Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

27.06.2015. 19:02

Lieta pret lordu Dženeru::
Parlamenta loceklis Saimons Dancuks atklājis, ka lords Dženers "izvarojis un mocījis" bērnus!

Pastrādājis ;šos šausmu darbus pat Lielbritānijas parlamenta ēkā.

Lielbritānijas prokuratūra aprīlī informēja, ka lords Dženers sirgst ar demenci, tāpēc nav spējīgs stāties tiesas priekšā un atbildēt par savu rīcību.

Demence - iegūtā plānprātība. Ne mantota, bet iegūta!

Acīmredzami, ka mūsu, Latvijas parlamenta (Saeimas) locekļi arī sirgst ar šo kaiti, jo ne par ko neatbild, pie tiesas saukt nedrīkst, kā ir,ir.
Ko tikai mūsu parlamentti nav darījuši un vēl darīs?! Un Tauta viņus ievēl un viņiem aplaudē.

Brīva tauta nekad nedrīkst būt šķirta no tiem, kam tā uzticējusi savu lietu pārstāvēšanu un pārvaldīšanu.
/Dr.Kārlis Ulmanis,atbildot tautas manifestantu apsveikumam 1936.g.11.aprīlī/

Atbildēt

Artūrs Malta, LZS un LLK priekšsēdētājs

27.06.2015. 18:59

Cienijamās Deputātes un Godātie Deputāti!
Jūsu apstiprinātā Valdība vērienīgi 16.janvarī atmaksāt 1,2 miljardi eiro parāda atbilstoši aizņēmumu atmaksas grafikam. Cik vēl būs jāmaksā ?
Jūs Saeimas sēdē devāt zvērastu un parakstījāt:
"Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."
Jūs neesat atbildējuši, kā pildat Satversmes sekojošus pantus:
66. pants par budžeta izpildi? Vai atmaksas Grafiku arī apstiprinājāt? Cik vēl būs Jāmaksā???
68. pants par Valdības noslēgto starpatutisko kredītu līgumiem? It sevišķi vēlētos izlasīt līgumu par 7,5 milajrdi lielo kredītu, kuru parakstīja I.Godmans, A. Slakters,I.Krūmane, I. Rimšavics un Saeima apstiprināja.
Kā pildās likumu par „Latvijas Banku”, kas ir Saeimas kontrolē:
1) Kur Latvijas Banka izlietoja konfiscētas bankas „ Bankas Baltija” (BB) īpašumus? Mēs bankas BB kreditori ļoti vēlamies atgūt naudu no BB īpašniekiem Latvijas Bankas un Finanšu ministrijas;
2) Kāpēc tika apmaksāti Stokholmas 2004. gada tiesas izdevumi;
3) Kas notika ar 100 latu zelta monētām pēc eiro ieviešanas?
Valdība ES iedalītos atbalsta fondus ieskaita valsts ieņēmumos un neplāno dot tos lauksaimniekiem, kā paredzēts ES regulās.
Pašreizejā Latvijas teritorijā vajadzēja būt 273 642 lauku sētām, kā ražošanas uzņēmumiem.To paredz AP pieņemtais 1993.gada 30. martā Lēmums un Likums par īpašumu atdošanu.
Lūdzu Jūs, cienītās Deputātes un godātie Deputāti, izvērtēt savu attieksmi un darbību pret Latvijas valsti un saviem solijumiem vēlētājiem. Liekas godīgāk būtu pašiem atteikties no sava zvērasta un smagā Deputāta sloga?
Labs piemērs ir Grieķija, kas netaisās atmaksāt svešus un nelikumīgi ņemtus parādus, kaut gan ārejais prāds uz vienu iedzīvotāju ir trīs reizes mazāks nekā Latvijā!
Otrs piemērs ir Islande, kur valsts vīriem ir jāsēž cietumā, kāmēr atmaksā nozagto naudu, kas ņemta kredītos.
Vai esat gatavi atmaksāt Valsts budžetā ņemtos kredītus un nelikumīgi atmaksāt tos kredītu procentus no savas kabatas? Zaudējumi ir jāatlīdzina katram, kas radušies viņa darbības vai bezdarbības rezultatā. Arī uz Jums Deputāti attiecās Civillikuma 1779. pants.

