Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2019.g. 30.oktobrī portālā pietiek.com tika ievietots raksts “Kā nomira mana māte”. Māte nomira 2019.g.1.oktobrī RAKUS stacionārā Gaiļezers. 2019.g. 21.oktobrī, tad 5.novembrī es iesniedzu sūdzību Veselības inspekcijai.

Mēneša laikā pēc mātes nāves - 2019.g.30.oktobrī plkst.14:44 (>2 gadus atpakaļ), RAKUS stacionārā es apmaksāju 13,50Eur un saņēmu RAKUS manas mātes A.Silkānes slimības vēstures kopiju 60lpp. (120lpp. no abām pusēm), kura tika sanumurēta, cauršūta ar sarkano diegu, visas lapas piespraustas speciālajā mapē, un saturs ir apliecināts pēdējā 60.lapā ar ieliktiem RAKUS stacionāra Gaiļezers 3 zīmogiem un lietvedes 2 parakstiem divās vietās ar datumu 30.10.2019. reģistrāciju (slimības vēstures I versija).

2020.g. 5 martā pēc 4 mēnešu slimības vēstures pētījuma, speciālās medicīnas zinātnes literatūras pētījuma, sniedzu prasījumu Ārstniecības riska fondam ar atrastām 92 kļūdām - jautājumiem, ar 46 informācijas vienībām - pierādījumiem uz USB flesh un ar kompensācijas pieprasījumu.

2020.g.19.martā saņēmu Veselības inspekcijas atbildi uz 2019.21.10. un 2019.5.11. sūdzību, kur rakstīts, ka veselības aprūpe bija atbilstoša.

2020.g.19.augustā sniedzu papildinājumu prasījumam Ārstniecības riska fondam un jau ar atrastu 421 kļūdu - jautājumu, kas atrasts pēc konkrēto Eiropas vadlīniju pētījuma* un salīdzinājuma ar rīcībām veiktam un reģistrētām izsniegtajā slimības vēsturē. 31 August 2019.g. ESC Guidelines for the diagnosis and management of acute pulmonary embolism developed in collaboration with the European Respiratory Society (ERS)… - 31 August 2019.g. PATE (plaušu artēriju tromboembolijas) Eiropas vadlīnijas angļu valodā pētīju, jo tieši tās ir uzrādītas 2020.g.19.03. Veselības inspekcijas atbildē, ka LR ārstu “Darbā tiek izmantotas”.

2020.g.30.septembrī saņēmu Ārstniecības riska fonda lēmumu uz manu 2020.05.03. un 19.08. prasījumu, lēmumā rakstīts, ka veselības aprūpe bija atbilstoša, uzdotie prasījumā jautājumi tika pilnīgi ignorēti tāpat kā pierādījumi.

2020.g. 3.novembrī pārsūdzēju šo ĀRF lēmumu LR Veselības ministrijā, kur 2 reizes sniedzu saņemto 2019.g.30.10. slimības vēstures kopiju un tās pašas 46 informācijas vienības - pierādījumus uz datora diska.

2021.g. 30.jūnijā saņēmu LR Veselības ministrijas lēmumu, ka veselības aprūpe bija atbilstoša, uzdotie jautājumi tika pilnīgi ignorēti tāpat kā pierādījumi.

2021.g. 30.jūlijā pārsūdzēju šo LR Veselības ministrijas lēmumu Administratīvajā rajona tiesā.

Tiesa lūdz RAKUS sūtīt tiesai A.Silkānes slimības vēsturi, RAKUS sūta to tiesai, tiesa sūta to man (slimības vēstures II versija).

Un es nevaru noticēt savām acīm, jo pēc mātes nāves 2019.g.1.10., pēc slimības vēstures saņemšanas RAKUS 2019.g.30.10. man no tiesas 2021.gada beigās izsniegtajā slimības vēsturē, kuru tiesai izsniedza pēc 2 gadiem RAKUS (2019.g.→2021.g.), veikti vairāki viltojumi, kurus negribēja redzēt ne ĀRF, ne LR Veselības ministrija, ne Valsts policija, ne LR Prokuratūra, kur sniedzu arī iesniegumus. Minēšu tikai dažus piemērus.

Slimības vēsture I versija, lp.8. Šī pati lapa slimības vēsturē II versijā: parādījās ~40 jauni VĀRDI, SKAITĻI un ZĪMES, kuru nebija 2019.30.10. slimības vēstures kopijā

Slimības vēsture I versija, lp.8. otrā puse pilnīgi tukša, neaizpildīta. Šī pati lapa slimības vēsturē II versijā, parādījās ~36 VĀRDI, SKAITĻI un 13 ZĪMES, kuru nebija 2019.30.10. slimības vēstures kopijā.

Slimības vēstures I versijas lp.9. otrā puse atšķiras no šīs lp. slimības vēstures II versijā, jo slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 2 jauni zīmogi un 2 jauni paraksti.

Slimības vēstures I versijas 10. lapas pirmā daļa. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 1 jauns zīmogs un 1 jauns paraksts:

Slimības vēstures I versijas 11. lapas pirmā daļa. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 1 jauns zīmogs un 1 jauns paraksts.

Slimības vēstures I versijas lp.15 otrā puse. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā parādās viens jauns zīmogs un viens jauns paraksts.

Slimības vēstures I versijas lp.41 ir elektrokardiogramma, kuru veica ātrā palīdzība 22.09.2019. plkst. 13:34:22. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā EKG līknes - grafiska attēlojuma pieraksts uz speciālā milimetru papīra NAV vispār redzams šajā II versijas kopijā, vai tas ir DZĒSTS?

Slimības vēstures I versijas lp.42 ir minētās Elektrokardiogrammas turpinājums. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā EKG līknes - grafiska attēlojuma pieraksts uz speciālā milimetru papīra par laiku 22.09.2019. plkst. 13:34:22 NAV vispār redzams šajā II versijas kopijā, vai tas ir DZĒSTS arī?

Secinājums un jautājums: vai Latvijā atļauts pēc 1 mēneša pēc pacienta nāves vai vēlāk veikt jebkurus labojumus pacienta slimības vēsturē? Kāpēc es redzu izmaiņas, kuras notika ar slimības vēsturi pēc 2 gadiem, bet neviena LR iestāde to neredz?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...