Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Guncha

13.05.2017. 18:41

Piedevām visi viņi sevi uzskata par patiesiem latviešiem, īsteniem tautiešiem un godīgiem nodokļu maksātājiem, lai gan īstenībā ir tikai un vienīgi parazīti.

Atbildēt

Guncha

13.05.2017. 18:38

Tā ir lauksaimniecība, bet tieši tas pats ir visās citās nozarēs. Zaļi dzīvo un nekādas pārmaiņas nav vajadzīgas visa veida starpniekiem, konsultantiem, ekspertiem un pārstāvjiem. Produkta ražotājam paliek asaras.

Atbildēt

ērce

13.05.2017. 06:16

Šim rakstam un norādītajam rakšanas virzienam gan es 100% piekrītu!!! Izcili pateikts: "iespējams, Kaščeja sirds ir LOSP-ZM-ZZS, bet institūti BIOR un Silava un ir kā platforma, kas nodrošina naudas plūsmu"!

Atbildēt

Interesents

13.05.2017. 03:55

Divas reizes pārlasīju rakstu, bet nespēju saprast tā jēgu un ko autors ar to gribēja paust? Neviena konkrēta fakta, iespējams paša aizdomas, turklāt rakstam nav nobeiguma ...

Atbildēt

Piekrītu

12.05.2017. 17:24

»

LOSP biedre

Rakstā teiktais par LOSP vadību un fondu naudas novirzīšanu savējiem, un tikai savējiem, ir balta patiesība


Jā, jo tā ir organizācija, kuras uzdevums ir novirzīt naudu SAVĒJIEM biedriem, tieši, tā.

Atbildēt

LOSP

03.07.2016. 17:36

»

anna

LOSP aizstāv konkrētu uzņēmēju intereses... nevis visu, bet konktētu!!! Kaut vai apskati pēdējo 3 gadu laikā pieņemtos ZM lēmumus, kurus lobējis Losp!!! Nelabi metas


LOSP tagad ir par suņu lietām! Aivara Borovkova mikročipēšanas bizness tagad ir LOSP prioritāte salīdzinājumā ar kaut kādu stulbu zemnieku problēmām lauksaimniecībā.

Atbildēt

anna

27.06.2016. 19:24

»

Ha

Baigos melus atklāji.... Nobučo roku


LOSP aizstāv konkrētu uzņēmēju intereses... nevis visu, bet konktētu!!! Kaut vai apskati pēdējo 3 gadu laikā pieņemtos ZM lēmumus, kurus lobējis Losp!!! Nelabi metas!

Atbildēt

emīls1

10.06.2016. 08:40

Sociologu pētījums-Dažas dienas iepriekš Latv. radio 1 ""Krustpunktā" runāja tāds Jūdins- semītu vēstures nodevēja apzīmējums..., kas ar ""putām uz lūpām kliedzis par kaut kādu ideju, ka okupācijas rezultātā šeit iesūtītiem kolonistiem ,kas vēl šobrīd izrāda naidu pret pamatiedzīvotājiem...esot jārada iespēja pieņemt ?! tautību LATVIETIS.Un tad viņi jau kā ""latvieši"" varēs braukt atpakaļ uz savām tēvzemēm... Protams, lielāku cinismu jau nu grūti ir pat iedomāties...:)) :)) (fool)

Atbildēt

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 08:16

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību.

Atbildēt

d

03.06.2016. 00:57

Nedomājoši,tikai naudu saņemoši ministri,pakļaujoties spēcīgiem piensaimniecības kooperatoriem , lielu naudu izmeta ,lai uzceltu it kā LATVIJAS PIENU JELGAVĀ,teikšu -šaraška-,kas sašķēla piensaimniecību,tanī pašā laikā visi piena ražotāji tika ieguldījuši izspiestā kārtā savas naudiņas Rīgas piena kombināta attīstībā,it kā piederēja Latvijai,bijām lepni ka mums tāds ir ,ja nebij mūsu,vajadzēja būt mūsējam un uz šīs bāzes izveidot kārtīgu koncernu ar lielām tirgus iespējām,tik ilgi kamērt krievs nopirka un visus piena ražotājus nolika uz celiem arī ''dūklava''jauno kombinātu ,kā var būt šādi nolaizīti mininistri? MŪS VADA -Z-Z-S TIE IR TIE ĪSTIE ,ar savu niku tikai varēja tikt pie varas ,visi lauki jau deg ugunīs,bez kara,viņi raud.

Atbildēt

Dzelzs Zigis

02.06.2016. 12:56

KAD dūklavu sāks tiesāt par piensaimniecības iznīcināšanu?

