Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

24.12.2017. 13:05

Par TECII 2. kārtu biogāzē būtu jāaizlaiž gazpromizatori, čekas kājslauķi: Dombrovskis un Kampars.

Atbildēt

tanks001

19.12.2017. 09:27

...ko maza "pūcīte" var padarīt lielajam politiķim, ja tas groza tās galvu un vēlas no ES fondiem izplēst lielāku piķi 40% apmērā priekš jebkuras alternatīvas enerģijas ražošanas, ja citas valstis to piķi pieprasīja tikai 20% apmērā.....

Atbildēt

Latvenergo mārketinga kampaņa

16.12.2017. 15:36

Labdien,

SADALES TĪKLS saviem klientiem vēlas sniegt vēl labākus pakalpojumus un apkalpošanu, tāpēc sadarbībā ar pētījumu kompāniju Kantar TNS veic aptauju. Būsim pateicīgi, ja veltīsiet 3 - 5 minūtes sava laika un novērtēsiet sadarbības pieredzi.

Atbildēt

viedais

14.12.2017. 14:16

»

HES

Vājprāts cilvēku galvās tiek sēts apzināti, bet mēģiniet taču arī kaut ko noskaidrot, pirms izrādiet savu gudŗību! (Īpaši - latvis) Jautājumi, ko uzdot sev...


Tu kaut ko jauc. Runa ir par prastu parazitēšanu. OIK saņemšanu par neko. Tak ne jau par jaunu jaudu celšanu vai subsidēšanu. Vienkārši par krievu gāzes kurināšanu un tā rezultātā iegūtās elektrības pārdošanu tirgū par trīskāršu tarifu. Vienkārši tāpat. Bez jebkāda pamatojuma. Tipa tā esot "zaļā" enerģija, tāpēc davai visi pārmaksājiet. Visi zina, ka šie likumi tika nopirkti ar banāliem kukuļiem. Tikai pagaidām sabiedrībai nepietiek dūšas ar visiem šitiem pašiem gudrākajiem izrēķināties ne īstajā, ne linča tiesā. Nevajag stāstīt, ka mums te baigi trūkst elektrības jaudu. Pietiek un vēl pāri paliek. Bija aprēķini, ka gadā vidēji tās ir dažas dienas, kad šīs jaudas var nepietikt. Tāpēc nemelo, ka katru dienu LV iepērk importa enerģiju par 3 miljoniem eiro gabalā. Tās ir pilnīgas muļķības.

Atbildēt

VES

12.12.2017. 15:04

Juris Pūce, Laimdota Straujuma, konkrēti Satversmes un Administratīvās tiesas tiesneši un citas konkrētas valsts amatpersonas nepārprotami ir iesaistīti īpašuma iespējams apzinātā izkrāpšanā grupā, kas saistīts ar divu vēja elektrostaciju maksimālo augstuma atzīšanu (dabā faktiski nevar eksistēt) un iespējamo dokumentu viltošanu. Jāpiebilst, ka Eiropas Cilvēktiesību tiesā ir ierosinātas divas lietas pret Latviju kurās arī norādīts, ka uz viena un tā paša Aizsargjoslu likuma pamata prettiesiski ir noteiktas divas atšķirīgu izmēra vēja elektrostaciju aizsargjoslas. Palielinot vēja elektrostaciju jaudu vai gabarītus ar Enerģētikas likumu palīdzību par vienreizēju samaksu atsavina aizsargjoslas daļu, lai gan zemes īpašnieks tam nepiekrīt.

Atbildēt

Pupa

12.12.2017. 05:30

Par Zolitūdi viņam izdevās nolekt no atbildības
Par korupcijas fondu - arī.
Kā būs šoreiz?

Atbildēt

jebaģajs

12.12.2017. 05:02

»

fakts

Kārtējais anonīmais melu raksts


Es teiktu tā-kārtējais kodeģenerāts cepas,ka nauda tiks atņemta.

Atbildēt

savādnieks

12.12.2017. 03:30

Ja uzmanīgi lasīji,tur saprotami bij' skaidrots,ka zem OIK (kā atjaunotā enerģija) pabāzti TECi,kuri tiek darbināti ar krievijas gāzi un ietilpst Latvenergo bilancē.Un cik saprotu,tā bij' ļoti ērta pozīcija caur latvenergo ieshēmot dubulto tarifu bāzi,lai laupījums tiktu gan ,,sašam'',gan ,,pašam''.

