Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andris

19.05.2016. 02:10

»

tulkotāja

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas...


Publicē savu vārdu, cien. TULKOTĀJA un iztulkoto darbu sarakstu, lai varam iepazīties ar "Jūsu augstākās raudzes tulkojumiem" latviešu valodā.

P.S. Ko Tu vēlējies pateikt ar savu komentāru,- ka neesi vēl izaugusi kā tulkotāja, aizvien izmanto "google" tulkotāju un pati brīnies, ka tiek noraidīti Tavi tulkojumi VKKF?!!!

Atbildēt

krāpnieks no atēnām

03.05.2016. 14:45

»

Grieze

Jankavs ir ZZS Staķes brālis


O! :) reku, šeku aug kājas smerdelim! Tagad zināsim :)

Atbildēt

baiba

03.05.2016. 11:30

»

Grieze

Jankavs ir ZZS Staķes brālis


Zēnam vai nu nav vai ir paveicies, ka dzīvo ar citu orientāciju, domāju, intīmo... Un tas daudziem kaut kā pavērisceļu karjerā un biznesā. A ko ta šis??

Atbildēt

Grieze

03.05.2016. 11:18

Jankavs ir ZZS Staķes brālis.

Atbildēt

tobis

03.05.2016. 10:16

»

tulkotāja

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas...


Tajā VKKF gan netiek ielaists neviens no svešajiem, tāpēc daudzi nemēģina un netērē laiku, jo vajag jau otkatus, jeb vienkāršāk, kukuļus, droši vien kā jau visur.
Starp citu Rīgas domes projektu konkursi ir daudz caurspīdīgāki. Vismaz nepazemo. Esam pieteikušies pirmoreiz un finansējumu saņēmām.

Atbildēt

ojojojojoj

03.05.2016. 05:56

šis gan ir grābis kredītus visās iespējamajās vietās, te jau ož pēc ļaunprātības - sagrābties kamēr dod. laikam jau nekas īpašs - daudzi mirstīgie sagrābās kredītus vienā vietā dzēšot un citur atlkal aizņemoties, bet nu tāpat kaut kas ar šo sistēmu nav kārtībā. izies maksātnespējas procesu un atkal viss būs kārtībā, visas saistības būs principā dzēstas neko neatmaksājot.

Atbildēt

Paija

02.05.2016. 17:59

Pietiks arī Jankavam, ja viņš būs VKKF silē, jo ministre teica, ka no ES fondiem Latvijas kultūrai 7 gados it kā pienākoties 150 miljoni: tas ir, " būs gan Sašam, gan pašam".
Bet par Atēnu izdevniecību pagātnē --- dažkārt tā bija arī ko labu izdevusi...

Atbildēt

zābaks zābakam

02.05.2016. 16:38

»

PIETIEK

Vai, cik interesanti. Paldies, noteikti painteresēsimies, kā kungs tur nonācis


Vai! Vai tad šis nav jūsu pašu draudziņš?

Atbildēt

tulkotāja

02.05.2016. 15:51

Būtu jauki, ja jūs painteresētos. Paldies, starp citu, par šīs lietas celšanu gaismā. It kā nebūtiska pirmajā acu uzmetienā, bet var novest pie lielu sistēmisku trūkumu atklāšanas.
Viena no nozarēm, kas tradicionāli tiek uzskatīta par negodīgu, ir publiskais iepirkums. Lai arī cauri, bet uz publiskā iepirkuma komisijas locekļiem attiecas dažnedažādi noteikumi, likumi, ierobežojumi. Savukārt, tad ja valsts naudu dala visādi valsts fondi, nodbinājumi un tamlīdzīgas struktūras, kāds ir, piemēram, VKKF, kas sadala, no Latvijas Republikas budžeta lieluma skatoties, nebūt ne mazu summu, tad lēmējiem un līdzekļu dalītājiem prasības ir minimālas, ierobežojumi - gandrīz nekādi. Viss atkarīgs teju no paša sirdsapziņas.
Tieši no jūsu portāla, kad 2010. gadā publicējāt Evas Mārtužas secinājumus, uzzināju par VKKF aizkulisēm. Izskatās, ka nekas nav mainījies.

Atbildēt

U.U.

02.05.2016. 15:03

»

tulkotāja

Neraugoties uz uzsākto maksātnespējas procesu un acīmredzamu, klaju nespēju rīkoties ar finansēm, Jankavs pavisam nesen kļuvis par VKKF ekspertu un lemj par valsts piešķirtā finansējuma sadali literatūras nozarē...


