Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Kas traucē vakardienas varenajiem, tiek novākti

Prāv. emeritus Andrejs Kavacis
01.09.2015.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

buss

06.09.2015. 11:56

»

Biedri priedīti

Vai Latvijā varu nav pārņēmuši komunisti un čekisti? Latvijā reāli ir notikusi iekšējā okupācija


Vai tagad atjēdzies? No sākuma bija - neatkarību izcīnīja patrioti, bet varu sagrāba komunisti un līdēji.Nevar būt apvērsuma,ja tas jau noticis 1990. gadā

Atbildēt

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

04.09.2015. 15:14

Skaidrojums biedrības Varu Latvijas Tautai (VLT) biedriem par Saeimas atsaukšanu.
Mums jāgatavojas Saeimas atsaukšanai! Šā gada 4. Novembrī biedrība VLT atkārtoti iesniegs Centrālai Vēlēšanu Komisijai (CVK) iesniegumu par Saeimas atsaukšanu.
Šajā laikā līdz 4.novembrim ir jāveic sekojošais:
1. Piedalīties deputātu – kandidātu saraksta veidošanā , katrā vēlēšanas apgabalā. Sarakstā neviena esošā ne bijuša deputāta, bet tikai tos, kas ir par Latvijas valsts atjaunošanu. 2. Veidot katrā pagastā VLT nodaļas, kur varētu iesniegt un diskutēt par mūsu mērķiem.
3. Sava izvirzītā deputāta – kandidāta ieteikumu apliecini ar savu parakstu. 4. Tautas Saeimas sarakstā deputāta – kandidātam jābūt saviem 100 atbalstītājiem. 5.Katrā vēlēšanu apgabalā jābūt: Rīgas - 35, Vidzemes – 29, Latgales – 18, Zemgales – 17, Kurzemes – 16. Kopā 115 deputāti – kandidāti. Iesaku deputātu – kandidātu izvēlēs skaitu dubultot, tas ir 230.
Deputātu kandidāti, kas nebūs iekļuvuši sarakstā, ir mūsu rezerve darbam 19 Aprinķos, 516 pagastos 9. ministrijās un citās iestādēs, kā piemēram vēlēšanu komisijās, lai viss noritētu godīgi.
Tas ir priekšnoteikums Latvijas Valsts atjaunošanai un pašreizejās Padomju iekārtas demontāžai. Samazinot ierēdņu skaitu 15,8 reizes, var sociālajā budžetā iekaitit vairāk nekā 1,4 miljardi eiro. Tas dos iespēju izmaksāt pabalstu katram sociāli aprūpējamam 250 eiro mēnesī, tas ir bērniem, skolēniem, studentiem un citiem trūcīgajiem. Lai to īstenotu,mums jāatsauc līdzšenejā Saeima un jāievēl Deputāti, kurus izvirzat Jūs, nevis partijas.
Satversmes 14. Pantns nosaka, ka Saeimu var atsaukt viena desmitā daļa vēlētaju. Nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu ierosina CVK, kad ir viena desmitā daļa parakstu.
Tautas nobalsošanu likumā noteiktajā kārtībā sagatavo un vada CVK, kura izdod arī nepieciešamās instrukcijas. CVK izsniegs instrukcijas un veidlapas parakstu paraugiem pēc 4.novembra, kā arī paziņos reālo skaitli, cik liels ir viena desmitā daļa, kas ir nepieciešama Saeimas atsaukšanai. Tāpēc, mēs VLT piedāvājam savas izveidotas veidlapas paškontrolei, kas būs par pamatu aizpildīt CVK veidlapas. Veidlapas būs pieejamas nobalsošanas vietā, aizpildot divos eksemplāros. Viens eksemplārs paliks Jums uz rokas, par ko informēsiet VLT nodaļā. Vēlētāja parakstu var apliecināt pie zvērināta notāra,dzīvesvietas deklarēšanas vietā pašvaldībā, bāriņtiesā, kura veic notariālas darbības, vai novadā pie pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītāja. Parakstu vākšanas termiņš ir 12 mēneši. Atceramies, ka pašreizejā valdība katru dienu maksā kredīta procentus 1,4 miljoni apjomā. Tāpēc Aicinam pašiem uz vietām gatavoties un nepieciešamo skaitu parakstu apliecināt divās nedēļās. Ātrāka Saeimas atsaukšana novērsīs pretlikumīgu naudas līdzekļu tērēšanu, kas veidojās no nelikumīgi Valdības ņemtajiem kredītiem. Lētākais paraksta apliecināšanas veids ir pie pagasta vai pilsētas pārvaldnieka, kur var panākt, ka paraksta apliecināšana ir par brīvu vai simbolisku apmaksu, tiksim 10 eiro centi. Dārgākais ir pie notāra. Mums ir jāapmaksā parakstu apliecināšana desmitai daļai. Nobalsošanu par Saeimas atsaukšanu veic CVK par saviem līdzekļiem. Iepriekšējās vēlēšanās bija 1 551 440 vēlētāji. Vēlēšanā piedalījās 912 553 vēlētāji vai 58,85 % vēlētāju. Lai atsauktu Saeimu ir nepieciešamas 608 370 balsisTāpēc katram deputātu kandidāta savāsot 100 balsis ir 23 000. Ja katrs aktivists pieaģitēs vēl 68 parakstus, tad Saeimu var uzskatīt par atsauktu un jāgatavojas jaunām Saeimas vēlēšanām, kurās jāievēl vizmaz 51 deputāts.
Tad mūsu biedrības galvenais mērķis var tikt īstenots, lai vara pieder tautai, kā tas ir teikts Satversmes 2.pantā un īstenot dzīvē lozungu: Viens likums –viena taisnība un vienādas iespējas visiem!
Aicinam Latvijas patriotus paplašināt mūsu VLT biedrības rindas un iemaksāt biedru naudu – 3 eiro gadā vai arī ziedojumu mūsu kontā, Konta numurs: LV49 LPNS 0002 1034 1098 1
Konta īpašnieks: VARU LATVIJAS TAUTAI, BIEDRĪBAS Reģ.Nr.40008239930
Iemaksājat norādiet savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un nodaļu, kur esat iestājies. Pēc bankas izraksta, mēs apzināsim Biedrus, ierakstam Vienotā biedru reģistra žurnālā un sagatavosim pagaidu apliecības, kuras pret parakstu varēs saņemt centrālajā birojā Mārupē, Ūdru ielā 14, vai piegādāsim attiecīgajā pagastā uz vietas. Kontakt tālrunis: 29 11 99 96- Bruno Druķis
Pasta adrese: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. Biedrības e-pasts: [email protected]

