Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LP

28.09.2016. 03:55

»

nezālīte

kristietiba ienāca latvijā ar uguni un zobenu ar mērķi paverdzināt pagānus.Betcilvēce šeit pastāvēja jau daudzus tūkstošusģadu. Nebija šeit līdz tam postošu karu. Karus atnesa kristietība ar saviem ģēnijem priesteriem. Noost ar kristietības ideoloģiju


Tiešām nezālīte - nesaprot par ko runa... Kristietības ideoloģija ir mīlestība. Pirms kaut ko noniecināt, gudrs cilvēks iepazinās ar priekšmeta būtību. Ar to cilvēks arī ir atšķirīgs no lopu ganampulka. Vai kaut vienu reizi izlasījāt Jevanģeliju? Gudrību nezālītei pārvērsties skaistā un brīnumainā puķē!

Atbildēt

nezālīte

21.09.2016. 12:45

kristietiba ienāca latvijā ar uguni un zobenu ar mērķi paverdzināt pagānus.Betcilvēce šeit pastāvēja jau daudzus tūkstošusģadu. Nebija šeit līdz tam postošu karu. Karus atnesa kristietība ar saviem ģēnijem priesteriem. Noost ar kristietības ideoloģiju!

Atbildēt

Lana

07.09.2016. 02:43

Debesu godība ir mūsu dzīves mērķis, - citāts no raksta. Man būtu jautājums Stankeviča kungam: vai minētā mērķa sasniegšana ir atkarīga no vaiksmīgiem vai naveksmigīem meģinājumiem apturēt citu cilvēku negodību? To, kas notiek Latvijā, ir aprakstīts šajā portālā un veido to saturu, būtību un mērķi. Vārda brīvība, demokrātija - vērtības, bez kuriem psihiski normālam cilvēkam dzīve būtu kā cietums. Tos tomēr atklāti, nekaunīgi un visbiežāk - nosodami pārkāpj politiķi, valdība u.t.t. - personas, kuras sevi uzskata par "augstākstāvošām" tikai un vienīgi savā amata dēļ.Jautājuma precizējums: vai psihiski normālam cilvēkam ir jāterē savu dzīves laiku, atņemot to no savas rādošas darbības, ciņai ar visu pasaules netīrumu un kādas ir iejaukšanas ļaunuma apturēšanā robežas, jo tieši cilvēku vienaldzība savā laikā kļuva par pamatu Gitlera un Staļina ilggadīga terora realizācijai? Tas bija jautājums Stankeviča kungam. Iepriekš paldies par iespējamo atbildi.

Atbildēt

žurnālā IR

01.09.2016. 15:41

izlasiet par māti terēzi.............aizvainotie, jāsmejas, kad nodzen no galda, tad aizvainoti

Atbildēt

Žulis

01.09.2016. 07:41

»

!

Tāds mods kā patiesība vispār neeksistē, vēl jo vairāk "lielā patiesība


Ja tu uzskati, ka patiesība neeksistē, tātad tu dzīvo melos un viss, ko tu saki ir nepatiesība. No tā izriet, ka tavs apgalvojums, ka patiesība neeksistē ir meli.
(Kādreiz filozofijā mācīja par tādu nolieguma-nolieguma likumu. Painteresējies par to. Varbūt atklāsi priekš sevis ko jaunu:))

Atbildēt

?

31.08.2016. 16:01

Vai kanibālisma ceremonija arī bija?
53 Bet Jēzus tiem sacīja: "Patiesi, patiesi Es jums saku: ja jūs neēdat Cilvēka Dēla miesu un nedzerat Viņa asinis, jums dzīvības nav sevī.
54 Kas bauda Manu miesu un dzer Manas asinis, tam ir mūžīgā dzīvība, un Es to uzcelšu pastarā dienā.
55 Jo Mana miesa ir patiess ēdiens un Manas asinis ir patiess dzēriens.
(Jāņa 6:53-55)
Un vai bija arī kādu neticīgo slepkavošana kā to noteicis darīt ēbreju dievs pasaku grāmatā (bībelē)?

Atbildēt

Lana

31.08.2016. 15:16

»

Paldies Žulim

Ļoti precīzi. Es vēl pieminētu, ka katrs cilvēks ir arī Dieva daļa un Dievs ir cilvēka daļa. Ja to saprot, tad var brīvi saņemt Dieva padomus un spēku pildīt kopējo dzīves uzdevumu, kas ir arī vienlaicīgi Dieva plāns. Starpnieki kontaktam ar Dievu gan ir parasti ir lieki, jo starpnieks var būt tikai...


