Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek likts uz baiļu iedzīšanu ar kovidpaniku, ko 24/7 ģenerē varas mediji. Jo tikai caur nāves bailēm, nedrošību un izmisumu var 100% kontrolēt cilvēku vairākumu. Un, fokusējoties uz vīrusu, vairākums nepamana ekonomisko katastrofu.

Mūsu vara šo Lielo Restartu realizē, un tā pati ir Lielais Restarts. Un turpinās to realizēt, jo pasākums ir labi apmaksāts. Paši par savu likteni šie izpildītāji neaizdomājas vai aizdomājas tikpat maz kā šucmaņi, kas apsargāja geto 3.reiha apsolītās gaišās nākotnes vārdā.

Kam būtu jānotiek, lai visi Latvijas pilsoņi saprastu, kas patiesībā notiek? Lai saprastu, ka „panēsāsim maskas, un viss atkal būs labi” šoreiz nesanāks?

Būtu jāsāk ar oficiālo pasaules elites plānu un to lokālās realizācijas salīdzināšanu. Par ko vēsta šie publiski atskaņotie plāni, „sazvērestības teorijas” un sazvērestības prakse, ko vērojam aiz loga jau šobrīd?

Noskatieties šo Pasaules Ekonomikas foruma rullīti https://www.youtube.com/watch?v=8rAiTDQ-NVY, un Jums kļūs skaidrs, kāpēc mūsu bērni šobrīd mācās attālināti, nekūp rūpnīcu un viesnīcu dūmeņi un nelido lidmašīnas. Ja vēl nebija skaidrs no zviedru meitenes Gretas klimata frīkšova, kas iesildīja smagsvara spēlmani „pandēmiju”!

Mums gatavo jaunu pasauli, par kuru agrāk rakstīja Herberts Velss, Džordžs Orvels un Kārlis Markss. Pēdējais gan vairs nav populārs Austrumeiropā, bet viņa domu par to, ka galēja kapitāla koncentrācija rada absolūtu varu un kontroli, neviens nav atcēlis. Kas šoreiz būs šie vadoņi, kas gatavo pasaules „Jauno kārtību”, ko pieticīgi dēvē par inkluzīvo kapitālismu?

Papētiet zemāk ievietoto saiti un uzzināsiet, ka planētas labvēļu sarakstā ir visas planētas lielākās megakorporācijas, ieskaitot Monsanto, Rotšildu ģimene un Romas Pāvests. Tātad mūs aprūpēs starptautiskās pedofīlijas tīkla pārvaldnieks no Vatikāna, kura saites ar masonu ložām un mafiju ir zināmas kopš 70. gadiem, banksteru ģimenes un Lielā Farma?

https://qz.com/work/1942727/pope-francis-backs-the-council-for-inclusive-capitalism/

Vatikāna īstā seja. Nezināma tikai tiem, kas ar neizpratni vēro straujo Romas katoļu baznīcas atkāpšanos no Bībeles vērtībām.

Sīkāk šeit: https://excatholicsforchrist.com/roberto-calvi/

Pasākums „Plāndēmija”, saprotams, ir plānots ilgi un pamatīgi, visas pasaules ekonomisti par nepatikšanām zināja jau 2019. gada beigās. Visu gaidītā atkopšanās no recesijas un stagnācijas nenotika. BezprecedentA apjomu naudas drukāšana nedeva nekādus rezultātus. Un šobrīd galīgi nav svarīgi, vai C19 paspruka pats vai kāds palīdzēja. „Palīgu” šodien meklē specIālisti, jo neviens infektologs netic faktam, ka 3 dienu laikā vīruss spēj izplatīties 85 valstīs. Bet vīruss nāca īstā laikā, lai uz to norakstītu visas līdz sarkanajai strīpai aizdzītā tradicionālā kapitālisma problēmas.

