Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja jau

05.07.2016. 05:29

»

Autore

Bērniem tēvs ir viens, tava attieksme ir aizskaroša uzdodot šāda rakstura jautājumus, un pēc šāda jautājuma spriežot esi tas ierēdnis kas atbalsta likumus kuri vecākus dzen izmisumos jo neviens nedomā kā ir audzināt trīs bērnus vienai, pie kam, mani bērni visticamākais pelnīs nodokļus nevis man, kas...


ja jau cilvēku iežēlināšanai te pati piemin bērnus un to, ka dzīvo ar bērniem viena (un , ka saprotams, maizīti jau pelnīt nepelna), tad aŗī ir tiesības lasītājiem uzdot jautājumu - kāpēc šādas shēmas? Bērna tēvs (tēvi?) netiek uzrādīti, lai "klajāk izskatītos trūcīgums". Ja bērni ir arguments kaut kādās žēlabu vēstgulēs (un nākamis solis, protams, žēloties par valsti un likt mums visiem pārējiem kaunēties, ka mēs, sabiedrība, "neceļam saulītē" tādas "mākslīgi satrūcinātas" ģimenes, tad jāatgādina- par bērnu material stāvokli atbildīgi ir Abi Vecāki. sevišķi, ja mazakais bērns vēl zīdainītis, nu tad , loģiski, ka mate strādāt (vēl) nevar, bet visas naudas lietas vispirms jāprasa kārtot bērna tēvam. Valsts nav tēvs. Mēs neesam tēvs. (arī tā priviliģētā Alt.. kompānija nav tēvs). (un- neatbildiet, ka esmu kāds "bērnunīdējs vīrietis riebeklis", :). Pati izaudzināju, bez alimentiem, savu bērnu. Tikai- ar savu situāciju tiku gala pati, un "statusu neuzsvēru", protālos nežēlojos.).
Rakstītājai sanācis "aplauziens" - būtu zinājusi, ka nekādu atlaižu nebūs, būtu varbūt arī to tēvu noformējusi normāli, kā ģimene (jo- nav jau pirmais bērniņš. Ir pilnīgi plānota situācija.)
Bet bērniņiem- lai laba veselība!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

03.07.2016. 06:51

Nav lielāka gara kropļa un deģenerāta par Jansonu. Viņš ir viens no šīs sātaniskās melu sistēmas ielikteņiem un līdz ar to arī pārstāvjiem. Viņš ies pāri līķiem, ja viņam liks... .Vairāk par šo kroplo izdzimumu:http://tautastribunals.eu/?p=28154

Atbildēt

heinrih

03.07.2016. 03:50

Sapnī redzēju:"ASTOŅKĀJIS" ir dzīvs un nemirstīgs kā Kaščejs
Nosapņoju ka tā taustēkļi izauguši visur kur ir darīšana ar "piķi"
SUPER

Atbildēt

Ramona

01.07.2016. 19:27

»

Autore

Bērniem tēvs ir viens, tava attieksme ir aizskaroša uzdodot šāda rakstura jautājumus, un pēc šāda jautājuma spriežot esi tas ierēdnis kas atbalsta likumus kuri vecākus dzen izmisumos jo neviens nedomā kā ir audzināt trīs bērnus vienai, pie kam, mani bērni visticamākais pelnīs nodokļus nevis man, kas...


Pārdomājot preteklīgo attieksmi, atcerējos visas situācijas, kad pati no malas dzirdēju vai man kāds tika uzdevis šādus jautājumus par "tēviem". (Esmu arī viena izaudzinājusi 3 bērnus.) Visbiežāk šādi jautā tie vīrieši, kas paši savus bērnus neaudzina, kam pašiem kaut kur "malā" aug vismaz 2 vai 3 bērni.
Tie, kas savus bērnus kārtīgi audzina, gādā un rūpējas, parasti nav tik paštaisni un uzpūtīgi, jo zina, ka tas maksā VISU: veselību, visu spēku, mīlestību, morālos un emocionālos spēkus, visu laiku, visu naudu!
Ja kāds savus bērnus mīl un viņu labā strādā 24/7, tad tādam nav laika citus apņirgt.

Atbildēt

Līme

01.07.2016. 16:42

Padibene Kūmiņ, kā jūties kalpojot kremļa okupantiem, jeb nauda nesmird???

Atbildēt

zzs/lc/tp/ra/na/sc deģenerātam

01.07.2016. 15:32

»

:D

Cik "nejauši" Vienotību aizmirsi! ":D


Viņi visi ir viens un tas pats, tp, v, zzs, ra, sc.. vienas cūkas seši pupi. Un tu, pamuļķi, vēl arvien ap vienotību un stulbo viņķeli siekalojies. M..u māja te bija pirms vienotības un būs arī pēc. Vēl lielāka.

Atbildēt

ALTUMists

01.07.2016. 15:06

»

Niknais

Kā uzņēmēju atbalsts ALTUM ir ļoti noderīga un vajadzīga organizācija, bet autores aprakstītais likums gan ir jāgroza steidzami, jo tiešām, likums pavism konkrēti lobē ALTUM , un nostāda nevienlīdzīgā (diskriminējošā) stāvoklī maznodrošinātās ģimenes kurām kredītu pat ar likumu aizliegts izsniegt, līdz...


