Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Visu varu Padomēm!

20.12.2017. 18:02

Padomes tiek dibinātas arī slimnīcās!

Atbildēt

Nākamā pietura-rūpnīca VEF!

20.12.2017. 17:58

Atjaunotā Latvijas Republika ir kļuvusi par trešo trūcīgāko ES dalībvalsti ar straujāko ES ekonomikas attīstību.

Atbildēt

mudax-vēsturnieks

11.12.2017. 05:59

Vai ne, Šnore, ka pagātnes noziegumus izmeklēt ir vieglāk, nekā tos, kas norisinās šodien, zem tava šņukura??
Kā tie NA var būt tādi dauņi..

Atbildēt

REKĀ

10.12.2017. 14:54

Viss pareizi, bet jau gadiem ilgi par to runāts un rakstīts. Ko konkrētu iesaka Šnore tā novēršanai ? Neko. Visa tā muldēšana par deokupāciju un pārējās muļķības ir onānisms. Jārēķinās arī ar noslēgtajiem līgumiem un uzņemtajām saistībām. Bet ko tālāk ar visu to darīt, vēl nav izdomājis neviens. Arī Šnore.

Atbildēt

sociāli atstumtais

10.12.2017. 04:41

bet jautājums nav atbildēts ! :,, kurš no viņiem ir lielākais kretīns ? ,,

Atbildēt

piemeram

08.12.2017. 13:19

1. sekstretārs Brigmanis, kas sēž Saeimaā no paša sākuma. Turpiniet...

Atbildēt

publicējiet tos 'darbus'

08.12.2017. 13:05

varbūt patiesi nekā slikta nav

Atbildēt

ZZS - nodevēju pūznis

08.12.2017. 05:18

»

NA un Saskaņa - čekistu pūznis?

Patiesi, labi raksta daudzos komentāros, arī SOŅA, Pastalām


NA nav čekistu pūznis. SC gan ir.
ļoti daudz krievu okupācijas varas pakalpiņu ir iekš ZZS: lembergs, brigmanis, dūklavs un daudzi citi, kuri okupācijas gados kalpoja Maskavai, bet tagad vēl arī Briselei. Zēni pieraduši kalpot svešiem kungiem un svešām tautām.

Atbildēt

NA un Saskaņa - čekistu pūznis?

08.12.2017. 04:37

Patiesi, labi raksta daudzos komentāros, arī SOŅA, Pastalām.

Naivā tauta balso par "savējiem" - pēc principa - LIELS "SVOLOČs", bet savējais. Un tie savējie vieglāk tiek pie savējo asinīm un asarām un dzer tām.

Atbildēt

Edge

08.12.2017. 04:14

»

Pastalām

Nupat Mozaīkā: Latviešu plebiscīta (tautas tiesas [„Nirnbergas, proti, Latvijas tribunāla”], tautas apspriešanas un balsošanas) nepieciešamība ar katru dienu zibenīgi palielinās. LR atrodas valsts kraha stāvoklī. Tas veicina ārdošas politiskās, sociālās, morālās tendences, kā rezultātā tautas sabiedrisko...


Šulcs līdz 2025.gadam grib izveidot Eiropas Savienotās Valstis.(LETA--AFP. 2017.7. December)
=====================================================
Komunistu-kažokapmetēju pieredze lieti noderēs, kad 4.maija "hibrīds" tiks iekļauts ESV sastāvā.
Mācās, študenti, mācās!

Atbildēt

Edge

08.12.2017. 04:05

»

Vo

Kur tu tādu komunistu esi redzējis


Nav jārūgst - ir jāsvin! Mācās, študenti, mācās no komunistiem, kas 80. gadu beigās spēja pielāgoties pārmaiņām. Tikai cilvēks ar vēsu galvu, karstu sirdi un tīrām rokām varēja ātri un efektīvi "kažoku" apmest. Tādi cilvēki jāceļ lielos godos, no tām jāmācas apgūt kompetences.
E.Līcītis:Tad jāvaicā bijušajam komunistam Škaparam – un kas vadīja čeku?
J.Škapars:Komunistiskā partija! Noteicošais spēks!
“Savā mūžā esmu bijis četrās frontēs.” Jānim Škaparam – 90 (LA.LV)

Atbildēt

Vo

08.12.2017. 03:30

»

Seskis

Nesaprotu to naidu pret komunistiem. Izdzirdot vārdu „komunists" apziņā izpeld stipra cilvēka tēls ar vēsu galvu, karstu sirdi un tīrām rokām. Komunists ir cilvēks, kurš dzīvo pieticīgu, askētisku dzīvi un visus spēkus velta palīdzībai citiem cilvēkiem. Biedriskums, izpalīdzība un bezkompromisu uzticība...


