Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

25.02.2017. 13:38

Virtuves iekārtas pēc pasūtījuma https://up-mebeles.lv/virtuves-iekartas/

Atbildēt

Velga

27.01.2017. 09:37

Kauns lasit! Visu cieņu Prezidentes kundzei, suņi rej, bet karavana iet tālāk.... dižrakstītājs Lapsa jau mantojumā ir saņēmis piemērotu uzvārdu, vai tiešām cer, ka par visu pašam nebūs jāmaksā? Esam nabagi, bet vai Prezidentes dēļ, kāpēc nerunājam par cēloņiem , bet bļaujam par sekām. Prezidentei ir normāls dzīvoklis, kāds varētu būt katram inteliģentam , izglītotam cilvēkam, bet paši pieļaujam, ka savām rokām iznīcinām savu valsti, ļaujam to izzagt, esam amorāli un skaudīgi.
Par kapa vietu - pašvaldībai bija pienākums pašai piedāvāt cienījamu vietu Raiņa vai Meža kapos, domāju, ka piešķirtā vieta ir ļoti maza, jo tauta jau nemaz nav tāda muļķe, kā šie nožēlojamie skribenti - kad Prezidente aizies Mūžības takās- katrā piemiņas reizē un Valsts svētkos , daudzi gribēs nolikt ziedus vai aizdegt svecīti... ar PALDIES! Ja Latvija un latvieši vēl pastāvēs....

Atbildēt

johans

22.01.2017. 13:59

Nu negodiga madama.Vinas pratina nav kautkas kartiba.TAS man atgadina kautkadu afrikas cilts vadoni.Ka lai savadak itulko vinas teikto-mana tauta.Kolosala lielummanija.Kada velna pec man vina jauztur.Ja Jaarivajadzeja dzivokli un masinu tad vareja iedot hruscovku un zapiti-lai dzivo un brauka vesela.Ja jau valst grib grib apbedisanas gadijuma nakt pretim musu vareniem,tad lai uzcel sienu (lidzigu kremla),un glaba.

Atbildēt

lustrācijs

21.01.2017. 11:12

Bezgoda goda vecene. Bet te jau nav runa par Vairu, kura alkatības aptrakusi, runa par izdzimteņiem, kurai šī vecene ir dievs...

Atbildēt

kristāls dzidrais

20.01.2017. 16:41

Un nebija slinkums tik garu peršu rakstīt?
Trīs grašus vismaz iedeva?

Atbildēt

Jukums

18.01.2017. 19:40

Un tas viss no naudiņām, kuras nodokļos ir iekasētas arī no minimālo algu saņēmējiem un pat no pensionāriem.
Nav jau žēl, bet kur te samērīgums?

Atbildēt

Zikers

18.01.2017. 11:40

Taksh te trołłi pa pilnam. Dzīvesvietu kautvai pa miljonu jau točna pelnījusi viña.. mēs te valsts uzñēmumu galvām gadā maksājam vairākus simtus tūkstošus,tagad te cepiens par kautkādu remontu..
nav objektīvi tie nolicēji,bet nu trołłāde strādā arvien aktīvāk..attiecīgi komentāru kā dzīves sastāvdałas popularitāte ar laiku kritīsies pati par sevi..

Atbildēt

vergu dveeselem

18.01.2017. 09:16

kas liela un liela prezidenti. Vina vienkarsi darija darbu, kas jadara prezidentam, kaut gan iekspolitikaa vina neizdarija neko, jo bija absoluti neientereseta kaa dzivo tauta. Un tagad, ja cilveks dara savu darbu, tad vinu vajag apzeltit, klanities vina prieksaa, slavinat, re, kaa vins darija savu darbu, bravo, bravissimo, mauzeleju studijaa! Katram ir jadara savs darbs par to vins/vina sanem algu un nekadas slavinasanas, ne apdavinasanas vai extras nav vajadzigas, jus , vergu dveseles! Ejiet vel vinai kajas pabucot, tak labakaa bija, kaa jus sakat, kapec nepabucot kajas!

