Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Venti

09.08.2017. 04:32

A kas tas par LEMBERGU, tas kas valsti gribēja pārdot, ta gan goda vīrs.

Atbildēt

Z

05.08.2017. 17:50

Bet Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieka P.Bauskas izglītība jau arī nav nedz juridiskā, nedz ekonomiskā..

Atbildēt

Vērotājs

05.08.2017. 06:20

»

KGB

Tie korumpētie pedagogi ir jādrāž!!!! Par kādiem līdzekļiem,šis-KLAUNS , visu laiku ir dzīvojis??????? ŠĶĪBĀ MUTE


Mute šķība paliek no amfika vai koka, ja pāršņaucas par daudz

Atbildēt

KGB

04.08.2017. 13:49

Tie korumpētie pedagogi ir jādrāž!!!! Par kādiem līdzekļiem,šis-KLAUNS , visu laiku ir dzīvojis??????? ŠĶĪBĀ MUTE!!!!!

Atbildēt

jaajaa

04.08.2017. 13:12

»

jautājums

Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis...


...Igauniju ar Latviju salīdzināt nevajag...pateicoties savam degslāneklim tā ir viena no bagātākajām ES valstīm (valsts statuss, protams, ir stiepjams jēdziens, salīdzinot lielās un mazās valstis)...:)

Atbildēt

Fizruks

04.08.2017. 12:05

»

zatlera Āzis rihards

Izrādās, ka Iekšlietu ministriju vada... fizkultūras skolotājs


Un, vai tas ir kas slikts? Nevari nokārtot krosiņa normatīvu ?
IeM fizkultūras skolotājs noteikti daudz vairāk ir iemācījies un prot vairāk ne kā Tu, Āzi

Atbildēt

Vidists

04.08.2017. 08:08

»

vidiste

Edijs Ceipe ir cilvēks ar lielo burtu. Lai viņam veselība un izturība pret skauğiem


Lielākā daļa ir cilvēki ar lielo burtu.

Atbildēt

vidiste

04.08.2017. 07:47

Edijs Ceipe ir cilvēks ar lielo burtu. Lai viņam veselība un izturība pret skauğiem.

Atbildēt

Patiesība

04.08.2017. 02:32

Redzams, ka cilvēks ļoti mīl labi paēst! Tādu naktī satiksi sirdstrieka garantēta.

Atbildēt

RAN_CAN_can

03.08.2017. 17:14

Ceips ir študējis arī Policijas akademijā, tik nepietika rievu (vai arī naudas), lai pabeigtu .....

Atbildēt

zeke

03.08.2017. 13:20

»

!

Ceipe ir Latvijas seja, nedod dievs tādu satikt naktī uz klusas ielas


tādus parasti sastop v mestah ne stoļ otdaļonnih :)

Atbildēt

!

03.08.2017. 11:20

Ceipe ir Latvijas seja, nedod dievs tādu satikt naktī uz klusas ielas!

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 11:13

»

Zeme

Tad sanāk ka visa Tava teorija balstās uz Vājoņa vienu izteikumu :)))))) ? Un ja Tu saisti to ka Igaunija iekasē vairāk par 10 miljardiem ar Fin policijas darbu :)))) Nu tad man jāsaka "prātiņ nāc mājās" ! Varbūt vispirms izlasi kautvai grāmatu "Bailes" par visiem oligarhu stipendiātiem un ofšoriemun...


1. Ak šitā nav Tev prezidents labs? Nū..
Igaunijas valsts budžets ir Igaunijas FM mājas lapā, bet Latvijas mūsu FM mājas lapā .
Ciparu ...cik nevajag! Pēti!
http://www.fin.ee/budgeting
http://www.fm.gov.lv/lv/sadalas/valsts_budzets/
2. un ko tad tieši Finanšu policija ir darījusi oligarhu apkarošanā?
Kur ir krimināllietas par atklātām un likvidētām ofšoru ķēdēm, shēmām un afērām? Bet oligarhi taču pamatā ar finanšu mahinācijam/ noziegumiem nodarbojas, kas ir tieša Ceipes un Finanšu finanšu policijas kompetence.
Bet Tu man ar padomiem... sak, lasi grāmatiņas!