Visas valstis rīkojas pēc vienas neredzamas rokas mājiena, - daudzviet tika veiktas neveiksmīgas medicīnas reformas, likvidētas slimnīcas un darīts viss, lai radītu haosu. Ne tikai Latvijā, bet pat šķietami neatkarīgajā Krievijā: https://www.vedomosti.ru/society/articles/2020/10/14/843300-dengi-lechat

Runājot par neredzamo roku, neizbrīna fakts, ka īstajā brīdī pie pandēmijas „stūres” (pēc skaitļiem un standartiem nebija nekāda iemesla izsludināt pandēmiju pat pēc WHO standartiem) nonāca tieši Sorosa stipendiāti Ilze un Uga, kā arī ārvalstu „viesstrādnieki”, par kuru saistību ar „dienestiem” nebūtu jāšaubās.

Ko es ar visu šo vēlos pateikt? Mūsu valsts vadību caur neoliberālo „eliti” JV un PAR ir sagrābušas transnacionālās finanšu korporācijas. Latvijas, kuru mēs pazinām, vairs nav.

Bieži dzirdētās runas par valsts nozagšanu ir kļuvušas saprotamākas - mēs zinām zagli. Gluži tāpat kā zināms, kam parādā ir visa pasaule.

Tāpēc arī Latvija ir parakstījusi sev spriedumu, pievienojoties Parīzes klimata līgumam par feiko „zaļo kursu”, no kura atteicās Trampa Amerika. „Zaļā bezoglekļa ekonomika” ir absolūti sociopātisks koncepts, kas var reāli strādāt, tikai atgriežoties pagātnē, realizējot masīvu depopulāciju un teroru pret vairumu planētas iedzīvotāju. Pietiek iedomāties karjera ekskavatoru ar litija baterijām, lai saprastu visu koncepta nejēdzību. Bet masu mediji ir vienās rokās un publicē tikai to „zinātnieku” pētījumus, kurus uzskata par derīgiem. Savukārt vidusmēra cilvēks nezina, ka atmosfērā ir tikai 0,04% CO2, un nobaidīt viņu nav grūti.

Bet daudziem domājošiem cilvēkiem aizdomīga likās globālā un uzmācīgā Gretas propaganda. Meli atmaskoti šeit: https://www.counterpunch.org/2020/01/17/fake-green-zero-carbon-fraud/

Otrā lokālās, globālistiem kalpojošās „elites” nodevība ir aklā paklausība AS „Pasaules Veselības organizācija”, kas šobrīd ir izbijuša marksistu terorista vadīta privātfirma, kura dzīvo no valstu iemaksām un apjomīgām dāvanām no globālo banksteru fondiem. Tā pati PVO, kas laiku atpakaļ mēģināja realizēt cūku gripas afēru. Informāciju par šo globālo reketa mēģinājumu daudzi portāli jau dzēsuši, ieskaitot žurnālistikas skunksus no jauns.lv. Bet manuskripti nedeg: https://www.facebook.com/watch/live/?v=717276252253677&ref=watch_permalink

Augsne Latvijas „restartam” tika gatavota sen, pie varas nāca neoliberāļi un to satelītprojekti (JKP), kas, būdami mazākumā, sagrāba varu.

Un sadarbībā ar Demokrātu partijas eliti un globālo finanšu korporāciju tīkla struktūrām, aizbildinoties ar terorisma draudiem, no Latvijas finanšu sistēmas 2018. gadā atstāja drupu kaudzi. Atcerēsimies notikumus Latvijas ostās un tranzītā, lai saprastu, ka LV aktīvi šobrīd tiek „pakoti” nodošanai jaunajiem saimniekiem. Latvija gan ir sīka monēta lielajās spēlēs, jo tauta ir lētticīga un depresīva. Bet tas viss ir līdz laikam, jo arī 1905.gadā pilis aizdegās vienā naktī.

Šobrīd vērojam visdziļāko šķelšanos visā pasaulē - „inkluzīvā kapitālisma” plānus ir noraidījusi konfuciāniskā Ķīna, kas netaisās atdot kontroli pār valsti globālajiem baņķieriem, ASV ir uz pilsoņkara sliekšņa, bet Krievija ir 5 minūtes no slaktiņa, kurā par upuri varētu krist Germana Grefa vadītā transhumānistu kiborgu banda.

