Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

autovadītāja

02.02.2016. 16:10

Ir tāda sajūta, ka te raksta vieni plānprātiņi... Vai tad jūs nebraucat pa mūsu ceļiem? Tie taču ir zem katras kritikas. Maksājam (autovadītāji) katru gadu lielu naudu - ceļa nodokli, kur aiziet šie līdzekļi... Ko var dirst tukšu?

Atbildēt

lv

01.02.2016. 17:39

ja tädi Aivari nebutu sazagusi pusi Latvijas, tad pietiktu gan celiem, gan visam parejam.

Atbildēt

Kola

01.02.2016. 03:39

Ja valstī ir oligarhi, valsts varai tie jālikvidē, valsts vara nedrīkst to novelt uz tautas pleciem.

Atbildēt

andris a

27.01.2016. 13:04

Latvijā muslimus=0.00 proc. Pretendentus uz laiku novietojam Abrenes apgabalā, ko Vladimirovičs ir novērtējis ēzeļa ausu.2. cenā, Apmaksātāji ir to atdevushie=Gore jeb Kreituse, Levits...un Godmanis jeb Goldmanis.un co...Lai Ir!:))

Atbildēt

antiventspilnieks

25.01.2016. 23:41

Lai kungs apskatās kādas ielas ir pašā ventspilī, un tad d.IR.š par valsts ceļiem.

Atbildēt

muļķibas, papiņ!

24.01.2016. 19:14

Kur Tu esi redzējis ka labs asvalsts uz ceļa mētatos? Ja jau ssāks remontēt ceļus, tad par ko gan valsts amatpersonās būvēs sev villas?

Atbildēt

Ōpaps

24.01.2016. 08:54

»

LTV 1 rādīja filmu par pretošanos PSRS režīmam 1991. gadā, kad trīs Baltijas valstis kļuva „brīvas...


Runājot par H-86, jānosauc arī sastāvs, jo tās ir divas. Viena ir LINARDA GRANTIŅA un domubiedru veidotā grupa, bet otra, kuru šodien it visur reklamē, noklusējot pašus tās sākotnējos dibinātājus, tik tiešām ir čekistu un cionistu radīta un veidota pēc GRANTIŅA grupas brutālas sagrāves.

Bet, ja godīgi, ne jau visu to garo penteri tev bija svarīgi te pateikt, bet gan netieši iezombēt lasītājiem cik slikts ir LINARDS GRANTIŅŠ. Bet tas ir pašsaprotami - viņa dēļ daudzu dzīves nesmukums - sadarbība ar cionistiem un čekistiem, kļuvis visiem redzams un daudz kas vairs nav noslēpjams. Arī ar šādiem melu un patiesības kokteiļiem ne.

Atbildēt

Lilita

23.01.2016. 21:44

Par ceļu uzturēšanu var piekrist šim mazajam vīriņam, bet, Lato, es tiešām nezinu vai šī vīriņa pārdomas, kuram ir tik nesamērīgi liela ietekme uz ceturto varu un kurš ir tik ļoti apzadzis Latvijas iedzīvotājus, vajadzētu publicēt arī Pietiek.com.

Atbildēt

Pieredze

23.01.2016. 13:57

Manuprāt Kononova laiks ir pagājis, tāpat arī CSDD, abi apauguši ar privātajān SIA kā astoņkāji un iedzīvojas uz obligātajiem maksājumiem un mistiskiem iepirkumiem ar vienu pretendentu. Te vajag jaunus cilvēkus, lai lauž mafijas tīklus. Kononovs piesedzies ar NOTEKUMIEM, kas ir pieņemti un piemēroti Vācijai, ne Latvijai, bet šogad paši kaisa sāli un smilti uz netīrīta sniega, kuru pa dienu izbraukā mašīnas. Pie -20 grādiem rezultāts ir traģisks. Bet CSDD savā alkatībā izdomā aizviem jaunus nodokļus un nodevas par lietām, kas satiksmi neapdraud, piemēram, tagad slēgsies pie datora, lai pārbaudītu ABS un ARS! Cik negadījumi Latvijā ir bijuši tāpēc, ka nepareizi darbojies borta dators? Cik? Un ticamu statistiku par negadījumiem nekur nevar dabūt, visur ir "braukšanas apstākļiem nepareizi izvēlēts ātrums". Atvainojiet, ja uz ceļa joprojām ir zīme 70 vai 90, tad tur ar tādu ātrumu arī drīkst braukt! Varbūt beidzot vajadzētu pārstāt raust naudu par to, kas negadījumus neizraisa un pievērsties tam, kas tos reāli izraisa. Citādi- man Igaunijā skate reizi divos gados, ziemas protektora robeža 3 mm, ceļu nodoklis iekļauts degvielas cenā, kopējie auto nodokļi arī mazāki kā maniem Latvijas uzņēmumiem- kaut kas reāli ir sajāts šajā sistēmā. Protams, ja CSDD boss par savu nieka valsts aldziņu arī nākamgad atkal grib braukt uz Dakāras ralliju, bauriem taču tam ir naudiņa jāsamet, vai ne?