Atbildēt

andris

16.06.2015. 12:37

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

egils

16.06.2015. 12:37

»

to VSV-pastasti

Lūdzu pastāsti, kas ir Ditta (ar diviem tt) Rietuma


Runā ,ka Angļu Mi-6 spec.dien. darbiniece ,atalgota...

Atbildēt

andris

05.06.2015. 10:41

Pāradresācija:(sun) Jūdu kristīgās baznīcas=pelēko humanoīdu rases= farizeju /mācītaju/ kārtējais uzbrukums baltās rases cilvēkiem, tie ir tie paši varmākas , slepkavas, zagļi un zombētāji, lai savas ""augstākās"" kastas vadoņiem izpilditu cilvēku pazemošanas rituālus un beigās savāktu visvērtīgākās dvēseles , ko izmantot jūdu farizeju labā mūsu Midgard Zemes paverdzināšanas projektā , kā arī kā savu kosmosa kuģu degvielai starpgalaktiskiem lidojumiem. Labi ka 3.06.----mūsu Vēja Māte izjauca pelēko humanoīdu globālam uzbrukumu caur savu pārstāvi Eg.Lev....Zināms, ka pat ieejot jebkurā kulta celtnē / baznīcā/ cilvēks enerģētiski ir iezombēts caur viņu maģiju. No visiem viņu rituāliem jebkuram baltās rases cilvēkam ir jābēg kā no uguns! Lai pastāvīgi esam Baltu Gaismā !(sun)

Atbildēt

:)))

30.05.2015. 18:09

Tāpēc būtu vērts tikt skaidrībā - kam tad tas ir svarīgi, un kādēļ šāda histērija?
--------------
Tālāk pat nelaīsju. Domas paudējs ir vai nu antiņš, kuru japažēlo, vai krāpnieks, par kuru jāienteresējas DP :)))

Atbildēt

platons

30.05.2015. 03:33

Ivar Zariņ, tā klusi pie sevis padomā ar ko tu esi labāks par pārējām 99 valstspolitiskajām prostitūtām???

Atbildēt

to VSV -paldies par info

29.05.2015. 10:09

paldies par info.

Bija domāts- kāda profesija, neba nu dzejnieks :-)

Atbildēt

lat

29.05.2015. 09:49

Gribētos ļoti uzināt kā jūs guļat biedr Zariņ, jo nav jau viegli būt savas tautas kangaram un visu laiku bez ziepēm līst SC atiecīgā vietā. Es tiešām ticu ka tādi kā jūs, vēl samaksāsiet par savu nodevību pret tautu pret zemi. Lai nolādēti visi latvju tautas kangari.

Atbildēt

to VSV-pastasti

29.05.2015. 08:14

Lūdzu pastāsti, kas ir Ditta (ar diviem tt) Rietuma !

Par citiem grib zināt visu, par sevi neko nestāsta.

Atbildēt

to VSV

29.05.2015. 08:12

Nu, precīzi pateici par E.L. sava ērmotajā valodā.
Diemžēl E.L. = satelīts LCeļam

Par ko tu pats strādā jeb tev brīvais režīms ?

Atbildēt

Ēdelweiss

29.05.2015. 05:16

Vispar jau LR Satversme, tā patas kā citi LR normatīvie kati, neparedz tadu juridisku formejumu ka "koalīcija" ...Tad tas nozimē tikai vienu = koalīcija it neleģitims formejums,kuru radijuši latvija avdlodošie politmafijas klani.... un, viņu ieceltais prezidents ir legitims tikai viniem - noziedzīgas politmafijas klaniem, nevis Latvijas tautām....!!!!

Atbildēt

Ēdelweiss

29.05.2015. 05:12

Pilnīgi pareizi sacits : kam gan no CILVEKIEM ir svarigs kaut kads tur sulainisnunn pakalpiņš, kurš ir ielikts LV prezidenta = parazita un liekēža vietā lai veiksmīgi visu savu noželojamo mūzu parazitetu uz nodokļū maksātaju nrekina, apzogot bērnus un pensionārus ...???? !!!!!!!!! Man jau no ta epiteta "LV prezidnets" vemt gribās un roka mekle AK 47 lai par to deģenerātu izbalsotu ar visam 30 lodem....

Atbildēt

29.05.2015. 04:07

»

Šalle

Levits nav pērkams un nepārstāv kādu konkrētu interešu lobētājus. Es viņam ticu


Visi, kas ievēlēti Saeimā, vienmēr atstājuši tikai ticamu iespaidu.Tur jau tas āķis!Paradokss!