Kāda tad ir Lielā Restarta ideoloģija, ko daudzi kļūdaini sauc par „valsts kapitālismu”, komunismu utt.?

Tam pilnīgi noteikti nav nekā kopīga ar valsts kapitālismu, jo šī jaunā, totalitārā ideoloģija nekādas nacionālas valstis neparedz. Arī ar sociālismu ne, jo sociālismā gūtā peļņa atgriežas kopējā valsts kasē un tiek sadalīta starp sabiedrības locekļiem, nevis atsavināta.

Un tātad: Lielais Restarts jeb megakorporāciju diktatūra. Nekādu vēlēšanu - vara nemainās. Tā ir digitāla. Nekāda privātīpašuma - viss pieder megakorporācijām. Nekādas brīvās preses un vārda brīvības. Nekādu kristīgās ticības formu. Nekādas skaidras naudas. Tie ir plāni, kas pat netiek slēpti. Skat. Davosas foruma materiālus.

Šo plānu realizāciju apstiprina šībrīža notikumu virzība Latvijā!

Varu mainīt nav iespējams - premjera partija ar 4% reitingu vada valsti!

Bankrotu un uzņēmumu slēgšanas vilnis, lielākā daļa Latvijas zemes jau izpārdota ārzemniekiem, vidusslānis tiek mērķtiecīgi iznīcināts ar nodokļu politiku.

LV presi finansē vara par nodokļu maksātāju naudu, vārda brīvības līmenis tuvojas PSRS.

Barbariska preses un sociālo tīklu cenzūra, kas novedusi pie absolūtas neuzticības tiesu sistēmai, presei un varai kā tādai. Tiesiskais nihilisms kā norma- ievēroti tiek tikai tie likumi, kas izdevīgi pašiem. (Atteikšanās atzīt elektronisko parakstu kā odziņa uz Gobzema tortes.)

Latvijas tradicionālā sabiedrība jau ilgstoši cieš no nekaunīgo, labi organizēto un finansēto minoritāšu puses (PAR un JV uzbrukumi Satversmei un ģimenes vērtībām).

Kurss uz skaidras naudas izspiešanu (leģenda par kovid izplatību ar naudu etc.) Darba likums, kas paredz, ka darbiniekam alga jāizmaksā skaidrā naudā, sen vairs nestrādā.

Latvija ir 100% ārzemju banku kontrolē, - tās kontrolē visus Latvijas iedzīvotāju uzkrājumus. Un atņems jums tos ar vieglu roku pie pirmās nepaklausības, tieši tāpat kā vara aplika ar sodiem 12.12.2020 dumpinieku biznesus.

Vai jautājumi par Latvijas īstajiem saimniekiem vēl ir? Arī daži izteikumi no savā burbulī dzīvojošā infernālā eiropeīda un tautas nodevēja Valda Dombrovska mutes liecina par to, ka slazds drīz var aizcirsties un nekas nebūs kā agrāk:

 https://www.apollo.lv/7148684/dombrovskis-eiropas-atveselosanas-fonda-lidzekli-ir-paredzeti-ekonomikas-transformacijai-nevis-atjaunosanai-pirms-krizes-stavokli

Tās pašas tukšās runas par klimata mērķiem un digitālo revolūciju, tīrs copy-paste no Davosas forumu bukletiņiem.

Un tomēr, kas vēderā Davosas „lācītim”?

Lielā Restarta un „inkluzīvā kapitālisma” ideoloģija daudziem joprojām ir sveša un nepazīstama, turklāt tiek labi maskēta, lai neizraisītu priekšlaicīgu sašutumu un nemierus.

Speciālisti un filozofi to ir nosaukuši par transhumānismu un uzskata to par cilvēces vēstures galu.