Atbildēt

es

03.08.2017. 10:36

»

patiesībā

Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zapti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks


Es atbildēšu uz Tavu tekstu .... Patiesībā var jau pulēt un pūst hūtes trompetē, bet zini - viņa trompete saldāka un smaržīgāka no tā nepaliks.

Atbildēt

Zeme

03.08.2017. 10:32

»

jautājums

Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis...


Tad sanāk ka visa Tava teorija balstās uz Vājoņa vienu izteikumu :)))))) ? Un ja Tu saisti to ka Igaunija iekasē vairāk par 10 miljardiem ar Fin policijas darbu :)))) Nu tad man jāsaka "prātiņ nāc mājās" ! Varbūt vispirms izlasi kautvai grāmatu "Bailes" par visiem oligarhu stipendiātiem un ofšoriemun tad raksti murgus par to kas ir vainīgs kāpēc Igauņi iekasē vairāk.

Atbildēt

nu tad jau

03.08.2017. 07:05

»

Čižiks

Varbut vid var ceipi nosutit uz augstskolu


varbūt tomēr vajadzētu sākt ar nosūtījumu uz palīgskolu?

Atbildēt

Jocīgi!

03.08.2017. 05:36

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETĀ ATRODOTIES UZRAKSTS: "VIENS LIKUMS- VIENA TAISNĪBA VISIEM!". UZ VID FINANŠU POLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKU TAS LAIKAM NEATTIECAS!!!

Atbildēt

Jocīgi!

03.08.2017. 05:19

Kāpēc LR Ministru prezidents, LR Finanšu ministre un VID priekšniece nereağē uz likumpārkāpumu un neatceļ no amata VID FINANŠU POLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKU, SAKARĀ AR NEATBILSTOŠU IZGLĪTĪBU!!!

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 05:00

»

nu nu :)))

Salīdzini gan, ar kā saki, Igauņu bāleliņiem. Ciparus un salīdzinājumus studijā, kā arī publiskus avotus no kurienes šis salīdzinājums ir ņemts !!! Jeb, varbūt, ka Tev nekādu salīdzinājumu nav un esi kārtējais tukšais irsējs


Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis.
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/605375-vejonis_man_ir_kauns_ka_igaunija_budzets_ir_lielaks_par_10_miljardiem
------------
Igaunijā 1,3 miljoni iedzīvotāju ar 10 miljardiem nodokļu ieņēmumos pret Latvijas 1,9 milj. iedzīvotāju ar 7 miljardiem nodokļu ieņēmumos...
Nū..Igauņiem Finanšu policiju pedagoģijas maģistri nevada...

Atbildēt

nu nu :)))

03.08.2017. 04:51

»

jautājums

Skaidrs, ka noliek. Īpaši, ja paskatās, kā Latvijā veicas ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu


Salīdzini gan, ar kā saki, Igauņu bāleliņiem. Ciparus un salīdzinājumus studijā, kā arī publiskus avotus no kurienes šis salīdzinājums ir ņemts !!! Jeb, varbūt, ka Tev nekādu salīdzinājumu nav un esi kārtējais tukšais irsējs ????

Atbildēt

M

03.08.2017. 04:47

Ceipe ir visgodīgākais un neuzpērkamākais cilvēks kādu zinu un tāpēc kautkādu tukšu muldēšanu par izglītību es uzskatu par plusu viņam, jo hūtes stipendiāti neko citu tā arī nav atraduši un viss kas ir - tas ir tukša un bezjēdzīga muldēšana un kautkādas vecas zupas simtās reizes atsildīšana.