Atbildēt

pēk-pēk

04.09.2015. 13:01

»

lata

Un Larisa Laviņa, ko sabrauca kravas auto


Esošais ST priekšsēdētājs esot viņas znots? Interesanti, ka sievasmātei un znotam vienādi uzvārdi.
Ak, ko tikai nezina wikipēdija! Visas padomju nomenklatūras varzas raduraksti kā uz delnas! Un šīs laviņas nāvi sasaistīt ar čekistu atriebību, tur vajag ļoti labu iztēli.
...
Šādu informāciju Diena saņēma Iekšlietu ministrijas preses un sabiedrisko attiecību departamentā. Autoavārija Brīvības ielā 421 notikusi ap pulksten 19.49. Auto BMW ietriekusies Audi 100, pie kura stūres sēdējis 24 gadus vecais Aldis Laviņš. Bijusī deputāte nogādāta slimnīcā, taču mediķiem viņas dzīvību glābt nav izdevies. A.Laviņam autoavārijā sasista galva, krūšukurvis, ceļa locītava un vēders - cietušais ievietots slimnīcā. Mediķu aprūpē nodots arī 14 gadus vecais Oskars P., kurš ar augšdelma lūzumu un vēdera sasitumu nogādāts bērnu slimnīcā. Savukārt sešus mēnešus vecā L.Laviņas mazmeita Laura, kurai avārijā tika sasista galva, pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas aizvesta mājās. Rīgas pilsētas Galvenās policijas pārvaldes preses centra priekšniece Ieva Zvīdre Dienai pastāstīja, ka BMW vadītāja asinīs eksperti konstatējuši aptuveni 2,2 promiles alkohola. 

...
Un tāds, kurš pilsētā, braucot ar 70 km/h, nespēj izvairīties no fatālas avārijas, ar sasistu galvu, vada ST!