Atbildēt

urciks

01.06.2016. 03:51

»

no malas

Varbūt. Un tieši tāpēc es nesaprotu tos, piem zemeņsargus, kuri par pastāvošo varu gatavi nolikt galvu. I tas pats par strēlniekiem, i leģionāriem, i tiem, kuri šodien svin. ko tad viņi svin - savu vecvecāku stulbumu mirstot par svešām interesēm


Ja jau pieminēji zemessargus, tad Tev būtu jāzinā ka zemessarga zvērests tika izmainīts ar Kristovska svētību. Labāk uzdod jautājumu, kurš šo ideju pameta Kristovskim...

Atbildēt

emīls1

31.05.2016. 12:58

Sociologi brīdina ! Pašlaik /šonedēļ/ līdz 2 jūn 2016.g.-ir burtiski jāzvana visos "zvanos" , lai informācija nonāk Saeimā, ka patreizējai Saeimai līdz Likumīgās "Deokupācijas veikšanai" ir aizliegts -Izskatīt jautājumu "Par latviešu TAUTĪBAS noteikšanu" !. Un arī cittautiešiem , protams, to ir aizliegts noteikt .Protams, tā ir nosakama pa ģenētisko līniju. :))

Atbildēt

andris a

23.05.2016. 12:45

Mums vērā ņemams Piemērs""-, ka ir valstis, kurās ir atļauts pretendēt uz "Pilsonību— no 7-ās uzturēšanās paaudzes šajā valstī un 1. Ar rekomendāciju, 2. Pierādot ar faktiem 7-u paaudžu laikā uzturēšanās lojalitāti pamatiedzīvotājiem,. Jo , piem , okupantu- noziedznieku ""lāsts"var tikt dzēsts pēc 7- ām paaudzēm- tādas ir Dabas likumības.(sun)

Atbildēt

Nebēdā

19.05.2016. 03:47

»

Vai vai zemnieciņ

Tev tā priekšsēdētājs ir acis aizlējis, ka vairs nesaproti, kas melns, kas balts. Pamēģini šim "kungam" ceļu pārskriet, tad redzēsi, kā tiksi aizstāvēts, labākajā gadījumā Eiropas nadiņu vispār neredzēsi, bet sliktākajā dabūsi meklēt atbildi uz jautājumu- vai ar veselību Tev viss ir kārtībā. Tā lūk...


Tas "zemnieks" takš funkcionāru pakaļlaiža.
Teikšu tā - kamēr nenosprāgs pēdējais padomju funkcionārs, jēra dvēsele un valsts izzadzējs, tikmēr nekas nemainīsies. Viņiem pašiem vajadzētu raundapu, lai iznīkst. Viņi savādāk neprot domāt un saindē arī jaunos, kas strādāt nejēdz, tik tērē citu naudu...

Atbildēt

Anna

14.05.2016. 18:01

»

Valdis

Piekrītu zemniekam


Paskatiet feisbuku un draugus kā Treibergs lielās ar saviem neskaitāmiem ceļojumiem uz tālām zemēm. No kurienes naudiņa. Un atriebīgs cilvēks viņš ļoti.

Atbildēt

14.05.2016. 09:27

»

Kamikadze

Viss pareizi, mīļie baltie tēvi! Nav ko pašu labiešus cienīt, labāk melngalvjiem kalpot un ārvalstu sidrabkokles koklēt...


nē, neticam. Un vēl, Dogo ir Baltijā lielākais ražotājs, tātad Dogo lieto arī igaunīši un leišu suņuki, bet slimo tikai mūsējie. ????
Un analīzes tagad sūtīšot uz ASV, vetārste (galvenā iniciatore šai kampaņai) I. Matise studējusi ASV, ak jā....Darling (lētais gals) un Royal Canin (prestižākais zīmols) abi pieder vienam īpašniekam un jā, tāpat ir ASV kompānija.
Ja raksta autoram sazvērestību teorija, tad šeit saskatāma tāda pati. Noņemt no tirgus vietējo ražotāju (acīmredzot neļāvās pārdoties kā Pure food un citi uzņēmumi.

Atbildēt

A

13.05.2016. 14:47

Un ko tās "Dogo" barības vietā iesaka? Ne jau pašu vārītu putru, bet ĀRZEMJU ražojumus. Tas tikai man šķiet aizdomīgi?

Atbildēt

Vai vai zemnieciņ

13.05.2016. 10:47

»

Zemnieks - LOSP biedrs

LOSP aizstāv vietējos ražotājus un par to esmu pateicīgs. Rakstā ir ļoti daudz nepatiesības uzrakstīta. Meli par LOSP organizāciju un meli par konkrētiem cilvēkiem...


