Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja jau

05.07.2016. 05:29

»

Autore

Bērniem tēvs ir viens, tava attieksme ir aizskaroša uzdodot šāda rakstura jautājumus, un pēc šāda jautājuma spriežot esi tas ierēdnis kas atbalsta likumus kuri vecākus dzen izmisumos jo neviens nedomā kā ir audzināt trīs bērnus vienai, pie kam, mani bērni visticamākais pelnīs nodokļus nevis man, kas...


ja jau cilvēku iežēlināšanai te pati piemin bērnus un to, ka dzīvo ar bērniem viena (un , ka saprotams, maizīti jau pelnīt nepelna), tad aŗī ir tiesības lasītājiem uzdot jautājumu - kāpēc šādas shēmas? Bērna tēvs (tēvi?) netiek uzrādīti, lai "klajāk izskatītos trūcīgums". Ja bērni ir arguments kaut kādās žēlabu vēstgulēs (un nākamis solis, protams, žēloties par valsti un likt mums visiem pārējiem kaunēties, ka mēs, sabiedrība, "neceļam saulītē" tādas "mākslīgi satrūcinātas" ģimenes, tad jāatgādina- par bērnu material stāvokli atbildīgi ir Abi Vecāki. sevišķi, ja mazakais bērns vēl zīdainītis, nu tad , loģiski, ka mate strādāt (vēl) nevar, bet visas naudas lietas vispirms jāprasa kārtot bērna tēvam. Valsts nav tēvs. Mēs neesam tēvs. (arī tā priviliģētā Alt.. kompānija nav tēvs). (un- neatbildiet, ka esmu kāds "bērnunīdējs vīrietis riebeklis", :). Pati izaudzināju, bez alimentiem, savu bērnu. Tikai- ar savu situāciju tiku gala pati, un "statusu neuzsvēru", protālos nežēlojos.).
Rakstītājai sanācis "aplauziens" - būtu zinājusi, ka nekādu atlaižu nebūs, būtu varbūt arī to tēvu noformējusi normāli, kā ģimene (jo- nav jau pirmais bērniņš. Ir pilnīgi plānota situācija.)
Bet bērniņiem- lai laba veselība!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

03.07.2016. 06:51

Nav lielāka gara kropļa un deģenerāta par Jansonu. Viņš ir viens no šīs sātaniskās melu sistēmas ielikteņiem un līdz ar to arī pārstāvjiem. Viņš ies pāri līķiem, ja viņam liks... .Vairāk par šo kroplo izdzimumu:http://tautastribunals.eu/?p=28154

Atbildēt

heinrih

03.07.2016. 03:50

Sapnī redzēju:"ASTOŅKĀJIS" ir dzīvs un nemirstīgs kā Kaščejs
Nosapņoju ka tā taustēkļi izauguši visur kur ir darīšana ar "piķi"
SUPER

Atbildēt

Ramona

01.07.2016. 19:27

»

Autore

Bērniem tēvs ir viens, tava attieksme ir aizskaroša uzdodot šāda rakstura jautājumus, un pēc šāda jautājuma spriežot esi tas ierēdnis kas atbalsta likumus kuri vecākus dzen izmisumos jo neviens nedomā kā ir audzināt trīs bērnus vienai, pie kam, mani bērni visticamākais pelnīs nodokļus nevis man, kas...


Pārdomājot preteklīgo attieksmi, atcerējos visas situācijas, kad pati no malas dzirdēju vai man kāds tika uzdevis šādus jautājumus par "tēviem". (Esmu arī viena izaudzinājusi 3 bērnus.) Visbiežāk šādi jautā tie vīrieši, kas paši savus bērnus neaudzina, kam pašiem kaut kur "malā" aug vismaz 2 vai 3 bērni.
Tie, kas savus bērnus kārtīgi audzina, gādā un rūpējas, parasti nav tik paštaisni un uzpūtīgi, jo zina, ka tas maksā VISU: veselību, visu spēku, mīlestību, morālos un emocionālos spēkus, visu laiku, visu naudu!
Ja kāds savus bērnus mīl un viņu labā strādā 24/7, tad tādam nav laika citus apņirgt.

Atbildēt

Līme

01.07.2016. 16:42

Padibene Kūmiņ, kā jūties kalpojot kremļa okupantiem, jeb nauda nesmird???

Atbildēt

zzs/lc/tp/ra/na/sc deģenerātam

01.07.2016. 15:32

»

:D

Cik "nejauši" Vienotību aizmirsi! ":D


Viņi visi ir viens un tas pats, tp, v, zzs, ra, sc.. vienas cūkas seši pupi. Un tu, pamuļķi, vēl arvien ap vienotību un stulbo viņķeli siekalojies. M..u māja te bija pirms vienotības un būs arī pēc. Vēl lielāka.

Atbildēt

ALTUMists

01.07.2016. 15:06

»

Niknais

Kā uzņēmēju atbalsts ALTUM ir ļoti noderīga un vajadzīga organizācija, bet autores aprakstītais likums gan ir jāgroza steidzami, jo tiešām, likums pavism konkrēti lobē ALTUM , un nostāda nevienlīdzīgā (diskriminējošā) stāvoklī maznodrošinātās ģimenes kurām kredītu pat ar likumu aizliegts izsniegt, līdz...


Kā ierēdņu atbalsts tā ir noderīga organizācija. Protams uzņēmēju, viņu ģimenes locekļu, kā galvotāju iznīcināšana ir tikai blakus nodarbe ierēdņu atbalstam. Valsts likumdošanas atbalsts ALTUM ir savstarpējo pakalpojumu sistēma ierēdņu ēnu ekonomikas nodrošināšanā. Jauno LR saimnieku kapitāla pārdales instruments, bez morāles un ar čekistu metodēm.

