Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Seskis

28.11.2017. 04:46

Imigranti ir nepieciešami, jo viņu zemēs trūkst resursu - koksnes, ūdens, auglīga zeme u.c., bet Latvijā tas viss ir. Maza iedzīvotāju saujiņa ir sagrābusi Latvijas teritoriju un domā, ka turpmāk varēs brīvi rīkoties ar resursiem, nedaloties ar citiem. Bet tāda pieeja nav taisnīga, tas attiecas arī uz bioloģiskajiem cilvēkresursiem - sievietēm, kuras Latvijā ir pārpārēm, bet imigrantiem ar stingrām morāles normām sievietes vispār nav pieejamas, jo prasa noteiktu materiālo līmeni un sociālo stāvokli. Otrs aspekts ir iekšējās konkurences trūkums Latvijā - mums nav nopietna apdraudējuma. Imigranti radīs iekšējo konkurenci, tad latviešu tautai būs jācīnās par fizisko izdzīvošanu, un tas jau būs iemesls saņemties. Eiropā to visu saprot un tādēļ aicina imigrantus - viņi mūs var iznīcināt, jā, bet labāk šausmīgas beigas nekā bezgalīgas šausmas!

Atbildēt

kek

27.11.2017. 06:45

»

zaiga

Rīga tāpat ir pilna ar čurbāniem un čurkām, centrā katrs otrais


Vispirms atbrauc no laukiem un paskaties

Atbildēt

zaiga

26.11.2017. 17:01

Rīga tāpat ir pilna ar čurbāniem un čurkām, centrā katrs otrais

Atbildēt

VB

26.11.2017. 09:26

»

zaiga

Smirdīgajiem melnajiem ir laba katra vieta, kur ir ūdens un drusku pārtikas, jo savu zemi viņi ir sagandējuši ar savu nekontrolēto dzimstību


Te, zemāk, cie raksta, kas mūsu zemē par vainu priekš dienvidniekiem. Domāju, viņam taisnība.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.11.2017. 08:43

»

zaiga

Smirdīgajiem melnajiem ir laba katra vieta, kur ir ūdens un drusku pārtikas, jo savu zemi viņi ir sagandējuši ar savu nekontrolēto dzimstību


Ko tu tur murgo? Kāda nekontrolēta dzimstība
https://en.wikipedia.org/wiki/Population_density
Laikam pa naktīm raudi, ka nevar tava fīrera plānus īstenot. Tapat ka birzveidīgie

Atbildēt

zaiga

26.11.2017. 08:28

»

Bēglis

Tak kādi bēgļi? Neviens kam rūp Latvija, nekad nevienu bēgli te neievedīs. Tas tak nav nemaz apspriežams. Mums pašiem pus tautas ir nabagi


Smirdīgajiem melnajiem ir laba katra vieta, kur ir ūdens un drusku pārtikas, jo savu zemi viņi ir sagandējuši ar savu nekontrolēto dzimstību

Atbildēt

Sarkanais progress

26.11.2017. 07:07

Pats galvenais, kas ir jāatceras - kopš kristietības infiltrācijas ar sekojošo raksturīgo sarkano teroru - raganu prāvām un inkvizīciju - mēs atrodamies pakļautā stāvoklī.
Un atbildam par notiekošo un ietekmējam to ne vairāk kā latviešu tauta pad Latvijā.
Proti - tev ir tiesības kaut ko darīt tikai ja piedalies svešajā sistēmā. Proti, nodarboties ar paškaitniscību.
Mēs neesam brīvi.
Pie tam inkvizīcija izgrieza mūsu sabiedrību viedāko un drosmīgāko slāni. atstājot tikai tos, kurus izdevās totāli pakļaut. Neskatoties uz to tīrīšanas ir bijušas nepieciešamas periodiski, jo tautu dzīvie spēki periodizki atdzimst. Kamēr vien šī civilizācija nav pilnībā iznīcināta etnocīda veidā.

