Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

[R] 14.11.2013. 18:12

neko sev tā!

Atbildēt

Udisejs

05.11.2013. 09:53

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


VNK ģeniāli!!!

Atbildēt

Valsts ex-prezidents

05.11.2013. 07:42

»

urmas

+1000


hi hi ... valstij naudas nav un VID sācis jau savējos bāra bērnu aplaupīt, ja ticēt tai svētdienas tele-sižetā rādītam.

Būs vēl trakāk.

Atbildēt

Sledgehummer

05.11.2013. 07:39

jau sāk likties ka Lapsas kungs ir tā pamatīgi sarosijies maukt pa Dombīša režima pamatiem

Atbildēt

Gvido

04.11.2013. 09:37

viss kartībā, ļautini !!! LR pulsoņu ieveistais totalitarais vasltiskās noziedzības un genocīda 4.maija rezīms ar savu šucmaniski-policejiski-bandītiski mafiozo valstiskās pornografijas pērvaldi ar tas politmafijas klaniem rullē kā nakas.......

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 04.11.2013. 09:25

;)

Citāts no kādas šīs valsts pašvaldības iedzīvotāju "Atklātās vēstules" (2013. gada janvāris): "Uz kurieni iet mūsu valsts? Vai tiešām nav iespējams apturēt valdošās elites politiski atbildīgo locekļu (u.c. šīs valsts un pašvaldību "SILEI pietuvināto" politekonomiskās elites locekļu) melus un divkosību, alkatību un liekulību, pilnīgu nerēķināšanos ar Latvijas iedzīvotājiem?"...
-----

"Klausieties uz "vārdiem" - 'neiespringstiet' uz "darbiem"!!!..."
( 'aktuālā koncepcija' - iz "O.M.© arChīva" )

Slīkst "Latv(ĀN)ija" MELU plūdos,
Kā SILES rukšķu šķidros sū#os,
Kas pļūtīt "prot": "A' HUĻI darīt,
Ja "pūlis" ļauj 'haļavu parīt'?!?

Jel, klausieties uz maniem vārdiem,
Ko "masmēdekļos", vismaz pārdien,
Priekš "bauru" ZOMBĒŠANAS klāstu,
Kā "valsts" un SILES "veiksmes stāstu"!

Bet - neiespringstiet, jel, uz "darbiem",
Ar "pūļa vaukšķu" lāstiem skarbiem,
Jo - tas, kas "darbos" salaists lopā,
NEKAD ar "vārdiem" neiet kopā..."

=====

u.c. oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

kāpēc LV nav neatkarīgas prokuratūras un knab?

04.11.2013. 06:02

Tāpēc, ka likumi ir. Nav, kas tos adekvāti piemēro. Tieši piemērošanas posmā likums tiek interpretēts tā, lai nekādi neskartu pie varas esošu personu. Lai gan konkrētajā gadījumā kuveitas naftas kompānijai līgumā noteiktie 85% un valstij 15% liecina par izcili neizdevīgu darījumu valstij, nekas par to nebūs.

Korupcijas novēršanas likums
13. pants. Aizliegums pieņemt dāvanas vai citus materiālus labumus
(1) Pildot amata pienākumus, valsts amatpersonai ir aizliegts pieņemt jebkādas dāvanas vai citus materiālus labumus, izņemot šā panta trešajā daļā paredzētos gadījumus.
(2) Valsts amatpersonai arī kā privātpersonai aizliegts pieņemt dāvanas no fiziskās vai juridiskās personas, attiecībā uz kuru šī valsts amatpersona viena gada laikposmā pirms dāvanas saņemšanas ir pieņēmusi lēmumu, veikusi uzraudzību, kontroli, izziņu, izmeklēšanu vai arī kurai uzlikusi sodu.Šis noteikums attiecas arī uz gadījumiem, kad valsts amatpersona gatavojas pieņemt lēmumu, veikt uzraudzību, kontroli, izziņu, izmeklēšanu vai arī uzlikt sodu. Šādos gadījumos dāvana ir jānoraida un jāatdod dāvinātājam. Dāvanas piedāvājuma gadījumos, kā arī tad, kad nav iespējams dāvanu atdot dāvinātājam, attiecīgajai valsts amatpersonai ir jārīkojas Ministru kabineta noteiktajā kārtībā.
(3) Valsts amatpersonai, pildot amata pienākumus, ir atļauts pieņemt diplomātiskās dāvanas un dāvanas īpašos Ministru kabineta noteiktajos gadījumos. Šīs dāvanas ir valsts īpašums, un attiecīgajai valsts amatpersonai ir pienākums tās nodot valstij. Ja dāvana ir individuāli lietojams priekšmets un ja dāvanas saņēmējs to ir izpircis, tā var palikt viņa lietošanā. Dāvanu izmantošanas un izpirkšanas noteikumus nosaka Ministru kabinets

Krimināllikums
320.pants. Kukuļņemšana
(1) Par kukuļa pieņemšanu, tas ir, par materiālu vērtību, mantisku vai citāda rakstura labumu apzināti prettiesisku pieņemšanu, ko izdarījusi valsts amatpersona personiski vai ar starpnieku par kādas darbības izdarīšanu vai neizdarīšanu kukuļdevēja interesēs, izmantojot savu dienesta stāvokli, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti vai lielā apmērā vai ja tās saistītas ar kukuļa pieprasīšanu, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu.(3) Par šā panta pirmajā un otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās saistītas ar kukuļa izspiešanu vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai valsts amatpersona, kas ieņem atbildīgu stāvokli, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu.