Atbildēt

Fakts

23.01.2016. 13:39

Es arī, cerībā tikt pie kvalitatīvākas ārstēšanas, nemaz neņēmu Ģimenes ārsta nosūtījumu. Pat par maksu akūtā gadījumā bija jāgaida nedēļu uz vizīti. Piecu minūšu saruna ar ļoti paviršu apskati (turklāt ārstam nebija pilnīgi nekāda speciālā tehniskā aprīkojuma šādu apskašu veikšanai beidzās ar 30 eiro samaksāšanu un 9 (!) receptēm 12 dažādu zāļu iegādei. Tā kā pati esmu ar medicīnu saistīta tad reāli visās tajās receptēs atradu tikai 3 zāles, kuras attiecas uz manu kaiti. Un vēl trīs reizes man tika piekodināts- visas zālītes pērciet tepat aiz stūra esošajā aptiekā. Kad apskatījos, ka tā ir Mēness aptieka, viss kļuva skaidrs, jo visiem mediķiem ir zināma Mēness aptiekas piekoptā legālā shēma ar ārstu iemitināšanu savās telpās par minimālu vai vispār bez īres maksas, pretī saņemot recepšu plūsmu. Diemžēl, tā tas notiek un visi cenšas risināt un cīnīties ar sekām, nevis apkarot problēmas cēloņus.

Atbildēt

Luize von Tratschenbaum

23.01.2016. 12:27

»

Emmm

Vai tad Lembergs pats liek te rakstus? Tad jau šis portāls ir regulāri jālasa


Esmu lasījusi A. Lemberga dzejoļus, patika, īpaši tie par mīlestību.

Atbildēt

Sods EUR 1.50 elektrībai

22.01.2016. 05:46

,,,delfi-raksts: 21. janvārī eiro-Sadales tīkli iesniedza SPRK- regulēšanas komisijai jaunu "Mākslas darbu", tas ir visiem maksāt fiksētu summu EUR 1.50 par to, ka ir pieslēgts elektrotīklam un tērē ļoti maz elektrību vai netērē nemaz!!!!!!!
,,,lieliem elektrības patērētājiem, piem 300 kW mēnesī pakalpojuma cena samazināsies pat par EUR 4.76, bet visi sīkie elektrības tērētāji līdz 75 kW mēnesī maksās fiksēto cenu EUR 1.50,,,,,.
,,,vai tas 1.50 ir sods par to, ka trūcīgais cilvēks ekonomē elektrību!! Kur skatās valsts un ekonomijas ministērija. Actung!!, bēgļiem tiks visi labumi, bet kad trūcīgie cilvēki ekonomēs eleketrību, tad sods būs neizbēgams – 1.50 (Viens eiro un 50 centi) ....jāsāk būs svilināt 200 kW mēnesī, lai jau aizrijas sadales tīkli.

