Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc mūsu vakardienas sarunas nosūtu informāciju par PPA “Jaunā VIENOTĪBA” reputācijas, iekšējā mikroklimata un normālu darba apstākļu pasliktināšanos saistībā ar jauno izpilddirektoru Ventu Aperānu.

Tā kā regulāri komunicēju ar reģionālajām nodaļām, atsevišķiem to biedriem un pašvaldību deputātiem, informēju, ka no partijas nodaļām Ogrē, Jūrmalā, Tukumā (pagaidām vienīgās, ar ko Aperāns ir komunicējis) nācies dzirdēt neglaimojošas atsauksmes par Aperānu, kurš ar savu uzvedību un rupjo izturēšanos bija pārsteidzis vairāku nodaļu vadītājus un biedrus. Piemēram, Jūrmalas nodaļas vecbiedrus Aperāns bija nodēvējis par klientiem un sācis izteikt nepamatotus norādījumus, kā būtu jāvada nodaļa.

Ogres nodaļai licis nedēļas laikā “atjaunot nodaļas biedru sastāvu”, svītrojot vecos biedrus un uzņemot jaunus, tostarp viņa ieteiktus cilvēkus – lokālā mērogā pazīstamus kā cieši saistītus ar konkurējošām partijām vai pat to aktīvus biedrus, kuri iepriekš pretdarbojušies gan nodaļas pašvaldības deputātiem, gan partijas virzītajai politikai, tādējādi klaji ignorējot nodaļas īstenoto politisko stratēģiju, iekšējo mikroklimatu un argumentus. Pēc tam, kad Ogres nodaļas vadītāja par minēto informējusi partijas valdes locekļus, Aperāna kungs, to uzzinot, atkārtoti vērsies pie vadītājas, nosodot vadītājas atklātību un ņirgājoties apvainojis neapķērībā.

Jūrmalā Aperāns izteicis nepamatotus apvainojumus nodaļas vadītājai, kura ir ne vien pašvaldības deputāte, bet arī partijas “Vienotība” Ētikas komisijas vadītāja. Pēc Jūrmalas nodaļas apmeklējuma Aperāns pēkšņi pieņēma lēmumu nedoties tikties ar Tukuma nodaļas vadītāju, ignorējot iepriekšējo norunu. Tikai pateicoties ģenerālsekretāra vietnieces uzstājībai šī tikšanās tomēr notika.

Neskatoties uz to, Tukuma novada domes deputātei, kura ir zināma ar savu pozitīvismu un ilggadējo pieredzi partijas darbā, Aperānam bija jāskaidro, kā organizējams biroja darbs ar nodaļām un kā veicama komunikācija. Šīs nodaļas vecbiedrus darot piesardzīgus neizprotamā uzticamu, ilggadīgu partijas darbarūķu nomaiņa un savādas gaisotnes veidošanās.

Visas iepriekš minētās darbības ir nepieņemamas nodaļām un to biedriem, katrs šāds Aperāna nodaļu apmeklējums rada nepatiku pret PPA “Jaunā VIENOTĪBA” un pārdomas par to, kādēļ tādam cilvēkam tiek ļauts veidot komunikāciju PPA “Jaunā VIENOTĪBA” vārdā.

Šajā kontekstā vairākkārt dzirdēti komentāri par to, ka Aperāns pat nav PPA “Jaunā VIENOTĪBA” sastāvā esošas partijas biedrs, bet iepriekš ziedojis Latvijas Zaļajai partijai. Iepriekš minēto iemeslu dēļ aizvien regulārāk no PPA “Jaunā VIENOTĪBA” sastāvā esošo partiju biedriem dzirdama pārliecība, ka Aperānam ir pavisam cita vēlme un uzdevumi kā sagaidāms no partijas izpilddirektora – viņš nevis vieno, bet šķeļ.

Iepriekš minēto apstiprina arī darbs birojā - šeit ir pavisam slikta situācija. Jau no pirmā brīža, kad Aperāns sāka darboties birojā, viņa izturēšanās pret biroja darbiniekiem bijusi rupja, augstprātīga un efektīvu darbu apgrūtinoša. Pret vairākiem biroja darbiniekiem (ieskaitot mani) Aperāns veic mobingu, radot emocionāli smagus darba apstākļus, izsakot nepamatotus aizrādījumus, piezīmes saistībā ar darbinieku turpmāko nodarbinātību birojā, vedinot uz domām, ka nodarbinātība nebūs ilga un tiks atrasts kāds formāls iegansts nodarbinātības pārtraukšanai.

Aperāns biroja darbinieku vidū tiek skatīts ar aizdomām saistībā ar viņa pieļaujošo nostāju attiecībā uz neētiskām un pat pretlikumīgām rīcībām biroja darbā. Tāpat Aperāns, šķietami esot atbalstīts no PPA “Jaunā VIENOTĪBA” vadības, aizvien neiecietīgāk vēršas pret darbiniekiem, kuri izteikuši savus iebildumus pret finansiāla rakstura neatbilstībām biroja darbā. Piemēram, Aperāns ar savām darbībām centies apklusināt biroja darbiniekus, kas norādījuši uz kampaņas rēķinu slēpšanu, soda naudas nemaksāšanu, kā arī uz neatbilstībām darbinieku nodarbinātībā.

