Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sorry

02.07.2017. 19:22

»

Vēmekļainais Priedītis Cenzetaizs Mazpisanczs

Pasķ porvu, blaugzna


tu izēd savu naktspodu, błeg nakuj pask porvu utainà blaugzna. Sen jau tu visiem, vèmekłainais idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 10:54

»

Sorry

Es idiotiem dodu iespèjas ieraudzît to, ko tie neredz. Vairàk nespèju un nevèlos.. Manas patiesàs domas nezin neviens


Idiotiskais maznodrośinàtais dilērijuma dzītais klauns sorryjs pamodies, Tvaika ielà gaviles. Sen jau tu visiem, idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

LV pilsonis

01.07.2017. 18:37

Par to ka mums ir gluži normāls krimināllikums, gan nepiekritīšu. Tas izravēts veselām sadaļām, jo visus šos gadus ir valdījis noziedznieku vairākums, citu apzīmējumu tie nav pelnījuši. Vienalga vai tie pārstāvēja kremļa intereses vai starptautiskās mafijas vajadzības bīdīja cauri, tam nav nozīmes, tie nekalpoja Latvijas valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 17:13

»

tu

patiešām esi TIK bezcerīgi aprobežots, vai arī tikai izliecies? Nu ja, dabiski - tu acīmredzami neesi tikai izliecies, neapšaubāmi. :D:D


Es idiotiem dodu iespèjas ieraudzît to, ko tie neredz. Vairàk nespèju un nevèlos.. Manas patiesàs domas nezin neviens.

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 12:45

»

...


Re, cik vienkàrśi!

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 12:44

»

...


Tad ko ar tàdiem darît? Varu atbildèt precîzi. Vispirms ir jàbût grupai cilvèku, kuri uzskata, ka kaut kas ir jàdara. Tad, kad bûs śie mès, kas gatavi darît - mainît sistèmu, tad ne ES, ne Brisele un citi lîgumi nebûs śkèrśłi. Grupai śajos globalizàcijas laikos pèc formas jàbût revolucionàrai, bet pèc bûtîbas evolucionàrai. Ñemot vèrà revolucionàro formu jàvadàs pèc Karamàkslas deviñu zemju principu likumiem, kas noràda, ka śodien Latvija ir ggan caurstaigàjamà zeme, gan smagà zeme, no kuras Krievijas okupantiem ir grûti aiziet. Un pareizi sàkt ar śo iekavèto problèmu - palîdzèt viñiiem aiziet. Bet caurstaigàjamà zemè, kur valda likums - visi realizè tikai savas intereses. No śîs likumîbas panàkt, ka visi realizè latvieśu tautas intereses, lai varètu realizèt savas, bet paślaik notiek pretèjais.

Atbildēt

uz pauzes

30.06.2017. 15:41

Tad vajag runāt skaidru valodu - par ko tad mēs būtu uz pauzes?
Es jau tagad esmu uz pauzes! Par rupjībām katrā vārda galā! Šiem cilvēkiem taču aug bērni!
Un tie,kas to sauc par IR histēriju mani sasmīdināja. Kāds sakars IR ar šīm sarunām?
Arī Lato Lapsu bieži vien lamā nepelnīti = patiesība bezgožiem kož acīs.....

Atbildēt

Balts etniskais

30.06.2017. 04:19

Ne Čakste ne Ivanovs nav parakstījuši patreiz lietotās Satversmes grozījumu dokumentus-viņu parakstu izmantošana ir krimināla ma;dināšana kas arī ir genocīds pret Tautu pamatā.
Latvijas patreizējos likumus nav pieņēmis Latvijas Republikas valsts parlaments, jo šobrīdējais 100 aktieru šovs strādā Vācijā reģistrētā FRBas biznesā ar nosaukumu Latvijas Republikas Saeima ar D-U-N-S Nr. 681831796 (atrodiet paši UPIK.de). Tiesiskās Latvijas Republikas valsts laikā prettautisku likumu nemaz nebija, nebija Latvijā arī ārvalstu banku, jo Latvijas Banka bija valsts uzņēmums ar 49 valsts komercbankām kas lieliski īstenoja mūsu senču vajadzības īstos Latos.

Atbildēt

šuriks

30.06.2017. 03:49

»

to Pietiek

Visinteresantākās ir shēmas (zagšana milzu apmēros), ko bīda naciķu Parādnieki un Bērziņi ar saviem Sprūdiem un Krūmiem... Vajadzētu parādīt, kas un kad ar likumdošanas priekšlikumiem ir iestrādājuši legālu iespēju atlīdzības veidā izzagt valsti un tās budžetu, kā arī apzagt savus līdzpilsoņus! Varētu...


