Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nesen presi pārskrēja satrauktas diskusijas par obligāto E-Id ieviešanu visiem Latvijas iedzīvotājiem, saniknojot lauciniekus un apstiprinot pilsētnieku viedokli par valdību kā visu problēmu cēloni. Un patiešām, kāpēc gan cilvēkam, kas datoru redzējis tikai kaimiņa logā un nabadzības dēļ nespēj pamest savu pagalmu, būtu vajadzīga E-Id? Savukārt daudziem ir pases ar iebūvētu mikroprocesoru, kam viņiem E-Id?

Mēģinot atrast atbildi uz šiem jautājumiem, ir jāsaprot, ar ko mums ir darīšana. Proti, Latviju pārvalda šaura, labi organizēta grupa, kuras primārais dzinulis ir alkatība. Tāpēc būtu pareizi pieņemt, ka, prasmīgi atspiežot atlikušo miljonu Latvijas iedzīvotāju, varētu nopelnīt samērā labu naudu. Otrs motīvs paralēli alkatībai ir pilnīga paklausība transnacionālo korporāciju (TNK) tīklu un struktūru gauleiteriem, ko latvji varēja pilnībā izbaudīt kovidafēras laikā, - to varētu identificēt kā vagara gēnu vai mantotu ģenētisku defektu.

Kad viņi apstāsies?

Pavisam vienkārši, tikai tad, kad tauta viņus apturēs! Jo Švāba plānus Eiropā neviens nav atcēlis. Tie ir zināmi un saprotami - E-Id ieviešana visiem, tad pilnīgas medicīniskas informācijas un vakcināciju informācijas ievietošana šajā kartē, lai vieglāk varētu realizēt medicīnisko un sociālo segregāciju, tad bankas un sociālā kredīta punktu alias karbona kredītu punktu pievienošana. Tad jaudīgs uzbrukums skaidrajai naudai, un Jūsu dzīves ir atkarīgas no ierēdņa pirksta uz pogas.

Vienīgais, par ko Jūs tiešām varat būt droši, ir latviešu švābistu nelokāmība un uzticība saimniekiem - pat tad, kad Baidena pīšļi būs izšauti no lielgabala virs Atlantijas okeāna un Švābs izbarots cūkām, pat tad latvju liberāļi būs pēdējie, kas domās par kursa maiņu.

Finanses kā sociālās kontroles mehānisms.

Zināšanas par monetārismu patiesībā ir jaudīgs līdzeklis cīņā pret varas patvaļu. Mūsdienu “nauda” vairs neatbilst faktiski nevienai klasiskajai naudas funkcijai, tā ir pakļauta hiperinflācijai, banku funkcijas atmirst negatīvu procentu likmju dēļ, bet blokčeins nākotnē baņķierus likvidēs kā šķiru. Šis brīdis ir jau pavisam tuva nākotne, un pamēģināsim saprast, kā tai sagatavoties, lai izdzīvotu. Tātad komercbankas neizdzīvo, bet joprojām pastāv Centrālās bankas kā Bretonvudas modeļa relikts. Un tajā atrodas Jūsu uzskaites fails ar Jūsu bezskaidro naudu, sociālā kredīta punktiem un Jūsu oglekļa emisijas limitu. Kā nenonākt tik tālu?

Skaidra nauda kā brīvības garants.

Švābistu plāni par skaidro naudu ir viegli nolasāmi, katrs otrais kovidafērists vervelēja par to, ka kešs pārnesā vīrusus un citas blēņas. Bankomātu skaits tiek samazināts, un skaidras naudas darbības sfēra tiek arvien ierobežota.

Ko šādā situācijā darīt pilsoņiem?

Uzbrukums skaidrajai naudai vienmēr sākas ar naudas reformu, varas iemīļotie paņēmieni ir lielu nominālu banknošu izņemšana, naudas apmaiņas laika ierobežošana, lai cilvēki fiziski to nepaspētu izdarīt, un citas blēdības.