Es gribētu to definēt kā neoliberālās ideoloģijas galējo punktu, kā nobeigumu tai destruktīvajai dehumanizācijas ķēdei, ko šī ideoloģija nes cauri dekādēm. Īsumā - šī toksiskā ideoloģija paredz indivīda brīvību kā galveno mērķi un visu ierobežojumu un rāmju atcelšanu kā galveno labumu. Indivīdam nav svarīga kārtas piederība, kopienas piederība, arī tautība ir tāpat maināma kā šodien dzimums un indivīda orientācija. Neoliberāļu acīs arī ģimene ir novecojis sociāls konstrukts un nolemts rudiments, var tikt aizvietota ar vecāku N1 un N2, kā tas ir Zviedrijā. Cilvēka būtības desakralizācija ir sasniegusi galējo stāvokli.

Cilvēka esības atomizēšana ir pabeigta, tā ir atsvešināta no viņa paša. Bet ir problēma. Viņš joprojām ir cilvēks. Un te, lūk, visa baltā iznāk transhumānistu banda, ko zobgaļi sauc par Antikrista Gaidīšanas Komiteju, paša Klausa Švāba personā.

Transhumānisti ir pamanījuši, ka, neskatoties uz visu ierobežojumu un tabu noārdīšanu, cilvēks vēl joprojām ir sava ķermeņa ierobežots. Tāpēc īsti laikā 1976. gadā nāca Donnas Haravejas (Donna Haraway) „Kiborga manifests”, kur šī pēdējā filozofiskā problēma tika teorētiski atrisināta: https://en.wikipedia.org/wiki/A_Cyborg_Manifesto

Izrādās, ka saplūšana ar robotiem un mākslīgā intelekta neirotīklu sagraus pēdējo barjeru, kas neļauj cilvēkam būt Dievam. Saprotams, ka nevienam adekvātam cilvēkam šāds infernāls delīrijs nav pieņemams, bet tas neatturēja Donnu Haraveju par labu honorāru pasniegt Džona Hopkinsa institūtā, ko labi zinām no kovidsāgas. Bet tā gan jau tikai sagadīšanās.

Bet moderno sātanistu kolektīvam 70. gadu teorētiskā bāze lieti noderēja, jo pie darba ķērās Īlons Masks, Džefs Bezoss, vecais vampīrs Soross un Vakcīnu Bils ar asistentiem.

Civilizācijas krustceles.

Kapitālisma sabrukums un digitalizācija dod cilvēka prātam neaptveramas iespējas izveidot paradīzi zemes virsū, strādāt tikai dažas stundas dienā un tikai to, kas patīk. Var izveidot vispārējas labklājības valsti, attīrīt vidi un izglītoties.

Šeit ir tikai viens pamatnosacījums - tas viss notiek nacionālas valsts ietvaros, un globālie parazīti no ķēdes ir izslēgti.

Visas augšminētās lietas manāmi ir izraisījušas nervozitāti pasaules naudas saimnieku aprindās, un šādus scenārijus tie nepacietīs. Tāpēc transhumānistu iestudētā „plāndēmijas” ludziņa paliek niknāka, uzbrukumi tiek vērsti pret nacionālajām valstīm, kuras nevēlas globālajiem sātanistiem atdot vadības grožus (sk. Baltkrievijas Republika). Arī Amerika ir kļuvusi par „oranžās revolūcijas” mērķi, tā ir sašķelta, un konservatori cīnas ar globālistu finansētajiem ANTIFAS izsitējiem un vietējiem floidiem. https://www.nytimes.com/2020/07/13/us/politics/george-soros-racial-justice-organizations.html

Transhumānistiem nav nekādu bremžu, un tie ir sociālās inženierijas meistari ar pieredzi, ne velti slavenās Tavistokas skolas kadriem nebija sveša 3. Reiha pieredze. Iebaidīšana un Overtona logu virināšana ir viņu stiprā puse. Ko vērti ir Klausa Švāba izteikumi par to, ka Covid-19 laikā ir iespējami arī vērienīgi kiberuzbrukumi, kas atstāšot puspasauli bez interneta un gaismas? https://www.bitchute.com/video/1nQRx0zn0Jj7/