Atbildēt

viedoklis

18.01.2017. 09:12

Kad izlasu par izmaksam un stilu dzivokla iekartosanai, gribas veceni gazt pa muti! Cilvekiem nav naudas par ko arsteties pec insultiem, veza slimniekiem utt. bet si madama uzdzivo uz latviesu likiem!

Atbildēt

Galvenais ārsts Apīnis

18.01.2017. 07:28

Sapratu, būs bēres un bēru mielasts.

Atbildēt

gunča

18.01.2017. 06:14

Paskatīsimies uz šo lietu no citas puses.
Šajā vietā ,kurā tagad ir iekārtota VVF ģimenes kapa vieta, bija reāli ,iepriekšējie apbedījumi.Tagad šie apbedījumi ir nolīdzināti, betona vāks virsū, no iepriekšējiem apbedījumiem ne miņas (tie ir iznīcināti).
Kādas gan te var būt šaubas par neētisko VVF rīcību?
Vienkārši VVF vajadzētu kaunēties !

Atbildēt

Joske

18.01.2017. 06:14

Vai tante ir latviete?

Atbildēt

18.01.2018.

18.01.2017. 05:33

»

Pretīgi ir stulbi vemstīties! Arhitekte skaidri pasaka, ka prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti. Savukārt par izmaksām ir 100% atbildīgi VNĪ un visticamāk arī tas Lapsas "mūsu cilvēks", kuri nenoteica nekādas izdevumu robežas


Par izmaksām 100% ir tieši atbildīga Prezidenta kanceleja un VVF, jo zināja,ka nomas maksa ko kanceleja maksās VNĪ būs atkarīga no VNĪ ieguldītās naudas apmēra dzīvokļa remontā.

Atbildēt

runā tauta

18.01.2017. 04:34

Patīkamākā prezidente!

Ausmas Viļkinas raksts„Nenovēl Ulmanim līdzīgu prezidentu” 2007.gada 19maijā laikrakstā „Latvijas Avīze” izraisija nožēlu par tā laika izpratni. Kāpēc tā notiek?
Vispirms citēju Cienījamās Latvijas Prezidentes teikto: ”Lai nu kā,”sacīja V. Vīķe-Freiberga, „bet es Latvijas tautai nenovēlu tādu nākamo Valsts prezidentu, kurš rīkotos tā vai līdzīgi, kā darīja Kārlis Ulmanis. Viņš atlaida Saeimu, paņēma sev likumdevēja varu un kā Ministru prezidents paturēja arī tiesības izraudzīties un iecelt ministrus. Ulmanis arī atlaida ievēlētos pašvaldību vadītājus un to vietā, līdzīgi kā tagad Vladimirs Putins Krievijā, iecēla gubernatorus. Tiesa, Kārļa Ulmaņa vadītā valsts bija neatkarīga, bet demokrātiska, gan tā nebija.”
Tālāk raksta autore piemin: „Jo,lūk, tādā parlamentārā republikā kā Latvija Valsts prezidenta pilnvaras ir visai ierobežotas, bet arī ar tām pašām Vīķes-Freibergas kundze ir panākusi ļoti daudz.”
Rodas jautājums, ko panākusi?
Tā sauktajos Ulmaņa Laikus, es atļaujos salīdzināt ar šodienu, jo es esmu Kārļa laikā izdienējis Latvijas armiju, pabeidzis Madonas ģimnāziju un izstrādājies tēva sētā. Es uzskatu sevi par pilntiesīgu Latvijas valsts līdzgaitnieku.Piedzīvoju arī „Baigo Gadu” un ar ieročiem rokās cīnijos pret sarkano mēri. Aizvien mazāk paliek to dzīvo liecinieku, kas var salīdzināt tos Ulmaņlaikus ar šodienas laiku pēc 1990. gada. Tāpēc aicinu arī citus dzīvos lieciniekus izteikt savu viedokli, atmiņas.
Latvijas prezidente!
Jums ir vesels pulks palīgu, pieejami Valsts arhīva dokumenti, varat vēl aprunāties ar dzīvajiem lieciniekiem. Kur Jums radies tāds naids pret Latvijas dižgariem?
Pret pirmo valsts valdības vadītāju, prezidentiem Jāni čaksti, Gustavu Zemgali, Albertu Kviesi un citiem dižgariem, pat Andreja Eglīša bērēs Jūs nēsat piedalījusies.
Es atceros arī to, ka laikrakstā „Jaunā Avīze” Jūs nosaucāt Albertu Kviesi par netīkamāko prezidentu bez jebkāda pamata. Kurš tad no Jūsu priekštečiem ir kaut ko labu padarījis Lavijas valsts labā? Varbūt Augusts Kirhenšteins, Vilis Lācis vai Salamons Šustins?
Kārlis Ulmanis aiz sevis atstāja plaukstošu labklājības zemi, kas ar savu dzīves labklājības līmeni atradās Eiropas valstu priekšgalā. Mums no ārzemēm brauca strādnieki, jo trūka darba roku Eksports pārsniedza importu. Tagad viss ir otrādi.
Un to Jūs uzskatat par sasniegumu šodien?
Jūs pēc sevis atstājāt sagrautu tautsaimniecību, izpārdotu zemi un izmisušu tautu. Jūs savā runā pieminat Satversmi, Latvijas valsts pamatlikumu. Cik savarīgi ir to pildīt!
Bet kāpēc Jūs to nepildat? Kam Jūs kalpojat?