Atbildēt

Ū-ū_elektrībai abonēšanas maksa

22.01.2016. 04:19

,,,delfi-raksts: 21. janvārī eiro-Sadales tīkli iesniedza SPRK- regulēšanas komisijai jaunu "Mākslas darbu", tas ir visiem maksāt fiksētu summu EUR 1.50 par to, ka ir pieslēgts elektrotīklam un tērē ļoti maz elektrību vai netērē nemaz!!!!!!!
,,,šausmas, lieliem elektrības patērētājiem, piem 300 kW mēnesī pakalpojuma cena samazināsies pat par EUR 4.76, bet visi sīkie elektrības tērētāji līdz 75 kW mēnesī maksās fiksēto cenu EUR 1.50 vai arī ja neko nepatērēs vai "0" kW patērēs, tad ar 01.04.2016. gadu maksās EUR 1.50 mēnesī ne par ko!!! Vai tad šiem nepietiek, ka par nemaksāšanu atslēdz un par lielu naudu pieslēdz pie tīkla. Kur tad tā otreizējā pieslēguma nauda paliek???

Atbildēt

ka ir ta ir

21.01.2016. 21:52

»

LTV 1 rādīja filmu par pretošanos PSRS režīmam 1991. gadā, kad trīs Baltijas valstis kļuva „brīvas...


asv kolonija latvija visu nosaka dombrovska parakstitie slepenie protokoli ar svf.propogandu nodrosina sorosa finansetie masu mediji.bet briseles gaulaitera direktivas realize latviesu ieredni ,samazinot latvijas iedzivotaju skaitu par vismaz 500 000 iedzivotajiem,pec alena dalesa 1947 gada plana Austrumeiropas iznicinasanai.

Atbildēt

Mjā..

21.01.2016. 17:18

Vispirms komnisti, tai skaitā Lembergs, nolaida visu Latviju līdz kliņķim, tagad bļauj par sliktajiem ceļai. Varbūt iedot lembergam lāpstu? kau gan nē, strādāt lembis nekad nav gribējis, tapēc jau kompartijā stājās - visu pasaules salašņu partijā.

Atbildēt

ezis

21.01.2016. 15:22

aivariņ, nezz vai tu tādā valsts mērogā satrauktos tad, ja tas apsnigušais netīrītais ceļs neietu caur tavu mīļo ventspili?

Atbildēt

jurisx

21.01.2016. 08:34

Nav ko riet uz Lembergu , viņš saka taisnību. Tas Kononovs no LAU valdes steigšus jādze prom ar sūdainu mietu, jo viņu vairāk interesē sava bezizmēra kabata. Un vēl tas ņirdzīgais smīns...

Atbildēt

21.01.2016. 08:09

Ak nabadziņš, tā noraizējies par ceļu tīrīšanu, labi zinot, ka tā ir Valsts akciju sabiedrība ar savu politiku – neitrālu, saviem iespējamiem līdzekļiem.
Cik reiz šis nabadziņš nav maldinājis, ka nupatās, nupatās ies par premjeru. Nu, kad var, atkal atrod, kāpēc nevarot – lūk, aptaujas (pērkamās) norādot, ka neesot atbalsta sabiedrība, lai A.Lembergs ietu par premjeru. Glums preteklis un krāpnieks. Ej, smurguli, par premjeru un sakārto likumus, lai VAS notīra tos ceļus! Ko bārsties ar publiskām sūdzībām, smurguli?

Atbildēt

Emmm

21.01.2016. 07:13

Vai tad Lembergs pats liek te rakstus? Tad jau šis portāls ir regulāri jālasa!

Atbildēt

21.01.2016. 06:44

»

Eduards Lunis

--Lemberg! Vai tad TIKAI CEĻI NAV KĀRTĪBĀ LATVIJIJĀ...


Nule LTV 1 rādīja filmu par pretošanos PSRS režīmam 1991. gadā, kad trīs Baltijas valstis kļuva „brīvas”.

Visus šos nopelnus pieraksta veciem komjauniešiem un komunistiem, lai gan dīvainā kārtā tajā bija iejaukts ASV CIP – jau iepriekš sašķeļot Krievijas vadību ar Gorbačova un Jeļcina palīdzību, cionistiem no Izraēlas graujot PSRS. Tāpat netika filmā minēts, ka ASV Kongress piešķīra personīgi B.Jeļcinam tam laikam astronomisku summu, šķiet 190 miljonus ASV dolāru, lai apspiež puču. Vēlāk, Jeļcinam redzot, cik neadekvāti smagi perestroikā cieš krievu tauta Krievijā, viņš pilnvaras nodeva VDK darbonim – V.Putinam.