Atbildēt

Sarkanais progress

26.11.2017. 06:58

»

Aramess

Vēl tik vajag pāris idejas no Mein Kampf, un lieta būs pavisam skaidra. Lai top nacionālas valstis, lai katra cīnās par savām svētajām tiesībām un Eiropā atjanojas karošana tāpat kā nesenajā pagātnē. Nost ar globālistiem un viņu nenormālajām tieksmēm novērst slaktiņus! Mums patīk karošana, jo esam nacionālisti...


Lauķis izņēma vārdus man no mutes.
Pasaules kari ir tikai posmi virtenē, kuru aizsāka krustakari. Tie bija vajadzīgi sarkanajiem, lai nostiprinātos pie varas. Tas pats attiecas uz karu, kuru cenšas uzkurināt tagad. arī identisks mērķis.
Kopš kristietības invāzijas Eiropa ir okupēta un tiek manipulēta pret savām interesēm, kā instrumentus pamīšus izmantojot ārkārtēju vardarbību un uzpirkšanu.

Atbildēt

VB

26.11.2017. 05:06

»

Bēglis

Vislabāk, ja nozare pastāv uz iekšējo patēriņu. Tad mūs nevar no āras tik viegli ietekmēt. Bet daudzas nozares nevar pastāvēt uz iekšējo patēriņu, ja pat mums būtu 2,5 miljoni. Sanāk mums tautai būtu jābūt vismaz 3,5, labāk 5 miljoniem...


"Bet daudzas nozares nevar pastāvēt uz iekšējo patēriņu..."
Kādas tad tās mums tik svarīgas nozares būtu? Teiksi, mikroshēmu ražošana / programmēšana? Tad lai eksportē, kas mums tur par daļu? Business un viss...

Atbildēt

VB

26.11.2017. 04:56

Teorētiski un ar sirdi piekrītu katram vārdam!
Tomēr, jau pāris gadus atpakaļ, kad 1. Krievijas humkonvojs tuvojās Ukrainas robežām, praktiski kļuva skaidrs: trešā ceļa nav. Un šodien situācija jau ir labāka / citāda!
+, sakat, - vajag "Fiziskās formas uzturēšana, tuvcīņas un militāro iemaņu apgūšana, lai varētu aizstāvēt sevi un savu ģimeni, ja neizdodas apturēt imigrantu invāziju un īstenojas sliktākais scenārijs"
Kāpēc tad ne uzreiz ieroču turēšanas atļauas? Tas vienkāršāk, pārlicinošāk un efektīvāk. Esiet tak vismaz konsekventi, lūdzu!

Atbildēt

kukulītis

25.11.2017. 17:39

»

švamme

Parakstos zem katra vārda. Sen nekas tik prātīgs, it sevišķi no valdošajiem, nebija lasīts. Liels paldies Autoram...


Atbalstu!Visi kakas ir jāapzina,un jādara zināmu sabiedrībai.Pārējais kā jau postsuperdemokrātiskā valstpseidijā.

Atbildēt

Gatis

25.11.2017. 11:44

Ir tiešām nožēlojami,ka pat maize un piens Latvijā tiek uzskatīti par luksusa precēm un aplikti ar 21% PVN likmi,kas ir vairāk nekā četrkārt augstāka šiem pārtikas produktiem,salīdzinājumā ar Poliju,kurp nedēļas nogalēs pēc lētākām precēm dodas arī latvieši,atstājot savus eiro Polijā un tādējādi sildot Polijas,nevis Latvijas ekonomiku.Pasaulē otrs augstākais PVN uzcenojums pašiem nepieciešamākajiem pārtikas produktiem nevar neietekmēt arī ES trešās nabadzīgākās valsts Latvijas demogrāfiju!

