Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zanis

16.05.2012. 03:35

Vai Latvijai vajadzīgs tāds biezgalvis par vēstnieku? Mēs jau tā gandrīz visur savu valsti esam apkaunojuši ar politiski stulbiem vadoņiem pasaules mērogā

Atbildēt

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 13:13


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Es

29.09.2011. 10:28

VArētu sūtīt uz Somāliju vai Sudānu.

Atbildēt

klunkšķis

28.09.2011. 15:17

Prātīgi darīts, ka tādu zema intelekta un kultūras cilvēku par vēstnieku nesūta. Kauns vien ar viņu jāpiedzīvo. Kā sāks dzert, tad gaidi tikai "brīnumus". Lai dzīvo Latvijā un veido eksporta uzņēmumu ar augstu pievienoto vērtību! - tā mācīja viņa kolēģis ekonomikas ministrs Kampars, kurš gan pats īpaši veiksmīgs bodnieks nav bijis.

Atbildēt

jaut

28.09.2011. 10:35

Noracējs - Jaunups?

Atbildēt

anonīmais šakālis

28.09.2011. 06:01

Kristovskis nolūkojis:
a) Krieviju
b) ASV
c) Ķīnu
d) Franciju

Atbildēt

Dzintra

28.09.2011. 04:42

Kādēļ gan vajadzīgs vēl viens «āzis par dārznieku»!!! Mēs taču visi zinām, ka Kristovskim nav nekādas sajēgas ne par valsts lietām, ne par diplomātiju. Nav vērts pat tērēt vārdus.

Atbildēt

A

27.09.2011. 22:08

Izbrīna vien tas, kāpēc tik daudziem šķiet, ka Kristovskis kā vēstnieks ir gluži pieņemama hipotētiskā realitāte. Īsa atmiņa? Uzskats, ka valsts vēstnieks ir kaut kas nenozīmīgs?

Atbildēt

Gatis

27.09.2011. 14:01

Kristovskis nav caurkritis politiķis, viņš ir no krēsla nokritis politiķis. :D

Atbildēt

jautājumam

27.09.2011. 12:42

Noracēja - Solvita Āboltiņa?

Atbildēt

Fēlis

27.09.2011. 12:40

Vai džeks, izvērtējot vēlēšanu rezultātus ( tautas attieksmi ), nav izvērtējis iespēju iet strādāt- nevis ielīst tautas apmaksātā siltā vietiņā, bet strādāt? Vai arī skraidīšana pa ,,partijām", tukši muldot, ir vienīgais, ko viņš prot?

Atbildēt

cereetaajs

27.09.2011. 10:13

Vai tad mums ar Lesoto ir dip. attiecības?

Atbildēt

jautājums

27.09.2011. 07:57

Noracējs-Šadurskis?

Atbildēt

To t0 23:00

27.09.2011. 06:42

Riekstiņu amatā iecēla Zatlers, kurš tajā laikā vēl bija rātns un paklausīgs. Viņam nebija problēmu vēstnieka amatā iecelt pat Maklakovu. Turklāt Riekstiņš veikli pamanījās sev nodrošināt vēl 9. Saeimas atbalstu, jo, iespējams, 10. Saeima viņa kandidatūru neatbalstītu. Tas, ka Zatlers ar vieglu sirdi turpināja diplomātiskā dienesta pārvēršanu par politisko izgāztuvi, nebūt nenozīmē, ka Bērziņam šī prakse būtu jāturpina. Iespējas prezidentam ir, vai ir mugurkauls, aknas un citi svarīgi orgāni - tas jau ir cits jautājums.
Ja vēl Pietiek uzrakstītu, kuru valsti Kristovskis nolūkojis, daudziem, iespējams, žoklis atkārtos.

Atbildēt

ddt

27.09.2011. 06:29

Šis galīgi garām, nekas nav norakts, gan jau Kristovskis būs vēstnieks. Turklāt, iespējams, viņš varētu būt neslikts vēstnieks, kamēr LV politikā viņam nudien nav ko meklēt!

Atbildēt

anonīmais šakālis

27.09.2011. 05:43

Vispār jau galvenā ziņa ir ēšanās jenotu spicē. Sumpurņi viens otru apkodīs, kas tad glābs Latviju?

Atbildēt

t0 23:00

26.09.2011. 18:28

tieši tā arī ir : IZVĒLAS Ārlietu ministrija un Ārlietu ministrijas komisija, kā raksta Paija, un VP tos TIKAI formāli " ieceļ", jo VP nevar pazīt visu diplomātisko korpusu un karjeras vēstniekus (tos, kuri visu mūžu rotē par vēstniekiem).

100% Kristovski neviens tā saucamais savējais nevar norakt, nevajag jau murgus rakstīt. Kādēļ tad Riekstiņu apstiprināja par vēstnieku pēc ārlietu ministra amata, kaut gan arī Riekstiņš nebija " mīlēts" savējo vidū.

VPrezidents faktiski ir bez varas, ļoti retos gadījumos viņš var neparakstīt akredetācijas vēstuli.Divi gadījumi ir tādi bijuši, kad vēstnieka kandidāta parkapumu dēļ atsaka.

Kristovskis nav nodarījis nekādu noziegumu, Riekstiņu, kuru iecēla par vēstnieku, arī bija vēlētāji strīpojuši no listes, kad viņs kandidēja no TP .

Šoreiz šitie = murgi un klačas.

Vajag paraudzīties pietiek.com realitātē, kā notiek vēstnieku iecelšana PRAKTISKI.

Atbildēt

kā kļūst par vēstnieku?

26.09.2011. 18:00

Diplomātiskā un konsulārā dienesta likums

10.pants. Kārtība, kādā notiek iecelšana ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka un pastāvīgā pārstāvja amatā un atlaišana no tā, kā arī tam atbilstīgā diplomātiskā ranga piešķiršana

(1) Ārkārtējos un pilnvarotos vēstniekus un pastāvīgos pārstāvjus pēc ārlietu ministra un Saeimas Ārlietu komisijas kopēja saskaņota priekšlikuma amatā ieceļ un no amata atlaiž Valsts prezidents, bet ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka diplomātisko rangu viņiem piešķir ārlietu ministrs.

Ak, kādas muļķības šeit Paija raksta...

Atbildēt

. . .

26.09.2011. 17:27

'viticamak'- izlabojiet virsrakstaa kljuudu!

Atbildēt

Paija

26.09.2011. 17:11

Kadas muļķibas pietiek.com raksta. Vēstneku amatam virza vispirms attiecīga Arlietu ministrijas kvalifikācijas komisija un apstiprina ārlietu ministrs, kurš lūdz Valsts Prezidentu izsniegt vēstnieka kandidātam akreditācijas rakstu pārstāvniecībai ārvalstīs.

Tikai ļoti retos gadījumos Valsts prezidents atsaka Ārlietu ministrijas virzītajai kandidatūrai vēstnieka amatu (piemēram, autovadīšana reibumā, prostitūtu pirkšanas skandāli u.tml.)

Atbildēt

Aivars

26.09.2011. 17:02

Klasisks tūtiņdreijers!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

[R] 26.09.2011. 16:59

Ļūģi! Lai virzītu kādu personu par vēstnieku, teiksim, Bhutānā vai Malāvi, vajag tak ministra rīkojumu. Ministrs ir… vai tik ne pats Kristovskis? Zdrasķi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...