Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Un tomēr. Kāds var man paskaidrot - kas ir tas jaunais un šokējošais, ko mēs uzzinājām no Rīdzenes sarunām?

To, ka Šlesers ir prasts, neizglītots džeks ar Napoleona ambīcijām? Ka viņi nopirka Dienu, bet nejēdza vadīt un kontrolēt?

Ka katrs politiķis pasaulē ienīst tos medijus, kas, viņaprāt, neobjektīvi viņu atspoguļo?

Vai tas lielais jaunums ir tas, ka Šlesers domāja par to, kā un kur nopelnīt, vairāk nekā par valsts interesēm. Jums tas ir jaunums! Tiešām?

Vai varbūt jaunums ir tas, ka 90% no tā, ko tāds Šlesers plāno un gribētu, nekad neīstenojas, jo viņš ir muļķis?

Jā, ir dažas norādes uz iespējamiem likumpārkāpumiem. Jaunalksni klausījās nevis trīs gadus, bet dažas nedēļas, tur ar’ uzreiz bija narkotikas utt

Šokējoši ir tikai tas, ka Strīķe un Maizītis kā ģenerālprokurors nespēj neko izdarīt pat ar tām dažām norādēm un likumpārkāpumiem, kas tur ir:

1) pats Šlesers+Koziols atzīst, ka Šlesers ir interešu konfliktā ostas dēļ. Strīķe nereaģē.

2) kukuļa došana A. Kļaviņam. Strīķe nereaģē.

Kurš Strīķei traucēja laikā no 2009. līdz 2011. gadam, kad šis viss notiek, pieķert, pierādīt, izvirzīt apsūdzības? Viņas tālaika padotais Streļčenoks?

Un šokējoši vēl ir tas, ka neviens pat klusiņām nenorāda, ka nozagt un publiskot izbeigtas krimināllietas materiālus ir noziegums.

Nobeidzot: nevar cīnīties pret likuma pārkāpšanu ar likuma pārkāpšanu. Tas morāli tikai stiprina visus likuma pārkāpējus, nevis vājina.

Pārpublicēts no Twitter.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas grorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...