Atbildēt

cie

24.11.2017. 19:59

Cienītais Viktor Birze! Vai esat paraudzījies ārā pa logu? Ko tur redzam? (Jā, tiešām, NEKO. Tāds ir novembris, tāda ir praktiski puse gada). Vai tiešām domājat, ka atradīsies daudz tādu bēgļu/migrant, kuri vēlēsies palikt šeit? Tiešām- kur nu vēl pievilcīgāku vietu atrast, tik saulains klimats, tik silti, jauki... Ak nē, tā nav ģeogrāfija, kas tā vilina taisni uz šejieni tos cilvēku simtus, no kuriem Jūs tā baidāties. Tas ir dzīvais ekonomikas gars. Vai redzat, kādi ekonomikas in plauksmes apliecinājumi slejas aiz loga.. ak, tas atkal nav tas, tā jau nav ne Manhetena, ne pat Berlīne vai Parīze... Labi, beigsim ironizēt. Es ļoti mīlu savu Latviju, bet apzinos reāli, cik daudz tajā ir jāpieliek vairāk pūļu nekā citās valstīs, bet ja vēl runa ir par cilvēkiem no citām valstīm, kam tas viss ir trīskārš sarežģītāk... Nu nebiedējiet mūs, nu negribēs te nekādi citzemnieku pūļi aizkavēties ne uz gadu, ne uz dienu, ja vien būs iespēja doties uz tām valstīm, kuras viņiem patiešām ir kā mērķis.

Atbildēt

visumā

24.11.2017. 15:03

labs raksts, tikai kaut kas ir sajucis ar labējuma un kreisuma jēdzieniem, laikam tā ir visā pasaulē. Senāk labējie balstīja bagātos, nevis tautas vairākumu.

Atbildēt

vai Jūs ziniet, ka

24.11.2017. 12:52

»

AG

BRĪNUMS, KA SOROSPISTAIS LAPSA KO TĀDU ATĻĀVĀS PUBLICĒT! NU GAN JAU IZDZĒSĪS DRĪZ, TĀPAT KĀ MANI UN INKINU


AG ir Aivara Gardas sirdsdraugs. Abiem ir padziļināta interese par Kārli Streipu.

Atbildēt

AG

24.11.2017. 12:02

BRĪNUMS, KA SOROSPISTAIS LAPSA KO TĀDU ATĻĀVĀS PUBLICĒT! NU GAN JAU IZDZĒSĪS DRĪZ, TĀPAT KĀ MANI UN INKINU !!!

Atbildēt

Führer

24.11.2017. 07:42

»

Viesturs

Labs raksts


Nacionālā Spēka Savienības priekšsēdētājs labi raksta.

Atbildēt

Viesturs

24.11.2017. 07:26

Labs raksts

Atbildēt

siska

24.11.2017. 06:06

»

Peace

Latvijas pilsētās salīdušie laucinieki ne ar ko neatšķiras no Āfrikāņiem un arābiem


Atšķiras gan - vizuāli un nav tā specifiskā drausmīgā smaka. Neredzēt melnos begemotus - svētku diena

Atbildēt

Peace

24.11.2017. 05:57

Latvijas pilsētās salīdušie laucinieki ne ar ko neatšķiras no Āfrikāņiem un arābiem.

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 05:56

»

siska

Pēc 50 gadiem Latvijā vispār nekādu darbu nevar atrast. Un 50-gadīgie latvieši noteikti padara vairāk, nekā čurkas, kas piecreiz dienā kratās delīrijā uz saviem paklājiņiem


Tak kādi bēgļi? Neviens kam rūp Latvija, nekad nevienu bēgli te neievedīs. Tas tak nav nemaz apspriežams. Mums pašiem pus tautas ir nabagi.
Bauri gan par to vēl strīdas. Bauriem arī šis raksts liekas ļoti labs, itkā baigās gudrības sarakstītas, fakti esot pieminēti.

Atbildēt

siska

24.11.2017. 05:49

»

Bēglis

Protams. Bet ja tev nav cilvēku, tad daudzas nozares nemaz nevar pastāvēt


Pēc 50 gadiem Latvijā vispār nekādu darbu nevar atrast. Un 50-gadīgie latvieši noteikti padara vairāk, nekā čurkas, kas piecreiz dienā kratās delīrijā uz saviem paklājiņiem

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 05:45

»

PAR!