Atbildēt

Šalle

29.05.2015. 04:05

»

a

ar ko šis "ļoti cienījamais" biedrs labāks un "ļoti cienījamāks" par saviem sugas brāļiem iz SILES "vienlīdzīgĀKo" rukšķu bara


Levits nav pērkams un nepārstāv kādu konkrētu interešu lobētājus. Es viņam ticu.

Atbildēt

Vo

28.05.2015. 13:56

»

Šis gan ir labs

https://agnesemargevica.wordpress.com


Paldies par linku!
Šis tiešām ir labs

Atbildēt

Šis gan ir labs

28.05.2015. 13:24

https://agnesemargevica.wordpress.com/

Atbildēt

Es

28.05.2015. 11:39

Latvijas prezidentam nav tādu pilnvaru, lai visa nācija kristu NA histērijā par viņu kandidātu.

Pateikt pieklājīgi? POKUI!

Atbildēt

a

28.05.2015. 11:30

»

Šalle

Jūsu spilgtajam šīs ļoti cienījamās personas apzīmējumam nekādi nevaru piekrist, bet, jā, es pilnīgi noteikti atbalstītu Levita kungu prezidenta amatam


ar ko šis "ļoti cienījamais" biedrs labāks un "ļoti cienījamāks" par saviem sugas brāļiem iz SILES "vienlīdzīgĀKo" rukšķu bara?

Atbildēt

>>>paijai

28.05.2015. 09:59

Levita māte,tāpat kā paijai,ir ebrejlatviete....

Atbildēt

Šalle

28.05.2015. 09:42

»

Praatniex

Un tu, šķiet, balsotu par bomžveidīgo tukš.irsēju - Izraēļa dēlu


Jūsu spilgtajam šīs ļoti cienījamās personas apzīmējumam nekādi nevaru piekrist, bet, jā, es pilnīgi noteikti atbalstītu Levita kungu prezidenta amatam.

Atbildēt

Šalle

28.05.2015. 09:14

Zariņš varētu beigt muldēt. Viņš tāpat būs viens no tiem, kas ba;sos par Vējoni 3.jūnijā 2.balsojumā kopā ar Hūtes pakaļlaižām un glumāko Vienotības daļu. Latviski kriviekais blefs. Zariņš=nodevējs.

Atbildēt

Lauku pāķis

28.05.2015. 09:06

Par prezi nerunājiet muļķības-kuru atbalstīs visuma valdnieki tas ari būs prezis. Āmen.

Atbildēt

Paija -II. to 11:59

28.05.2015. 07:46

II. Piekrītu Jūsu teiktajam, ka tas ir absurds, ka tautai par savu naudu (lai dabūtu notariālu apstiprinājumu)jamaksa par savām politiskajam tiesībām brīvi paust savu gribu. Tas būtu Satversmes tiesas līmenī skatams jautajums. Sis fakts ir netaisns pret tautu, ka tauta par savam politiskajām tiesībām MAKSĀ NAUDU !

Jāatzīmē, ka mūsu Saeimas deputātiem ir liela vara dota: likumprojektu ierosināšana, aizstāvēšana, pieņemšana, bet ļoti reti kurš deputāts šo varu izmanto.
Ja paskatās saeimas majas lapu, tad reti kurš deputats kapj tribīne ar savu likumprojektu un aizstāv to.
Būtu vismaz tie deputati pieņemuši sakarīgus sev palīgus - juristus, bet viņi baidas atzīt laikam pasi savu muļķību, tapēc par deputatu palīgiem stradā jauni neprofesionāli radījumi, kuri parnesā papīrus deputātam no pastkastītes līdz deputāta galdam :-(
Deputāti nenovērtē, ka viņiem ir tribīne un likumdošanas iniciatīva, diemžēl, pārsvarā deputāti plenārsēdēs rotaļājās ar mobilo vai "snauž diendusu".

Atbildēt

Paija - to 11:59

28.05.2015. 07:30

Diemžēl nevaru Jums piekrist.Jo:
Žurnāla " Mājas Viesī" bija 2 raksti šī gada maijā par Levita privāto dzīvi. Māte E.Levitam latviete un Levita radi no mātes puses tika izsūtīti uz Sibīriju, tas viss žurnālā aprakstīts.
Tas, ka Levita māte izvēlējās sev vīru ebreju - to būtu nesaprātīgi pārmest viņu bērnam - E.Levitam.
E.Levita tēva visi radi gāja bojā holokaustā.