Šobrīd tiek darīts viss, lai salauztu tautu pretošanās gribu un iebaidītu tos. Gluži kā tas notika Aušvicā, kur tika veikti līdzīgi eksperimenti, kur labākie grāvrači 2 dienas tika apbalvoti ar papildu maizes devām, bet trešajā dienā par tādu pašu „nacionālsociālistiskā darba uzvaru” tika sisti un atstāti badā. Palasiet sīkāk, un jūs sapratīsiet, kur savu iedvesmu, veidojot absurdus un veselo saprātu iznīcinošus aizliegumus, smeļ Amerikā trenētā Ilzīte un visu ieredzētais Krišiņš!

Lielā Restarta efekti - kas paliek aiz reklāmas rullīša ietvariem?

Par to skaļi nerunā. Bet savējie saprot bez vārdiem. Jebkuru īpašumtiesību leģitimitāti nodrošina valsts. Ja šo valsti nekontrolē tauta, bet globālas finanšu struktūras kā PB, SVF un Co, tad agri vai vēlu pienāks brīdis, kad no „jaunās kārtības” nevarēs paglābties ne Kadišs savā meža būdiņā, ne arī Lembergs savā Puzes muižā. Nodokļus pacelt var vienas nakts laikā. Varēs jau, protams, sūdzēties un mēģināt tiesāties šīm pašām lielkorporācijām piederošajās tiesās, bet par parādiem parasti atņem visu. Īstenībā jau sūdzēties nebūs, kam, jo valstu eksistence šajā „kārtībā” vairs nav paredzēta.

Kam Latvijā varētu būt izdevīgs Lielais Restarts?

Pamēģināsim iziet caur dažādiem sociālajiem slāņiem un pamodelēt transformācijas, kādas būtu neizbēgamas transhumānistu uzvaras gadījumā!

Armija.

Ja nav valstu, nav arī konfliktu. Armija nav „zaļa” un tīra.

Patērē daudz resursu. 0% nākotnes. Pēdējais izgājiens varētu būt pret izmisumā iedzīto tautu, ja kādam vēl nav skaidrs, kāpēc lielā skaitā ir iepirktas lētas un draņķīgas 70. gadu bruņumašīnas.

Tikai karavīriem būtu jāatceras, ka savējo asinis uz rokām vēl nebūs nožuvušas, kad viņi jau attapsies kopējā barakā!

Policija.

Izturēs ilgāk, bet tiks būtiski samazināta. Tā kā pārvietošanās ierobežojumi būs regulāri, noziegumu skaits mazināsies. Mākslīgais intelekts un novērošanas kameras tiks galā ar uzraudzības un sodīšanas funkciju. Vainīgo varēs viegli sodīt vai atslēgt viņa digitālo maciņu.

Ierēdņi.

Tiks saglabāti 10% no šīs kastas. Maskavas iedzīvotāji jau ir uz savas ādas izbaudījuši robotu-ierēdni, un depresijas ir pavairojušās par 20% gada laikā.

Lauksaimnieki.

Pēc dažādiem aprēķiniem paliks ne vairāk kā 20% no esošajiem, - tie apstrādās lielkorporācijām piederošo zemi un kops monokultūras. Gaļas fermeri vairs nebūs vajadzīgi, jo transhumānisti gaļas ēšanu neatbalsta.

Skolotāji un ārsti.

Paliks labi, ja 50%, jo lokdaunu izraisītās sociālās problēmas jau tagad izraisa depopulāciju. Demogrāfiskas katastrofas apstākļos skolotāja un ārsta darbu var viegli uzņemties mākslīgais intelekts

Kultūras un mākslas darbinieki.

