Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sorry

02.07.2017. 19:22

»

Vēmekļainais Priedītis Cenzetaizs Mazpisanczs

Pasķ porvu, blaugzna


tu izēd savu naktspodu, błeg nakuj pask porvu utainà blaugzna. Sen jau tu visiem, vèmekłainais idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

Sorry

02.07.2017. 10:54

»

Sorry

Es idiotiem dodu iespèjas ieraudzît to, ko tie neredz. Vairàk nespèju un nevèlos.. Manas patiesàs domas nezin neviens


Idiotiskais maznodrośinàtais dilērijuma dzītais klauns sorryjs pamodies, Tvaika ielà gaviles. Sen jau tu visiem, idiot, ar savu tupumu esi piegriezies.

Atbildēt

LV pilsonis

01.07.2017. 18:37

Par to ka mums ir gluži normāls krimināllikums, gan nepiekritīšu. Tas izravēts veselām sadaļām, jo visus šos gadus ir valdījis noziedznieku vairākums, citu apzīmējumu tie nav pelnījuši. Vienalga vai tie pārstāvēja kremļa intereses vai starptautiskās mafijas vajadzības bīdīja cauri, tam nav nozīmes, tie nekalpoja Latvijas valsts un tautas interesēm.

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 17:13

»

tu

patiešām esi TIK bezcerīgi aprobežots, vai arī tikai izliecies? Nu ja, dabiski - tu acīmredzami neesi tikai izliecies, neapšaubāmi. :D:D


Es idiotiem dodu iespèjas ieraudzît to, ko tie neredz. Vairàk nespèju un nevèlos.. Manas patiesàs domas nezin neviens.

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 12:45

»

...


Re, cik vienkàrśi!

Atbildēt

Sorry

01.07.2017. 12:44

»

...


Tad ko ar tàdiem darît? Varu atbildèt precîzi. Vispirms ir jàbût grupai cilvèku, kuri uzskata, ka kaut kas ir jàdara. Tad, kad bûs śie mès, kas gatavi darît - mainît sistèmu, tad ne ES, ne Brisele un citi lîgumi nebûs śkèrśłi. Grupai śajos globalizàcijas laikos pèc formas jàbût revolucionàrai, bet pèc bûtîbas evolucionàrai. Ñemot vèrà revolucionàro formu jàvadàs pèc Karamàkslas deviñu zemju principu likumiem, kas noràda, ka śodien Latvija ir ggan caurstaigàjamà zeme, gan smagà zeme, no kuras Krievijas okupantiem ir grûti aiziet. Un pareizi sàkt ar śo iekavèto problèmu - palîdzèt viñiiem aiziet. Bet caurstaigàjamà zemè, kur valda likums - visi realizè tikai savas intereses. No śîs likumîbas panàkt, ka visi realizè latvieśu tautas intereses, lai varètu realizèt savas, bet paślaik notiek pretèjais.

Atbildēt

uz pauzes

30.06.2017. 15:41

Tad vajag runāt skaidru valodu - par ko tad mēs būtu uz pauzes?
Es jau tagad esmu uz pauzes! Par rupjībām katrā vārda galā! Šiem cilvēkiem taču aug bērni!
Un tie,kas to sauc par IR histēriju mani sasmīdināja. Kāds sakars IR ar šīm sarunām?
Arī Lato Lapsu bieži vien lamā nepelnīti = patiesība bezgožiem kož acīs.....

Atbildēt

Balts etniskais

30.06.2017. 04:19

Ne Čakste ne Ivanovs nav parakstījuši patreiz lietotās Satversmes grozījumu dokumentus-viņu parakstu izmantošana ir krimināla ma;dināšana kas arī ir genocīds pret Tautu pamatā.
Latvijas patreizējos likumus nav pieņēmis Latvijas Republikas valsts parlaments, jo šobrīdējais 100 aktieru šovs strādā Vācijā reģistrētā FRBas biznesā ar nosaukumu Latvijas Republikas Saeima ar D-U-N-S Nr. 681831796 (atrodiet paši UPIK.de). Tiesiskās Latvijas Republikas valsts laikā prettautisku likumu nemaz nebija, nebija Latvijā arī ārvalstu banku, jo Latvijas Banka bija valsts uzņēmums ar 49 valsts komercbankām kas lieliski īstenoja mūsu senču vajadzības īstos Latos.

Atbildēt

šuriks

30.06.2017. 03:49

»

to Pietiek

Visinteresantākās ir shēmas (zagšana milzu apmēros), ko bīda naciķu Parādnieki un Bērziņi ar saviem Sprūdiem un Krūmiem... Vajadzētu parādīt, kas un kad ar likumdošanas priekšlikumiem ir iestrādājuši legālu iespēju atlīdzības veidā izzagt valsti un tās budžetu, kā arī apzagt savus līdzpilsoņus! Varētu...