Kur tu tādu komunistu esi redzējis?
Laikam jau padomju propagandas filmās.
Atklāšu tev noslēpumu. Tie ir tikai aktieri, kas spēlē sev uzticētās lomas. Tāpat kā Bonds, Betmens u.c. Arī Ziemassvētku vecīša nav.
Man žēl, ka nācās tevi sarūgtināt.

Atbildēt

Seskis

08.12.2017. 03:17

Nesaprotu to naidu pret komunistiem. Izdzirdot vārdu „komunists" apziņā izpeld stipra cilvēka tēls ar vēsu galvu, karstu sirdi un tīrām rokām. Komunists ir cilvēks, kurš dzīvo pieticīgu, askētisku dzīvi un visus spēkus velta palīdzībai citiem cilvēkiem. Biedriskums, izpalīdzība un bezkompromisu uzticība raksturo komunistu.

Atbildēt

ferdinands

08.12.2017. 02:37

jautājums Jums, godātais - kas Jums ddrāms partijā, kua akcetēja un piealijās tautas mantas izlaupīšanā un nodošanā komunistu funkcionāriem?

Atbildēt

Aizsargs

07.12.2017. 22:11

Vai tas kāds jaunums, ka LKP CK locekļu un čekistu stratēģija ir graut un diskreditēt nevēlamās organizācijas no iekšpuses. Kā pirmo varētu minēt Nacionalo apvienību (vai tā analogu) par kuru vienmēr balsojuši visi mani paziņas ar vārdiem - nu vismaz par mazāko ļaunumu. Jau daudzus gadus uzstājīgi atgādinam, ka apvienībai ir jāattīrās no ideālu nodevējiem, jo partijas kodolu ir sagrābuši cilvēki, kuri tur nedrīkst atrasties. Kā saka, lielāku ļaunumu var nodarīt remdenie, nekā paties ienaidnieks. Kāpēc nedzirdam NA aicinājumu atjaunot tiesisku valsti, veikt deokupāciju Ženēvas Konvencijas ietvaros un anulēt prettiesiski piešķirto pilsonību kolonistiem. Nav runa par to vai tas momentā iespējams, bet mums kā nacionālas nostājas vēlētājiem un savas zemes patriotiem vienkārši nav par ko balsot, kamēr jūs cenšaties uzlasīt okupantu balsis.

Atbildēt

Vienīgais - mainīt zagļus

07.12.2017. 17:44

»

Jā, bet

Par maz vēl mēs to "pliko patiesību" ceļam gaismā. Ja palasa kaut vai šos pašus komentārus, tad jāsaka ka pilna Latvijā vēl ir ar stulbeņiem, kas to patiesību neapjēdz. Un tāpēc arī dzīvo kā tādi auni, kas padevīgi ar lūgumu un cerībām lūkojas saviem saimniekiem acīs, bet kad pienāk kaušanas un cirpšanas...


Nā`k vēlēšanas, sist viņus - nebalsot ne par vienu, kuri pie varas Saeimā un redzēsi, ka sāks gaudot un solīt brīnumus. Piezīdušies pie siles visi kroplie prāti.

Izbalso esošo varu un Saskaņu, kura dod atbhalstu, kad vajag, lai visi noturētos pie varas. Kādus cep likumus, ka kauns. Nevienu zagli nevar iesēdināt, arestēt, kau noizūmē miljonus. Kabatas sev piebāž, patiesi, taisa maksātnespēju, lai izvairītos un taisa jaunas firmas un atkal - reiderisms, naudas izpiešana, vergu algas un nodokļu krāpšana. Kādu izteisīja nodokļu kriminālpantu - lai nevienu nevarētu notiesāt.

Beidziet balsot par šiem nacionāļiem, viņi mūs izģerbj kopā ar visiem citiem Saeimā kas sēž.

Atbildēt

Soņa

07.12.2017. 17:36

»

Pastalām

Nupat Mozaīkā: Latviešu plebiscīta (tautas tiesas [„Nirnbergas, proti, Latvijas tribunāla”], tautas apspriešanas un balsošanas) nepieciešamība ar katru dienu zibenīgi palielinās. LR atrodas valsts kraha stāvoklī. Tas veicina ārdošas politiskās, sociālās, morālās tendences, kā rezultātā tautas sabiedrisko...


Trāpīgi un pareizi. Kā r pirkstu trāpīts vienā vietā " ... turpinās padomju iekārtas, PSKP, VDK nolādēšana, visās šodienas likstās vainojot sociālismu, „okupāciju”. Taču tajā pašā laikā tiek karsti slavināti „brīvības cīnītāji” (Helsinki-86, LNNK, Pilsoņu komiteja, LTF), kaut gan ir labi zināms, ka tās bija PSKP uzdevumā VDK veidotas struktūras „perestroikas” slepeno mērķu („prihvatizācijas”, PSRS sagraušanas) sasniegšanai. Labi ir zināms, ka PSKP vadoņi nemaz nevēlējās PSRS vietā izveidot cilvēciski cienīgas valstis un tajā skaitā LR ".