Kur "lata" šajā stāstā atrod kravas auto? Un čekas atriebību.

Atbildēt

lata

03.09.2015. 15:51

Un Larisa Laviņa, ko sabrauca kravas auto?...

Atbildēt

Lauku pāķis

03.09.2015. 14:20

Tādus slima suņa murgus sen nebiju lasijis...

Atbildēt

03.09.2015. 12:12

»

Valdis Freimantāls

Komunisti pārtiek no meliem un čekistu padevības...


Tauta sodīs politiķus - noziedzniekus!
==========================================

Kada tauta, utopist!Tā, kas padzīta no Latvijas?Nesmīdini!

Ak un vai. Kurzemē Latvijas laikā 46% bija ebreji, kas ieviesa savu kultūru – viss tika tirgots un pārdots. Latvieši pārņēma šo kultūru un kļuva par krievžīdiem. Savulaik Latvija bija izteikti kārklukrievi, tad kārkluvācieši, tagad kārklužīdi.

Bet, ņemot vēra, ka visi no Latvijas valdības, Saeimas šodien , ja vajag atbild krieviski un drošības struktūras vada bijušie komunisti – krievžīdi, tad jāsecina, ka šodien Latviju pārvalda krievžīdi. Viņi kā Dz. Rasnačs vai I.Parādnieks, R.Zīle vai R. Dzintars var pat stipri atgādināt īstus latviešus. Bet viņu darbi atšķiras no viņu vārdiem, kā īstiem krievžīdiem pienākas.


Atbildēt

A.P.

03.09.2015. 12:00

»

DENISS

No profesora bloga: "Katru gadu 18.augustā ir 1991.gada “valsts apvērsuma” (1991.g. 18.-21.VIII) gadadiena. Minētais notikums pagaidām ir vistumšākais plankums sociālisma sistēmas (PSRS) sabrukšanā. Pateicoties A. Jakovļeva vaļsirdībai mūža beigās, pilnīga skaidrība ir par PSRS sagraušanas plānu, praktisko...


Jātiesā ir ne tikai Gorbačovs par antropoloģiskās katastrofas izraisīšanu "baltās" rases milzīgā daļā (Austrumeiropā, Āzijā) ļoti sāpīgās demogrāfiskās pārejas laikmetā. Arī katrā "nomalē" kādi tautas mēsli ir jātiesā. Latvieši šajā ziņā ir specifiski izcēlušies, operatīvi notiesājot cilvēku, kurš nekādā gadījumā nevēlējās pieļaut antropoloģisko katastrofu, jo lieliski izprata tās iespējamību. Gudrā un godīgā A.Rubika notiesāšana ir latviešu specifiskā zemiskuma un muļķības piemērs. A.Rubika reabilitācija ir paralēls pasākums ar godmaņlaika latviešu neliešu tiesāšanu. Diemžēl tiesājamo latviešu sarakstam punkts nav pieliekams. Saraksts joprojām papildinās ļoti dinamiski katru dienu. Turklāt antropoloģiskās katastrofas aspektā - dzimstība, aizceļošana, migrācija, sociālās sfēras "bizness".

Atbildēt

Karote

03.09.2015. 11:42

Piekrist var par vēlēšanu viltošanu.Pieņemu, ne reizi vien tas noticis.Stājoties EU pilnīgi noteikti.

Atbildēt

Čunčiņš

03.09.2015. 11:36

»

Valdis Freimantāls

Komunisti pārtiek no meliem un čekistu padevības...


Bet vai tad Latv.biedrību neiznīcināja krievi kopā ar ebrijiem? Nevar būt ka paši latvieši? Latvieši taču tādi patīkami radījumi! Īsti brīvības un neatkarības patrioti!

Atbildēt

Valdis Freimantāls

03.09.2015. 10:43

Komunisti pārtiek no meliem un čekistu padevības!

Zemiskākie radījumi Dieva pasaulē!!!

Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšana 1993.gada 18.februāra naktī ir lielākais viņu NOZIEGUMS - kliedzošs un nepiedodams!

Viltus biedrības radīšana ir cinisma augstākā pakāpe.

Uzspļaut 1938.gada statūtiem var tikai I Z D Z I M T E Ņ I, pie tam vēl jābūt vājprātīgiem.

Tauta sodīs politiķus - noziedzniekus!