0% cerību izdzīvot. Par to parūpēsies Netflix un Klausa Švāba ideologi. Kultūra un māksla operē ar cilvēka būtnes dievišķo aspektu, par ko „restartisti” zināt neko negrib. Ja ir ilūzijas, tad pavērojiet bildi aiz loga - šī sfēra kopš PSRS laikiem vispār nav kopta. Turklāt „attīstīto” Rietumu valstu prakse rāda, kā nākotnes neaptēsto zombiju problēma tiks risināta. Jau šobrīd daudz kur legalizē ne tikai marihuānu, un pie virtuālās realitātes konsolēm dirnoši narkomāni jau ir realitāte.

https://www.washingtonpost.com/nation/2020/11/04/election-drugs-oregon-new-jersey/

Mednieki un makšķernieki.

0% cerību. Zemi un mežus kontrolē megakorporācijas pēc saviem ieskatiem un vajadzībām, tāpat arī mežus izbradājošie sēņotāji un ogotāji nav vajadzīgi.

Kristieši.

Uff. Jebkura tradicionāla, monoteiska reliģija transhumānistiem ir pilnīgi neizturama, jo atgādina viņiem, ka cilvēks nav Dievs. Pat tad, ja viņam no galvas karājas vadi, kas saslēdz viņu ar globālo neironu tīklu. Turklāt kristiešu rakstos ir skaidri teikts, kas sagaida Antikrista Sagaidīšanas Komitejas locekļus viņu gaitu galā.

Kopsavilkums.

Un tagad atrodiet sevi šajās slejās. Aprēķiniet savas iespējas.

Paņemiet kalkulatoru un pamēģiniet aprēķināt savu pretinieku skaitu. Partiju „elites” un pietuvinātie lēmumu pieņēmēji ir tikai daži simti cilvēku visā valstī.

Ko jūs varat zaudēt, pretojoties šim plānam? Priekšzobi ir tikai sīkas maiņas monētas uz vēstures skatuves. Jūs varat nomirt? Jā, bet tad vismaz cienīgi, nevis no Rota23, pārpildītos pamperos. Turklāt mirstīgi ir visi, nu, ja neskaita Sorosu un Anglijas karalieni.

Ko es varu darīt tūlīt?

Tieši pretējo tam, ko no tevis sagaida globālās skrūvspīles!

Vara mēģina nostādīt latviešus pret krieviem, gejus pret hetero, antimaskerus pret maskeriem, bet tev ir jāapvienojas lokālās kopienās, barterprogrammās, jāmācas lietot alternatīvie norēķinu līdzekļi un jāmācas izdzīvot kopā.

Atsakies no Lielās Farmas pakalpojumiem un izglāb vietējo fermeri vienā gājienā! Pārstāj lietot ievestos pārtikas produktus un izputini lielveikalus ar savu izvēli! Profesora Ozavas metode paredz atgriešanos pie arhetipiskā uztura, kāds konkrētajā vietā bijis pazīstams desmitiem tūkstošu gadu. Šī metode ārstē visas (!) iegūtās slimības un ļauj dzīvot bez medikamentiem. Atrodi savu fermeri!

https://tehnodinamika.ru/lv/the-construction-of-the-house/makrobioticheskaya-kasha-salat-iz-zelenogo-luka-s-solenym-ogurcom/

Iestājies par skaidras naudas lietošanu! Darba devējam saskaņā ar likumu alga tev jāizmaksā skaidrā naudā, ja tu to prasi!

Arī tu, Latvijas oligarh, pamosties! Ja tu ziedosi alternatīvajām kustībām 2/3 savas naudas, tu joprojām paliksi bagāts, bet ar cerību uz Latvijas kā valsts pastāvēšanu. Atceries, arī agrāk represijas sāka ar „kulakiem”!

Atsakies no cigarešu un alkohola lietošanas, ja vien spēj!

Lieto Linux un aizej no meinstrīma cenzūras sociālajos tīklos uz Parler, Bitchut un Telegram platformām!

Šo sarakstu var turpināt katrs no mums!

Spēku izturēt un dievpalīgu visiem!

Novērtē šo rakstu:

1
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

pietiek_postit

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Es ļoti vēlētos, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...