Atbildēt

HES

12.12.2017. 03:27

Vājprāts cilvēku galvās tiek sēts apzināti, bet mēģiniet taču arī kaut ko noskaidrot, pirms izrādiet savu gudŗību! (Īpaši - latvis) Jautājumi, ko uzdot sev:
1) ja koģenerācija ir šobrīd efektīvākā siltuma iegūšanas tehnoloģija, jo tiek saražota arī elektroenerģija, vai tad jāatgriežas pie malkas katliem? Tas tad būs ekoloģiski tīrāk, efektīvāk, lētāk?
2)Dedzināt HESā gāzi tiešām varētu tikai idiots, bet vai tad idiots nebūtu ievietots slimnīcā? Vai nevajag padomāt par savu gaŗīgo veselību, ja kaut kas tāds vispār parādās galvā?
3) Pirkt no austrumiem elektrību varētu, bet politiski LV to nepieļauj, atšķiŗībā no EE un LT, kas to pēc tam pārdod uz LV kā zaļo! Lepni skan, bet vai saprātīgi? Mums ir milzīgi un dārgi gāzes TEC, vai tad mēs drīkstam pirkt lētāku elektroenerģiju? Mēs jau pērkam par simtiem miljoniem gāzi, bet krievi par šo naudu bruņo armiju -tas taču Latvijai ir izdevīgi?
4) Par elektrības cenu: vai tad "brīvajā" elektroenerģijas tirgū (skandināvi + Baltijas nabagi) ir kaut viena valsts, kurā nebūt subsidēta elektroenerģija? Kurš muļķis, tad tirgos savu dārgo elektrību tādā tirgū bez subsīdijām?
5) Nopirkt var visu, bet vai nauda (valūta), ko LV samaksā katru dienu par importa elektroenerģiju (aptuveni 3 000 000 eiro) aug kokos? Vai nauda, kas tiek izdota uz ārzemēm par to, ko var saražot šeit, dod kau viena centa pienesumu? Laikam taču nē!
6) Vai tad kad elektroeneŗģijas cena "bŗīvajā" tirgū pieaugs (un tā noteikti būs), tad pirkt, joprojām būs izdevīgi? Vai LV ir kaut viens elektrības savienojums ar skandināviju, atšķirībā no EE un LT? Vai kabelītim "pārtrūkstot" LV būs elektrība? un tā var turpināt ilgi...

Atbildēt

aste

12.12.2017. 02:52

»

Marks

Šis autors jau vienreiz kaut kur publicējās - visu uzveļ vienam pašam Pavļutam un aizstāv OIK saņēmējus, tai pašā laika noklusē vairākas lietas...


saskaņas zariņš ir nopērkams par rubli, tāpēc arī laiž pēc tās stabules, kas viņam maksā

Atbildēt

Fēlis

12.12.2017. 02:20

,,Lielākā daļa strādā ar mīnusiem, ko labi var redzēt arī Lursoft pārskatos."Autors mēģina izlikties naivs? Kuri tad būs tie pašnāvnieki, kuri nodarbosies ar biznesu, jau iepriekš zinot, ka būs zaudējumi? Lursoft pārskati... nu, papīrs visu pacieš.

Atbildēt

kaut kā tā

12.12.2017. 01:59

Ķīnas diktators jāaizņemās uz kādu gadu pieredzes apmaiņai. Cik raksta, viņš ievieš kā RT tību savu ierēdņu vidū.

Atbildēt

un visi tur dzīvo trekni

12.12.2017. 01:54

kā formulējas termini "organizētā noziedzība", "korupcija valsts pārvaldē", "5. kolonna"...?

Atbildēt

jim

11.12.2017. 19:45

Aseradens neko nestrebj, bet veiksmigi nodroshina vajadzigajiem purniem saglabat vietu pie OiK siles, jo KVOTAS ir sadalitas un licences saglabasana neljauj citiem tur iesaistities!

Atbildēt

vienotais

11.12.2017. 15:39

Un kāpēc netiek pieminēta daudzrunātāja Dana Reizniece-Ozola, kura arī tur blakus stāvēja! Ne jau bez ministres palīdzības 140 000 eiro OIK zagļi sametuši ZZS ziedojumos.

Atbildēt

TYT

11.12.2017. 15:05

3 reizes padomāsim kāpēc Jaunups un Pūce plēš matus no galvas un citām vietām sev un sponsoriem, lai tiktu atpakaļ lielajā politikā. Repši izspēlēja, Žagaru, tagad arī Bondaru, lien kā vājprātīgi atpakaļ pie siles. Kāpēc? Cik miljonus reklāmas jau nodedzinājuši, kas un kāpēc to visu finansē? Pabriks un kas tur vēl no Vienotības jau runājuši, ka varētu apvienoties ar Pūces "Latvijas aptīrīšanai" partiju.