Visas personas kuras ieteica...izstrādāja un lobēja ir zināmas-bet nav zināms kad viņu vārdi..uzvārdi tiks publicēti.VAR taču norakstīt uz kādiem citiem kuru vairs nav...bet izdzēst saeimas ierakstus vairs nevar.Varbūt ka uz vēlēšanām sagaidīsim

Atbildēt

hallo rādžiņ

30.06.2017. 03:45

Esot bijušas lapeles kurās esot aprakstīts"ASTOŅKĀJIS"un tagad tantes baumojot ka izdevumā "ir" publicētās ziņas saskanot ar astoņkāji un esot rasts apstiprinājums ka tā tas esot un neesot nekas izbeidzies un tagad jāgaidot kā šo skandālu noklusēšot....jo laikam svilstot papēži

Atbildēt

Hehe

30.06.2017. 03:41

Žanra klasika - neskatieties uz baļķi manā acī, jo "tiem tur" arī ir problēmas.
Cienītais, visu pēc kārtas - izkratām oligarhus un tad ķeramies klāt IR komandai un pārējiem, sarunāts? Nevis apzināti sajaucam mušas ar kotletēm, lai nebūtu jādiskutē par atsevišķām sastāvdaļām

Atbildēt

nu gnu

30.06.2017. 03:11

mūsu kvalitāte pieļauj šādu smerdeļu būšanu pie šprices, tas ir ļoti sūdīgi....

Atbildēt

autoram

30.06.2017. 03:04

nevajag jaukt izzagšanu ar nozagšanu

Atbildēt

caca

30.06.2017. 02:45

Nu tad beidzot viens sakarīgs pretraksts IRveidīgajiem histēriķiem. Cik var tēlot augstdzimušas jaunavas un liekuļot visaugstākajā pakāpē! Manuprāt - viņiem pašiem (IRveidīgajiem) ir milzīgas problēmas gan ar ētiku, gan ar morāli, gan goda prātu. Prakse rāda, ka tieši tie, kuri ārēji tēlo visnevainīgākās augstdzimušās jaunavas, dzīvē ir vislielākās, neķītrākās prostitūtas, kas gatavas par naudu pārdot pat savu māti.

Atbildēt

zed

30.06.2017. 02:21

Protams ,ir jābūt arī citam viedoklim,un taisnību ir daudz!Bet patiesība ir viena -trīs mazizglītoti cilvēkveidīgie radījumi ir nozaguši to kam bija jāpieder visiem!

Atbildēt

Sorry

30.06.2017. 01:36

Raksts ir ne par ko. Komentàri arî ne par ko. Tiesiskà vide łauj un veicina visas politikas un ekonomikas shèmes. Lai gan sakarà ar vecajiem vèsturiskajiem principiem var reformèt valsti, kad taisa revolûviju situàcijà, kad sekojot totalitàrismam demokràtija un vecie varturi kà 4. maija cekistu un ćekistu klike izzog valsi, padzenot viñus no valsts teriritorijas, konfiscèjot nolaupîto. Bet ES un globalizàcijas tiesiskà vide ir citàda un Latvija nav izolèta valsts. Oligarhi un visa veida shèmotàji izmanto tikai tiesiskàs vides apstàkłus kà Śveices advokàti un Śveices banku noslèpuma likumam stràdàjot visur vienàdi. Tikai ar vienu atśkirîbu, ja notiek kriminàlnoziegumi kà Lemberga gadîjumà, tad nestràdà noslèpuma likums, Śveices bankas izdod visu informàciju. Bet neviens nekontrolè, kà generàlprokurors śo informàciju izmanto un ko tieśi no Šveices lûdz.Papildus visas visas pasaules valstu kasu vislielàkà problèma ir ofśori. Globalizàcijà stràdà citi likumi un te strikti izpaužas katra politika atbildîba - vai politikis atzîst Satversmes 2. pantu - vara pieder tautai, vai kà Àboltiña , veca cekiste, savulaik stràdàja LPSR VDK vîzu dałà, tiekas ar veco cekistu A. Lembergu Dubajà un apspriež savas rîdzenes sarunas caur ofśoru bankas prizmu, kà Lemberga interesès izvairîties no kriminàlatbildîbas valsts posteños iebîdît ZZS biedrus Vèjoni, Kućinski, Straumi u.c.

Atbildēt

Artuss Daugins

29.06.2017. 18:06

Iesaku "Pietiek" paintreseties ar ko rakstnieka gjimene -> braalis nodarbojas
nedaudz intereshu konflikts zinot ar ko gjimene nodarbojas ne?
Laigan lemberga murgus arī te publicē....

Atbildēt

Edge

29.06.2017. 17:20

»

WhiskeyTangoFoxtrot

Īss raksts ne par ko...


Skaidrības labā, par opozīcijas būtību un misiju:
Jāņa Bordāna runa YouTube
" Latvijā valda naudasmaisi, reformas nelīdzēs, mums jāmaina sistēma! "
https://www.youtube.com/watch?v=OxYSkHiBKk0

Atbildēt

juris

29.06.2017. 16:56

Skribenta k-gs kautrīgi attaisno savus saimniekus......

