Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti cenzē un noklusē “valdības mediji”, kas bliež tikai vienveidīgu propagandu? Kā “ēnu pārvalde” panāk, ka cilvēks pārstāj mīlēt pats savu ķermeni, sev tuvos ļaudis, un pats savu dzīvi? Un kā pret to cīnīties?

Lai apmierinātu savu perversākās varas tīksmi, cilvēknīšanu un apsēstu alkatību, ļaužu grupējums, ko bieži apzīmē par “ēnu pārvaldi” (t.s. deep state), kam pieder t.s. sorosītiskie mediji un striķīši, ar kuriem raustīt viņu ielikteņus jeb politiķus – lelles, šis “filantropu” grupējums nopūlas sistemātiski ražot bailes. Jo viņi zina, ka ar biedēšanu visērtāk ir pakļaut un manipulēt baiļpilnus cilvēkus, vienlaikus tiem atņemot uzkrājumus, ceļot inflāciju, uzspiežot dažādus ierobežojumus un pastiprinot ciešanas.

Vai atceraties, kā mūs visus pirms diviem gadiem PVO ierēdņi un Kariņa vietvara baidīja un katru mīļu dienu bombardēja no saviem masu medijiem ar draudiem un fatālu pareģošanu par miljoniem nāvēm no kāda “vīrusiņa”? Ik dienas… Un tagad no piedurknes PVO “sponsori” izmeta “pērtiķu baku” kārti. Ar cerībām par nākamajām milzu bailēm. Tagad gan daudzos vērīgos cilvēkos tas rada drīzāk smieklus — jau iespaidīgu karikatūru jūra par pērtiķu bakām viļņojas. Bet viņu metodes ir sen izstrādātas, tās pazīstot, daudz vieglāk tās neitralizēt, nebaidīties un nepakļauties tām. Par to jau rakstu arī savā jaunākajā, mums visiem aktuālajā grāmatā “Piebūrums-19”.

“Govs nācija” jeb “vakci-nācija” — to vārdu salikumu kā parodijā par cilvēku veselo saprātu un, iesmīnot par lētticī­bu, ieviesa Eduards Dženers jeb pats pirmais vakcinētājs ar melnu slavu. 1788. gadā iesvētīts masonos, apguvis tur eļļainas parunāšanas mākslu jeb melno retoriku, viņš paskaidroja, ka vacci – no latīņu valodas “govs” – vien saistībā ar govju bakām. No katra vakcinētā izkrāpjot vismaz piecus pensus, varētu saraust miljonus, ja vakcinētu pat visu nāciju, viņš sprieda.

“Kas izguļ govju bakas, tam nepielīp masalas,” viņam bija teikusi veca lauku sieviņa. Govju bakas varēja dabūt, ar savainotām rokām slaucot inficētu govi. Un samērā viegli izslimot. Kas bakas izslimo, kļūst imūns pret jebkādām bakām un infekcijām uz visu mūžu. Un arī viņa pēcteči pārmanto spēcīgo imunitāti. Bet nevis vakcinējoties.

Vairāki avoti vēsta, ka Dženers nevis godīgi ieguvis ārsta licenci, bet nopirka to par 15 sterliņu mārciņām. “Uz viņa sirdsapziņas guļ vispārējās baku potēšanas ieviešana spaidu kārtā,” raksta medicīnas vēsturnieks Rūdolfs Tīls. Tas bija viltīgs un amorāls eksperiments, kas sākās Britu impērijā. Naudas, ciniskas alkatības un pašslavināšanās dēļ.

Dženers savāca paraugu no kādas apslimušas slaucējas izsitumiem, bet vakcīnas izmēģināšanai viņš izmantoja astoņus gadus vecu zēnu, kam par to nebija ne jausmas. Bez zēna vecāku atļaujas, apmuļķojis bērnu, bez jebkādas saprašanas par sekām Dženers iegraizīja puisēna rokā slimās slaucējas serumu.

“Vai gan viņa roka trīcēja, izdarot nelielos griezienus, kas… var kļūt par nāves vēstnešiem?” Un tiešām zēns pēc sešām dienām saslima, bet izveseļojās. Tad nu Dženers un viņa “kolēģi” steigšus dibināja akciju sabiedrību un ņēmās špricēt visus pēc kārtas… “15 000 cilvēku labprātīgi ļaujas iešļircināt sev indi. Izgatavo un izsniedz medaļas. Parlaments dāvina goda balvu. Amerika pieprasa Dženera baku poti…” Kad cilvēki sāk mirt, duršanu aptur… Samazina devu...

Kad 1867. gadā Lielbritānijas vara centās ieviest obligāto vakcināciju savai “govju nācijai”, protesti uzvirmoja jo spēcīgi. Turklāt radās arī ievērojamas antivakcinācijas kampaņas, jo cilvēki redzēja, kā vakcīnu dēļ sāk slimot, kļūst invalīdi un mirst viņu pašu, viņu radu, draugu, paziņu bērni. Un pamatoti protestēja pret impērijas naudas mašīnas alkatību un korumpētas valdības uzbrukumiem bērnu veselībai.