Lai neizskatītos, ka Izraēlas un ASV cionisti veic atklātu apvērsumu PSRS, pārmaiņām bija jānotiek arī no apakšas – Latvijā tika organizēts H86 un LTF.

Latvija nav brīva – tajā joprojām valda bijušie komunisti, cionisti un viņu pakalpiņi kā V.Zatlers un I.Godmanis, A.Lembergs un citi, kas pakļāvuši Latviju ar parādiem.

Puča laikā B.Jeļcins slēpās Latvijā. Visticamāk, ka te arī tikās ar ASV izlūkdienestu un vienojās par ASV Kongresa palīdzību viņam naudas izteiksmē. Apšaudes laikā A.Gorbunovs tikās ar Polijas pārstāvi – tā vismaz tika medijos ziņots.

Pēc asiņainajiem notikumiem Lietuvā un Latvijā B.Jeļcins ieradās Igaunijā un asiņainie notikumi izbeidzās. Te ir par ko padomāt. Par vienošanos starp Izraēlas-ASV cionistiem ar Gorbačovu un Jeļcinu – komunistiem, mēs vēl līdz šai dienai nezinām puča aizkulises – iespējams, ka pučs ietilpa „perestroikas” plānā.

Kādā citā filmā par barikādēm Latvijā A.Gorbunovs lielās, kā puča apspiešanas laikā Maskavā zem tanku stobriem līdušu tā saucamā Maskavas Baltajā namā un B.Jeļcins parakstījis Latvijas „brīvlaišanas dokumentu”.

Neticu, ka A.Gorbunovs un citi komunisti ap viņu nezināja, ka ASV Kongress samaksāja B.Jeļcinam par puča apspiešanu.

Līdz šai dienai nav zināms, kas nogalināja Slapiņu u.c. apšaudē Rīgas centrā – Ždanoka saka, tie bijuši trešie spēki – visai ticami – lai šie operatori neatklātu CIP klātbūtni (viņi līda visur bez saskaņošanas un nebija CIP darbinieki) – CIP darbinieki viņus nošāva. CIP, vai komunistu-cionistu rokaspuiši, kuri nākuši no Izraēlas.

Komunistiem, kas pirms tam kritizēja cionistus, apvienojoties ar cionistiem un šīs apvienošanās privilēģijas baudot vēl šodien.

Atbildēt

Jampazijs no Elejas

21.01.2016. 05:51

Pie mums pilsētas exselentākie un manierīgākie veči valkā sombrero hats.
Vai, Jums Aivar, tāda cepure ir ?

Atbildēt

Eduards Lunis

21.01.2016. 05:43

--Lemberg! Vai tad TIKAI CEĻI NAV KĀRTĪBĀ LATVIJIJĀ!?
--Vai nav jādarā šādi, lai būtu Latvijā kaŗtība visās jomās!?
-2016. g.4..maijā, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, pl. 14-os NOTIKS-
-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
-SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA!
-TIKS IZVEIDOTA PAGAIDU VALDĪBA.
--TIEK AICINĀTI VISI LATVIJAS IEDZĪOTĀJI!
--Latvijas Glābšanas komisija. tel. 65038743

Atbildēt

21.01.2016. 05:08

Ak nabadziņš, sūdžās ka visi Latvijas iedzovotāji!?

Savējais? Šmurgulis, kā saka Čepāns, bij. komunists, - smerdelis.

Atbildēt

a bet

21.01.2016. 04:47

T.s.ceļu pārvaldēs katrā vēl pa TRĪS INSTITŪCIJĀM un tie ierēdnīši saņem ne mazāk KĀ ŠTUKU eiri,ja ne vairāk,a lāpstas rokā un škūrēt sniegu!

Atbildēt

dipl. iur

21.01.2016. 04:28

Lemberg!?
Vai ar sazagtajiem miljoniem no ventspilnieku naudas nevari pats ceļu nobruģēt?
Kaunu maizē apēdis!
Izdari kaut ko derīgu - atdod sazagto naudu bāreņiem!

Atbildēt

Celu

21.01.2016. 04:11

»

Neceļš

Ceļš uz Maskavu? Kam tādu vajag, tas lai tīra. Vai ceļu uz elli arī ir jāuztur pienācīgā kvalitātē


uz elli uzturet pienacigaa kvalitatee ir svarigi, lai tie kas tur ir pelnijushi nonakt, tur nonaktu pec iespejas atrak un neveidotos sastregumi.