Protams, paldies Žulim. Pārēji - gan tie, kuri pusglazē redz tikai tukšumu, gan arī tie, kuri neredz neko - kā jau bija pateikts, savu jau dabūja - ne Dievs soda un ne Visums, bet pats cilvēks, ar savu ricību veido savu likteni."Neiedziļinoties detaļās"-Jums taču ne atbilde, ne arī patiesība nav vajadzīgas, lasama tomēr vēlme attaisņot sevi un savu dzīvi - diemžēl, nomelnojot citus - tos, kuri doma citādāk.Skat.otro teikumu.
"Paldies Žulim" - ko nozīme starpnieki? Vai mācītājs ir starpnieks, kad lasa sprediķi? Vai katram no mums kādreiz nav vajadzīgs mācītājs un viņa gudrība varētu būt lieka? Vai nespeja grēksūdzei un paškritiskai attieksmei nav bumerangs? U.t.t.
Speju pieslēgties Visuma gudrībai visiem un milzīgs paldies Stankeviča kungam un portālam par publikāciju!

Atbildēt

peregars

31.08.2016. 04:32

Nu kāds viens dievs visiem?Kas kopīgs Mitram (no jaunavas dzemdēts un tālāk jāu vairums zin...) ar Toru?utt...

Atbildēt

Paldies Žulim

31.08.2016. 02:21

»

Žulis

Katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Nav svarīgs logs, bet gan patiesība, ko tu redzi šajā logā. Ja tu nespēj šajā logā saskatīt Lielo Patiesību, nevajag kritizēt logu un tos, kuri caur šo logu ir ieraudzījuši Patiesību. Vienkārši meklē sev citu logu...


Ļoti precīzi. Es vēl pieminētu, ka katrs cilvēks ir arī Dieva daļa un Dievs ir cilvēka daļa. Ja to saprot, tad var brīvi saņemt Dieva padomus un spēku pildīt kopējo dzīves uzdevumu, kas ir arī vienlaicīgi Dieva plāns. Starpnieki kontaktam ar Dievu gan ir parasti ir lieki, jo starpnieks var būt tikai tas, kas patiesi pazīst to kā vārdā starpnieks uzdodas.

Atbildēt

bezdievis

31.08.2016. 02:09

»

lauķis

Varbūt pietiks kalpot Jūdu dieviem


Kas ir dievi ? Vai tad Jūdiem ir dievi ? Ja nu visiem izrādās ir viens Dievs?

Atbildēt

...

30.08.2016. 23:22

guvu𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
mā sev𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
Mišķi j𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
au trau𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
sli kad mus𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
ulmaņAGu ciem𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
atuDs bumboj𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
am ar nap𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
lPmu vai vjetnamiešu komunistu kritīgaiIs miers tad pilnīg kūsāt virSmo dieguši ...

Atbildēt

...

30.08.2016. 19:09

Ja uzberžas tulznas ceļā, tad vajag nevis tērēt laiku lūgsnās un grēku izpirkšanā, bet nopirkt/izgudrot labākas kurpes vai transporta līdzekli. Problem solved, nāves dzelonis - grēks - pazudis kā nebijis.

Ā, un, ja ir grūtības izlabot savas kļūdas un problēmas, tad meklējiet eksperta (piem., psihologa vai kāda cita, atkarībā no problēmas tematikas) padomu. Nevis kātojiet 100km uz D-pili, klausīties cilvēkos, kas nedraudzējas ar zinātnisko metodi.

Топик гавно, автор мудак.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.08.2016. 10:31

»

Lana

Visums piedos visus komentētājus - viņi visi savu jau dabūja, tā domājot un tā dzīvojot. Tieši tāpēc vienmēr būs par ko rakstīt portālam Pietiek.com - cilvēce pazaudēja īstas vērtības, pazaudēja tikumību un dzīves jēgu. Uztveriet vārdu Dievs kā Visums - vai aŗi to eksistenci Jūs gribētu noliegt? Noliegt...


Vispirms sāksim ar to, ka tas kungs ir organizācijas padotais, kura iepīta tik daudz bērnu seksuālās izmantošanas gadījumos, kad tas viss jau liecina par pedofīlijas sistēmu tajā organizācijā.
Pat bijušais pāvests ir pieķerts pedofīlijas gadījumu slēpšanā, darbību veikšanā ar mērķi šos gadījumus slēpt, piesegt (ir dokumenti) + to pašu saka cietušie.
Tālāk būtu interesanti uzzināt kā jūs ziniet par to kādas izpausmes un par ko parādīsies, un cik paaudzēs? Kā jūs to visu ziniet? Nestrīdos varbūt tā tas viss arī ir. Tikai jūs to tā sakiet itkā jums tas 100% zināms. No kurienes? Kāds cits jums to pastāstīja vai kautkur to izlasījāt un tagad tā tam būt - tas nav pārāk nopietni.
Plusi un mīnusi vēl neliecina par rakstu izlasījušo skaitu - izskatās, ka par šiem jautājumiem jums ir tumša bilde

Atbildēt

peregars

30.08.2016. 04:51

Katra reliģija (ticība kādam no cilvēces vēsturē populārākajiem ļoti apt. 400 dieviem) ir vienkārsi zināšanu trūkums.
Baznīcai-tīrs bizness, pārējiem (t.s. draudzei)-hobijs;ne labāks un ne sliktāks par , teiksim izzāģēsanu ar figūrzāģiti.