2) nekur neesmu lasījusi juridiskajā literatūrā no opozicionāru puses tieši precīzi kurus likuma pantus tieši konkrēti E.Levits būtu virzījis vai aizstāvējis pretēji Latvijas interesēm.
Lūdzu , ja ziniet, precīzi nosauciet kuri likumi, kuri panti un kādiem tad tiem būtu bijis jābūt Jūsuprāt. Viņs ļoti ilgu laiku stradā Strasbūrā un Luxemburgā, nekādas reālas varas Levitam pēdējos gadu desmitus Latvijā nav bijis.

3) Piekrītu faktam, ka Levits pavadījis kā satelīts " Latvijas ceļu" visās šīs partijas gaitās, taču kā tieslietu ministrs Levits nespēja ilgstoši strādāt, jo ,kā pats izteicās, tad viņam bija ļoti liela pretestība, lai reformētu likumus sabiedrības un progresa interesēs, tādēļ ar " Latvijas Ceļa" šķiet, svētību Levits dabūja vēstnieka posteni Austrijā, bet arī tur ilgi neuzkavējās, jo viņam tika piedāvāts labi atalgotais Eiropas Cilvēktiesību tiesneša amats.
(starp citu arī bijušā Kriminālpolicijas šefa Blonska meita- I.Labucka pēc ministrēsanas veikli tika iekartota Eiropas Kopienas tiesā Luxemburgā, turpat, kur tagad Levits).

Vienīgais, kas man nepatīk ir tas, ka atrodoties vajadzīgajās partijās, to biedri automātiski bez jebkādiem konkursiem dabū labi atalgotas tiesnešu vietas ārzemēs (apm. 20.000,- EUR mēnesī (divdesmit tūkstoši EUR)) . Tas ir mīnuss... diemžēl , ka amatus "dod " slepeni, bez konkursa ... Pie tādām algām bijušie Latvijas ministri daudzu gadu garumā kļūst miljonāri, man neskauž, bet jābūt kaut kādai taisnībai..., bet nav.
Levits no visiem četriem ir visloģiskākais VP, kaut gan tas ir tikai goda amats un viņš to saprot, bet viņam 2016.gadā beidzās tiesneša pilvarasEiropas Kopienu tiesā un būs 60 gadi.

Ja Jūs vēlaties diskutēt, lūdzu, sauciet konkrētus likumus un pantus, jo vispārēja rakstura pārmetumi Levitam neko neizsaka, tā ir vienkārši dusmu forma.
Man pret Levitu- nekā personīga, tikai fakti...

Atbildēt

28.05.2015. 06:59

»

Paija

Ļoti vienkarši - Solvitai ir no ZZS puses uzdots virzīt un atbalstīt Amnestijas likumu nākotnē, ar kura pieņemšanu tiks dzēstas visas sodāmības , pārtrauktas krimināllietas cilvēkiem , kuri piedalījušies balsojumā un atbalstā jautājumā par Latvijas neatkarību kā deputāti. Un starp šiem cilvēkiem, ka...


Levits izdarīs visu, ko vajag, jo labi pārzin tieslietas vusos aspektos- ka katra valsts var izdot savus likumus, tostarp Amnestijas.

Tieši Levits sarakstīja 4. maija kliķei neatkarības deklarāciju juridiski pareizi, tas viņam gan prasīja 1 mēnesi!Tas ir normāli.

Levits bija tas, kas ar S.Āboltiņu, A.Bērziņu, SAB un DP, izmantojot Osipovu u.c. durakus, lai ieviestu preambulu, lai gan likums jau noteica vienu valsts valodu un nebija pretrunā Satversmei. Tagd otru valsts valodu var ieviest pat ar Saeimas balsojumu, neprasot tautai tās domas ar referendumu. Tieši Levits, Āboltiņa, Bērziņš grozīja referenduma likumu - ar šo gadu jāsavāc 155 000 parakstu par savu naudu, lai tauta tikai rosinātu referendumu kādā jautājumā, kas proporcionāli iedzīvotāju skaitam ir galēji nesamērīgi. Ar mērķi, lai tauta nevar neko ietekmēt, ko paredz ES, SVF/PB slepenie līgumi ar LV.