VKKF jau no paša sākuma bija latviešu mēslu bedre-naudu deva tikai savējiem blēžiem. Būtu jocīgi, ja latvieši kaut ko darītu godīgi.

Atbildēt

de Vaškevics

02.05.2016. 15:01

Kas tagad notiks ar Odzienas pili?

Atbildēt

tulkotāja

02.05.2016. 14:53

Neraugoties uz uzsākto maksātnespējas procesu un acīmredzamu, klaju nespēju rīkoties ar finansēm, Jankavs pavisam nesen kļuvis par VKKF ekspertu un lemj par valsts piešķirtā finansējuma sadali literatūras nozarē.
Lūk, to es nesaprotu. Kā var laist pie valsts naudas dalīšanas personu, kam ir nenormāli parādi un kas nespēj saprātīgi un racionāli plānot savu personisko finanšu plūsmu!!! Te taču ir gan klaja nekompetence finanšu sadales jautājumos, gan milzīgs korupcijas un valsts līdzekļu piesavināšanās risks.
Bet varbūt tieši tāpēc arī savējie Jankavu iebīdīja VKKF naudas dalītājos. Sak, lai puisis tiek pie siles un pagrābjas, viņam grūti laiki, vairāk vajag.

Atbildēt

Laimis Derdzis

02.05.2016. 14:02

A kāpēc latvanis nevar springuļot,tas gēnos muļkot,shēmot un zagt.

Atbildēt

Dakteris Fēnikss Laimētājs

02.05.2016. 13:37

cilvēki mīļie, te ļoti ļoti ož pēc atkarības ar azartspēlītēm!!!! jo NEKO šis čalis par aizņemto naudu nav izdarījis, nopircis autiņu + mēbeles, a pārējais???? domāju, ka reāli nospēlējis laimētavās, papildinot dažu zuzānu kabatas

Atbildēt

Taboo

02.05.2016. 13:34

Nepazīstu, bet vai nav bijušas problēmas ar azartspēlēm... Izskatās kaut kā tā...

Atbildēt

A.P.

02.05.2016. 12:38

»

A.P.

Tas ir ļoti žēl, ka intelektuālās literatūras izdevēji arī ir krāpnieki. Pie tā pierast ir grūti, kaut gan jau pašā sākumā pēcpadomju latviešu grāmatniecība formējās nepatīkamās krāsās. Grāmatu izdošanai (galvenokārt mācību grāmatu izdošanai) pievērsās acīmredzami neizglītoti un nekulturāli cilvēki ...


Noteikti papildināms par mācību grāmatu izdevējiem - miljonāriem. Tas ir amizants fakts ģeogrāfiski plašā kontekstā. Ne visur var kļūt miljonārs (un lepoties ar to)mācību grāmatu izdošanā. Latvijā tādi miljonāri lielījās jau 90.g.beigās!

Atbildēt

A.P.

02.05.2016. 12:35

Tas ir ļoti žēl, ka intelektuālās literatūras izdevēji arī ir krāpnieki. Pie tā pierast ir grūti, kaut gan jau pašā sākumā pēcpadomju latviešu grāmatniecība formējās nepatīkamās krāsās. Grāmatu izdošanai (galvenokārt mācību grāmatu izdošanai) pievērsās acīmredzami neizglītoti un nekulturāli cilvēki ar "zvaigznes dāmu" priekšgalā. Mācību grāmatu izdošana solīja peļņu un tāpēc šajā sfērā ienāca neadekvāti tipi. Mācību grāmatu autoru izvēle ir atsevišķs drūms stāsts. Nekādā gadījumā autoru izvēlē nedominē viņu erudīcijas kritērijs. Uzvar nekaunība, piekrišana "dalīties" u.tml. Vispār latviešu grāmatniecība pēcpadomju laikā nav salīdzināma ar latviešu grāmatniecību pirmskara laikā ne morālajā, ne profesionālajā ziņā. Tagad pirmajā vietā ir alkātības veicināta lēta tematika, ļoti apšaubāmas kvalitātes tulkojumi, Rietumu sēnalu izdošana. Zem katras kritikas ir literārās valodas līmenis, rediģēšanas kultūra vispār.

Atbildēt

Sultāns

02.05.2016. 12:04

Laimīgie kreditori, kas patrāpās tāda krāpnieka ceļā! Kas liecina, ka viņš kaut vienā brīdi ir plānojis kaut ko atmaksāt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...