Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LP

28.09.2016. 03:55

»

nezālīte

kristietiba ienāca latvijā ar uguni un zobenu ar mērķi paverdzināt pagānus.Betcilvēce šeit pastāvēja jau daudzus tūkstošusģadu. Nebija šeit līdz tam postošu karu. Karus atnesa kristietība ar saviem ģēnijem priesteriem. Noost ar kristietības ideoloģiju


Tiešām nezālīte - nesaprot par ko runa... Kristietības ideoloģija ir mīlestība. Pirms kaut ko noniecināt, gudrs cilvēks iepazinās ar priekšmeta būtību. Ar to cilvēks arī ir atšķirīgs no lopu ganampulka. Vai kaut vienu reizi izlasījāt Jevanģeliju? Gudrību nezālītei pārvērsties skaistā un brīnumainā puķē!

Atbildēt

nezālīte

21.09.2016. 12:45

kristietiba ienāca latvijā ar uguni un zobenu ar mērķi paverdzināt pagānus.Betcilvēce šeit pastāvēja jau daudzus tūkstošusģadu. Nebija šeit līdz tam postošu karu. Karus atnesa kristietība ar saviem ģēnijem priesteriem. Noost ar kristietības ideoloģiju!

Atbildēt

Lana

07.09.2016. 02:43

Debesu godība ir mūsu dzīves mērķis, - citāts no raksta. Man būtu jautājums Stankeviča kungam: vai minētā mērķa sasniegšana ir atkarīga no vaiksmīgiem vai naveksmigīem meģinājumiem apturēt citu cilvēku negodību? To, kas notiek Latvijā, ir aprakstīts šajā portālā un veido to saturu, būtību un mērķi. Vārda brīvība, demokrātija - vērtības, bez kuriem psihiski normālam cilvēkam dzīve būtu kā cietums. Tos tomēr atklāti, nekaunīgi un visbiežāk - nosodami pārkāpj politiķi, valdība u.t.t. - personas, kuras sevi uzskata par "augstākstāvošām" tikai un vienīgi savā amata dēļ.Jautājuma precizējums: vai psihiski normālam cilvēkam ir jāterē savu dzīves laiku, atņemot to no savas rādošas darbības, ciņai ar visu pasaules netīrumu un kādas ir iejaukšanas ļaunuma apturēšanā robežas, jo tieši cilvēku vienaldzība savā laikā kļuva par pamatu Gitlera un Staļina ilggadīga terora realizācijai? Tas bija jautājums Stankeviča kungam. Iepriekš paldies par iespējamo atbildi.

Atbildēt

žurnālā IR

01.09.2016. 15:41

izlasiet par māti terēzi.............aizvainotie, jāsmejas, kad nodzen no galda, tad aizvainoti

Atbildēt

Žulis

01.09.2016. 07:41

»

!

Tāds mods kā patiesība vispār neeksistē, vēl jo vairāk "lielā patiesība


Ja tu uzskati, ka patiesība neeksistē, tātad tu dzīvo melos un viss, ko tu saki ir nepatiesība. No tā izriet, ka tavs apgalvojums, ka patiesība neeksistē ir meli.
(Kādreiz filozofijā mācīja par tādu nolieguma-nolieguma likumu. Painteresējies par to. Varbūt atklāsi priekš sevis ko jaunu:))

Atbildēt

?

31.08.2016. 16:01

Vai kanibālisma ceremonija arī bija?
53 Bet Jēzus tiem sacīja: "Patiesi, patiesi Es jums saku: ja jūs neēdat Cilvēka Dēla miesu un nedzerat Viņa asinis, jums dzīvības nav sevī.
54 Kas bauda Manu miesu un dzer Manas asinis, tam ir mūžīgā dzīvība, un Es to uzcelšu pastarā dienā.
55 Jo Mana miesa ir patiess ēdiens un Manas asinis ir patiess dzēriens.
(Jāņa 6:53-55)
Un vai bija arī kādu neticīgo slepkavošana kā to noteicis darīt ēbreju dievs pasaku grāmatā (bībelē)?

Atbildēt

Lana

31.08.2016. 15:16

»

Paldies Žulim

Ļoti precīzi. Es vēl pieminētu, ka katrs cilvēks ir arī Dieva daļa un Dievs ir cilvēka daļa. Ja to saprot, tad var brīvi saņemt Dieva padomus un spēku pildīt kopējo dzīves uzdevumu, kas ir arī vienlaicīgi Dieva plāns. Starpnieki kontaktam ar Dievu gan ir parasti ir lieki, jo starpnieks var būt tikai...