Levits turpinātu žīdu īpašumu atdošanu un nostiprinātu 4. maija kliķes varu, tostarp, ja vajag, ar Amnestijas likumu. Vienīgais, kas tam pretotos, ir M.Bondars - "amerikāņu šprote".Bet Lembergs dara visu, lai 4. maija kliķe varētu saglabāt varu un izpestīt Lembergu no krimināllietām.Tostarp pērkot balsis G.Daudzes atbalstam, kas var izlšt pēdējā brīdi, ja neievēl Vējoni, Lemberga kalpu.

Visi varianti tāpat ir slikti - spēkā saglabājas līgumi ar SVF/PB - nabadzība, izmisums, bezcerība, bezdarbs, cilvēku aizbraujšana, katrs glābjas kā var no grimstošā kuģa, 4. mauja klķes mafija to izlaupa līdz pēdējam savējo un tikai savējo labā.

Atbildēt

Paija

28.05.2015. 06:23

Ļoti vienkarši - Solvitai ir no ZZS puses uzdots virzīt un atbalstīt Amnestijas likumu nākotnē, ar kura pieņemšanu tiks dzēstas visas sodāmības , pārtrauktas krimināllietas cilvēkiem , kuri piedalījušies balsojumā un atbalstā jautājumā par Latvijas neatkarību kā deputāti. Un starp šiem cilvēkiem, ka Jūs zināt, ir arī smagos noziegumos apsūdzētais.
Levits nekad neatbalstītu šādu Amnestijas likumu - par to arī satraukums un tiek darīts viss iespējamais, lai šis kompetentais cilvēks netiktu par VP.

Atbildēt

visi

28.05.2015. 06:02

Saeimā visi ir ebreji,kāpēc gan nevar izvirzīt kandidātu ebreju Levitu...

Atbildēt

28.05.2015. 05:36

»

Haris.

Nav ko piebilst.Zariņš,Žulis un Lunis galveno ir pateikuši


Nereāli. Tādēļ murgi.

Bičkovičs neapstrīd un nekad nav apstrīdējis tiesību normas, kuras trūkst Latvijā, šim trūkumam veicinot tiesu un iestāžu patvaļu. Tostarp daudzu likumu neatbilstību Satversmei. Latvijā, piem., nav likuma, ar ko apstrīdēt tiesu faktisko rīcību - vienus pierādījumus jebkurā lietā tā var patvaļīgi atzīt par pierādījumiem, citus, pat ļoti būtiskus, ignorēt.

Atbildēt

Karote

28.05.2015. 04:51

Veiklāki žurnālisti tukšmuldētājus, par to, kādas šausmas mūs sagaida, ja Preidentu ievēlēs ar opozīcijas balsīm, veikli izģērbtu plikus un sārtiem vaigiem.Labi gribot, var saskatīt Satversmes apšaubīšanu un deputātus ievēlējušo pilsoņu dalīšanu kastās.

Atbildēt

vanna

28.05.2015. 04:43

Levins kladzināja savas gudrības un Vējonis ir uzpūtīgs maita

Atbildēt

Haris.

28.05.2015. 04:42

Nav ko piebilst.Zariņš,Žulis un Lunis galveno ir pateikuši.
Taču,lai varas augšgala noziegumus izmeklētu un vainīgos sodītu,jāsameklē un jāievēl jauna,godprātīga pret valsti un tautu Saeima,valdība un tiesu sistēma.Revolūcija?

Atbildēt

sociāli atstumtais

28.05.2015. 04:16

jā , absolūti ciniski atkailinatais - naudas diktatūras modelis ( ko gan citu spēj realizēt pārkrāsājusies komunistu nomenklatūra un to pēcteči - ,, ar mates pienu iezīstie ,,- tādi paši morālie kropļi = proletariāta diktatūra ? ), bet kopumā jautājums ir cits ; pasauli valda naudas mafija = un zināms kura etnosa ( tautības ) rokās tas atrodas . Te nav nekāda sakara ar kaut kādu naidu vai tā kurināšanu zemiskiem jutekļu kairinajumiem , bet par minētā etnosa uzvedību globāli ; un risinajums ir tikai viens - par nepieņemamu uzvedību un rīcību VINI ir jadiskvalificē !