Lasiet Tautas Tribunālu internetā.

Atbildēt

ģenederokrātikskā ome

03.09.2015. 09:30

Nu ši kungs kaut ko jau varbūt pateica taisnību bet izmuldējās arī ne pa jokam- Pugo izcils cilvēks, kā tad persona no tautas tribunāla var ko tādu rakstīt

Atbildēt

Pašiņmiets

03.09.2015. 09:16

Paranoja.

Tas saucas paranoja.

Atbildēt

Pincis

03.09.2015. 08:16

»

ance

Vai tad neparādīja? Un vai tad Jurīti nenogalināja? Šarlatāns un trollis vaino citus šarlatānismā. Vispirms noskaidro vārda nozīmi un tad tēlo visgudri


Par jurīti un pārējiem jāprasa Grantiņam, Kavacim un pārējiem no tautas tribunāla. Viņi sadarbojās ar čekistiem un noteikti kaut ko ir uzoduši vairāk par mani.Es zinu, ka čekisti likvidē tos, kuri neprot labi uzvesties uz sāk izpļāpāt čekistu noslēpumus, kuros paši ir darbojušies aktīvi kā jau letti no sūdu poda.

Atbildēt

03.09.2015. 07:52

Malacis Kavacis!

Atbildēt

Žanets

03.09.2015. 06:56

Man gan liekas, ka Kavača kungs vītero pašsacerētas pasakas...

Atbildēt

DENISS

03.09.2015. 06:52

No profesora bloga: "Katru gadu 18.augustā ir 1991.gada “valsts apvērsuma” (1991.g. 18.-21.VIII) gadadiena. Minētais notikums pagaidām ir vistumšākais plankums sociālisma sistēmas (PSRS) sabrukšanā. Pateicoties A. Jakovļeva vaļsirdībai mūža beigās, pilnīga skaidrība ir par PSRS sagraušanas plānu, praktisko realizāciju, apzināti asiņaino operāciju organizēšanu Rīgā, Viļņā un citur. Nepārprotami ir noskaidroti “tautas fronšu” uzdevumi sagraušanas procesā, labi zināmi ir PSRS un pasaules sabiedrības zombēšanas formāti. Labi zināmi ir padomju “pelēko kardinālu” psiholoģiski visdziļākie motīvi PSRS sagraušanai. Vienīgā vēsturiskā mīkla pagaidām ir minētais “valsts apvērsums”, ko realizēja 8 vīri ar trīcošām rokām (skatījos TV). No viņiem visizcilākā personība bija Boriss Pugo, kurš, domājams, tāpēc ar sievu izdarīja “pašnāvību”. (Latviešu vēsturnieku pienākums ir noskaidrot patiesību. Bet tas nekad nenotiks, jo mums nekad nebūs godīgi vēsturnieki. Būs vienīgi attiecīgā režīma dibena laizītāji – šņoristi.) Pārējie – pelēki cilvēki. Tas varbūt vismazākā mērā attiecās uz Krjučkovu. Kāpēc tā ir vēsturiskā mīkla? Tāpēc, ka Gorbačovs un citi apvērsuma autori klusē. Gorbačovs faktiski neklusē, bet, kā parasti, melo. Acīmredzot, nekas netika fiksēts uz papīra, kas būtu pieejams vēsturniekiem. Diemžēl mūsdienu latvieši neko vēl nav sapratuši. Turpinās priekšstats par “varonīgo brīvības cīņu”. Šo priekšstatu, saprotams, sistemātiski uzkurbulē tie, kuriem patiesība ir ļoti kaitīga. Tādi cilvēki ir gan Latvijā, gan ASV un citur. Nākas novērot, ka nepatiesības uzkurbulēšanā daži mūsu kaimiņi ir pārāki par latviešiem. Citās zemēs pie varas tāpat ir nelabojami nelieši. Pēdējā laikā (šovasar) atskan balsis par Gorbačova tiesāšanu. Visvairāk ir žēl, ka joprojām neko nav izpratuši (lasījuši) latviešu vecākās paaudzes cilvēki – notikumu aculiecinieki. Latvijas cittautieši (krievi) ir visu pareizi sapratuši. Latviešu jaunākās paaudzes, neapšaubāmi, zombē pašmāju izglītības iestāžu personāls, kura intelektuālais, morālais, profesionālais adekvātums nav definējams bez tādiem vārdiem kā stulbeņi, idioti, nelieši, pielīdēji, karjeristi, ūdensgalvas, pseidointelektuāļi, pseidozinātnieki, prasti masu cilvēki un pat atsevišķos gadījumos – postcilvēki."