Protams, paldies Žulim. Pārēji - gan tie, kuri pusglazē redz tikai tukšumu, gan arī tie, kuri neredz neko - kā jau bija pateikts, savu jau dabūja - ne Dievs soda un ne Visums, bet pats cilvēks, ar savu ricību veido savu likteni."Neiedziļinoties detaļās"-Jums taču ne atbilde, ne arī patiesība nav vajadzīgas, lasama tomēr vēlme attaisņot sevi un savu dzīvi - diemžēl, nomelnojot citus - tos, kuri doma citādāk.Skat.otro teikumu.
"Paldies Žulim" - ko nozīme starpnieki? Vai mācītājs ir starpnieks, kad lasa sprediķi? Vai katram no mums kādreiz nav vajadzīgs mācītājs un viņa gudrība varētu būt lieka? Vai nespeja grēksūdzei un paškritiskai attieksmei nav bumerangs? U.t.t.
Speju pieslēgties Visuma gudrībai visiem un milzīgs paldies Stankeviča kungam un portālam par publikāciju!

Atbildēt

peregars

31.08.2016. 04:32

Nu kāds viens dievs visiem?Kas kopīgs Mitram (no jaunavas dzemdēts un tālāk jāu vairums zin...) ar Toru?utt...

Atbildēt

Paldies Žulim

31.08.2016. 02:21

»

Žulis

Katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Nav svarīgs logs, bet gan patiesība, ko tu redzi šajā logā. Ja tu nespēj šajā logā saskatīt Lielo Patiesību, nevajag kritizēt logu un tos, kuri caur šo logu ir ieraudzījuši Patiesību. Vienkārši meklē sev citu logu...


Ļoti precīzi. Es vēl pieminētu, ka katrs cilvēks ir arī Dieva daļa un Dievs ir cilvēka daļa. Ja to saprot, tad var brīvi saņemt Dieva padomus un spēku pildīt kopējo dzīves uzdevumu, kas ir arī vienlaicīgi Dieva plāns. Starpnieki kontaktam ar Dievu gan ir parasti ir lieki, jo starpnieks var būt tikai tas, kas patiesi pazīst to kā vārdā starpnieks uzdodas.

Atbildēt

bezdievis

31.08.2016. 02:09

»

lauķis

Varbūt pietiks kalpot Jūdu dieviem


Kas ir dievi ? Vai tad Jūdiem ir dievi ? Ja nu visiem izrādās ir viens Dievs?

Atbildēt

...

30.08.2016. 23:22

guvu𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
mā sev𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
Mišķi j𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
au trau𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
sli kad mus𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
ulmaņAGu ciem𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
atuDs bumboj𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
am ar nap𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
lPmu vai vjetnamiešu komunistu kritīgaiIs miers tad pilnīg kūsāt virSmo dieguši ...

Atbildēt

...

30.08.2016. 19:09

Ja uzberžas tulznas ceļā, tad vajag nevis tērēt laiku lūgsnās un grēku izpirkšanā, bet nopirkt/izgudrot labākas kurpes vai transporta līdzekli. Problem solved, nāves dzelonis - grēks - pazudis kā nebijis.

Ā, un, ja ir grūtības izlabot savas kļūdas un problēmas, tad meklējiet eksperta (piem., psihologa vai kāda cita, atkarībā no problēmas tematikas) padomu. Nevis kātojiet 100km uz D-pili, klausīties cilvēkos, kas nedraudzējas ar zinātnisko metodi.

Топик гавно, автор мудак.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.08.2016. 10:31

»

Lana

Visums piedos visus komentētājus - viņi visi savu jau dabūja, tā domājot un tā dzīvojot. Tieši tāpēc vienmēr būs par ko rakstīt portālam Pietiek.com - cilvēce pazaudēja īstas vērtības, pazaudēja tikumību un dzīves jēgu. Uztveriet vārdu Dievs kā Visums - vai aŗi to eksistenci Jūs gribētu noliegt? Noliegt...


Vispirms sāksim ar to, ka tas kungs ir organizācijas padotais, kura iepīta tik daudz bērnu seksuālās izmantošanas gadījumos, kad tas viss jau liecina par pedofīlijas sistēmu tajā organizācijā.
Pat bijušais pāvests ir pieķerts pedofīlijas gadījumu slēpšanā, darbību veikšanā ar mērķi šos gadījumus slēpt, piesegt (ir dokumenti) + to pašu saka cietušie.
Tālāk būtu interesanti uzzināt kā jūs ziniet par to kādas izpausmes un par ko parādīsies, un cik paaudzēs? Kā jūs to visu ziniet? Nestrīdos varbūt tā tas viss arī ir. Tikai jūs to tā sakiet itkā jums tas 100% zināms. No kurienes? Kāds cits jums to pastāstīja vai kautkur to izlasījāt un tagad tā tam būt - tas nav pārāk nopietni.
Plusi un mīnusi vēl neliecina par rakstu izlasījušo skaitu - izskatās, ka par šiem jautājumiem jums ir tumša bilde

Atbildēt

peregars

30.08.2016. 04:51

Katra reliģija (ticība kādam no cilvēces vēsturē populārākajiem ļoti apt. 400 dieviem) ir vienkārsi zināšanu trūkums.
Baznīcai-tīrs bizness, pārējiem (t.s. draudzei)-hobijs;ne labāks un ne sliktāks par , teiksim izzāģēsanu ar figūrzāģiti.