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 03:58

»

gogolis

Es nesaskatu neko sliktu, aplamu vai nosodāmu. Darba pieredze un vadītāja cienīgas rakstura īpašības ir daudz, daudz svarīgāka par izglītību. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad izglītībai izrādījusies sekundāra loma - dzīve visu noliek savās vietās


Skaidrs, ka noliek. Īpaši, ja paskatās, kā Latvijā veicas ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu...
Ciparus var salīdzināt ar igauņu bāleliņiem ...

Atbildēt

gogolis

03.08.2017. 03:50

Es nesaskatu neko sliktu, aplamu vai nosodāmu. Darba pieredze un vadītāja cienīgas rakstura īpašības ir daudz, daudz svarīgāka par izglītību. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad izglītībai izrādījusies sekundāra loma - dzīve visu noliek savās vietās.

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 03:49

Nu tāpēc arī esam...kur esam!
pat ja tas cilvēks gribētu-viņš vienkārši neko nejēgtu sakārtot. Bet ja negrib un nevienam citam valstī arī to nevajag...viss rullē!
Bet jau pedagoģijas maģistrs (2 pakāpe)-tad kāda ir pirmā augstākās izglītības pakāpe? ja 1994.g tad visdrīzāk bakalaurs tur nebūs, bet tad ir jābūt kādam padomju augstākās izglītības diplomam pamatā.
Tur nu tiešām būtu jāpaskatās-kas tā par programmu un cik ilgi (cik gadi/kursi) viņš tur ir mācījies...ka tik nesanāk -šofera tiesības+deju kursi...
2) ko nozīmē, ka vadītājam nekas nav jājēdz no pamatfunkcijām? VID vadītājam nav jājēdz, pārvaldes vadītājiem nav jājēdz, departamentu direktoriem nav jājēdz...Un kuram tad ir jājēdz apkopējai?
Bet par ko vadītāji tad tās dižās algas saņem?
Vispār...Posts!

Atbildēt

Jenots

03.08.2017. 03:41

Tāpēc arī mani darbā neņēma ,jo man ir spēcīga izglītība un pieredze tiesību zinātnēs, operātīvajā darbā! VID ir mēslu midzenis ar tādiem priekšniekiem fīrētājiem un kukuļ-pateicību nēmējiem! Pretīgi!

Atbildēt

ha

03.08.2017. 03:34

Absurds. Tāpēc taču nespēj atklāt ekonomiskos noziegumus, ja visas šīs n- tās policijas vada diletanti.

Atbildēt

....

03.08.2017. 03:33

Finanšu policija nav politisks kantoris, kur vienalga kāda izglītība. Finanšu policijas vadītājam ir jāpārzina izmeklēšanas un operatīvās darbības likumi, ja grib, lai iestāde neiebrauc auzās. Cik kolosāli viegli ir negodīgam darbiniekam manipulēt ar šefu, kurš neko nesajēdz.............

Atbildēt

kolēģis

03.08.2017. 02:40

VID ieceļ amatos ne pēc izglītības, bet pēc paklausības , ka tik labs cilvēks!! Arī nodrošinājuma pārvaldes direktore pec izglītības šuvēja !

Atbildēt

nu

03.08.2017. 01:51

»

Ļoti labi

Direktors operatīvās lietas neved un izmeklēšanu neveic, kā arī direktora kompetencē nav tiesību iejaukties tajās lietās. Direktora pienākums ir vadīt iestādi un saskarsme ar padotajiem un man liekas ka šādai izglītībai tieši ir liels pluss


ja direktors tikai attālināti nojauš, ko dara padotie, ir vajadzīgi vietnieki, kas saprot, kas tad īsti notiek :) te nu tā ādministrācija aug un izmaksas ar.

Esmu pedagogs + 2 maģistra grādi, diemēžl finanšu politiku un potenciālos noziegumus tas nu man nekādi neatļauj izprast. Kā var darīt darbu, ko nesaprot? Kur padotie ir=et at jautājumiem, ja ko nesaprot?