Un pašalik NA barojas ar savu tiesu sistēmu un pie Maksātnespējas miljoniem u7n plivina karogus, kā to parasti ddod uzdevumu čekisti saviem stukačiem - plātīties, lai savākltyui ap sevi visus nestabilos un kurinātu naidu it kā ar viscēlākiem mērķiem. Kopā sēž un sadarbojas ar visiem, kuri izlaupa Latviju un piestūķē kabatas un taisa maksātnespējas.
Notiek tas pats, kā rakstīja Rēzekne vēl 2004 gadā laikam:
"- „...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredītu miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

Atbildēt

goda konsuls

07.12.2017. 16:33

»

jautājums

Es zinu vēsturi. Un tieši uz to arī norādīju, ka čehi ir evolucionējuši no Havela līdz Zemanam...


Nemūsu varas turētāji ir apm.divas nometnes,un tā viena ir ne retoriski,bet de facto kremļa olas.

Atbildēt

Jā, bet

07.12.2017. 15:30

»

Labs ga tas raksts

Bet labàk, ja ar to kaut latvieśu žłurgu Priedîti varètu nosist. Un tà pèc kàrtas tos izdzimteñus. Bet, ko mums dod tà plikà patiesîba, ko cełam gaismà un katrs to nosvas puses jûsmîgi ràdàm


Par maz vēl mēs to "pliko patiesību" ceļam gaismā. Ja palasa kaut vai šos pašus komentārus, tad jāsaka ka pilna Latvijā vēl ir ar stulbeņiem, kas to patiesību neapjēdz. Un tāpēc arī dzīvo kā tādi auni, kas padevīgi ar lūgumu un cerībām lūkojas saviem saimniekiem acīs, bet kad pienāk kaušanas un cirpšanas laiks, tad tik vien spēj, kā žēli noblēties.

Atbildēt

Labs ga tas raksts

07.12.2017. 15:04

»

Žulis

Raksts labs. Paldies un visu cieņu autoram...


Bet labàk, ja ar to kaut latvieśu žłurgu Priedîti varètu nosist. Un tà pèc kàrtas tos izdzimteñus. Bet, ko mums dod tà plikà patiesîba, ko cełam gaismà un katrs to nosvas puses jûsmîgi ràdàm?

Atbildēt

Nekāda feļetona tur nav

07.12.2017. 13:55

»

hm

O, labs feļetons...


Vai tiešām tu esi tāds muļķis, kā izliecies?!
Tavuprāt, ja veco komunistu paliek arvien mazāk, tad loģiski, ka vajadzētu visam uzlaboties, ja pie vainas ir bijuši komunisti?
Mēģināšu tev paskaidrot "uz pirkstiem". Iedomājies lauku, kurā savairojušās nezāles. Tu stāvi lauka malā un spriedelē - re, kā vecās nezāles nodzīvo savu mūžu un iznīkst, vajadzētu taču tam laukam kļūt tīrākam un tajā zaļot kultūraugiem, bet nekā. Laikam jau tās nezāles nebūs pie vainas, ka tie kultūraugi nīkuļo.
Tad nu es tev paskaidrošu. Tās vecās nezāles pēc sevis ir atstājušas sēklas, kuras uzdīgst, aug un vēl pamatīgāk nomāc kultūraugus. Lai iznīcinātu nezāles, tās ir JĀIZRAVĒ vai kā citādi jāiznīdē. Paaudžu maiņa nekad neatbrīvos lauku no nezālēm. Tieši otrādi - nezāles zels arvien krāšņāk, izveidosies velēna un nekādiem kultūraugiem šeit augt vairs nebūs izredžu. Latvijā pa šiem gadiem jau ir izveidojusies pamatīga velēna visos valsts varas gaiteņos.

Atbildēt

hm

07.12.2017. 12:38

O, labs feļetons.
Ko autors vēlas pateikt?
Ka gatavs radīt politiski argumentētu patiesību par ... tiem laikiem? To var! Tikai... patiesība vienmēr būs atkarīga no tā, kas maksās. Un nav kas maksā? Vot, šaize!
Par sliktajiem komunistiem. Aizcilpojuši turpat 30 gadi. Viņu paliek mazāk un mazāk! Loģiski spriežot, katru gadu Latvijas iedzīvotājiem nāktos dzīvot arvien labāk, iedzīvotāju ienākumiem vajadzētu pieaugt. Diemžēl ... augtspēju uzrāda vienīgi valsts aizņēmumi.
Un nu uzpeld treknākā šaize! Kur tas suns aprakts!
Jāsmejas līdz asarām. Gabroviešus taču latvieši būs pamanījušies atstāt jaņos!