Un tālākie panti par starpniecību un kukuļdošanu.

Arguments, ka "ziedojumu" piešķīra pēc tam, kad bija saņemtas licences, nav derīgs, jo neizslēdz iepriekšēju vienošanos. Var teikt, ka bija pagājis vairāk kā gads un pārkāpums nav konstatējams. Kukuli var nodot arī pēc 5 gadiem, ar starpniekiem, netieši un dažādā veidā. Ētikas pārkāpums dombrovska rīcībā ir kā minimums, bet faktiski, ņemot vērā visu parex afēru, valstij neizdevīgo airbaltic līgumu noslēgšanu, tagad metalurgu, rindu mājas un UA, viņš darbojas tā paša noziedzīgā grupējuma ietvaros, kurš pie varas bija pirms viņa. Nav izslēgts, ka viņu meistarīgi "iegāza", vispirms pagrūžot parakstīt līgumus, tad piešķirot "dāvaniņu" no kuveitiešiem un tā pa sīkumam vien, izrādās " labākais " Latvijas premjers ir parasts bezētikas kukuliķis, kurš no laba prāta vai aiz glupības iznīcina valsti un tautu. Nu, bet pēc tradīcijas, šķiet būs kārtējais ES deputāts, varbūt komisārs vai vēl kāds makulatūras nēsātājs. Lai jau viņiem Eiropā arī tiek. Nav žēl.

Atbildēt

drastiķis >es

04.11.2013. 05:21

demokrātiskā valstī šim neglītumam sekotu tūlītēja demisija
----------
demokrātiskā valštī šitādam bullšitam liek virsū lielu, smirdīgu kluci.

Latvijā pat to nedara, nomierinies.

Atbildēt

sss

04.11.2013. 04:21

Kukulis,paliek kukulis.

Atbildēt

NEO

04.11.2013. 04:11

Melu aukas.

Atbildēt

Auseklītis

04.11.2013. 04:08

Kur ir Vemjotība tur ir vieni lieli meli. Tur nekas cits kā megameli vairāk nav dzirdēts.

Atbildēt

juris

04.11.2013. 03:52

Latvijā melošana ir tā pa piekopta kā dzeršana.Melo visi,sakot no pasas augšas un beidzot ar bomžu,kurš nodzēries,bet,prasot maizei dievojas ,ka nedzer.Tāda mums tā bilance.....Mēs esam tur,kur mēs esam......

Atbildēt

Ukr

04.11.2013. 03:46

UA prezidents Janukovičs 2011g., par nekur nenopērkamu grāmatu saņēma 4milj $ autoratlīdzībā. Tai laikā, kad tas nāca gaismā, pameklēju arī VD grāmatu, un arī nemācēju atrast (meklēju pēc vārdiem veiksmes stāsts), atradu tikai amīšu multeni par LV veiksmes stāstu. :)

Atbildēt

Fēlis

04.11.2013. 03:29

Pārfrazēšu kādu armijas laika teicienu: labāk meitu prostitūti, nekā dēlu politiķi. Vai tiem ,,politiķu" vecākiem, kuri vēl pie skaidras saprašanas, reizēm sarkstot par saviem lolojumiem nav ienācis prātā, ka labāk būtu bijis izdarīt abortu.

Atbildēt

Juhanss

04.11.2013. 03:19

Karš teica ka Latvija ir demokratiska valsts???!!

Atbildēt

es

04.11.2013. 02:50

demokrātiskā valstī šim neglītumam sekotu tūlītēja demisija

Atbildēt

N.Māstrihts

04.11.2013. 01:50

Meli ir arī noklusēšana- visi slepenie tautai specdienesti, slepenie līgumi ar ārvalstu specdienestiem, slepenie aizņēmumu līgumi Valsts kasei ..slepenās valdības sanāksmnes..

Atbildēt

LoL

04.11.2013. 01:31

Bet nevienam nešķita dīvaini, ka premjers, atrodoties amatā, izdod grāmatu par faktiski valsts naudu (ES budžetu veido arī Latvijas iemaksa + ES līdzekļus var izmantot arī citiem mērķiem) un tālāk to izplata caur sev pakļauto valsts aparātu? Ja tā nav administratīvā resursa izmantošana, tad kas ir? Valdības darba skaidrošana notiek Saeimā, pieņemot likumus, rakstot anotācijas likumprojektiem, izplatot paziņojumus presei, rīkojot preses konferences utt. Kāda atšķirība ir šīm darbībām no grāmatas formāta? Cilvēki var uzreiz publiski uzdot jautājumus un veidot diskusiju.
P.S. Šeit der atgādināt, ka šis pats premjers vai viņa partija, ir kauninājusi propogandas "Rīgas avīzi", lai gan to izdod un izpalata par Ušaka partijas līdzekļiem, nevis pašvaldības vai ES fondu.

Atbildēt

dace

04.11.2013. 01:01

un vēl Jaunupa draugi pamanījušies "palīdzēt" . rodas jautājums,cik no šis grāamatas ir rakstijis VD pats

Atbildēt

Janka

04.11.2013. 00:56

»

TT

Atbilde uz 4. jautājumu ir PERFEKTA


Vislielākie meli ir patiesība un tikai patiesība, bet ne visa patiesība...

Atbildēt

TT

04.11.2013. 00:36

Atbilde uz 4. jautājumu ir PERFEKTA!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...