Tev tā priekšsēdētājs ir acis aizlējis, ka vairs nesaproti, kas melns, kas balts. Pamēģini šim "kungam" ceļu pārskriet, tad redzēsi, kā tiksi aizstāvēts, labākajā gadījumā Eiropas nadiņu vispār neredzēsi, bet sliktākajā dabūsi meklēt atbildi uz jautājumu- vai ar veselību Tev viss ir kārtībā. Tā lūk!

Atbildēt

lasītājs

13.05.2016. 08:34

Tas ģīmi bildē pie raksta precīzi atspoguļo to lauksaimniecības nozari, kuru ministrs lobē:)

Atbildēt

Zēzē

13.05.2016. 03:26

Tikai nevajag! Ir pilnīgi skaidrs, ka kopš LOSP vada Treibergs, tas ir pārvērsts par savu interešu klubiņu ar "savējiem" kā jebkura cita vieta, organizācija, pašvaldība, kur minētais kungs ir pie teikšanas. Interese ir tikai un vienīgi nauda un vara, shēmas, savu cilvēku turēšana, riņķošana ap kārtējo ministru vai valdības pārstāvi, lai panāktu sev vēlamus notikumus un naudas plūsmas virzību. Sev un savējiem. Visi vajadzīgie ZM cilvēki ir sen iebaroti. Gadiem, gadu desmitiem. Tie, kuriem ir cits viedoklis vai runā pretī, maisās pa kājām, tiek izstumti, tiek draudēts ar visu iespējamo, kas brīžiem paliek smieklīgi, jo kungs jau nupat ir sajuties kā pats Dievs, kas var visu, VISU! Diemžēl to vēroju jau gadiem, Treibergu pazīstu sen, kā arī viņa metodes un redzu kā tas pēdējā laikā progresē. Atliek cerēt, ka vienreiz pārcentīsies un sabiedrība tomēr nepieļaus vai pārtrauks pieļaut šī kunga visatļautību.

Atbildēt

un vispār,

12.05.2016. 17:02

dūklavisti, mēs jums neļausim mierīgi gulēt! Par to varat būt droši.

Atbildēt

LOSP biedre

12.05.2016. 11:39

Rakstā teiktais par LOSP vadību un fondu naudas novirzīšanu savējiem, un tikai savējiem, ir balta patiesība.

Atbildēt

Mala

12.05.2016. 06:12

Treiberga kungs(pat nevelos to saukt par kungu-pec dzirdetas leksikas, kas tiek lietota ikdienas komunikacija) pielieto tiesus draudus-no serijas- kur nesniegsies manas rokas, to izdaris ministrs. Tas ir no pieredzes. Par visu padomats viniem tur ir.

Atbildēt

mjaa

12.05.2016. 05:36

par A.ozola atrašanos ministrijā ir skaidrs... šis personāžs ir tiešs apliecinājums shēmas integritātei.. viena no lielajām artērijām shēmas asinsritē no mūsu mežu zelta āderes

Atbildēt

Alexa

12.05.2016. 04:42

Nē nu tauta mīļā, tak nepērkat to Dogo! Es jau pagājšo gad pēc pirmajiem signāliem sunim šo pārtiku nepērku, man pat suns kaut kā īsti nemaz neēda to barību. Es nesaprotu, vai tā ir spiesta lieta pirkt šo barību? Kāds ar varu spiež? Man tiešām nav saprotama mūsu mentalitāte, barību pirkšu, sunīts mirs un ietiepīgi iešu uz tiesu un ietiepīgi centīšos pierādīt, ka barība ir neatbilstoša.

Atbildēt

Zemnieks - LOSP biedrs

12.05.2016. 02:29

LOSP aizstāv vietējos ražotājus un par to esmu pateicīgs. Rakstā ir ļoti daudz nepatiesības uzrakstīta. Meli par LOSP organizāciju un meli par konkrētiem cilvēkiem.
Konkrēts piemērs - es kā biedrs zinu, ka Krauze LOSP valdē jau nav kopš 2014. gada nogales, bet šie meļi raksta, ka ir! Jautājums - vai melus publicēt pietiek.com ir normāla prakse? Cik meli ir citos pietiek.com rakstos?