Atbildēt

Izlasi un tad muldi

03.09.2015. 05:42

»

garāmejot

Tā vien redzu Kavaci sēžam pie datora ar folijas cepurīti galvā un svētā ūdens burciņu blakus, lai pasargā no ļaunā čekas starojuma


LRTT ir kādi 2 raksti, kā slepkavas (čekisti?)gribēja noslepkavot vēsturnieku Roni ar vienu no šīm metodēm par neliešiem nepatīkamas informācijas izplatīšanas Eiropā.

Atbildēt

annamarija

03.09.2015. 04:41

»

Pozitīvā

tik neaizmirstat ka ITAS KOZAKEVIČAS,, viŗs bija čekas stukačs


ak, jāvemj zaļš? Ita nebija stukačs un tu esi glups, ja iedomājies, ka tavi vēmekļi kaut ka varētu kaitēt ITAS piemiņai.

Atbildēt

garāmejot

03.09.2015. 03:52

Tā vien redzu Kavaci sēžam pie datora ar folijas cepurīti galvā un svētā ūdens burciņu blakus, lai pasargā no ļaunā čekas starojuma.

Atgādina nedaudz kukū onkuli. Tādam stroķi rokā nedot.

Atbildēt

lauķis

03.09.2015. 03:15

Lai nu paliek Kavacs , viņa teiktajā ir gan liela patiesība gan meli.
Jautājums , kāpēc vēl nav nosodīti komunistu noziegumi?Par to nevēlas runāt ne Latvijā ne ,,demokrātijas šūpulī,, ASV , ne Krievijā un Eiropā netik.
Atbilde ir diezgan vienkārša , tad tiks izgaismoti komunistu sponsori un garīgie iedvesmotāji.

Atbildēt

Ilze

02.09.2015. 22:58

Что касается господина Гарды, то он является последователем Учении Рериха – Живой Этики, на этом он начал свой бизнес – издание книг, и этому Учению он сам придерживается повседневно…

-----------------

Kas kopīgs ir Komunistiskās partijas biedram Gardam un Rēriham?

Atbildēt

bonanza

02.09.2015. 21:28

Kas tur palika ar Grantiju? Vai vel dzivs?
Ir totsiona generators,raida frekvenci,kas piesaista cilveku. Pucha laika Maskava,tur pat lauztam kajam cilvekiem radas mega veleshanas doties uz puchu.

Atbildēt

svece

02.09.2015. 16:06

Cik stulbi komentāri,bet Kavača teiktais par VDK izdarībām ir fakts un piem. tāds Pundurs ir labi mācīts no šiem vīriem,jo 11 liecinieki ir "bišu nograusti"!

Atbildēt

02.09.2015. 16:03

Dīvaini, pēc PSRS sabrukuma nav dzirdēts ka Rīgā vai Latvijā kāds bijušais visvarenais būtu notēlojis grēkus vai, nebūdams spējīgs atzīt patiesību, būtu izdarījis pašnāvību.
==========================================

Nožēlojis grēkus? Vai notēlojis grēkus?

Divi bijušie CVK vadītāji viens pēc otra izdarīja pašnāvības nošaujoties. Vai viņus nošāva, lai klusētu par patieso balsu saskaitīšanu vēlēšanās..

Atbildēt

latvāņi smird

02.09.2015. 14:13

»

latvāņi smird

latvāņi smird nepieklājīgi neganti... un tas ir fakts, nevis glupība


priedīšarturs arī smird, jo viņš ir latvānis

Atbildēt

beka

02.09.2015. 14:09

»

)))))))

Un čekas trollis tūlīt kā saukts ir klāt


to tak visi zina paprasat KNUTAM SKUJENIEKAM, ko viņs doma , par kozakevičas vīru, un aneraudu

Atbildēt

charlatāni

02.09.2015. 14:02

»

Arturs Priedītis

Citāts: "Juris Podnieks visai pasaulei parādīja miera eņģeļa Gorbačova kara darbību Viļņā. Tā sakot, atvēra pasaulei acis un liedza iespēju piemānīt to ar kārtējiem Kremļa meliem." Var tikai minēt, kāpēc vecākās paaudzes cilvēkam ir tik šaura un aplama izpratne par notikumiem pasaulē un tajā skaitā ...