Atbildēt

Marks

11.12.2017. 14:09

Šis autors jau vienreiz kaut kur publicējās - visu uzveļ vienam pašam Pavļutam un aizstāv OIK saņēmējus, tai pašā laika noklusē vairākas lietas.
Piemēram Saskaņas Zariņš (neesmu viņa fans) atklāja niansi likumā, ka tas nekas, ka viņi vairākus gadus nesaņem OIK. Lai arī dokumenti sakārtoti tikai Sadales tīklos, OIK saņemšanas gadus sāks skaitīt tikai no brīža, kad elektrostacija tiks nodota būvvaldē!

Atbildēt

fakts

11.12.2017. 13:52

Kārtējais anonīmais melu raksts!

Atbildēt

zaza

11.12.2017. 13:47

Inčukalna gāzes krātuve nekad nav tikusi privatizēta

Atbildēt

jautaajums

11.12.2017. 12:02

Kāda nozīme uzvārdiem un partiju nosaukumiem?
To visu akceptēja biedru partijnieku sistēma.

Atbildēt

Pārsteigumu nebūs

11.12.2017. 11:36

Jo: Ekonomikas ministrijā strādājot arī miljonāru kluba biedri - tātad, ja taisnība, viss komplekts rokā uz piekļuvi labiem likumiem sev, labām atļaujām, iepirkumiem un visam tam, kas saistīts ar naudas atmazgāšanu.

Kas ir šis ministrs Arvils Ašeradens? Nav miljonārs?

Atbildēt

Te nu ir organizētā noziedzība

11.12.2017. 11:21

Organizētā noziedzība - valsts varas un biznesa saplūšana un valsts budžeta un tautas naudas izlaupīšanai, ko sauc arī par izsaimniekošani, par atmazgāšanu un tml.
Tas ir medicīnā, tas ir būvniecībā, visur ražošanā: kam ir nauda, tas gūst arī varu un tas pieņem lēmumus.

Vaino ministrus un "pūces'. Varbūt, ka vainīgi. bet drīzāk viņiem liek priekša savu versiju rīkoties "galvenie ierēdņi, galvenā nomenklatūra"- pārvalžu, departamentu valžu vadītāji vai vietnieki. Darbu padara "pēc norādījumiem" neredzamie ierēdņi, kuriem uzdod rīkoties, kā minētā nomeklatūra uzdod. Izpildītāji sakož mēli un raksta to, ko pieprasa.

Jo sevišķi visos jautājumos ministri ir "APAĻAS NULLES" - viņus vada NOMENKLATŪRA, ceļ gaismā vai sit zem sjostavietas, lai kristu, lai sabotētu, grautu viņus un partiju prestižu. Ministri paraksta dokumentus un rokas sasietas - nevar attaisnoties, ka tieši viņš nav vainīgs - paraksts tavs?

Atbildēt

agents

11.12.2017. 11:13

Incukalna kratuvi uzdavinaja krievu cekistiem A. Skele. Tagad japerk atpakal. Bet Kalvitis uzsedinaja LR uz cekistu adatatas ar ar saviem TECiem . Autoram pilniga taisniba ,ka pietrukstoso elektribu vareja un var pirk pa leto no tiem pasiem krieviem.

Atbildēt

Latvis

11.12.2017. 11:01

Kokģenerācijas stacijas gan vajadzētu aizliegt, jo tā nav nekāda ekoloģiski tīrā ražotne. Pluss vēl šie šķeldā sasmalcina malku un 2,5x cēlusies malkas cena. Krūmi šiem nederot, tiem siltuma maz. Gāzes dedzināšana Hesos ražojot elektrību, tas jau ir idiotisms. Tad jau labāk pirkt vairāk elektrību no Krievijas, Baltkrievijas, tā būs lētāk. Vispār elektrībai jāmaksā cik tā maksā, bez kādiem obligātiem sadārdzinātās elektrības iepirkumiem, kā tam jābūt kapitālismā.

Atbildēt

paga paga

11.12.2017. 10:53

Rakstaa tikai dala patiesibas. Nesne Pietiek publiceja visu OIK pelnas sanemeju sarakstu, un tas bija loti gars, prieks tik mazas valsts. Un loti dasni apmaksats. Otro OIK terminu apstiprinajka Dombrovskis, bet vareja nepagarinat. bet pagarinaja , jo OIK ir siles bizness. Ja jau ir tik daudz elektribas razotaju, tad kapec elektriba ir tik darga??????!!!! Norvegjaa, Islandee kur elektriba ir gandriz par velti, jo daudz! Latvijaa jo vairak razotaju, jo dargaka klust! Un galu galaaa privatais bizness, kas elektribas razosana ari ir, nav valstij jasponsoree!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...