Atbildēt

Žulis

30.08.2016. 02:37

Katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Nav svarīgs logs, bet gan patiesība, ko tu redzi šajā logā. Ja tu nespēj šajā logā saskatīt Lielo Patiesību, nevajag kritizēt logu un tos, kuri caur šo logu ir ieraudzījuši Patiesību. Vienkārši meklē sev citu logu.
Tikai esi patiess pret sevi. Nožēlojami ir tie cilvēki, kuri necenšas ieraudzīt Patiesību, bet kādu savtīgu mērķu vadīti sāk kalpot kādam logam to spodrinot, slavējot, reklamējot un dusmojoties uz visiem tiem, kuri Lielo Patiesību ir ieraudzījuši citā logā.
Lūgt Dievu var un vajag. Bet vispirms izdari visu, kas atkarīgs no tevis paša un tad lūdz Dieva palīdzību un atbalstu savam darbam. Dievs ir tavs draugs, kurš tev palīdzēs, bet Dievs nav tavs kalps, kuram būtu kaut kas jādara tavā vietā. Vienīgais, ko tu vari lūgt Dievam pirms sāc darbu ir padoms. Tu vari lūgt Viņa svētību savām domām un darbiem. Arī cīnoties pret ļaunumu un netaisnību tev ir jāizdara VISS, kas atkarīgs no tevis paša. Un tad jālūdz Dievs. Ir tāds labs teiciens: "Dari to savu darbu, cik labi vien vari, bet rezultātus atstāj Dieva ziņā!"

Atbildēt

Lana

30.08.2016. 01:06

Visums piedos visus komentētājus - viņi visi savu jau dabūja, tā domājot un tā dzīvojot. Tieši tāpēc vienmēr būs par ko rakstīt portālam Pietiek.com - cilvēce pazaudēja īstas vērtības, pazaudēja tikumību un dzīves jēgu. Uztveriet vārdu Dievs kā Visums - vai aŗi to eksistenci Jūs gribētu noliegt? Noliegt protams var visu, tomēr bumeranga likums bija, ir un būs - katrs savu dabūj darot vai nedarot - darīšanas vai nedarīšanas brīdī. Ārejas izpausmes protams var parādīties audz vēlāk - vēzis, bērnu un mazbērnu (7 paaudzēs) nelaimes u.t.t.
Mani pārsteidza cits moments: rakstus par negatīvo lasa līdz 300 un vairāk portāla lasītājus, bet šo rakstu, kas dāvina laimīgas dzīves ceļvedi - tikai 4 plusi un tik pat daudz - 4 mīnusi. Tā ir atbilde uz komentātoru jautājumu pēc katra portalā ievietota raksta - KAS NOTIEK LATVIJA? Tikumības, morāles, pareizas domāšanas trūkums - lūk kas notiek Latvijā.
Stankeviča kungs uzdavināja visiem pareiza ceļa ceļvedi - vai pieņemt dāvanu un būr laimīgam - katram ir jāizlēmj pašam. Droši spert soļus šajā ceļā!

Atbildēt

derdz

29.08.2016. 16:12

sen tautu sakāmais un ne tikai krievu, bet arī latviešu baltu tautām : Две руки, занятые трудом, делают больше, чем тысячи рук, сложенных в молитве, .. tāpēc labāk dariet labus darbus...ja izdaru labu darbu un to redz otrs, kurš izdara to pašu, un tā tālāk, tad tās gaismas vairāk....nekā tūkstošiem gadu lūdzam Dievu par kaut kādiem grēkiem, un tāpat konflikti notiek, tad jēga man no tās mācības,.. vai tas ir tas Dievs. Varbūt vienkārši atrast to ļaunuma sakni ( matēriju, enerģiju,jeb vai kā to saukt, kas iemieso cilvēkos ) .. un līdz ar to mazāk vai vispār neslieksies uz to pusi, kā konfliktiem, kariem, naudas kāri, mantkārību, utt., rūpēsies par dabu, cilvēkiem, utt. cilvēci. Tāpēc izdzīvojiet ar to kas jums dots būt labam vai sliktam, jo tas nav mūsu varā, jo šķiet šeit citi dzīves likumi

Atbildēt

malacis

29.08.2016. 15:02

Nekā sevišķa, cilvēciņš ir lielas biznesa struktūras vidējā līmeņa vadītājs un vienkārši reklamē savu biznesu

Atbildēt

lauķis

29.08.2016. 14:46

Varbūt pietiks kalpot Jūdu dieviem?!

Atbildēt

PĒTERIS,ne apastulis

29.08.2016. 11:48

Kas ir svētā inkvizīcija un kas to ieviesa,kas ir krustneši un ko tie darīja AUSTRUMOS.Man nepatīk apzīmējums "rietumu civilizācija,kultūra utt.",lielāko tiesu vandāļi,īsteni barbari un zaimotāji,senu pasaules civilizāciju IZNĪCINĀTĀJI!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...