Tak apnicis. Visi runā aplamības, tikai priedīšarturs - kā orākuls visu pareizi! No taviem rakstiem vispār neko nevar saprast. Par komentāriem nemaz nerunāsim. Ja kāds saka, ka cits runā aplamības, tad vajag arī pateikt, kā tad, priedīšprāt, ir patiesībā. Citādi lasam vienu un to pašu glupību - latvāņi smird, latvāņiem aplama izpratne. Tev pašam ir aplama izpratne, kremļa tūdaliņ. Un nespēja pamatot savu viedokli.

Atbildēt

Arturs Priedītis

02.09.2015. 13:36

Citāts: "Juris Podnieks visai pasaulei parādīja miera eņģeļa Gorbačova kara darbību Viļņā. Tā sakot, atvēra pasaulei acis un liedza iespēju piemānīt to ar kārtējiem Kremļa meliem." Var tikai minēt, kāpēc vecākās paaudzes cilvēkam ir tik šaura un aplama izpratne par notikumiem pasaulē un tajā skaitā Latvijā XX gs.beigās. Citētā aplamība un citas aplamības noteikti nebūs apzināti meli, bet gan zināšanu un izpratnes trūkums, kā arī nekritiska pieeja informācijai, kas vienmēr ir specifiskas mentalitātes iezīme. Rezultātā šis teksts ir tikpat šarlatānisks, cik šarlatānisks ir mācītāja un "Tautas tribunāla" svētā gara iepriekšējais teksts šajā saitā.

Atbildēt

kāds

02.09.2015. 13:14

Lāzerīši, ģeneratoriņi... Vēl jau varēja apstarojumus no 3 vietām Rīgā piesaukt un Latvenergo lapseni. :P

Atbildēt

ha

02.09.2015. 11:55

3. spēks.
Jā, tā tāda interesanta parādība, kura neiztrūkstoša visos konfliktos, kuros tiek sargāta demokrātija.
Pie mums Slapiņš un tas baltkrievu izcelsmes milicis, leišiem līķi pie televīzijas, Kijevā ap 100 līķiem.
Un interesantākais, ka nevienā no šiem gadījumiem nav vainīgā.
Vainīgais - mistiskais 3. spēks.
Verbūt emeritus Kavacis? Varbūt no debesīm spēj ko nolasīt apskaidrības brīžos? Protams, ja tādi ir!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

02.09.2015. 11:32

Kā nav kauna kautko sliktu teikt par gorbačovu? Tavi "sabiedrotie" viņam pat medaļu pasniedza. Ja nesaprati, tas bija signāls tev sabiedrotais, ka tev viņam dibens jābučo
Guglē "Bush Sr presents Gorbachev with Liberty Medal at National Constitution Center"

Atbildēt

Aconitum Napellus

02.09.2015. 11:16

Uz gajēju pārejas nejauši dzirdēju divu jaunu meiteņu sarunu. Viena no viņām skumji teica, ka visa nopelnītā nauda jauniešiem ir jāziedo draudzes kopējā katlā.

Neatkarīgi no macītāju, arī titulēto, raksturiem - visi viņi dzīvo trekni un bagāti, jo muļķa avis tos uztur.


Anekdote:
- Kā radās reliģija?
- Kad krāpnieks satikās ar muļķi.

Atbildēt

)))))))

02.09.2015. 11:13

»

Pozitīvā

tik neaizmirstat ka ITAS KOZAKEVIČAS,, viŗs bija čekas stukačs


Un čekas trollis tūlīt kā saukts ir klāt.

Atbildēt

Pozitīvā

02.09.2015. 11:08

tik neaizmirstat ka ITAS KOZAKEVIČAS,, viŗs bija čekas stukačs

Atbildēt

lasītājs

02.09.2015. 11:04

Protams, ka šeit pieminētie ir tkai 0,001 %. Ieteicams uzmanīties arī pašam Lapsam. Vienreiz jau čekistu pacietība var neizturēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...