No baku potes nomira daudzi, bet nesalīdzināmi mazāks skaits nekā no kovidvakcīnām tagad. Taču jau toreiz nauda ripoja, aizsākot drūmo injekciju ceļu, ko bruģēja ar melu propagandu, dēmonizējot dažādas slimības, izdomājot virkni jaunu, lai pelnītu naudu ar šļircēm. Tikko kādas slimības uzliesmoja un uz neatgriešanos norima, tā tūlīt no tām centās taisīt biznesu, izvēršot vakcināciju pēc šo slimību izzušanas, un līdz ar to, tās atkal forsēti izplatot, modificējot…

Vakcinācija medicīnas vēsturē ir visienesīgākais un vienlaikus – amorālākais, noziedzīgākais, sātaniskākais elements. Kā melnās maģijas adatas vudu lellēs — dažas mazāk kaitīgas, citas nāvējošas, ar ātru vai lēnāku iedarbību. Un tas viss parasti melojot, apmānot, viltīgi smaidot. Ievilinot, šantažējot, piespiežot…

Pret baktēriju uzliesmojumu izmanto antibiotikas. Pret vīrusiem antibiotiku nav, tikai stiprinot imunitāti, dažādi attīrot organismu no toksīniem un pa­razītiem, var iegūt imunitāti.

Daudzi mūsdienās pamanīja “špricēšanas biznesmeņu”, tostarp Geitsa izteicienu, ka ne viņi, ne viņu bērni vispār nevakcinējas. Bez liekiem skaidrojumiem. Kāpēc tad viņi “vakcināciju” uzspiež citiem? Ar biznesa vārdu “imunizācija”, kas ir precīzs sinonīms imunitātes postīšanai. Tāpat kā to dara “agrīnais” Dženers un visa veida korumpētie “likumdevēji” medicīnā, PVO, arī godīgo katoļu nelaime – pašreizējais pāvests Francisks tā rīkojās, popularizējot moderno “vakcināciju” jeb “gēnu terapiju”.

Ja Jānis Čakste kāda privāta aprēķina dēļ gribēja noteikt Latvijas bērnu vakci­nāciju ar “baku poti” 1920. gadu sākumā, tad šai vakcīnai jau bija vairāk nekā 100 gadu “drošuma” pārbaude. Tie, kas jebkuras vakcīnas uzskata par dzimstības samazinājuma iemeslu, ir ļoti tuvu patiesībai. Vēsturiskā statistika apliecina dzimstības strauju samazinājumu īsi pēc visām vakcīnkampaņām. Papētiet! (Starp citu, Jānis Čakste nepiedalījās 1918. gada 18. novembra valsts dibināšanā. “Aizkavējās” pie Jelgavas. Atrunājās, ka nav zinājis par konkrētu dienu un laiku. Jo baidījās, ka, dibinot atsevišķu valstisku subjektu, viņam kā “Latviešu bēgļu apgādāšanas priekšniekam” vairs neieplūdīs nauda no Krievijas Valsts kases.)

“Vakcīnas, injekcijas nekad nav bijušas vajadzīgas,” 2021. gada rudenī Harkovā saka Dr. Ramīns Imanovs. “Lūdzu, visi dievticīgie cilvēki: vai tad Dievs jūs ar vak­cīnu radīja? Vectēvi, vecvecāki, senči… iztika bez vakcīnām. Padomju laika ļaudīm taisīja vakcīnas pret tuberkulozi. Vai apkarojāt TBC? Nē, katrs otrais cilvēks Ukrainā ir sūdzējies par TBC. ASV vairs neveic tās injekcijas, un viņiem tagad trīs reizes zemāks TBC nekā Ukrainā.”

Un kas ir kovidinjekcijās? “2020. gada beigās iznāca pirmā doza “jauno vakcīnu”. Mēs arī nopirkām, veicām savu izmeklējumu: “šimpanzes adenovīruss (“adenovīrusa” patiesā nozīme: šimpanzes šūnas, olbaltumi), bērnu šūnas, alumīnija hidroksīds (neirotoksīns), formaldehīds (tas pats vecais kancerogēns, balzamētājs), polietilēnglikols 2000, – inde, kas izsauc agresīvu vēzi. Tas bija pirmajās “jaunajās vakcīnās”, ko pētījām. Tālāk Pfizer, Moderna – 4 hidroksilbutils – lēnas iedarbības inde, kas traumē sirds asinsvadu sistēmu, heksāns 6 – lēnas iedarbības inde, kas veicina sirds apstāšanos, trombus; heksildekonāts – arī lēnas iedarbības inde. Klāt arī polietilēnglikols – tas nozīmē, ka jūs vienā reizē uzņemat 5 kg un 400 g agresīva vēža,” stāsta pieredzējušais onkologs R. Imanovs.

“Vēl sastāvā ir SM-102. Ja gribi kādu nogalināt, ievadi viņā SM-102. Neviens patologanatoms to neieraudzīs. Tā inde parasti izraisa sirds apstāšanos, sirds vai smadzeņu infarktu, aknu un liesas infarktu. Lūdzu, saslima ar infarktu un nomira! Nekādas izmeklēšanas. Tas ir SM-102. Lūk, ko jums dur!”, saka Dr. Imanovs. “To izpētīja Endrjū Kaufmans, Leonards Koldvels un citi arī savās valstīs, pierādot, tā vairs nav parastās izpratnes vakcīna, bet ģenētiski modificēts materiāls,” viņš paskaidro. Bet es tomēr ceru, ka cilvēka organisma spēks to visu ar laiku spēj izvadīt. Tāpat kā spēj atbrīvoties no graujošām ietekmēm, ja, protams, pats to vēlas un grib uzzināt labākos veidus, kā to izdarīt. Arī par to ir grāmatā “Piebūrums-19”.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

pietiek_kampt

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...