Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LP

28.09.2016. 03:55

»

nezālīte

kristietiba ienāca latvijā ar uguni un zobenu ar mērķi paverdzināt pagānus.Betcilvēce šeit pastāvēja jau daudzus tūkstošusģadu. Nebija šeit līdz tam postošu karu. Karus atnesa kristietība ar saviem ģēnijem priesteriem. Noost ar kristietības ideoloģiju


Tiešām nezālīte - nesaprot par ko runa... Kristietības ideoloģija ir mīlestība. Pirms kaut ko noniecināt, gudrs cilvēks iepazinās ar priekšmeta būtību. Ar to cilvēks arī ir atšķirīgs no lopu ganampulka. Vai kaut vienu reizi izlasījāt Jevanģeliju? Gudrību nezālītei pārvērsties skaistā un brīnumainā puķē!

Atbildēt

nezālīte

21.09.2016. 12:45

kristietiba ienāca latvijā ar uguni un zobenu ar mērķi paverdzināt pagānus.Betcilvēce šeit pastāvēja jau daudzus tūkstošusģadu. Nebija šeit līdz tam postošu karu. Karus atnesa kristietība ar saviem ģēnijem priesteriem. Noost ar kristietības ideoloģiju!

Atbildēt

Lana

07.09.2016. 02:43

Debesu godība ir mūsu dzīves mērķis, - citāts no raksta. Man būtu jautājums Stankeviča kungam: vai minētā mērķa sasniegšana ir atkarīga no vaiksmīgiem vai naveksmigīem meģinājumiem apturēt citu cilvēku negodību? To, kas notiek Latvijā, ir aprakstīts šajā portālā un veido to saturu, būtību un mērķi. Vārda brīvība, demokrātija - vērtības, bez kuriem psihiski normālam cilvēkam dzīve būtu kā cietums. Tos tomēr atklāti, nekaunīgi un visbiežāk - nosodami pārkāpj politiķi, valdība u.t.t. - personas, kuras sevi uzskata par "augstākstāvošām" tikai un vienīgi savā amata dēļ.Jautājuma precizējums: vai psihiski normālam cilvēkam ir jāterē savu dzīves laiku, atņemot to no savas rādošas darbības, ciņai ar visu pasaules netīrumu un kādas ir iejaukšanas ļaunuma apturēšanā robežas, jo tieši cilvēku vienaldzība savā laikā kļuva par pamatu Gitlera un Staļina ilggadīga terora realizācijai? Tas bija jautājums Stankeviča kungam. Iepriekš paldies par iespējamo atbildi.

Atbildēt

žurnālā IR

01.09.2016. 15:41

izlasiet par māti terēzi.............aizvainotie, jāsmejas, kad nodzen no galda, tad aizvainoti

Atbildēt

Žulis

01.09.2016. 07:41

»

!

Tāds mods kā patiesība vispār neeksistē, vēl jo vairāk "lielā patiesība


Ja tu uzskati, ka patiesība neeksistē, tātad tu dzīvo melos un viss, ko tu saki ir nepatiesība. No tā izriet, ka tavs apgalvojums, ka patiesība neeksistē ir meli.
(Kādreiz filozofijā mācīja par tādu nolieguma-nolieguma likumu. Painteresējies par to. Varbūt atklāsi priekš sevis ko jaunu:))

Atbildēt

?

31.08.2016. 16:01

Vai kanibālisma ceremonija arī bija?
53 Bet Jēzus tiem sacīja: "Patiesi, patiesi Es jums saku: ja jūs neēdat Cilvēka Dēla miesu un nedzerat Viņa asinis, jums dzīvības nav sevī.
54 Kas bauda Manu miesu un dzer Manas asinis, tam ir mūžīgā dzīvība, un Es to uzcelšu pastarā dienā.
55 Jo Mana miesa ir patiess ēdiens un Manas asinis ir patiess dzēriens.
(Jāņa 6:53-55)
Un vai bija arī kādu neticīgo slepkavošana kā to noteicis darīt ēbreju dievs pasaku grāmatā (bībelē)?

Atbildēt

Lana

31.08.2016. 15:16

»

Paldies Žulim

Ļoti precīzi. Es vēl pieminētu, ka katrs cilvēks ir arī Dieva daļa un Dievs ir cilvēka daļa. Ja to saprot, tad var brīvi saņemt Dieva padomus un spēku pildīt kopējo dzīves uzdevumu, kas ir arī vienlaicīgi Dieva plāns. Starpnieki kontaktam ar Dievu gan ir parasti ir lieki, jo starpnieks var būt tikai...