Atbildēt

mja...

01.07.2016. 14:37

»

rubčuiks

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi


Kāds tam sakars ar likuma normu?!

Atbildēt

nu

01.07.2016. 13:50

»

rubčuiks

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi


idiots, kas idiots. Kāds tam sakars ar šo lietu/likumu/rakstu?

Atbildēt

Autore

01.07.2016. 10:55

»

rubčuiks

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi


Bērniem tēvs ir viens, tava attieksme ir aizskaroša uzdodot šāda rakstura jautājumus, un pēc šāda jautājuma spriežot esi tas ierēdnis kas atbalsta likumus kuri vecākus dzen izmisumos jo neviens nedomā kā ir audzināt trīs bērnus vienai, pie kam, mani bērni visticamākais pelnīs nodokļus nevis man, kas audzinot bērnus nevar strādāt, bet lai varētu samaksāt pensijas tādiem kas neziedo laiku bērnu audzināšanā , bet krāj pensiju līmeņus un kritizē tos kas audzina nodokļu maksātājus priekš viņu pensijām. Nožēlojami.

Atbildēt

Niknais

01.07.2016. 10:43

Kā uzņēmēju atbalsts ALTUM ir ļoti noderīga un vajadzīga organizācija, bet autores aprakstītais likums gan ir jāgroza steidzami, jo tiešām, likums pavism konkrēti lobē ALTUM , un nostāda nevienlīdzīgā (diskriminējošā) stāvoklī maznodrošinātās ģimenes kurām kredītu pat ar likumu aizliegts izsniegt, līdz ar to likums pavisam konkrēti nosaka bībeles tekstā atainoto - "Kam ir tam tiks dotd, kam nav tam tiks ņemts".

Atbildēt

kkk

01.07.2016. 06:32

Uj kā vajag izdrāzt ierēdņus kas pieņēma likumu šādā redakcijā!
Kā interesēs tas tika darīts un cik saņēma atlīdzībās?

Atbildēt

Alexa

01.07.2016. 05:16

Opā, super lobēšana! Kā var valsts iestāde- Zemesgrāmata lobēt kādu iestādi? Itīpaši naudas aizdevēju kantori? Nu te man šķiet, ka jau ir tiesu darbi, faktiski. Jāceļ augšā dokumenti, un jāskatās, kurš tad šo te ir izdomājis, parakstījis, lobējis, kura amatpersona? utt

Atbildēt

LHZB_ALTUM_HIPONIA

01.07.2016. 04:43

»

hujaltum

Altum, altum, altum.. tas ir tas valsts paspārnē ieperinājies vēzis, kura filiāles vēl arvien vada komjaunieši, pamuļķi, stulbeņi, tp, lc, ra, zzs glumekļi, līdēji, stukači, mazvērtīgi un nemācīti ķēmi bez finanšu izglītības, bez jebkādas izglītības, bez prāta, saprāta, bet ar barankas caurumu, tur, ...


Tam vēzim, ko valsts atļāva ieperināt savā organismā IR rinda ar metastāzēm. Bez operācijas neiztikt. Uz apstarošanu šie parazīti nereaģē. Ķimijas terapija nepalīdz. JĀGRIEŽ ĀRĀ. TAGAD KOPĀ AR VID, TM, ZTI, MNP ADMINISTRATORIEM (rabarberu skapjiem). Ja zin kur meklēt metastāzes tad kirurģija palīdz.

Atbildēt

VB

01.07.2016. 04:37

Pēc pieredzes saku: ņemiet naudu kaut no bandītiem, tikai ne no Altum - tie lielāki draņķi!

Atbildēt

....

01.07.2016. 01:45

Pat ja cilvēks uzceltu būdiņu meža vidū viņam par to būs jāmaksā nodoklis , tā kā nodoklis jāmaksā pat par tiesībām dzīvot.

Atbildēt

...

01.07.2016. 01:43

»

rubčuiks

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi


A vot tā nav tava darīšana.

Atbildēt

rubčuiks

30.06.2016. 23:45

Kāpēc dzīvojiet viena? Kur bērnu tēvs (tēvi)?

Atbildēt

hujaltum

30.06.2016. 18:22

Altum, altum, altum.. tas ir tas valsts paspārnē ieperinājies vēzis, kura filiāles vēl arvien vada komjaunieši, pamuļķi, stulbeņi, tp, lc, ra, zzs glumekļi, līdēji, stukači, mazvērtīgi un nemācīti ķēmi bez finanšu izglītības, bez jebkādas izglītības, bez prāta, saprāta, bet ar barankas caurumu, tur, kur citiem dvēsele, un kosmisko tukšumu tur, kur citiem smadzenes..?

Atbildēt

abet

30.06.2016. 15:12

Atkal kārtējā pretimnākšana "pareizajiem cilvēkiem" no valsts puses. Šoreiz tas ir "Altum", iepriekš tas bija Belēviča dēliņam piederošais Saules aptieku tīkls, kura interesēs valsts aizliedza cilvēkiem saņemt zāļu sūtījumus no ārpus ES esošajām valstīm.
Tad kā intereses īsti aizstāv un pārstāv šī valsts?!

Atbildēt

lauķis

30.06.2016. 13:14

Stāsts ir vēl bēdīgāks , cilvēkam ir jāmaksā nodoklis par tiesībām dzīvot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...