Atbildēt

Dvinskis

07.12.2017. 10:39

Tā ir taisnība: Priediņš katru nakti Daugavpilī norāva karogus un ne tikai to, kuru pats uzvilka un par kuru VDK uzdevumā viņu apmelo Valfrīds Paškēvičs. Priediņš vienā naktī rāva karogus ielu labajā pusē, otrā naktī - kreisajā pusē, bet dienā tos tirgoja zem letes savā katedrā. Priediņam nepatika latviešu un puslatviešu lopiskums no barkovsku, paškēviču, gedroviču, spāģu, kehru puses un pēcpuses. Latviešu dzērāji lielīgi griļojās visur ar auseklīsiem pie novemtās žaketes. Priediņam bija kauns, krieviņi klusu smējās un rādīja ar pirkstu uz latviešu neatkarības cīnītājiem ar polšu rīklē.

Atbildēt

Žulis ŽĻURGA

07.12.2017. 10:18

»

Žulis

Raksts labs. Paldies un visu cieņu autoram...


Tas ir mana brāļa svētā latviešu deģenerāta pēcpusdienas vēmiens. Diena vēl gara, brālis var vemt par visiem latviešiem.

Atbildēt

Edge

07.12.2017. 10:12

»

Žulis

Raksts labs. Paldies un visu cieņu autoram...


Nav ko te izvērsties daiļrunībā kā kādā PSKP plēnumā vai auseklīšu LTF kongresā.
Īsi - Šnori par prezidentu, un karogu viņam rokā cīņā pret "komunistu kolaborantiem"! Un par premjeru - Strīķi, lai tiesāšanās nevilktos kā lembergiāde!

Atbildēt

Žulis

07.12.2017. 10:08

Raksts labs. Paldies un visu cieņu autoram!
Varas maiņa Latvijā pēc tā sauktās atmodas, reāli nenotika. Latvijā valdošais padomju režīms Latvijas neatkarības atjaunošanu izmantoja kā instrumentu pārejai no sociālisma uz kapitālismu neizlaižot reālo varu no savām rokām. Šī pāreja nenotika stihiski, kā to tagad cenšas iztēlot, bet gan tika rūpīgi izplānota. Šajā sakarā:
1) Tika izmantota interfronte un OMON, lai iebaidītu tautu un tā saliedētos ap „labajiem” komunistiem, kuri tad, bārstot nacionālus lozungus, uzņēmās „tautas atmodas” vadību,
2) ar pērkamu provokatoru un čekas speciālistu iesaisti prasmīgi tika sašķelta , diskreditēta un neitralizēta patiesā tautas atmodas kustība, ko pārstāvēja Pilsoņu kongress.
3) lai vieta nepaliktu tukša, no savas tautas nodevējiem un „reālpolitiķiem” tika izveidotas tādas „nacionālas” partijas kā TB; LNNK; VL . Bija vēl citas režīma izveidotās partijas ar skaļiem nosaukumiem. Bija arī dažas režīma neveidotas partijas, kuras cerēja vēlēšanu rezultātā iekļūt valsts pārvaldē.
4) par cik režīma rokās bija nauda un jau padomju laikā labi organizētie savstarpējie sakari, nekādas grūtības nesagādāja naudas līdzekļus un pieeju masu medijiem nodrošināt tieši režīma izveidotajām partijām. Visas pārējās partijas šajā priekšvēlēšanu cīņā bezcerīgi zaudēja.
5) lai vēl vairāk nodrošinātu tikai sev vajadzīgo partiju un šo partiju izvirzīto deputātu iekļūšanu Saeimā, tika pieņemta 5% barjera un masu medijos tika izplatīta versija par „mazajām partijām”, kurām nav vērts atdot savas balsis, jo tās tāpat Saeimā neiekļūs”. Bez liekas kautrēšanās, par „mazajām partijām” nodotās balsis tika nolemts pieskaitīt Saeimā iekļuvušajām partijām.
6) lai stimulētu tautu iet uz vēlēšanām, tika izveidotas tā sauktās „krieviskās” un „latviskās „ partijas, kas savstarpēji konfliktējot, sev piesaistīja attiecīgos vēlētājus.
7) arī Saeimā iekļuvušas, režīma partijas turpināja uzturēt šo „krievisko” un „latvisko” partiju pretstatīšanu un pozīcijas-opozīcijas spēlītes. Tas ļāva pieņemt tautai nelabvēlīgus un pat kaitīgus likumus un lēmumus, vienlaicīgi saglabājot demokrātijas ilūziju un izvairoties no tiešiem tautas protestiem,
8) Izmantojot savu monopolstāvokli valsts pārvaldē, režīms pakāpeniski, attīrot valsts iestādes no sev nevēlamiem kadriem, izveidoja sev paklausīgu birokrātisku valsts pārvaldes aparātu, kur visas kontroles, drošības un tiesu iestādes funkcionē kā vienots, monolīts veidojums. Šim veidojumam uzticīgi kalpo un tautai smadzenes skalo pakalpīgs masu mediju sindikāts,
9) kas paliek pāri no bijušā komunista, padomju režīma funkcionāra, ja viņš atmet komunisma ideoloģiju? Pāri paliek alkatīgs materiālists, ierāvējs, egoists, naudas varas pielūdzējs, kam nekas nav ne svēts, ne dārgs, izņemot savu „es”. Tādi tad nu arī šeit Latvijā tagad valda. Un tauta ir pilnīgā viņu varā, jo formāli viņi visi skaitās demokrātiski ievēlēti. Un kapitālisma sistēmai arī tas ir pilnībā pieņemami - bankas vāc peļņu, veikli ļautiņi kļūst par miljonāriem un nav svarīgi vai viņi ir bijušie komunisti, vai čekisti. Galvenais, ka tiek paklausīgi pildītas visas Briseles un Vašingtonas prasības. Un te nu mēs esam tie "labākie skolnieki", kā ne reizi vien tas tiek rakstīts mūsu presē. Ar stihiskiem protestiem, šādu varu nav iespējams gāzt. Bet organizēta pretestība režīmam ir sašķelta un iznīcināta. Tautai atliek tikai izmirt, vai bēgt no savas valsts, kas arī tiek darīts.
Tas tā, pavisam īsi.