Visas personas kuras ieteica...izstrādāja un lobēja ir zināmas-bet nav zināms kad viņu vārdi..uzvārdi tiks publicēti.VAR taču norakstīt uz kādiem citiem kuru vairs nav...bet izdzēst saeimas ierakstus vairs nevar.Varbūt ka uz vēlēšanām sagaidīsim

Atbildēt

hallo rādžiņ

30.06.2017. 03:45

Esot bijušas lapeles kurās esot aprakstīts"ASTOŅKĀJIS"un tagad tantes baumojot ka izdevumā "ir" publicētās ziņas saskanot ar astoņkāji un esot rasts apstiprinājums ka tā tas esot un neesot nekas izbeidzies un tagad jāgaidot kā šo skandālu noklusēšot....jo laikam svilstot papēži

Atbildēt

Hehe

30.06.2017. 03:41

Žanra klasika - neskatieties uz baļķi manā acī, jo "tiem tur" arī ir problēmas.
Cienītais, visu pēc kārtas - izkratām oligarhus un tad ķeramies klāt IR komandai un pārējiem, sarunāts? Nevis apzināti sajaucam mušas ar kotletēm, lai nebūtu jādiskutē par atsevišķām sastāvdaļām

Atbildēt

nu gnu

30.06.2017. 03:11

mūsu kvalitāte pieļauj šādu smerdeļu būšanu pie šprices, tas ir ļoti sūdīgi....

Atbildēt

autoram

30.06.2017. 03:04

nevajag jaukt izzagšanu ar nozagšanu

Atbildēt

caca

30.06.2017. 02:45

Nu tad beidzot viens sakarīgs pretraksts IRveidīgajiem histēriķiem. Cik var tēlot augstdzimušas jaunavas un liekuļot visaugstākajā pakāpē! Manuprāt - viņiem pašiem (IRveidīgajiem) ir milzīgas problēmas gan ar ētiku, gan ar morāli, gan goda prātu. Prakse rāda, ka tieši tie, kuri ārēji tēlo visnevainīgākās augstdzimušās jaunavas, dzīvē ir vislielākās, neķītrākās prostitūtas, kas gatavas par naudu pārdot pat savu māti.

Atbildēt

zed

30.06.2017. 02:21

Protams ,ir jābūt arī citam viedoklim,un taisnību ir daudz!Bet patiesība ir viena -trīs mazizglītoti cilvēkveidīgie radījumi ir nozaguši to kam bija jāpieder visiem!

Atbildēt

Sorry

30.06.2017. 01:36

Raksts ir ne par ko. Komentàri arî ne par ko. Tiesiskà vide łauj un veicina visas politikas un ekonomikas shèmes. Lai gan sakarà ar vecajiem vèsturiskajiem principiem var reformèt valsti, kad taisa revolûviju situàcijà, kad sekojot totalitàrismam demokràtija un vecie varturi kà 4. maija cekistu un ćekistu klike izzog valsi, padzenot viñus no valsts teriritorijas, konfiscèjot nolaupîto. Bet ES un globalizàcijas tiesiskà vide ir citàda un Latvija nav izolèta valsts. Oligarhi un visa veida shèmotàji izmanto tikai tiesiskàs vides apstàkłus kà Śveices advokàti un Śveices banku noslèpuma likumam stràdàjot visur vienàdi. Tikai ar vienu atśkirîbu, ja notiek kriminàlnoziegumi kà Lemberga gadîjumà, tad nestràdà noslèpuma likums, Śveices bankas izdod visu informàciju. Bet neviens nekontrolè, kà generàlprokurors śo informàciju izmanto un ko tieśi no Šveices lûdz.Papildus visas visas pasaules valstu kasu vislielàkà problèma ir ofśori. Globalizàcijà stràdà citi likumi un te strikti izpaužas katra politika atbildîba - vai politikis atzîst Satversmes 2. pantu - vara pieder tautai, vai kà Àboltiña , veca cekiste, savulaik stràdàja LPSR VDK vîzu dałà, tiekas ar veco cekistu A. Lembergu Dubajà un apspriež savas rîdzenes sarunas caur ofśoru bankas prizmu, kà Lemberga interesès izvairîties no kriminàlatbildîbas valsts posteños iebîdît ZZS biedrus Vèjoni, Kućinski, Straumi u.c.

Atbildēt

Artuss Daugins

29.06.2017. 18:06

Iesaku "Pietiek" paintreseties ar ko rakstnieka gjimene -> braalis nodarbojas
nedaudz intereshu konflikts zinot ar ko gjimene nodarbojas ne?
Laigan lemberga murgus arī te publicē....

Atbildēt

Edge

29.06.2017. 17:20

»

WhiskeyTangoFoxtrot

Īss raksts ne par ko...


Skaidrības labā, par opozīcijas būtību un misiju:
Jāņa Bordāna runa YouTube
" Latvijā valda naudasmaisi, reformas nelīdzēs, mums jāmaina sistēma! "
https://www.youtube.com/watch?v=OxYSkHiBKk0

Atbildēt

juris

29.06.2017. 16:56

Skribenta k-gs kautrīgi attaisno savus saimniekus......