Atbildēt

Žulis

30.08.2016. 02:37

Katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Nav svarīgs logs, bet gan patiesība, ko tu redzi šajā logā. Ja tu nespēj šajā logā saskatīt Lielo Patiesību, nevajag kritizēt logu un tos, kuri caur šo logu ir ieraudzījuši Patiesību. Vienkārši meklē sev citu logu.
Tikai esi patiess pret sevi. Nožēlojami ir tie cilvēki, kuri necenšas ieraudzīt Patiesību, bet kādu savtīgu mērķu vadīti sāk kalpot kādam logam to spodrinot, slavējot, reklamējot un dusmojoties uz visiem tiem, kuri Lielo Patiesību ir ieraudzījuši citā logā.
Lūgt Dievu var un vajag. Bet vispirms izdari visu, kas atkarīgs no tevis paša un tad lūdz Dieva palīdzību un atbalstu savam darbam. Dievs ir tavs draugs, kurš tev palīdzēs, bet Dievs nav tavs kalps, kuram būtu kaut kas jādara tavā vietā. Vienīgais, ko tu vari lūgt Dievam pirms sāc darbu ir padoms. Tu vari lūgt Viņa svētību savām domām un darbiem. Arī cīnoties pret ļaunumu un netaisnību tev ir jāizdara VISS, kas atkarīgs no tevis paša. Un tad jālūdz Dievs. Ir tāds labs teiciens: "Dari to savu darbu, cik labi vien vari, bet rezultātus atstāj Dieva ziņā!"

Atbildēt

Lana

30.08.2016. 01:06

Visums piedos visus komentētājus - viņi visi savu jau dabūja, tā domājot un tā dzīvojot. Tieši tāpēc vienmēr būs par ko rakstīt portālam Pietiek.com - cilvēce pazaudēja īstas vērtības, pazaudēja tikumību un dzīves jēgu. Uztveriet vārdu Dievs kā Visums - vai aŗi to eksistenci Jūs gribētu noliegt? Noliegt protams var visu, tomēr bumeranga likums bija, ir un būs - katrs savu dabūj darot vai nedarot - darīšanas vai nedarīšanas brīdī. Ārejas izpausmes protams var parādīties audz vēlāk - vēzis, bērnu un mazbērnu (7 paaudzēs) nelaimes u.t.t.
Mani pārsteidza cits moments: rakstus par negatīvo lasa līdz 300 un vairāk portāla lasītājus, bet šo rakstu, kas dāvina laimīgas dzīves ceļvedi - tikai 4 plusi un tik pat daudz - 4 mīnusi. Tā ir atbilde uz komentātoru jautājumu pēc katra portalā ievietota raksta - KAS NOTIEK LATVIJA? Tikumības, morāles, pareizas domāšanas trūkums - lūk kas notiek Latvijā.
Stankeviča kungs uzdavināja visiem pareiza ceļa ceļvedi - vai pieņemt dāvanu un būr laimīgam - katram ir jāizlēmj pašam. Droši spert soļus šajā ceļā!

Atbildēt

derdz

29.08.2016. 16:12

sen tautu sakāmais un ne tikai krievu, bet arī latviešu baltu tautām : Две руки, занятые трудом, делают больше, чем тысячи рук, сложенных в молитве, .. tāpēc labāk dariet labus darbus...ja izdaru labu darbu un to redz otrs, kurš izdara to pašu, un tā tālāk, tad tās gaismas vairāk....nekā tūkstošiem gadu lūdzam Dievu par kaut kādiem grēkiem, un tāpat konflikti notiek, tad jēga man no tās mācības,.. vai tas ir tas Dievs. Varbūt vienkārši atrast to ļaunuma sakni ( matēriju, enerģiju,jeb vai kā to saukt, kas iemieso cilvēkos ) .. un līdz ar to mazāk vai vispār neslieksies uz to pusi, kā konfliktiem, kariem, naudas kāri, mantkārību, utt., rūpēsies par dabu, cilvēkiem, utt. cilvēci. Tāpēc izdzīvojiet ar to kas jums dots būt labam vai sliktam, jo tas nav mūsu varā, jo šķiet šeit citi dzīves likumi

Atbildēt

malacis

29.08.2016. 15:02

Nekā sevišķa, cilvēciņš ir lielas biznesa struktūras vidējā līmeņa vadītājs un vienkārši reklamē savu biznesu

Atbildēt

lauķis

29.08.2016. 14:46

Varbūt pietiks kalpot Jūdu dieviem?!

Atbildēt

PĒTERIS,ne apastulis

29.08.2016. 11:48

Kas ir svētā inkvizīcija un kas to ieviesa,kas ir krustneši un ko tie darīja AUSTRUMOS.Man nepatīk apzīmējums "rietumu civilizācija,kultūra utt.",lielāko tiesu vandāļi,īsteni barbari un zaimotāji,senu pasaules civilizāciju IZNĪCINĀTĀJI!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

Pietiek neskaidrību

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...