Atbildēt

Hmm

07.12.2017. 09:57

»

daugavpillietis

Imant, Priedīša draudziņ - pastāsti kāda būt latviskai Latvijai, ja tur tikai 1/100 daļa būs latviešu valoda? Cik daļas atvēlētas krievu valodai? Tu gadījumā neesi tas DU matemātiķis, kurš ar Priedīti rāva nost sarkanbaltsarkano karogu 80.gadu beigās


Tikkai tiem, kuriem smadzenēs tikai viena rieva, latvisa Latvija ir valoda. Latviska latvija arī ir tā, kurā skan angļum franču, ukraiņum žīdu, krievu utt, valodas. Latviska būs tikai tad, kad katrs Latvijā dzīvojošs atzīs - esmu latvieties pēc būtības, nevis pēc valodas vai tautības.

Piekrītu, ka valoda ir tā, kas ved uz kopību, uz vienotu kultūru, vienotu izpratni, bet latviska Latvija ir + tiesiskums, pārticība visiem, viens likums viena taisnība un tml. Tā būs latviska Latvija.

Vārdu "par latvisku Latviju" vajag iekost zobos, turēt un neklaigāt par to, bet darīt, darīt un vēlreiz darīt, kā Ļenņins. Klaigāt - musināšana un naida kurināšana.

Vajdzēja jau 1990.gada un turpmākajos 10 gados kliegt un ja neklausa - visa partija metas uz dzekzceļa sliedēm - skolas tika latviešu valodā. Bet TB/LNNK balso kopā ar kolaborantiem, pat ar Saskaņu, ZZS LC, TP un klaigā kā 'xekistis stukačiem to liek.

Atbildēt

Vita

07.12.2017. 09:43

Komunistu koloboranti? Tie ir un manā skatījumā tie ir visi latvieši, kuri sastājušies Saskņas Putina partijā, visi kā viens.

Suer latvieši no TB/LNNK, ja pareizi novērtē viņu politisko tumsonību. kur to klaigāšana Latviju noveda un turpina vest, ir arī kolaboracisms, ne mazāks. Teica - "ar komunistiem kopā nesēdēsim". Ne tikai sē'\z kopā, bet ēd no vienas siles, vada Maksātnespējas administrāciju un korumpeto tiesu sistēmu (skat vakar TV 24) kopā ar rasnačiem, parādniuekiem un ēd no rokas ar tiem, kurus ārvalstu investīciju padome sauc par organizēto noziedzību vai citā tv 24 raidījumā- par bandu. Ko meklēt tālāk. "Latviskiem latviešiem vajadzēja būt kristārtīriem, ka Dzeržinska čekisiem. Bet klaigā kā čekistu stukači un neko nedara latviskkas latvijas labā, otrādi sadarbojas ar minētām struktūrām, ar Lemberga -
Brigmaņa - ZZS, komandu.

Atbildēt

daugavpillietis

07.12.2017. 09:38

»

Imants

Pilnībā pievienojos Arturam Priedītim šajā komentārā - trāpīts desmitniekā...