Atbildēt

tikai

29.06.2017. 14:51

»

zzs padlo

Un kas liedz tavam maizestēvam biedram baklažānm publiskot viņķeļveidīgo prasības? Rauj vaļā! Pasmiesimies visi


tikai tas, ka viņķeļveidīgie iet roku rokā ar noklausītājiem :)

Atbildēt

zzs padlo

29.06.2017. 14:38

Un kas liedz tavam maizestēvam biedram baklažānm publiskot viņķeļveidīgo prasības? Rauj vaļā! Pasmiesimies visi!

Atbildēt

to Pietiek

29.06.2017. 13:52

Visinteresantākās ir shēmas (zagšana milzu apmēros), ko bīda naciķu Parādnieki un Bērziņi ar saviem Sprūdiem un Krūmiem... Vajadzētu parādīt, kas un kad ar likumdošanas priekšlikumiem ir iestrādājuši legālu iespēju atlīdzības veidā izzagt valsti un tās budžetu, kā arī apzagt savus līdzpilsoņus! Varētu pievienot tabulas ar sponsorējumiem NA, ZZS un dažām citām partijām (it kā jau zināms, bet tomēr...). Nezināmi gan paliks melno kašu apmēri un kukuļi politiķiem par vēlamo balsošanu.

Atbildēt

Antūns

29.06.2017. 13:36

»

WhiskeyTangoFoxtrot

Īss raksts ne par ko...


droši vien ka "gaismas glabātāju" grupā domāta Vienotība ar saviem politiķiem, tumbočkām un tās sruktūrās iestumtajiem darboņiem, kuri par labvēlīgiem lēmumiem prasa %tus it kā partijai. Gaidam turpinājumu? Ja reiz pateikts A, vajadzētu no B līdz Z.

p.s. Par otrā rindkopā rakstīto var pilnīgi piekrist, tik vien ka tie šākāļi , kas no Vienotības, nav par mata tiesu labāki.

Atbildēt

WhiskeyTangoFoxtrot

29.06.2017. 13:26

Īss raksts ne par ko.
Smieklīgākais jautājums, ko autors it kā uzdod, ir šis:

- vai tiešām līdz šim domājāt, ka visi jautājumi tiek izlemti tikai un vienīgi domes, valdības un parlamenta sēdēs televīzijas kameru priekšā?

Par to jau stāsts, ka šajā valstī domēs, valdībā un saeimā nelemj itin neko. tur sēž statisti, bet jautājumus izlemj labākā gadījumā kaolīcijas sēdēs, bet pārsvarā jau Puzē, zoodārzā, Mākoņos un citās vietās. Un tā arī ir milzīgā atšķirība, kuru autors nesaprot. Vācijā, Francijā un pat Grieķijā politiku taisa valdība un Parlaments. Latvijā - Andris, AIvars, Ainārs un divi Māri (nē, Kučinskis nav neviens no diviem. Abiem TIEM Māriem šobrīd krimināllietas karina). Un par to viss stāsts.

Bez tam, nav īsti skaidrs, kas ietilpst "gaismas glabātāju" grupā...

Atbildēt

Un to teica

29.06.2017. 12:54

cilvēks, kurš visai nesenā pagātnē taisīja PR sabiedriskai organizācijai, kuras biedri ikdienā nodarbojas ātru auto braukšanu un arī ... mazgāšanu.

Atbildēt

juhans

29.06.2017. 12:35

Nozieguma gatavošana sākas sarunu līmenī un jau ir kriminālās darbības sākums nevis privāta ar likumu aizsargāta darbība,kā to mēģina nostādīt gāzes vīrs.Diemžēl Brantes aicinājums doties ar plakātiem cīnīties par tiesiskumu radīs tikai plakatistu dzīvības un goda apdraudējumu,jo mūsu zemē atklāti uzstāties drīkst tikai Aivara tipa bezgoži,meļi un nelieši.Vieni turīgi ļaudis televīzijā šausminas par nabadzību,citi kautko muld par tautas noslieksmi uz kreisumu,lai gan pie mums ir izteikta labējo,pasaulē reti sastopama,diktatūra utt.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

29.06.2017. 12:28

Moderna modernista moderna modernēšana par politiku vispār un par latviešu moderno politiku atsevišķi. Skaidri redzami modernā cilvēka modernie robi morālē, politoloģijā, mēslu bedres "valsts" izpratnē, noziegumu brīvības izpratnē, 27 gadu ilgās smirdoņas izpratnē. Pilnīgi ir skaidrs, ka tādiem moderniem modernistiem pilnā mērā moderni atbilst modernā latviešu mēslu bedre ar nosaukumu "LR". Tas ir tas, kas viņiem pienākās un ko viņi ir godam nopelnījuši ar saviem modernajiem priekšstatiem, paštīksmīgo māniju publiski izrādīt savu modernumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...