Atbildēt

Ļoti labi

03.08.2017. 01:40

Direktors operatīvās lietas neved un izmeklēšanu neveic, kā arī direktora kompetencē nav tiesību iejaukties tajās lietās. Direktora pienākums ir vadīt iestādi un saskarsme ar padotajiem un man liekas ka šādai izglītībai tieši ir liels pluss.

Atbildēt

Tā ir

03.08.2017. 01:30

Šis pedagoģijas maģistrs gan ir mēģinājis labot situāciju un bija iestājies Policijas akadēmijā, lai studētu tiesību zinātnes. Tomēr iegūt jurista diplomu tā arī nespēja. Atrunas, ka Policijas akadēmijā tika likvidēta, neder, jo visi, kuri mācījās tika pārcelti automātiski uz LVU, iegūstot attiecīgos diplomus. Laikam kungam pietrūka uzņēmības, pacietības... vai kā cita. Kad presē parādījās kunga CV, tajā bija lasāms "mācījies Policijas akadēmijā"

Atbildēt

nu un ?

03.08.2017. 01:19

Nu vada pedagoģijas maģistrs ?! Un ko ? Kas tur slikts tā arī nesapratu ? Vienīgais sliktums ir tajā, ka puzes hūtem un viņa atbalstītājiem tas nepatīk.

Atbildēt

kurkuma

02.08.2017. 17:35

»

xx

Nu un ? Labāk būtu uztraukušies, kas vada valsti ! Kas ir premjers un prezidents ? Privātskolās audzināti valsts līderi


Kāds pamats xx viedoklim, ka valsti (LV) vada premjers un prezidents?

Atbildēt

xx

02.08.2017. 17:28

Nu un ? Labāk būtu uztraukušies, kas vada valsti ! Kas ir premjers un prezidents ? Privātskolās audzināti valsts līderi ?

Atbildēt

riebjas

02.08.2017. 17:23

nu tak vai ta pirmais šāds te, pilns ar tādiem blatņikiem

Atbildēt

Mjaz

02.08.2017. 17:11

Peleeciibas,vienas vienīgas peleeciibas,mja !

Atbildēt

PALDIES LAPSA

02.08.2017. 16:59

Patiesi baisi paliek lasot, kas notiek.

Atbildēt

redzi

02.08.2017. 16:13

»

Pētersones sekotāji

Nesaprotu vienu- vai tiešām tikai žurnālistiem jāatklāj visas šīs valsts iestāžu nebūšanas?! Par ko saņem algās tūkstošus tie ierēdņi un amatpersonas, kuriem jāatbild par diletantu pieņemšanu darbā, par to kvalifikāciju un atbilstību ieņemamajam amatam. Pētersone savā laikā profesionālos un pieredzējušos...


valsts pārvalde pašlaik ir būvēta tā, ka vadītājs pasaka- paņemt un atlases cilvēks ņem. Viņš var norādīt uz neatbilstību, bet tas neko nemainīs, jo "ir jāņem", citādi pats priekšnieks var tikt aiziets. Tālāk atlases cilvēkam ir 2 ceļi- iet uz bezdarbniekiem, bet ar taisnības apziņu vai izlikties neredzam, jo ēst gribas, vēl ir trešie, kuri vispār nesaprot, ko dara, jo paši ir māsu brāļu bērni.

Atbildēt

HA!

02.08.2017. 16:02

Vai tad nav taisnība tiem, kuri saka, ka Latvija ir neizdevusies valsts ? Vismaz 4.maija repoblika pēc tādas izskatās.

Atbildēt

zatlera Āzis rihards

02.08.2017. 15:44

Izrādās, ka Iekšlietu ministriju vada... fizkultūras skolotājs

Atbildēt

Nja

02.08.2017. 15:32

Lembergs grib iedabūt par priekšnieku Podiņu un Lapsa palīdz, tā tas jāsaprot?

Atbildēt

Čižiks

02.08.2017. 14:57

Varbut vid var ceipi nosutit uz augstskolu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...