Protams, paldies Žulim. Pārēji - gan tie, kuri pusglazē redz tikai tukšumu, gan arī tie, kuri neredz neko - kā jau bija pateikts, savu jau dabūja - ne Dievs soda un ne Visums, bet pats cilvēks, ar savu ricību veido savu likteni."Neiedziļinoties detaļās"-Jums taču ne atbilde, ne arī patiesība nav vajadzīgas, lasama tomēr vēlme attaisņot sevi un savu dzīvi - diemžēl, nomelnojot citus - tos, kuri doma citādāk.Skat.otro teikumu.
"Paldies Žulim" - ko nozīme starpnieki? Vai mācītājs ir starpnieks, kad lasa sprediķi? Vai katram no mums kādreiz nav vajadzīgs mācītājs un viņa gudrība varētu būt lieka? Vai nespeja grēksūdzei un paškritiskai attieksmei nav bumerangs? U.t.t.
Speju pieslēgties Visuma gudrībai visiem un milzīgs paldies Stankeviča kungam un portālam par publikāciju!

Atbildēt

peregars

31.08.2016. 04:32

Nu kāds viens dievs visiem?Kas kopīgs Mitram (no jaunavas dzemdēts un tālāk jāu vairums zin...) ar Toru?utt...

Atbildēt

Paldies Žulim

31.08.2016. 02:21

»

Žulis

Katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Nav svarīgs logs, bet gan patiesība, ko tu redzi šajā logā. Ja tu nespēj šajā logā saskatīt Lielo Patiesību, nevajag kritizēt logu un tos, kuri caur šo logu ir ieraudzījuši Patiesību. Vienkārši meklē sev citu logu...


Ļoti precīzi. Es vēl pieminētu, ka katrs cilvēks ir arī Dieva daļa un Dievs ir cilvēka daļa. Ja to saprot, tad var brīvi saņemt Dieva padomus un spēku pildīt kopējo dzīves uzdevumu, kas ir arī vienlaicīgi Dieva plāns. Starpnieki kontaktam ar Dievu gan ir parasti ir lieki, jo starpnieks var būt tikai tas, kas patiesi pazīst to kā vārdā starpnieks uzdodas.

Atbildēt

bezdievis

31.08.2016. 02:09

»

lauķis

Varbūt pietiks kalpot Jūdu dieviem


Kas ir dievi ? Vai tad Jūdiem ir dievi ? Ja nu visiem izrādās ir viens Dievs?

Atbildēt

...

30.08.2016. 23:22

guvu𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
mā sev𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
Mišķi j𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
au trau𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
sli kad mus𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
ulmaņAGu ciem𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
atuDs bumboj𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
am ar nap𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
lPmu vai vjetnamiešu komunistu kritīgaiIs miers tad pilnīg kūsāt virSmo dieguši ...

Atbildēt

...

30.08.2016. 19:09

Ja uzberžas tulznas ceļā, tad vajag nevis tērēt laiku lūgsnās un grēku izpirkšanā, bet nopirkt/izgudrot labākas kurpes vai transporta līdzekli. Problem solved, nāves dzelonis - grēks - pazudis kā nebijis.

Ā, un, ja ir grūtības izlabot savas kļūdas un problēmas, tad meklējiet eksperta (piem., psihologa vai kāda cita, atkarībā no problēmas tematikas) padomu. Nevis kātojiet 100km uz D-pili, klausīties cilvēkos, kas nedraudzējas ar zinātnisko metodi.

Топик гавно, автор мудак.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.08.2016. 10:31

»

Lana

Visums piedos visus komentētājus - viņi visi savu jau dabūja, tā domājot un tā dzīvojot. Tieši tāpēc vienmēr būs par ko rakstīt portālam Pietiek.com - cilvēce pazaudēja īstas vērtības, pazaudēja tikumību un dzīves jēgu. Uztveriet vārdu Dievs kā Visums - vai aŗi to eksistenci Jūs gribētu noliegt? Noliegt...


Vispirms sāksim ar to, ka tas kungs ir organizācijas padotais, kura iepīta tik daudz bērnu seksuālās izmantošanas gadījumos, kad tas viss jau liecina par pedofīlijas sistēmu tajā organizācijā.
Pat bijušais pāvests ir pieķerts pedofīlijas gadījumu slēpšanā, darbību veikšanā ar mērķi šos gadījumus slēpt, piesegt (ir dokumenti) + to pašu saka cietušie.
Tālāk būtu interesanti uzzināt kā jūs ziniet par to kādas izpausmes un par ko parādīsies, un cik paaudzēs? Kā jūs to visu ziniet? Nestrīdos varbūt tā tas viss arī ir. Tikai jūs to tā sakiet itkā jums tas 100% zināms. No kurienes? Kāds cits jums to pastāstīja vai kautkur to izlasījāt un tagad tā tam būt - tas nav pārāk nopietni.
Plusi un mīnusi vēl neliecina par rakstu izlasījušo skaitu - izskatās, ka par šiem jautājumiem jums ir tumša bilde

Atbildēt

peregars

30.08.2016. 04:51

Katra reliģija (ticība kādam no cilvēces vēsturē populārākajiem ļoti apt. 400 dieviem) ir vienkārsi zināšanu trūkums.
Baznīcai-tīrs bizness, pārējiem (t.s. draudzei)-hobijs;ne labāks un ne sliktāks par , teiksim izzāģēsanu ar figūrzāģiti.