Tātad, ja esat izvēlējušies glabāt skaidru naudu, izvairieties no lielām banknotēm, samainiet 5-20 eiro banknotēs, jo tieši mazo nominālo banknošu nomaiņa ir tehniski ķēpīgākā. Bankā turiet tikai tik naudas, cik vajadzīgs komunālo rēķinu apmaksai. Ja uzkrājumi ir vidēji vai lieli, pilnīgi noteikti neglabājiet tos bankās, - krīzes situācijā baņķieri ar tiem lāpīs savus caurumus. Daudz saprātīgāk veidot uzkrājumu portfeli dārgmetālos - der zelta un sudraba monētas, zelta lūžņi, platīns, palādijs un citi, par zeltu dārgāki un kompakti metāli.

Un, protams, to visu nekādā gadījumā nedrīkst glabāt pie cilvēku sugas ienaidniekiem - baņķieriem! Zemes banka ir daudz drošāka un gadsimtos pārbaudīta, pat vispārīga kraha gadījumā dārgmetāli savu vērtību saglabās. Gluži kā alkohols un kvalitatīvi konservi, kas ir universāla valūta.

Finansu megakrīze ir tuvu!

Un nav šaubu, ka tieši tas būs iemesls, lai izslēgtu no aprites skaidru naudu un aizvietotu ar paklausības kredīta punktiem. Skaidras naudas izņemšanu vajag uzņemt mierīgi un bez panikas, bet ignorēt kā ekonomisku faktu. Jau šobrīd Latvijā ir daudz pašpalīdzības grupu, kas mainās ar produktiem un pakalpojumiem pa taisno, nemaksājot nodokļus aptrakušajiem marksistu bandītiem. Un atceramies, ka tieši skaidras naudas lietošana no apmaiņas ķēdītēm izmet parazītus, - ar ko gan varētu mainīties Levits ar Kariņu? Ar kāju sēnīti?

Tātad viss, kas no mums tiek prasīts, - nepieņemt sistēmas piedāvājumu! Jo vēlāk no tā atteikties nebūs iespējams. Un ļoti sāpīgi būs skatīties acīs saviem bērniem-vergiem.

Kā saglabāt vēsu prātu?

Loģiski, ka TNK aģenti Latvijā nav idioti un parūpēsies par pamatīgu informatīvo fonu, lai sabiedētu un dezorganizētu cilvēkus. Finansu krīze nenāks viena, visticamāk, kā informatīvais iemesls panikas celšanai tiks izmantots arī Ukrainas kara iznākums rudenī, vai kāds jauns vīruss. Ļoti iespējams arī mākslīgs pārtikas trūkums un pat izprovocēti etniski nemieri. Glābs komūnu sadarbība un tautas pašorganizācija, izspiežot un padzenot virsnacionālo struktūru ielikteņus.

Ideālākais variants – liberāļu brīvprātīga emigrācija pēc Krievijas parauga, apzināti izvairoties no vardarbības, ko jebkurā sabiedrībā ir viegli sākt, bet ļoti grūti - apturēt. Skaidrs ir tas, ka tuvāko pāris gadu laikā Latvijai ir jāmainās gan politiski, gan ekonomiski, lai izdzīvotu tauta. Valsts bez tautas nevienam nav vajadzīga, un sabiedrībā valdošā depresija un bezcerība var novest pie neprognozējamiem notikumiem.

https://infoagentura.wordpress.com/2016/07/23/tiek-gatavota-globala-banku-koncentracijas-nometne/

https://infoagentura.wordpress.com/2016/05/17/wir-sveices-alternativa-nauda-ipasi-aktuala-ekonomisko-krizu-apstaklos/

https://infoagentura.wordpress.com/2016/01/26/par-globalo-krizi-un-jauno-ekonomiku/

P.S. Šīs saites Latvijā demokrātijas apstākļos pieejamas tikai caur VPN, bet palīdzēs radīt kopainu! Tautai ir tiesības uz pašaizsardzību!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienšošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, mēs uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas Reģionu apvienības apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldības...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...