Ir valstis ar lielu cilvēku skaitu, kur ekonomika nefunkcionē, kur visu kontrolē daži parazīti, bet vienkāršā tauta dzīvo nabadzībā. Labs piemērs ir kaimiņos - nacistiskā Krievija


Protams. Bet ja tev nav cilvēku, tad daudzas nozares nemaz nevar pastāvēt.
Bet krievijā tak visi tie zagļi savu iedzīvi tur rietumos. Tur dzīvo viņu ģimenes, mācās bērni, iepērkas sievas. Visi zagļi kas tiek pieķerti, ja izdodas nekavējoties mūk uz rietumiem.

Atbildēt

zaza

24.11.2017. 05:42

Maita Merkele jau teica, ka imigrantiem sociālie pabalsti jādod Eiropas līmenī. Tātad Latvijas strādājošie tagad vēl sametīs pa 1000 EUR mēnesī melnajiem begemotiem, lai tiem nebūtu jāstrādā, un varētu uzturēt 3 sievas, neko nedarot.

Ko tad viņi neskrien uz Krieviju? Zin, ka uz robežas dabūs skrotis pakaļā.

Ženēvas konvencija nedod nekādas palikšanas garantijas, nekādas ģimeņu apvienošanās, nekāda pilsonība dzimušajiem bērniem. Tos murgus rada Eiropas Cilvēktiesību konvencija. Lielbritānija pareizi dara, ko Eiropas Cilvēktiesību konvenciju iemet kanalizācijā, tur tai ir vieta.

Atbildēt

PAR!

24.11.2017. 05:37

»

Bēglis

"Ir skaidrs, ka ekonomika spēj funkcionēt arī valstīs ar nelielu cilvēku skaitu...


Ir valstis ar lielu cilvēku skaitu, kur ekonomika nefunkcionē, kur visu kontrolē daži parazīti, bet vienkāršā tauta dzīvo nabadzībā. Labs piemērs ir kaimiņos - nacistiskā Krievija.

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 05:32

»

Bēglis

"Ir skaidrs, ka ekonomika spēj funkcionēt arī valstīs ar nelielu cilvēku skaitu...


Vislabāk, ja nozare pastāv uz iekšējo patēriņu. Tad mūs nevar no āras tik viegli ietekmēt. Bet daudzas nozares nevar pastāvēt uz iekšējo patēriņu, ja pat mums būtu 2,5 miljoni. Sanāk mums tautai būtu jābūt vismaz 3,5, labāk 5 miljoniem.
Bet te kangari "Ir skaidrs, ka ekonomika spēj funkcionēt arī valstīs ar nelielu cilvēku skaitu."
Ar tādām pašām domām ir politiķi tajā kangaru bandā NA

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 05:28

»

Bēglis

"maksājot līdz pat desmit un piecpadsmit tūkstošiem eiro cilvēku kontrabandistiem" - vēl kautko dumjāku sen nebiju dzirdējis...


"Ir skaidrs, ka ekonomika spēj funkcionēt arī valstīs ar nelielu cilvēku skaitu."
Tie ir tādi paši kangari kā NA. Viņi ir gatavi iznīcināt latviešus, ka tik atriebties krieviem. Pat šajā rakstā daudzkur tas tiek minēts. Viņi tam ir gatavi, kad tas notiks, uzskatīs, ka tas ir normāli, lietderīgi.

Atbildēt

Migrants no laukiem

24.11.2017. 05:22

»

zaza

kur tad ir tās darba vietas? Maksimās un RIMI saliks pašapkalpošanās kases, un bezdarbs būs katastrofāls


Troleibusos un tramvajos Rīgā maita Europa konduktorus likvidēja.