Atbildēt

Žulis

30.08.2016. 02:37

Katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Nav svarīgs logs, bet gan patiesība, ko tu redzi šajā logā. Ja tu nespēj šajā logā saskatīt Lielo Patiesību, nevajag kritizēt logu un tos, kuri caur šo logu ir ieraudzījuši Patiesību. Vienkārši meklē sev citu logu.
Tikai esi patiess pret sevi. Nožēlojami ir tie cilvēki, kuri necenšas ieraudzīt Patiesību, bet kādu savtīgu mērķu vadīti sāk kalpot kādam logam to spodrinot, slavējot, reklamējot un dusmojoties uz visiem tiem, kuri Lielo Patiesību ir ieraudzījuši citā logā.
Lūgt Dievu var un vajag. Bet vispirms izdari visu, kas atkarīgs no tevis paša un tad lūdz Dieva palīdzību un atbalstu savam darbam. Dievs ir tavs draugs, kurš tev palīdzēs, bet Dievs nav tavs kalps, kuram būtu kaut kas jādara tavā vietā. Vienīgais, ko tu vari lūgt Dievam pirms sāc darbu ir padoms. Tu vari lūgt Viņa svētību savām domām un darbiem. Arī cīnoties pret ļaunumu un netaisnību tev ir jāizdara VISS, kas atkarīgs no tevis paša. Un tad jālūdz Dievs. Ir tāds labs teiciens: "Dari to savu darbu, cik labi vien vari, bet rezultātus atstāj Dieva ziņā!"

Atbildēt

Lana

30.08.2016. 01:06

Visums piedos visus komentētājus - viņi visi savu jau dabūja, tā domājot un tā dzīvojot. Tieši tāpēc vienmēr būs par ko rakstīt portālam Pietiek.com - cilvēce pazaudēja īstas vērtības, pazaudēja tikumību un dzīves jēgu. Uztveriet vārdu Dievs kā Visums - vai aŗi to eksistenci Jūs gribētu noliegt? Noliegt protams var visu, tomēr bumeranga likums bija, ir un būs - katrs savu dabūj darot vai nedarot - darīšanas vai nedarīšanas brīdī. Ārejas izpausmes protams var parādīties audz vēlāk - vēzis, bērnu un mazbērnu (7 paaudzēs) nelaimes u.t.t.
Mani pārsteidza cits moments: rakstus par negatīvo lasa līdz 300 un vairāk portāla lasītājus, bet šo rakstu, kas dāvina laimīgas dzīves ceļvedi - tikai 4 plusi un tik pat daudz - 4 mīnusi. Tā ir atbilde uz komentātoru jautājumu pēc katra portalā ievietota raksta - KAS NOTIEK LATVIJA? Tikumības, morāles, pareizas domāšanas trūkums - lūk kas notiek Latvijā.
Stankeviča kungs uzdavināja visiem pareiza ceļa ceļvedi - vai pieņemt dāvanu un būr laimīgam - katram ir jāizlēmj pašam. Droši spert soļus šajā ceļā!

Atbildēt

derdz

29.08.2016. 16:12

sen tautu sakāmais un ne tikai krievu, bet arī latviešu baltu tautām : Две руки, занятые трудом, делают больше, чем тысячи рук, сложенных в молитве, .. tāpēc labāk dariet labus darbus...ja izdaru labu darbu un to redz otrs, kurš izdara to pašu, un tā tālāk, tad tās gaismas vairāk....nekā tūkstošiem gadu lūdzam Dievu par kaut kādiem grēkiem, un tāpat konflikti notiek, tad jēga man no tās mācības,.. vai tas ir tas Dievs. Varbūt vienkārši atrast to ļaunuma sakni ( matēriju, enerģiju,jeb vai kā to saukt, kas iemieso cilvēkos ) .. un līdz ar to mazāk vai vispār neslieksies uz to pusi, kā konfliktiem, kariem, naudas kāri, mantkārību, utt., rūpēsies par dabu, cilvēkiem, utt. cilvēci. Tāpēc izdzīvojiet ar to kas jums dots būt labam vai sliktam, jo tas nav mūsu varā, jo šķiet šeit citi dzīves likumi

Atbildēt

malacis

29.08.2016. 15:02

Nekā sevišķa, cilvēciņš ir lielas biznesa struktūras vidējā līmeņa vadītājs un vienkārši reklamē savu biznesu

Atbildēt

lauķis

29.08.2016. 14:46

Varbūt pietiks kalpot Jūdu dieviem?!

Atbildēt

PĒTERIS,ne apastulis

29.08.2016. 11:48

Kas ir svētā inkvizīcija un kas to ieviesa,kas ir krustneši un ko tie darīja AUSTRUMOS.Man nepatīk apzīmējums "rietumu civilizācija,kultūra utt.",lielāko tiesu vandāļi,īsteni barbari un zaimotāji,senu pasaules civilizāciju IZNĪCINĀTĀJI!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Foto
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...