Atbildēt

par

11.05.2016. 18:32

»

Arī tu, Dace:(

To, kas ir Armands Krauze, Jānis Dūklavs, Edvards Smiltēns, Arvīds Ozols, ko piesedz, ko lobē un kur aizpludina lauku attīstībai paredzēto finansējumu, mums tā kā bija zināms, bet par Daci Lucaua līdz šim bija dzirdēts tikai par milzīgo atalgojumu un piemaksām, ko saņem šī valsts sekretāre no nodokļu...


A.Ozolu dzirdēts, ka viņam jau sen būtu jābūt izšautam no ZM kā šampanieša korķim no pudeles, jo profesionalitēte esot visai apšaubāma mežu nozarē. Bet, redz, kā perējas tā perējas pa ministriju...

Atbildēt

slieka

11.05.2016. 15:27

»

Robis

labāk vajag papētīt,kā Dūklavs savu alu no Krājbankas āra dabuja


Vairāk viņa Piebalgas alu nepērku!

Atbildēt

Zemgalietis

11.05.2016. 07:19

nu un tad no šīs shēmošanas, mums te visai sabiedrībai jāizstrebj tie ZM mēsli - gan Latvijas valsts mežu ievārītā "mēslu muca" ar izcirstajiem mežiem, kuri sabiedrībai mierīgi pasaka, ka mežs ir burkānu dobe, kas "jānorubī" noteiktā laikā un, ka mums - tā īpašniekiem vispār nekādas daļas gar savu īpašumu, gan cūkaudzētāju lobēšana, maksājot par cūku izkaušanu, izdomājot pasaciņu sabiedrībai par Āfrikas cūku mēri, bet patiesībā finansējot pilnīgi citu biznesu, Valsts kontroles atklātais par PVD mahinācijām, Valsts meža dienestu, utt. un joprojām....

Atbildēt

Kamikadzei

11.05.2016. 06:59

»

Kamikadze

Viss pareizi, mīļie baltie tēvi! Nav ko pašu labiešus cienīt, labāk melngalvjiem kalpot un ārvalstu sidrabkokles koklēt...


To var pavaicāt Straumei. Atbildes ir tikai tur. No citas barības suņi nesaslimst ar ME un nemirst. Aprīlī 100% saslimušo ir ēduši Dogo.
Un par auniem nerunāsim. Par auniem tiešām jūs gribat visu latviešu tautu pataisīt. Neizdosies! Tauta beidzot ir sākusi runāt. Un viņa neapklusīs, kamēr netiks noskaidrots iemesls un patiesība.
Kamikadze, nav ko te mūsu kokles koklēt. Lai to darītu, cilvēkam ir nepieiešama sirds krūtīs.
Tu drīzāk izskaties pēc terorista-pašnāvnieka!!!

Atbildēt

Kamikadzei

11.05.2016. 06:58

Domā plašāk, Kamikadze!!! Te nav runa ne par kādiem veterinārārstiem, ne barības ražotājiem - TE IR RUNA PAR ZEMKOPĪBAS MINISTRIJU KĀ MAFIOZU STRUKTŪRU - VADOŠO IERĒDŅU PERSONĀS (AR SKAIDRI ZINĀMIEM VĀRDIEM, UZVĀRDIEM), KAS NODARBOJAS AR SEV PIETUVINĀTU PERSONU PRIVĀTO BIZNESU LOBĒŠANU PAVISAM ATKLĀTĀ VEIDĀ, KAS IETVER VALSTS FINANSĒTU (LASI: NO MŪSU MAKIEM) PROJEKTU, GAN ES NAUDAS PLŪSMU NOVIRZĪŠANAI CAUR PSEIDO LAUKSAIMNIEKU SABIEDRISKĀM ORGANIZĀCIJĀM (TĀS MINĒTAS RAKSTĀ), KURU PRIEKŠGALĀ IR TIE PAŠI LIELĀKIE FINANSĒJUMA SAŅĒMĒJI UN DALĪTĀJI, UN NO KURU ŠĀDĀ VEIDĀ PRIVĀTBIZNESĀ IEPLUDINĀTĀS NAUDAS, DAĻA ATTIECĪGI NONĀK TĀS PARTIJAS KASĒ, KURA KŪRĒ ŠOBRĪD ZEMKOPĪBAS MINISTRIJU. UN TĀ IR JAU NEMAINĪGI DAUDZUS JO DAUDZUS GADUS ZZS.

Atbildēt

Iveta!

11.05.2016. 05:45

»

Kamikadze

Viss pareizi, mīļie baltie tēvi! Nav ko pašu labiešus cienīt, labāk melngalvjiem kalpot un ārvalstu sidrabkokles koklēt...


Auns esi tu!Ja pašam būtu slims suns,redzētu kāda tev būtu histērija,un kādu kokli koklētu tu!