Kārlis Zuika,BD
Ulmaņlaiku līdzgaitnieks.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

18.01.2017. 03:57

Vairai ir sev pašai jāuzdod vienkāršs jautājums: "Viņa bija valsts vai tautas prezidente vai sev prezidente. Ja bija tautas prezidente, tas kapu tauta i izraks i aizbērs ar tautas rociņām i ziedi uz kapa būs i vasarā i ziemē. Akurāt kā V Irbītim , tam , kas pie teātra

Atbildēt

Cieņa prezidentei!

18.01.2017. 03:24

Kategoriski nosodu to netaktisku un kaunpilnu kampaņu pret mūsu valsts eksprezidenti! Tauta pati sevi norok ar tādu attieksmi pret cienījamo un godājamo personu!

Atbildēt

alias

18.01.2017. 02:29

Pēdējie raksti par šo tēmu ir izcils divkosības paraugs. Ja kapa vietu un ģimenes kapus nopērk cilvēks parastais, viss kārtībā, neviens nerok, kur dabūji, kā dabūji, par cik nopirki. Varbūt kāds virtuvē pavārās par savu kaimiņu, ka izmantoja "galus". Patiesībā savus "galus" izmantojam visi un bieži. Bet tas jau nekas, mēs neesam bijušie eksprezidenti. Ja kāds cilvēks parastais iekārto savas mājas tā kā vēlas dzīvot, dārgi vai lēti, arī neviens medijos neārdās. Ja kapa vietu iegādājas publiski zināms cilvēks, sākas tracis medijos. Vulgāri, divkosīgi un lētas popularitātes meklēšana.

Atbildēt

18.01.2017. 01:21

»

nu bet ko,

Arhitekte taču teica - nekas ekskluzīvs. Tātad tikai nožēlojami lumpeņi :) nesaprot, ka tas ir normāls, varētu teikt - pat pieticīgs stils tādām puslīdz augstām aprindām


Nožēlojami lumpeņi vemj rakstā un komentāros, jo nav spējīgi saprast elementāras lietas, ka par izmaksām ir atbildīgi tikai un vienīgi Valsts nekustamo īpašumu aģentūras cilvēki, kuri noteica budžetu kura ietvaros viss tika remontēts un iekārtots!

Atbildēt

plastalins

18.01.2017. 00:47

»

Tu vienmēr suni, kurš piedirsis tev pie durvīm, sūdzi tiesā


neveiksmigs salidzinajums,, zombeta nu sasprindzini savas smadzeņu atliekas un nosauc tak kaut vienu labo vairas veikumu prezidenturas laika?? noteikti raudaji ari staļina beres un brezņeva utt

Atbildēt

ome69

18.01.2017. 00:44

»

Tu vienmēr suni, kurš piedirsis tev pie durvīm, sūdzi tiesā


man suņi pie duvim netaisa,, vairai patik tautas dziesmas? ka ši ja es pati laba biju....