Atbildēt

tikai

29.06.2017. 14:51

»

zzs padlo

Un kas liedz tavam maizestēvam biedram baklažānm publiskot viņķeļveidīgo prasības? Rauj vaļā! Pasmiesimies visi


tikai tas, ka viņķeļveidīgie iet roku rokā ar noklausītājiem :)

Atbildēt

zzs padlo

29.06.2017. 14:38

Un kas liedz tavam maizestēvam biedram baklažānm publiskot viņķeļveidīgo prasības? Rauj vaļā! Pasmiesimies visi!

Atbildēt

to Pietiek

29.06.2017. 13:52

Visinteresantākās ir shēmas (zagšana milzu apmēros), ko bīda naciķu Parādnieki un Bērziņi ar saviem Sprūdiem un Krūmiem... Vajadzētu parādīt, kas un kad ar likumdošanas priekšlikumiem ir iestrādājuši legālu iespēju atlīdzības veidā izzagt valsti un tās budžetu, kā arī apzagt savus līdzpilsoņus! Varētu pievienot tabulas ar sponsorējumiem NA, ZZS un dažām citām partijām (it kā jau zināms, bet tomēr...). Nezināmi gan paliks melno kašu apmēri un kukuļi politiķiem par vēlamo balsošanu.

Atbildēt

Antūns

29.06.2017. 13:36

»

WhiskeyTangoFoxtrot

Īss raksts ne par ko...


droši vien ka "gaismas glabātāju" grupā domāta Vienotība ar saviem politiķiem, tumbočkām un tās sruktūrās iestumtajiem darboņiem, kuri par labvēlīgiem lēmumiem prasa %tus it kā partijai. Gaidam turpinājumu? Ja reiz pateikts A, vajadzētu no B līdz Z.

p.s. Par otrā rindkopā rakstīto var pilnīgi piekrist, tik vien ka tie šākāļi , kas no Vienotības, nav par mata tiesu labāki.

Atbildēt

WhiskeyTangoFoxtrot

29.06.2017. 13:26

Īss raksts ne par ko.
Smieklīgākais jautājums, ko autors it kā uzdod, ir šis:

- vai tiešām līdz šim domājāt, ka visi jautājumi tiek izlemti tikai un vienīgi domes, valdības un parlamenta sēdēs televīzijas kameru priekšā?

Par to jau stāsts, ka šajā valstī domēs, valdībā un saeimā nelemj itin neko. tur sēž statisti, bet jautājumus izlemj labākā gadījumā kaolīcijas sēdēs, bet pārsvarā jau Puzē, zoodārzā, Mākoņos un citās vietās. Un tā arī ir milzīgā atšķirība, kuru autors nesaprot. Vācijā, Francijā un pat Grieķijā politiku taisa valdība un Parlaments. Latvijā - Andris, AIvars, Ainārs un divi Māri (nē, Kučinskis nav neviens no diviem. Abiem TIEM Māriem šobrīd krimināllietas karina). Un par to viss stāsts.

Bez tam, nav īsti skaidrs, kas ietilpst "gaismas glabātāju" grupā...

Atbildēt

Un to teica

29.06.2017. 12:54

cilvēks, kurš visai nesenā pagātnē taisīja PR sabiedriskai organizācijai, kuras biedri ikdienā nodarbojas ātru auto braukšanu un arī ... mazgāšanu.

Atbildēt

juhans

29.06.2017. 12:35

Nozieguma gatavošana sākas sarunu līmenī un jau ir kriminālās darbības sākums nevis privāta ar likumu aizsargāta darbība,kā to mēģina nostādīt gāzes vīrs.Diemžēl Brantes aicinājums doties ar plakātiem cīnīties par tiesiskumu radīs tikai plakatistu dzīvības un goda apdraudējumu,jo mūsu zemē atklāti uzstāties drīkst tikai Aivara tipa bezgoži,meļi un nelieši.Vieni turīgi ļaudis televīzijā šausminas par nabadzību,citi kautko muld par tautas noslieksmi uz kreisumu,lai gan pie mums ir izteikta labējo,pasaulē reti sastopama,diktatūra utt.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

29.06.2017. 12:28

Moderna modernista moderna modernēšana par politiku vispār un par latviešu moderno politiku atsevišķi. Skaidri redzami modernā cilvēka modernie robi morālē, politoloģijā, mēslu bedres "valsts" izpratnē, noziegumu brīvības izpratnē, 27 gadu ilgās smirdoņas izpratnē. Pilnīgi ir skaidrs, ka tādiem moderniem modernistiem pilnā mērā moderni atbilst modernā latviešu mēslu bedre ar nosaukumu "LR". Tas ir tas, kas viņiem pienākās un ko viņi ir godam nopelnījuši ar saviem modernajiem priekšstatiem, paštīksmīgo māniju publiski izrādīt savu modernumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...