Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Atsaucoties uz rakstu "VMD: apgalvojumi par mežziņu mafiju ir abstrakti” un saistīto iepriekšējo rakstu, varu apliecināt – apgalvojums, ka Valsts mežu dienests (VMD) veic iekšējo kontroli, vismaz manā gadījumā neatbilst patiesībai.

Uz manu sūdzību VMD par koku nelikumīgu izciršanu to izskatīja nevis VMD kontroles daļa, bet tā tika pārsūtīta Rīgas reģionālajai mežniecībai, kas pārbaudīt nosūtīja… to pašu mežzini, kas atbildīga par notiekošo attiecīgajos īpašumos. Viņa (A. Tīsiņa), protams, uzrakstīja, ka viss atbilst Ministru kabineta noteikumiem nr.935 (bez jebkādiem paskaidrojumiem).

Es uzrakstīju atbildi, ka šādi iesniegumi jāizskata kontroles daļai, uz ko man vispār neatbildēja. Pašlaik lieta ir jau nonākusi līdz Zemkopības ministrijai, kas… atkal to pārsūtīja VMD.

VMD atkal atbildēja, ka viss atbilst MK noteikumiem, bet šoreiz piebilda, ka, ja vienlaicīgi izcērt vairākus blakus esošos īpašumus, tad kailcirtes ierobežojums (silam 5ha) nepastāv. Tas it kā neattiecas uz „starp īpašumiem”.

Tādu terminu "starp īpašumi" nebija iespējams atrast, un domāju. ka Latvijas sabiedrībai tas varētu būtu atklājums, kā var brīvi tulkot likuma normas un izcirst kailcirtēs, cik tik vēlas.

Esmu pieprasījusi minēto MK noteikumu p.15, 19 skaidrojumu Zemkopības ministrijai, kā arī vēlreiz VMD, jo viņi nesniedza atbildi uz visiem jautājumiem. Taču rezultātu joprojām nav.

Jebkurā gadījumā no pieredzes varu teikt, ka tas ir apburtais loks: kā bija minēts rakstā par mežziņiem, paši dara, paši kontrolē, un paši sniedz atbildes, ka viss atbilst normatīvajiem aktiem.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

FotoTuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas ir cieši saistīts ar līdzdalību vēlēšanās.
Lasīt visu...

12

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

Foto1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem.
Lasīt visu...

6

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

FotoVelmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām, par cenu, kas vairākkārt zem tirgus cenas. Valsts nesa zaudējumus, likvidatori uzvārījās.
Lasīt visu...