Atbildēt

Bēglis

24.11.2017. 05:17

"maksājot līdz pat desmit un piecpadsmit tūkstošiem eiro cilvēku kontrabandistiem" - vēl kautko dumjāku sen nebiju dzirdējis
"Eiropas Savienības (ES) birokrāti, kas bija izdomājuši imigrantus uzspiest visām savienības dalībvalstīm" - tā itkā, ja nomainītu birokrātus, tad mums uzreiz būtu laimes orgasms. ASV prezidenti nāk un iet, bet politika nemainās. Pie mums politiķi mainās, politika nemainās.
Man jau sen viss skaidrs par šiem kangariņiem, kas maskējas par nacionalistiem īstenībā viņiem rūp tikai naids pret krieviem. Laikam tik sapņo par atriebību, par to kā varētu slepkvaot bērnus un sievietes, tā lai viņiem par to nekas nebūtu. Latvieši? tak viņiem nerūp nekādi latvieši. Tak tekstā viņš pats to uzsver "Ja 2000. gadā latviešu Latvijā bija 57,7%, tad 2016. gadā jau 61,8%" - lūk tas viņiem galvenais. Ja pat nāksies miljonu latviešu nobendēt, bet iegūt 100%, tā viņiem būs veiksme

Atbildēt

jkl

24.11.2017. 05:05

»

Žulis

Nevajag muldēt! Pensionāri šim esot vainīgi! Par ko balso visa lielā balsotāju masa? Par pārkrāsoto komunistu un čekistu izveidotajām kabatas partijām! Kāpēc? Tāpēc ka citu jau nav! Pareizāk sakot, ir izveidots tāds Vēlēšanu likums un ieviesta tāda vēlēšanu kārtība, lai neviena cita partija Saeimā iekļūt...


Ja ir zināms, ka visas partijas ir "pārkrāsoto komunistu un čekistu" izveidotas kabatas partijas, tad kāpēc Saeimas vēlēšanās piedalās 500 000 pensionāru un 200 000 citu balsotāju, kuri Saeimā ievēl šo "pārkrāsoto komunistu un čekistu" partijas? Kāpēc 500 000 pensionāri un 200 000 pārējo balsotāju šīs kabatas partijas nevērtē pēc darbiem, "nevis viņu tukšajām runām"?
Paši raud, ka citu partiju nav. Paši tomēr aiziet uz vēlēšanām un ievēl komunistu un čekistu kabatas partijas. Paši atkal raud, ka nav ievēlēti īstie, gudrie, godīgie un taisnīgie. Paši nav bijušie komunisti un čekisti, un tāpēc atsakās darboties politikā, atsakās stāties kādā partijā, atsakās paņemt varu savās rokās.

Atbildēt

U.U.

24.11.2017. 05:01

Avīžu ziņu līmenī un ikdienišķās apziņas līmenī sagatavots teksts. Un turklāt bez galvenā - demogrāfiskās pārejas, par ko var uzzināt tikai speciālajā literatūrā, kā arī kulturoloģiskajā publicistikā iegūt ievadpriekšstatu, iesācējam palīdzot studēt zinātniskos avotus.

Atbildēt

parastais

24.11.2017. 04:19

»

Aramess

Vēl tik vajag pāris idejas no Mein Kampf, un lieta būs pavisam skaidra. Lai top nacionālas valstis, lai katra cīnās par savām svētajām tiesībām un Eiropā atjanojas karošana tāpat kā nesenajā pagātnē. Nost ar globālistiem un viņu nenormālajām tieksmēm novērst slaktiņus! Mums patīk karošana, jo esam nacionālisti...


Ļoti neloģisks komentārs. Par kādu mieru Jūs varat runāt, un kādu mieru nodrošina globālistu elite, kas uz Eiropu importē džihādistus un grautiņniekus? Nacionāliste te saveduši migrantus, kas savās sektās rada teroristus? Nacionālisms ir vainīgs, ka vidusmēra parīzietis, briselietis vai stoholmietis vairs nevar droši iziet no mājas, jo jārēķinās, ka kāds "miera un mīlestības" vārdā importētais, neiebrauc pūlī kravas auto, neuzspridzina metro, vai ar cirvi nesāk kapāt garāmgājējus? Raksta autoram cieņa un respekts!