Imant, Priedīša draudziņ - pastāsti kāda būt latviskai Latvijai, ja tur tikai 1/100 daļa būs latviešu valoda? Cik daļas atvēlētas krievu valodai? Tu gadījumā neesi tas DU matemātiķis, kurš ar Priedīti rāva nost sarkanbaltsarkano karogu 80.gadu beigās?

Atbildēt

Lunim šņore

07.12.2017. 09:28

»

Eduards Lunis

---Jansona kungs! Paldies par ļoti svariģo informāciju! Vai nevarētu ar Jums tikties vai sazināties informācijas apmaiņai ? Mans tel 65038743


Nāc pie manis rītā vakarā, tikai neaizmirsti paņemt līdzi divlitrīgo bumbu, vispirms jāierauj.

Atbildēt

Imants

07.12.2017. 09:26

»

Arturs Priedītis

Tikai nelietīgs provokators un nekaunīgs melis var teikt: "..latviešu aktīvisti veidoja pirmās organizācijas Latvijas neatkarības atbalstam (Helsinki-86, LNNK, Pilsoņu komitejas)". Visa pasaule zina, ka "aktīvisti" bija VDK savervēti "brīvības cīnītāji" priekš PSKP/VDK alkātīgajiem izdzimteņiem - "prihvatizācijas...


Pilnībā pievienojos Arturam Priedītim šajā komentārā - trāpīts desmitniekā.

Šņore ir goda cilvēks, gudrs un man patīk, bet viņam nav vietas pie šie samaitātajiem "latviešiem". Viņi pat neizprot, kas ir latviska Latvija - tā nav tikai tas, ka visi runās tikai latviski. Tas ir rādījums, bet tikai 100- tā daļa no latviskuma.

Šņore tomēr neizprot, ka izveidojusies politiskā sistēma ir daudz sarežģītāka, nekā vienkārši - "komunisti, čekisti un čekistu sukači" - 90.-
ta gada režīma un noziegumu vaininieki.

Tagad iznākusi Jāna Kalnača grāmata Dzīvokļu izlaupīšana 1940.-1949.gadā. Re, visu var atrast un pētīt, ir mantu apraksts. īpašniekiem izmaksākja par tyā kompensāciju, kaut simbolisku, bet ...
EDVĪN - ko tu izpētīsi šodien vai saskaitīsi cik tādu ir, kurus TB/LNNK. NA un Godmaņa,citu partiju politikas dēļ deportēja no dzīvokļiem uz ielas, mantu aprakstīja, norādot, ka bojāta, bezvērtīga un sagrūda kaut kur un pazuda. saraksti diez vai atrodami. Izmaksās kompensāciju? SMEJIES VESELS.

Un tieši Pilsoņu kongress, Helsinki 86, TB/LNNK utt bija pārsātināta ar okupācijas stukaču bariem un kuri klaigāja; padzīt okupoantus utt, par latvisku Latviju. Patiesībā klaigāja pēc principa: ķeriet zagļus (mēs paši zagļi).

TB/LNNK bija priekšgalā, kas realizēja noziedzīgu denacionalizāciju un prihvatizāciju, nevis komunisti, bet tie, kuri kliedza "par latvisku Latviju". Protams, nav tik viekārši, bet TB/LNNK bija un ir pie varas visu laiku ar naivo latviešu atbalstu un 70 - 80 % kopā ar "ļaunajiem" komunistiem vainojami šajā noziedzīgajā politiskajā sistēmā.
Alkatībai un valsts sagrābšanai nav tautību un nav politiskās krāsas.

Atbildēt

Atbrivotajs

07.12.2017. 09:24

Pariezi Edvin! Valstj ir gruti pastavet ,ja briviba nav izcinita ar ierociem . Mums jamacas no ukrainu pieredzes . Ja nebutu brivpratigo bataljonu kremla ordas butu jau Kijeva. Vinus atbalstija ar naudu dazi Ukrainas oligarhi . Vai pie mums ta butu? Jo ari vinu bagatie cilveki saprata ,ka okupanti atnems visu , vai tu viniem simpatize vai ne . Musu kangari to nesaprot. Krima atnema visu. Un Dombasa ari pielika pie sienas.