Tāpat tādi ikdienas fakti kā vārtu pults nesaskaņotas kopijas izveidošanas uzdevuma došana un organizācijas iekšējo, ierobežotas pieejamības informāciju saturošu dokumentu pieprasīšana un pārsūtīšana rada bažas par PPA “Jaunā VIENOTĪBA” rīcībā esošās informācijas drošību, tostarp bažām par PPA “Jaunā VIENOTĪBA” rīcībā esošo personas datu apstrādes tiesiskumu (jo īpaši saistībā ar datu nodošanu citām, man nezināmām personām). Darbiniekiem bez nekāda pamatojuma tiek slēgta piekļuve bankas kontu caurlūkošanai, ar tādu savu rīcību radot apstākļus, lai nevarētu veikt darbu, piemēram, izsekot biedru naudu un ziedojumu atbilstībai normatīvā regulējuma prasībām un sniegt informāciju par maksājumiem revīzijai.

Apmeklējot nodaļas, partijas ģenerālsekretāra vietniece labāk izvēlas braukt ar vilcienu, nekā atrasties vienā automašīna ar Aperānu, lai neuzklausītu viņa kārtējos apvainojumus un pazemojumus.

Aperāna vēlme slēpt informāciju, iespējams, skaidrojama ar viņa mērķi brīvi rīkoties un sekmēt savas personīgās intereses.

Uzskatu, ka ar iepriekš minētajām darbībām ne vien tiek pārkāptas vairākas normatīvā regulējuma prasības, bet arī tiek nodarīts kaitējums PPA “Jaunā VIENOTĪBA”, radot nepatiku un riebumu mūsu biedru vidū. Uzskatu, ka agri vai vēlu tas novedīs pie tā, ka biedri PPA “Jaunā VIENOTĪBA” pametīs, biroja darbiniekiem pacietības mērs būs pilns un tie vairs nespēs izturēt šādus darba apstākļus un vai nu uzteiks darba līgumus (sagaidāms, ka kā iemeslu norādot darba devēja radītos neciešamos darba apstākļus), vai vērsīsies uzraugošajās iestādēs un masu medijos, kas visticamāk radīs pamatotu nopietnu reputācijas kritumu PPA “Jaunā VIENOTĪBA” (gan saistībā ar biroja iekšējo darba stilu, gan ilgstošajiem normatīvā regulējuma pārkāpumiem dažādās jomās).

Ņemot vērā iepriekš minēto, ir skaidrs, ka Aperāns nav piemērots darbam politiskā partijā, kur nepieciešamas prasmes un iemaņas darbā ar cilvēkiem. Ļaunums, rupjība, nekompetence, negatīvisms un neizpratne par partijas un nodaļu darbību rada stipru pārliecību par viņa nepiemērotību šim amatam un izbrīnu par PPA “Jaunā VIENOTĪBA” viņam dotajām pilnvarām. Aperāns ir cilvēks bez vīzijas un stratēģiska redzējuma PPA “Jaunā VIENOTĪBA” nākotnei. Lai arī, iespējams, Aperānam ir kāda iepriekšēja pieredze uzņēmuma vadīšanā, tomēr būtiski atšķiras politiskas partijas darbība no sporta preču tirdzniecības. Kā PPA “Jaunā VIENOTĪBA” izpilddirektors vajadzīga personība, kas zināma PPA “Jaunā VIENOTĪBA”, pazīstama ar brīvprātīgas sabiedriskas organizācijas (partijas) darba specifiku un, galvenais, prot sastrādāties ar cilvēkiem, iedvesmot nevis izteikt pavēles regulāri ignorējot vispārpieņemtās ētikas normas un normatīvā regulējuma prasības.

Jau pirms mūsu vakardienas sarunas par iepriekš minēto esmu informējis arī Arvilu Ašeradenu, tomēr nekādi redzami uzlabojumi nav sekojuši. Līdz ar to, iespējams, Aperāns rīkojas viņa uzdevumā vai saskaņojot rīcību ar A. Ašeradenu. Ņemot vērā, ka esmu norādījis arī uz klaji aizliegtām rīcībām, nesekojot nekādām darbībām no A. Ašeradena, lūdzu ņemt vērā, ka, iespējams, viņš tajās ir iesaistīts un tādēļ neizrāda iniciatīvu vai pat apgrūtina (slēpj, traucē) informācijas ņemšanu vērā un atbilstošu rīcību, kā rezultātā situācija saglabājas nemainīga.

Pirms šīs vēstules sagatavošanas esmu saņēmis akceptu no ziņojumā minētajām personām par faktu un rīcības atspoguļojumu pareizību, tomēr, ņemot vērā, ka pēdējo mēnešu laikā biroja vide un Aperāna metodes ir nelabvēlīgas darbam, lūdzu iespēju robežās neizpaust informāciju par konkrētām personām un viņu neapmierinātību ar iepriekš minētajiem apstākļiem, jo no līdzšinējiem novērojumiem secinu, ka šādiem izteikumiem vai aizrādījumiem nereti seko negatīvu apstākļu radīšana no Aperāna puses (piemēram, jau iepriekš ir piedraudēts ar darba izbeigšanu ziņu publiskošanas gadījumā).

Ņemot vērā iepriekš minēto, lūdzu izvērtēt Aperāna piemērotību viņa amatam.

Tāpat, lūdzu man kā partijas “VIENOTĪBA” biedram sniegt informāciju par to, vai tiks veiktas kādas darbības iepriekš minēto normatīvā regulējuma pārkāpumu (jo īpaši attiecībā uz mobingu un citiem nodarbinātību regulējošiem tiesību aktu pārkāpumiem) izskaušanai un seku novēršanai PPA “Jaunā VIENOTĪBA”.

Novērtē šo rakstu:

1
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu valsti...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...