Atbildēt

Aramess

24.11.2017. 02:28

»

lauķis

Jā , mušas un kotletes uz viena šķīvja


Jā, ja, karus sarīkoja pirmais sorosīds Hitlers. Viņš ne mazākā mērē nebija nacionālists. Tāpēc mēs, nacionālisti, viņu viņu nemīlam.Viņš nebija mūsu spožākais idejiskais vadonis.

Atbildēt

Aramess

24.11.2017. 02:00

Vēl tik vajag pāris idejas no Mein Kampf, un lieta būs pavisam skaidra. Lai top nacionālas valstis, lai katra cīnās par savām svētajām tiesībām un Eiropā atjanojas karošana tāpat kā nesenajā pagātnē. Nost ar globālistiem un viņu nenormālajām tieksmēm novērst slaktiņus! Mums patīk karošana, jo esam nacionālisti, kas par visu augstāk tur savu nacionālo pašcieņu. Tas nekas, ka nacionālisma uzplūdu laikos, divos pasaules karos izkāva gandrīz pusi latviešu. Gribam šos laikus atjanot. Urrā! Nost ar sapuvušo Eiropu, kas nesaprot, ka labākais miers un lielākā laime ir karš!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

24.11.2017. 01:42

Tas viss jau ir lasīts un nekas jauns nav pasacīts. Jautājums gan ir par pašu Viktoru Birzi ? Savos darbos gan viņš ir redzams pavisam citā gaismā.-------------------http://188.68.49.144/?p=37035

Atbildēt

švamme

23.11.2017. 21:43

Parakstos zem katra vārda. Sen nekas tik prātīgs, it sevišķi no valdošajiem, nebija lasīts. Liels paldies Autoram !!!
Arī Viņķele iekļaujas autora aprakstītajā scenārijā: piedāvā izglītoties (ASV koledžas patiešām šodien ir ultra-liberāļu perēkļi) un tad izmanto (protams ar regulārām finansu piešpricēm) kā jaunās ideoloģijas inženierus. Viņķeles gadījums bija pavisam viegls, viņa jau no dabas apdalīta, ja tādu ievirza kādam vajadzīgās sliedēs, tāda ne tikai kalnus gāzīs, bet pamatni no kalnapakšas ar zobiem izraus.
Manuprāt ļoti svarīgi ir apzināt, kādi spēki tie ir, kuru mērķis ir pazudināt Eiropu, kādi cilvēki tajos iesaistīti. Tālaikais jau ir tehnikas jautājums. Galvenais APZINĀT.

Atbildēt

Jā, jā

23.11.2017. 17:00

»

zaza

kur tad ir tās darba vietas? Maksimās un RIMI saliks pašapkalpošanās kases, un bezdarbs būs katastrofāls


Bija reklāma, ka būvniecībā brīvas vai vajadzīgas tūkstošiem darba vietu, policijā arī trūkstot 30 % policistu (derēs pašvaldību policijā, tur jau tāds sastāvs vien izskatās, man liekas) - varēs apsargāt "baronu pilis", MAKSIMā - kasierus vajag un daudz kur citur?!

Uz priekšu, gatavojiet vilcienu ešelonus migrantu - vergu ievešanai!

Atbildēt

Imants

23.11.2017. 16:54

Raksta autors un daudzi citi nesaprot vai izliekas, ka nesaprot.

Kapitālistu organizētās noziedzības grupējumiem vajadzīgs vergu darbs. Viņi cer, ka šie strādās, pildīs melnos darbus, mazgās "KUNGU IELAS" baronu tualetes, slaucīs ielas utt.