Atbildēt

Eduards Lunis

28.05.2015. 03:32

---Kā Vienmēr-ŽULIS'" padod PATIESĪBAS DEVU!
Bet visu tomēr nav pateicis-LATVIJĀ VALDOŠĀ KOMUNISTU, ČEKISTU UN ŽĪDU VARA IR NELIKUMĪGI SAGRĀBUSI VARU, JO LATVIJAS TAUTA NAV BALSOJUSI PAR VARAS NODOŠANU PARTIJĀM-SATVERSMES 77. PANTĀ NOTEIKTAIS! uN IR JĀDARA NEKAVĒJOTIES TĀ, KĀ SAVĀ PĒTI'JUMĀ -LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA-IR TEICIS M. HADSONS-vAJAG VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU!

Atbildēt

Žulis

28.05.2015. 02:34

Ir jau daudz pareiza pateikts šajā rakstā par to situāciju valstī. Tikai pateikts tā ļoti mmaigi, "caur puķēm".
Nu nav tās visas sastrādātās nejēdzības ne fundamentālas kļūdas, ne sekla tuvredzība, ne aprobežota ekonomisko procesu izpratne! Tas ir apzināts un mērķtiecīgs NOZIEGUMS pret latviešu tautu un Latvijas valsti! Noziegums, ko visu šo 25 gadu garumā pastrādājis šeit valdošais pārkrāsotais padomju režīms caur savām pašdibinātajām partijām un to sastādītajām valdībām. Nevajag iztēlot tos mūsu "valstsvīrus" par tādiem muļķīšiem, kas neko nezin un nesaprot. Pavērojiet, kā viņi shēmo, cik veikli izlokās no atbildības, kā prot piemeklēt "attaisnojumus" un aizildinājumus savai rīcībai. Vai dumiķīši kaut ko tādu spētu dabūt gatavu? Protams, nē! Šiem tipiem pietiek gan zināšanu, gan prāta spēju. Tikai šīs zināšanas un prāta spējas nestrādā Latvijas valsts un latviešu tautas interesēs. Kāpēc? Tāpēc, ka viņi kalpo citiem kungiem, nevis latviešu tautai. Un šiem citiem kungiem vajag, lai Latvija būtu tāda, kāda tā šobrīd ir. Lai Latvija būtu iespējami vājākais posms gan Eiropas savienībā, gan NATO. Jo, ja pārrauj ķēdes vājāko posmu, tad satrūkst visa ķēde. TIkai ne NATO, ne ES to vēl acīm redzot nav sapratuši. Tāpat kā savulaik nesaprata un nenovērtēja Ukrainas situāciju.

Atbildēt

28.05.2015. 02:23

Jārīko ielu gājieni visās Latvijas pilsētās ar vaska figūrām - Zatlera, Sudrabas, Godmaņa, Slaktera, Rimševica - viņi glāba Parex un 20 ārvalstu bankas par Latvijas naudu. Gājieniem beidzoties, lelles jāsaved Daugavas krastā un jāsadedzina. Un tā katru gadu datumā, kad I.Godmanis paziņoja, ka LV pārņem Parex par 1 LVL, I.Godmanim melojot, ka bijušie īpašnieki vairs nevar pieņemt lēmumus. Pēc I.Godmaņa šī paziņojuma no Parex ar K&K lēmumiem nedēļas laikā aizplūda miljonu miljoni LVL arī ar mērķi, lai Latvijai būtu spiesta aizņmties no SVF/PB. Slepenie aizdevumu līgumi atkal prasa konsolidēt budžetu.Ja I.Godmani par šo krāpšanos, kas radīja smagas un būtiskas sekas valsts ekonomikai, nesēdina cietumā, tad viņa vieta mazākais ir Stūra mājas kamerā kā vaska figūrai vispārējai apskatei un publiskai atpazīstamībai sabiedrībā.

Mosties, bāreņu tauta, kuru neaizsargā Latvijas valsts, nāc ārā no tumšajiem mežiem un siliem, lai pasaule redz, ka esi vēl dzīva!

Atbildēt

Lasitajs

28.05.2015. 02:09

Vienmēr uzmundrina opozicionāri

Atbildēt

hm

28.05.2015. 01:57

Prezidents Latvijā ir partiju virzīta politiska figūra ar niecīgām pilnvarām.
Partijnieki, vārieties, cepieties un ecējieties savā politiskajā mērcē! Garšigi vienam otru notiesāt!
Kāds sakars ar to Pietiek lasītājiem? Vēlēšanas taču aiz kalniem!

Atbildēt

Praatniex

28.05.2015. 01:37

Ne ko pielikt, ne atņemt...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...