Atbildēt

Cicerons

21.01.2016. 02:41

»

Neceļš

Ceļš uz Maskavu? Kam tādu vajag, tas lai tīra. Vai ceļu uz elli arī ir jāuztur pienācīgā kvalitātē


ATKAL PA LAIKAM IZLIEN KĀDS NO TVAIKA IELAS PALĀTAS,NU KUR TIE DAKTERI SKATĀS?

Atbildēt

no malas

21.01.2016. 01:24

A man Lembergs patīk. Ja arī zog, tad ar Saimnieka attieksmi. Tā, lai var nozagt arī rīt un parīt. Zags visi un jebkuri. Valstij valsts tiesa, tā sakot. Cita lieta, vai valsts, t.i. konkrēti personāži, izdara arī saprātīgu apsaimniekošanu, nodrošinot iedzīvotājiem pakalpojumus, kas tiek solīti. Infrastruktūru, normatīvo aktu prognozējamību utt, utjp.
Lasot rakstu, radās doma, ka šis velk uz autoceļu privatizāciju. Ok, lai būtu. Ar attiecīgu pilnīgu akcīzes noņemšanu degvielai, ceļa nodokļa atcelšanu, iespējams, arī csdd ierobežošanu.

Atbildēt

20.01.2016. 17:36

LTV 1 rādīja filmu par pretošanos PSRS režīmam 1991. gadā, kad trīs Baltijas valstis kļuva „brīvas”.

Visus šos nopelnus pieraksta veciem komjauniešiem un komunistiem, lai gan dīvainā kārtā tajā bija iejaukts ASV CIP – jau iepriekš sašķeļot Krievijas vadību ar Gorbačova un Jeļcina palīdzību, cionistiem no Izraēlas graujot PSRS. Tāpat netika filmā minēts, ka ASV Kongress piešķīra personīgi B.Jeļcinam tam laikam astronomisku summu, šķiet 190 miljonus ASV dolāru, lai apspiež puču. Vēlāk, Jeļcinam redzot, cik neadekvāti smagi perestroikā cieš krievu tauta Krievijā, viņš pilnvaras nodeva VDK darbonim – V.Putinam.

Lai neizskatītos, ka Izraēlas un ASV cionisti veic atklātu apvērsumu PSRS, pārmaiņām bija jānotiek arī no apakšas – Latvijā tika organizēts H86 un LTF.

Latvija nav brīva – tajā joprojām valda bijušie komunisti, cionisti un viņu pakalpiņi kā V.Zatlers un I.Godmanis, A.Lembergs un citi, kas pakļāvuši Latviju ar parādiem.

Atbildēt

PUPA

20.01.2016. 16:57

LEMBIM taisnība par ceļiem.
Valsts policijai (ceļu policijai) ir likumā noteikts PIENĀKUMS - reaģēt uz neatbilstišu ceļu stāvokli.
Un ne tikai slēpties krūmos.

Atbildēt

šerif s popi

20.01.2016. 14:53

monitorings iedzīvotājiem jātaisa arī , lai piefiksētu un "savaldītu" šādus lidotājus Brīvostas "lidmašīnās" arī pa ceļu Venspils-Rīga, kuriem normāla auto plūsma 90 km/h ziemā sniegiem sniegot ierobežo apdzīšanas iespējas un rada vēlmi šitik izmisīgi izpausties...

Atbildēt

Jampazijs no Elejas

20.01.2016. 14:05

Čau, Aivars.

Atbildēt

Pārventa

20.01.2016. 13:27

Ja pašvaldības īpašumā ir izglītības iestādes, tad tām ir jābūt pienācīgā kārtībā, vai ne tā Aivar L.? Un es šeit nerunāju par Eiropas Savienības dāvanu Venstpils tenikumu.

Atbildēt

Neceļš

20.01.2016. 12:34

Ceļš uz Maskavu? Kam tādu vajag, tas lai tīra. Vai ceļu uz elli arī ir jāuztur pienācīgā kvalitātē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene. “Progresīvākajiem”...

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...