Atbildēt

18.01.2017. 00:12

»

ome69

vairas aiztavji ko neiesudzat lapsu tiesa


Tu vienmēr suni, kurš piedirsis tev pie durvīm, sūdzi tiesā?

Atbildēt

puškins

17.01.2017. 23:58

Dieviņš tevi ellē sūta, melnā katlā vārīties!

Atbildēt

Mjā..

17.01.2017. 19:49

»

trr

abreni atdeva jo citādi NATO mūs neuzņēma! vai tad šodien būtu labāk dzīvot bez robežas ar krieviju un bez NATO


Igaunijai vēl tagad nav ratificēts robežļīgums ar krieviju. Nekādu problēmu lai būtu NATO.
http://www.diena.lv/raksts/pasaule/eiropa/lavrovs-atgriezisimies-pie-robezliguma-ratifikacijas-kad-attiecibas-ar-igauniju-bus-konstruktivas-14164012

Atbildēt

rijibas

17.01.2017. 18:26

klusais arprats un vel sauc tautu par skaugiem un naida pilniem, bet kadaa vardaa lai pasu nosauc??!!!

Atbildēt

Pelekais arvis

17.01.2017. 17:23

»

sarkana linija ar pirkstu pie deniniem

sarkana linija ir nozagt 1 pulksteni,bet 2 pulkstenu zadziba jau ir perebors


visi tie vairas fanatiskie aizstavji, aceras pasaku karalis ir pliks,,, nu pasakat man vienu viņas labo darbu, brauciens uz maskavu 9 maija , abrenes atdosana, un cekas maisu neatversana neskaitas:))

Atbildēt

interesanti

17.01.2017. 17:16

»

nu bet ko,

Arhitekte taču teica - nekas ekskluzīvs. Tātad tikai nožēlojami lumpeņi :) nesaprot, ka tas ir normāls, varētu teikt - pat pieticīgs stils tādām puslīdz augstām aprindām


Un ko tu pats darītu, ja tev arhitekte atnestu katalogu ar 50 veidu tapetēm- kā izlutināta bāba teiktu - nē, šīs man neder, nes citas?!

Atbildēt

Alberts

17.01.2017. 17:08

Nožēlojami ir tas, ka tad kad vajag, mēs cilvēku ceļam debesīs, dodam iespēju darīt, cildinām un baudām šo darbību rezultātu, bet tad vienā brīdī esam gatavi bez cieņas un pietātes atdot "saplosīšanai". Skumji, ļoti skumji, ka neesam tik dzīves gudri, lai tā nerīkotos...Es ļoti cienu Vairu Vīķi-Freibergu par to veikumu, kas ir izdarīts valsts labā un man ir ļoti žēl un kauns, ka šodien šādam cilvēkam mūsu priekšā ir jāskaidrojas!

Atbildēt

prasta

17.01.2017. 16:14

lauku baabele,kas ziida tautas naudu

Atbildēt

nu bet ko,

17.01.2017. 15:34

»

nu ja, dabiski

"...prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti...


Arhitekte taču teica - nekas ekskluzīvs. Tātad tikai nožēlojami lumpeņi :) nesaprot, ka tas ir normāls, varētu teikt - pat pieticīgs stils tādām puslīdz augstām aprindām :)

Atbildēt

starp citu

17.01.2017. 15:30

»

nu ja, dabiski

"...prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti...


Tu esi tipisks tā saucamā jaunā krieva prototips- ja tiktu pie naudas, tad piebāztu māju ar zelta podiem, ja tiktu pie siles, rītu kamēr pārplīstu!

Atbildēt

reptilis

17.01.2017. 15:10

Skumji....tagad vēl V.V.F.uz žēlumu ""spiež"":(((

Atbildēt

Lauķis

17.01.2017. 14:50

Visu cieņu, L.Lapsas kungs!
Tikai no komentiem vien ir redzams cik ļoti daudz sabiedrībā ir tādu, kuri nekādi nespēj izprast eksprezidentes rīcības zemiskumu, gluži otrādi, uzskata to par normu.
Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai PIETIEK turpinātu savu grūto misiju, lai tie, kuriem mērs ir pilns, varētu savu sāpi publiski paust, vai pat izkliegt.
Veiksmi Jums šajā nepateicīgajā darbā!