Atbildēt

Kamikadze

11.05.2016. 04:45

Viss pareizi, mīļie baltie tēvi! Nav ko pašu labiešus cienīt, labāk melngalvjiem kalpot un ārvalstu sidrabkokles koklēt... :(

Mani pārsteidz tas ka tik daudz aunu spēj noticēt korumpētas kliķes (šeit es domāju veterinārus) izpūstai histērijai.

Mani intreresē, kā ražojot barību no to pašu piegādātāju sastāvdaļām, kas apgādā to pāsu Royal Canin var panākt ievērojami atšķirīgu rezultātu???? Un Jūs tam ticiet????

Atbildēt

Dūklava korpuss pamodies:)

11.05.2016. 04:31

"Tā starp citu" precīzi parāda ZM izstrādāto komunikācijas mehānismu:) Tikai kārtējo reizi ticis ignorēts fakts, ka visi nav "reņģēdāji", kas ZM uzpasē.

---------------

Problēmiņa 10.05.2016. 11:52
Izskatās, ka Dūklaviņam parādījusies kāda parisināma problēmiņa. Būs jāiet pie Lucauiņas, lai pazvana Krauzītem un Brigmanītim. Treiberdziņam būs jāpalūdz pabiedēt zemnieciņus, lai tie runā saldās balstiņās par ministriņu un Zē-Zē-eSiņu tikai labu vārdiņu.

Atbildēt

Kā ta tā

11.05.2016. 04:18

»

Tā starp citu

Vēl 2015.gada pavasarī ZM iedeva naudu pētīšanai un Izpētes grupas vadība tika uzticēta LVB Valdes loceklei DVM, MS, PhD Ilzei Matīsei van Houtanai, kuras darba pienākumos saskaņā ar līgumu bija izpētes zinātniskās grupas vadība, kā arī izpētes norises koordinēšana un uzraudzīšana un gala ziņojuma (...


Tad jau Bior direktors nebūs rūpīgi izturējies pret saviem amata pienākumiem, ja samaksājis no nodokļu maksātāju makiem par sliktu darbu. Tādu vadītāju kurš gaužas par savu nespēju kontrolēt padotos,ir jāatlaiž no darba, nevis jācitē.

Atbildēt

Tā starp citu

11.05.2016. 03:50

Vēl 2015.gada pavasarī ZM iedeva naudu pētīšanai un Izpētes grupas vadība tika uzticēta LVB Valdes loceklei DVM, MS, PhD Ilzei Matīsei van Houtanai, kuras darba pienākumos saskaņā ar līgumu bija izpētes zinātniskās grupas vadība, kā arī izpētes norises koordinēšana un uzraudzīšana un gala ziņojuma (pētījuma atskaites) sagatavošana. Jāatzīmē, ka laika posmā no 2015. gada maijam līdz decembrim pētnieku grupai bija jāveic arī pētījums kontroles grupā, taču diemžēl šī pētījuma daļa tā arī netika sākta, kaut arī atalgojums tā izpildei tika izmaksāts...

Atbildēt

Ko??!!

10.05.2016. 12:18

Dūklavs bučaojas? Ar kaut kādiem zirgu puišiem? Arprāc!

Atbildēt

Gandrīz kaimiņiene

10.05.2016. 06:10

»

Kaimiņš

Nav brīnums,ka Treibergs iebiedējis zemniekus, kaimiņus arī. Savu stalli pārvērtis par miskasti- ar veļas šnorēm sasējis aplokus,ka zirgi lec ārā kā vardes un dragā apkārt pa vietējām ielām! Saimniecība atgādina krievu sādžu pierobežā - veci,šķībi, sastiķēti aploki,bet pats brauc ar limunīzu un super...


Tā arī ir! Nekaunīgs tas rupjais tēviņš Treibergs bez gala. Visur lielās, ka ar ministru bučojas. Apnicis ar to ļerkstēšanu un sūdaino stalli. PVD jau neko tāpat viņam nedarīs, nav nozīmes pat laiku tērēt, atbrauks un visu kārtējo reizi sarunās.

Atbildēt

Problēmiņa

10.05.2016. 05:52

Izskatās, ka Dūklaviņam parādījusies kāda parisināma problēmiņa. Būs jāiet pie Lucauiņas, lai pazvana Krauzītem un Brigmanītim. Treiberdziņam būs jāpalūdz pabiedēt zemnieciņus, lai tie runā saldās balstiņās par ministriņu un Zē-Zē-eSiņu tikai labu vārdiņu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...