Atbildēt

Pastalām

07.12.2017. 09:16

Nupat Mozaīkā: Latviešu plebiscīta (tautas tiesas [„Nirnbergas, proti, Latvijas tribunāla”], tautas apspriešanas un balsošanas) nepieciešamība ar katru dienu zibenīgi palielinās. LR atrodas valsts kraha stāvoklī. Tas veicina ārdošas politiskās, sociālās, morālās tendences, kā rezultātā tautas sabiedrisko domu pārņem visaptverošs haoss. Ar katru dienu palielinās dažādu šizofrēnisko (idejiski pretrunīgo), debilo, neloģisko, absurdo izpausmju skaits. No vienas puses turpinās padomju iekārtas, PSKP, VDK nolādēšana, visās šodienas likstās vainojot sociālismu, „okupāciju”. Taču tajā pašā laikā tiek karsti slavināti „brīvības cīnītāji” (Helsinki-86, LNNK, Pilsoņu komiteja, LTF), kaut gan ir labi zināms, ka tās bija PSKP uzdevumā VDK veidotas struktūras „perestroikas” slepeno mērķu („prihvatizācijas”, PSRS sagraušanas) sasniegšanai. Labi ir zināms, ka PSKP vadoņi nemaz nevēlējās PSRS vietā izveidot cilvēciski cienīgas valstis un tajā skaitā LR. PSKP vadoņi vēlējās ieviest „kapitālismu” dažos gados, ko varēja izdarīt tikai vispārējas sabiedrisko īpašumu laupīšanas veidā, kas notika Latvijā. Fundamentāli debila ir latviešu masu attieksme pret valstiskumu. Latviešu politiskajā apziņā nav pienācīgas izpratnes un cieņas pret valsts drošības iestādēm, jo trūkst paša galvenā – izpratnes un cieņas pret valsti kā sociuma dzīves organizācijas formu. Nav izpratnes par to, ka pavalstniekiem ir jākalpo valstij un jākalpo tās drošības iestādēm. Tas ir pavalstnieku pilsoniskais pienākums jebkurā gadījumā. Arī tad, ja valsts institūtu darbība šķiet nepilnīga. Katra pilsoņa pienākums jebkurā valstī ir cienīt valsti, cienīt tās augstākās amatpersonas, augstākos valsts institūtus un sniegt savu ieguldījumu valsts drošības nodrošināšanai. LR šīs normas neeksistē. Toties LR eksistē skaisti meli par valsts sasniegumiem, ekonomikas augšupeju utt. Ierēdņu (varas inteliģences) šķebīgā muldēšana masu komunikācijas līdzekļos kļūst arvien odiozāka un arvien vairāk veicina sabiedriskās domas debilizāciju, šizofrēnizāciju. Katram cilvēkam ar veselu sapratu ir redzama ierēdņu melošana, viņu teiktā un rakstītā kliedzošā neatbilstība dzīves īstenībai. Latviešu plebiscīta formā tautai ir godīgi un stingri jādeklarē, ka pēc PSRS sabrukuma nav izdevies izveidot cilvēciski cienīgu valsti un tāpēc LR ir nesalīdzināmi nevērtīgāka valsts kā LPSR, tādējādi nosakot tautas pienākumu nekavējoties likvidēt LR kā krimināli oligarhisko valsti un veidot jaunu LR atbilstoši cilvēces labākajām tradīcijām valstiskuma jomā. Ņirgāšanās par latviešu plebiscīta ideju un plebiscītā apstiprināto kardinālo deklarāciju var vienīgi liecināt par vietējās antroposfēras attīstības zemo līmeni, kas vēl nav adekvāts cilvēciski cienīgas valsts organizēšanai. Diemžel vietējās antroposfēras attīstības līmenis kritiski atspoguļojas krimināli oligarhiskās valsts līdzšinējā masveidīgajā atbalstīšanā un masveidīgajā zagšanā, enerģiski pievienojoties „perestroikas” ievadītajai PSKP/VDK laupītāju bandai.

Atbildēt

lauķis

07.12.2017. 09:10

Tos komunistus gan agrāk gan tagad kontrolē cionisti, viņi arī radīja komunismu un komunistus.

Atbildēt

juhans

07.12.2017. 09:09

Komunistu kolaboranti nesēž siltās čībās pie televizora,bet joprojam ir vienīgie valsts vadītāji,ideologi un dara visu lai viņu totalitārā vara saglabātos.Tas kā okupācijas varneši var kļūt par atbrīvotājiem no okupācijas vai neatkarības celmlaužiem ir loģisks absurds un aizsegs okupācijas varas plānveidīgai un saskaņotai,izmantojot šīs varas izveidotās organizācijas un okupācijas varas pārvaldes mehanismu,pārejai jeb iefiltrēšanos neatkarīgās valsts čaulā,neļaujot tur izveidoties demokratiskai tautvaldībai.Visi šī ellišķīgā plāna organizētāji un izpildītāji ir pierādījuši savu savtīgo dienesta un politiskā stāvokļa ļaunprātīgo izmantošanu šaura komunistisko kolaborantu aprindu vajadzībām.Vainot latviešus kā tautu nedrīkst,jo šo noziedznieku rokās atradās un atrodas ļaunuma impērijas varas sviras un resursi.Šajos it kā neatkarības gados komunistisko kolaborantu varas resursi ir pieauguši.Visi masu mediji atrodās viņu kontrolē.Tiek darīts viss lai tiktu aizmirsta okupācija un okupantu varas nesēju-komunistu noziegumi,no kuriem vislielākais ir neatkarīgās valsts varas nozagšana un izmantošana tautas iznīcināšanai un savas rījības apmierināšanai,kas arī ir nepārtraukts drauds valsts neatkarībai un drošībai.

