnieki un Bērziņi ar saviem Sprūdiem un Krūmiem... Vajadzētu parādīt, kas un kad ar likumdošanas priekšlikumiem ir iestrādājuši legālu iespēju atlīdzības veidā izzagt valsti un tās budžetu, kā arī apzagt savus līdzpilsoņus! Varētu pievienot tabulas ar sponsorējumiem NA, ZZS un dažām citām partijām (it kā jau zināms, bet tomēr...). Nezināmi gan paliks melno kašu apmēri un kukuļi politiķiem par vēlamo balsošanu.

Atbildēt

Antūns

29.06.2017. 13:36

»

WhiskeyTangoFoxtrot

Īss raksts ne par ko...


droši vien ka "gaismas glabātāju" grupā domāta Vienotība ar saviem politiķiem, tumbočkām un tās sruktūrās iestumtajiem darboņiem, kuri par labvēlīgiem lēmumiem prasa %tus it kā partijai. Gaidam turpinājumu? Ja reiz pateikts A, vajadzētu no B līdz Z.

p.s. Par otrā rindkopā rakstīto var pilnīgi piekrist, tik vien ka tie šākāļi , kas no Vienotības, nav par mata tiesu labāki.

Atbildēt

WhiskeyTangoFoxtrot

29.06.2017. 13:26

Īss raksts ne par ko.
Smieklīgākais jautājums, ko autors it kā uzdod, ir šis:

- vai tiešām līdz šim domājāt, ka visi jautājumi tiek izlemti tikai un vienīgi domes, valdības un parlamenta sēdēs televīzijas kameru priekšā?

Par to jau stāsts, ka šajā valstī domēs, valdībā un saeimā nelemj itin neko. tur sēž statisti, bet jautājumus izlemj labākā gadījumā kaolīcijas sēdēs, bet pārsvarā jau Puzē, zoodārzā, Mākoņos un citās vietās. Un tā arī ir milzīgā atšķirība, kuru autors nesaprot. Vācijā, Francijā un pat Grieķijā politiku taisa valdība un Parlaments. Latvijā - Andris, AIvars, Ainārs un divi Māri (nē, Kučinskis nav neviens no diviem. Abiem TIEM Māriem šobrīd krimināllietas karina). Un par to viss stāsts.

Bez tam, nav īsti skaidrs, kas ietilpst "gaismas glabātāju" grupā...

Atbildēt

Un to teica

29.06.2017. 12:54

cilvēks, kurš visai nesenā pagātnē taisīja PR sabiedriskai organizācijai, kuras biedri ikdienā nodarbojas ātru auto braukšanu un arī ... mazgāšanu.

Atbildēt

juhans

29.06.2017. 12:35

Nozieguma gatavošana sākas sarunu līmenī un jau ir kriminālās darbības sākums nevis privāta ar likumu aizsargāta darbība,kā to mēģina nostādīt gāzes vīrs.Diemžēl Brantes aicinājums doties ar plakātiem cīnīties par tiesiskumu radīs tikai plakatistu dzīvības un goda apdraudējumu,jo mūsu zemē atklāti uzstāties drīkst tikai Aivara tipa bezgoži,meļi un nelieši.Vieni turīgi ļaudis televīzijā šausminas par nabadzību,citi kautko muld par tautas noslieksmi uz kreisumu,lai gan pie mums ir izteikta labējo,pasaulē reti sastopama,diktatūra utt.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

29.06.2017. 12:28

Moderna modernista moderna modernēšana par politiku vispār un par latviešu moderno politiku atsevišķi. Skaidri redzami modernā cilvēka modernie robi morālē, politoloģijā, mēslu bedres "valsts" izpratnē, noziegumu brīvības izpratnē, 27 gadu ilgās smirdoņas izpratnē. Pilnīgi ir skaidrs, ka tādiem moderniem modernistiem pilnā mērā moderni atbilst modernā latviešu mēslu bedre ar nosaukumu "LR". Tas ir tas, kas viņiem pienākās un ko viņi ir godam nopelnījuši ar saviem modernajiem priekšstatiem, paštīksmīgo māniju publiski izrādīt savu modernumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

pietiek_postit

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

FotoNodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī gada 31.jūlijam, lai dotu iespēju pabeigt ligzdošanu šajā teritorijā konstatētajiem putniem, tostarp no īpaši aizsargājamām sugām.
Lasīt visu...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...