Vai nedzirējāt izteiklumus, ka Latvijā jau jāieved ap 10 000 darba spēka? Kas to izsaka? Vergturi, kuri maksā verga algu vai vēdertiesas algu savējiem, nemaksā nodokļus - apzog tautu un valsti, tā varēs turpnāt?

Starp citu, Vācijā Merkeļe arī izteicās, ka Vācijā uzplauks ražošana - dzīvojamo māju būve, apģerba ražošana bēgļiem, ēdiena un citu preču ražošana, ka Vācija var uzņemt ap vienu miljonu vai vairāk bēgļu un atvēra vārtus.

Kas tas ir? Labi, lai dara Vācija, bet ko domā uzņēmēji Latvijā? Ka vergi strādās? Migrantiem esot jau teikts, ka Eiropa dos katram savu dzīvokli ar ērtībām, mannu kaisīs no debesīm, būs darbs un maksās sociālos pabalstus utt. - paradīze.

KO, Latvija arī nodrošinās paradīzi? Nekas JUMS nesanāks. Drīzāk, sāks jūsu pilis svilināt un spridzināt, ja nemaksāsiet vismaz trīskāršu algu, kā savējai tautai - tikai verga algu. Pietiks laupīt un zagt, vediet tik iekšā vergus, maksājiet kukuļus partijām, pieņems tādu likumu?!

Atbildēt

zaza

23.11.2017. 16:27

kur tad ir tās darba vietas? Maksimās un RIMI saliks pašapkalpošanās kases, un bezdarbs būs katastrofāls.

Ekonomikas ministrijas murgainajā sarakstā saliktas masveidā profesijas, kurām Latvijā nav NEVIENAS vakances. Lūk, tas ir sorosisms

Atbildēt

zaza

23.11.2017. 16:23

Ļoti labs raksts. Līdz ar Rakas ieņemšanu karš Sīrijā ir beidzies. Visus atpakaļ ar visām ģimenēm.

Latvijai nav jāuzņem čučmeki no visas pasaules.

Atbildēt

hm

23.11.2017. 15:38


Nevar teikt, ka ES neko nedara. Piemēram. Turcijai tiek maksāts gandrīz tik, cik Latvijas budžets, lai tur tiktu izveidotas bēgļu nometnes un bēgļi no arābu valstīm caur Grieķiju nenonāktu ES.
Savukārt, itāļi noalgojuši teroristus, kuri rīkoja asinspirtis Sudānā, lai Sahāras tuksnesī izķertu (nogalinātu) afrikāņus, kuru imigrācijas ceļš veda no Lībijas uz Itāliju.
Diemžēl nelīdz! Te vietā atcerēties, ka ap 600 000 LV. ap 1 milj. leišu un vēl vairāk poļu ir emigrējuši(aizbēguši ) uz Rietumiem. Ko, nošaut? Nav jau risinājuma! Un ja Latvijas ekonomiskais stāvoklis būtu labāks, arī Latvija saskartos ar pretējiem procesiem.
Raudāt, stenēt, vaidēt var pēc sirds patikas. Dabas likumus ar to neapgāzt! Izdzīvos, kas piemērosies, stiprākais. Radiet bērnus, radiet veselīgu (ne pensionāru) valsti un nekādi ārēji apstākļi neliegs pastāvēt.

Atbildēt

reptilis

23.11.2017. 15:28

Sen nebiju tik analītisku un galvenais - loģisku un pamatotu rakstu lasījis! Paldies, autoram!

Atbildēt

Atver acis!

23.11.2017. 15:07

Es sen neko tik patiesu nebiju lasījis. Šo rakstu atcerēšos. Man ir kolekcija ar foto un video materiāliem (izfiltrējot no hiddenlol(punkts)com), kas liktu JEBKURAM baltādainam cilvēkam raudāt un domāt, ka nākotnes NAV. Realitāte ir tik briesmīga, ka vienreiz to redzot, gribas uzvilkt rozā brillītes un mēģināt (neveiksīgi) to aizmirst.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...