Kā ierēdņu atbalsts tā ir noderīga organizācija. Protams uzņēmēju, viņu ģimenes locekļu, kā galvotāju iznīcināšana ir tikai blakus nodarbe ierēdņu atbalstam. Valsts likumdošanas atbalsts ALTUM ir savstarpējo pakalpojumu sistēma ierēdņu ēnu ekonomikas nodrošināšanā. Jauno LR saimnieku kapitāla pārdales instruments, bez morāles un ar čekistu metodēm.

Atbildēt

mja...

01.07.2016. 14:37

»

rubčuiks

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi


Kāds tam sakars ar likuma normu?!

Atbildēt

nu

01.07.2016. 13:50

»

rubčuiks

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi


idiots, kas idiots. Kāds tam sakars ar šo lietu/likumu/rakstu?

Atbildēt

Autore

01.07.2016. 10:55

»

rubčuiks

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi


Bērniem tēvs ir viens, tava attieksme ir aizskaroša uzdodot šāda rakstura jautājumus, un pēc šāda jautājuma spriežot esi tas ierēdnis kas atbalsta likumus kuri vecākus dzen izmisumos jo neviens nedomā kā ir audzināt trīs bērnus vienai, pie kam, mani bērni visticamākais pelnīs nodokļus nevis man, kas audzinot bērnus nevar strādāt, bet lai varētu samaksāt pensijas tādiem kas neziedo laiku bērnu audzināšanā , bet krāj pensiju līmeņus un kritizē tos kas audzina nodokļu maksātājus priekš viņu pensijām. Nožēlojami.

Atbildēt

Niknais

01.07.2016. 10:43

Kā uzņēmēju atbalsts ALTUM ir ļoti noderīga un vajadzīga organizācija, bet autores aprakstītais likums gan ir jāgroza steidzami, jo tiešām, likums pavism konkrēti lobē ALTUM , un nostāda nevienlīdzīgā (diskriminējošā) stāvoklī maznodrošinātās ģimenes kurām kredītu pat ar likumu aizliegts izsniegt, līdz ar to likums pavisam konkrēti nosaka bībeles tekstā atainoto - "Kam ir tam tiks dotd, kam nav tam tiks ņemts".

Atbildēt

kkk

01.07.2016. 06:32

Uj kā vajag izdrāzt ierēdņus kas pieņēma likumu šādā redakcijā!
Kā interesēs tas tika darīts un cik saņēma atlīdzībās?

Atbildēt

Alexa

01.07.2016. 05:16

Opā, super lobēšana! Kā var valsts iestāde- Zemesgrāmata lobēt kādu iestādi? Itīpaši naudas aizdevēju kantori? Nu te man šķiet, ka jau ir tiesu darbi, faktiski. Jāceļ augšā dokumenti, un jāskatās, kurš tad šo te ir izdomājis, parakstījis, lobējis, kura amatpersona? utt

Atbildēt

LHZB_ALTUM_HIPONIA

01.07.2016. 04:43

»

hujaltum

Altum, altum, altum.. tas ir tas valsts paspārnē ieperinājies vēzis, kura filiāles vēl arvien vada komjaunieši, pamuļķi, stulbeņi, tp, lc, ra, zzs glumekļi, līdēji, stukači, mazvērtīgi un nemācīti ķēmi bez finanšu izglītības, bez jebkādas izglītības, bez prāta, saprāta, bet ar barankas caurumu, tur, ...


Tam vēzim, ko valsts atļāva ieperināt savā organismā IR rinda ar metastāzēm. Bez operācijas neiztikt. Uz apstarošanu šie parazīti nereaģē. Ķimijas terapija nepalīdz. JĀGRIEŽ ĀRĀ. TAGAD KOPĀ AR VID, TM, ZTI, MNP ADMINISTRATORIEM (rabarberu skapjiem). Ja zin kur meklēt metastāzes tad kirurģija palīdz.

Atbildēt

VB

01.07.2016. 04:37

Pēc pieredzes saku: ņemiet naudu kaut no bandītiem, tikai ne no Altum - tie lielāki draņķi!

Atbildēt

....

01.07.2016. 01:45

Pat ja cilvēks uzceltu būdiņu meža vidū viņam par to būs jāmaksā nodoklis , tā kā nodoklis jāmaksā pat par tiesībām dzīvot.

Atbildēt

...

01.07.2016. 01:43

»

rubčuiks

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi


A vot tā nav tava darīšana.

Atbildēt

rubčuiks

30.06.2016. 23:45

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi)?

Atbildēt

hujaltum

30.06.2016. 18:22

Altum, altum, altum.. tas ir tas valsts paspārnē ieperinājies vēzis, kura filiāles vēl arvien vada komjaunieši, pamuļķi, stulbeņi, tp, lc, ra, zzs glumekļi, līdēji, stukači, mazvērtīgi un nemācīti ķēmi bez finanšu izglītības, bez jebkādas izglītības, bez prāta, saprāta, bet ar barankas caurumu, tur, kur citiem dvēsele, un kosmisko tukšumu tur, kur citiem smadzenes..?

Atbildēt

abet

30.06.2016. 15:12

Atkal kārtējā pretimnākšana "pareizajiem cilvēkiem" no valsts puses. Šoreiz tas ir "Altum", iepriekš tas bija Belēviča dēliņam piederošais Saules aptieku tīkls, kura interesēs valsts aizliedza cilvēkiem saņemt zāļu sūtījumus no ārpus ES esošajām valstīm.
Tad kā intereses īsti aizstāv un pārstāv šī valsts?!

Atbildēt

lauķis

30.06.2016. 13:14

Stāsts ir vēl bēdīgāks , cilvēkam ir jāmaksā nodoklis par tiesībām dzīvot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...