Atbildēt

?!

07.12.2017. 08:59

Kādu laiku bija paklusējis,"aizlaizīja rētas" neveiksmīgā uzgājienā RD.Sāksies šļupstēšana nu?

Atbildēt

daugavpillietis

07.12.2017. 08:49

»

Arturs Priedītis

Tikai nelietīgs provokators un nekaunīgs melis var teikt: "..latviešu aktīvisti veidoja pirmās organizācijas Latvijas neatkarības atbalstam (Helsinki-86, LNNK, Pilsoņu komitejas)". Visa pasaule zina, ka "aktīvisti" bija VDK savervēti "brīvības cīnītāji" priekš PSKP/VDK alkātīgajiem izdzimteņiem - "prihvatizācijas...


Priedīt, kāpēc tu astoņdesmito gadu beigās no Daugavpils Universitātes jumta plēsi nost sarkanbaltsarkano karogu un cīnījies pret Latvijas neatkarības atjaunošanu?
Kāpēc tu gribi, lai latvieši atzīst savu valstsnespēju? Kāda būs tava rīcība, ja latvieši šo valstsnespēju atzīs? - vai tas būs aicinājums Latvijai iekļauties Krievijas sastāvā?

Atbildēt

jautājums

07.12.2017. 08:46

»

atbilde

bērniņ, palasi vēsturi... Zemans... runa nav par pašreizējo situāciju, kur vecie čehu komunisti atgriežas pie varas. Kamēr bija Havels, tie visi tupēja aizkrāsnē


Es zinu vēsturi. Un tieši uz to arī norādīju, ka čehi ir evolucionējuši no Havela līdz Zemanam...
Līdz ar to Šnores apgalvojumi, vismaz vidēja termiņa perspektīvā, ir nepamatoti.
Mūsu varas turētāji, lai nu kāda tā pagātne, tomēr līdz Zemana līmeņa retorikai vēl nav nolaidušies...
Bet Šnore vispār ir izteikts propagandists.

Atbildēt

atbilde

07.12.2017. 08:14

»

jautājums

Čehija un Polija pēc 1990. gada lietas pārņēma bijušie politieslodzītie, tad Latvijā - tā pati vecā LPSR varas elite...


bērniņ, palasi vēsturi... Zemans... runa nav par pašreizējo situāciju, kur vecie čehu komunisti atgriežas pie varas. Kamēr bija Havels, tie visi tupēja aizkrāsnē.

Atbildēt

Arturs Priedītis

07.12.2017. 07:26

Tikai nelietīgs provokators un nekaunīgs melis var teikt: "..latviešu aktīvisti veidoja pirmās organizācijas Latvijas neatkarības atbalstam (Helsinki-86, LNNK, Pilsoņu komitejas)". Visa pasaule zina, ka "aktīvisti" bija VDK savervēti "brīvības cīnītāji" priekš PSKP/VDK alkātīgajiem izdzimteņiem - "prihvatizācijas" laupītājiem. Kamēr netiks skaidri un nepārprotami atzīts, ka LPSR vietā pietaisītā LR ir nesalīdzināmi cilvēciski nevērtīgāka "valsts" nekā LPSR, vienmēr saglabāsies šī šizofrēniskā stulbība, kuru apliecina pazīstamais latviešu naciķis-provokators. Turpināsies pretrunīgā demagoģija, kas ir izdevīga tikai PSKP/VDK liellaupītājiem 20% u.c. Latviešiem ir jānāk pie prāta un godigi jāatzīst sava valstsnespēja - nespēja izveidot cilvēciski pieņemamu valsti. Piekritēji tādam šņorējumam nav ne par mata tiesu labāki par šo odiozo šņorētāju.

Atbildēt

jautājums

07.12.2017. 07:13

Čehija un Polija pēc 1990. gada lietas pārņēma bijušie politieslodzītie, tad Latvijā - tā pati vecā LPSR varas elite.
------------------------------
1)Nū...Zemans ir liels Putina draugs, ja par Čehiju...Šnore ko tādu grib Latvijā?
Neticu ne Šņorem, ne Jansonam. Neticu nevienam, kura Okupācijas muzeja vīzija ir Nākotnes nams! Jo tas pēc Freida...

Atbildēt

Eduards Lunis

07.12.2017. 07:10

---Jansona kungs! Paldies par ļoti svariģo informāciju! Vai nevarētu ar Jums tikties vai sazināties informācijas apmaiņai ? Mans tel 65038743

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....