Atbildēt

tu

17.01.2017. 14:47

»

kika

Lapsas rīcība ir vairāk kā zemiska


labāk jau nu būtu paostījusi pati savu u.c. priecīgo plānprātiņu garīgi slimo zemiskumu.

Atbildēt

kika

17.01.2017. 14:18

»

jonelis

Zinu, ka pats Lapsa to neizlasīs, bet gribu teikt, ka ir kaut kādas sarkanās līnijas, un šobrīd Lapsa tās ir pārkāpis. Un mana dzīves pieredze saka, Dievs (sauciet kā gribiet) nav mazais bērns un dods devējam atdodas


Lapsas rīcība ir vairāk kā zemiska!
Iespējams, ka viņš ir garīgi slims - aplej cilvēkus ar mēsliem, tad pats u.c.plānprātiņi priecājas par smaku, ko palaiduši.

Atbildēt

nu ja, dabiski

17.01.2017. 14:04

»

Pretīgi ir stulbi vemstīties! Arhitekte skaidri pasaka, ka prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti. Savukārt par izmaksām ir 100% atbildīgi VNĪ un visticamāk arī tas Lapsas "mūsu cilvēks", kuri nenoteica nekādas izdevumu robežas


"...prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti."

t.i. - subjektīvi alkatīgi sakārotas personīgās ērtības kā absolūtā prioritāte par jebkuru cenu, kaut vai par pusmiljonu uz nodokļu maksātāju rēķina. un neskatoties ne uz kādiem "nemateriāliem pametumiem" un taml. upuriem, kaut vai apzinoties neizbēgamu neatgriezenisku jau tā visai apšaubāmās reputācijas un jau tā visai diskutablas elementāras cilvēciskas cieņas zaudēšanu "glupā pūļa" acīs.

vienīgais, kas netiek zaudēts šādu necilvēcīgi alkatīgu ērtību sagrābšanā par katru cenu, ir truli negausīgā(s) rīļas pašcieņa un pašnovērtējums - nevar zaudēt to, kā patiesībā nemaz nav, pat ja pašpietiekami šķiet, ka tomēr ir un vēl ar atliektiem galiem.

Atbildēt

hm

17.01.2017. 13:01

Padomju laikos šāda eksprezidentes tipa cilvēks bija Ogres rajona partijas sekretāre Resne. Kad partijai nāca ausīs par Resnes 3 mājām un citiem tā laika labumiem, biedrenei nācās atstāt amatu.
Pastāv rešņu- freibergu slaka, kura vilks un ņems visu, kas nav piesiets.
Ar to es aicinu padomāt tos, kuri nereti bazūnē, ka komunists, bijušais čekists, tātad zaglis un shēmotājs. Tagad jāattiecina uz eksprezidentiem? Muļķības!
Vienkārši ir tādi cilvēki. Ir arī tādi, kuri klaji zog, ir tādi, kuri pārdod narkotikas. Katram sava uts.

Atbildēt

Aikāsāp

17.01.2017. 12:36

»

Fēlis

Nu aizej vēl kādu pakaļu Jēkabielā nolaizi nervus nomierinot


Ko nu tik rupji? Nervi pašam netur? Pasmaidi un ieelpo dzili. Neveiksmīgais nožēlojamais cilvēcin, kas savas nevarīgās ambīcijas izpauž anonīmos komentāros. Pielauju ka esi neveiksminieks, bez izglitibas, mazinš un pelēks pelēns:). Un vecāki tev nav iemacijuši elementāru lietu - cienu pret vecākiem cilvēkiem, kaut vai netīros izteicienos. Tatad arī no sūdīgas gimenes. Vau vau krancīt:)

Atbildēt

17.01.2017. 12:33

»

:)))

Fui, cik pretīgi ir publicēt patiesus faktus


Pretīgi ir stulbi vemstīties! Arhitekte skaidri pasaka, ka prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti. Savukārt par izmaksām ir 100% atbildīgi VNĪ un visticamāk arī tas Lapsas "mūsu cilvēks", kuri nenoteica nekādas izdevumu robežas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...