Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

eksperts

08.11.2012. 09:07

starptautiski konkurētspējīga augstākā izglītība ir galvenais nākotnes veidošanas instruments

Atbildēt

veco ratiņu atvase

06.11.2012. 04:21

Esmu Ilžuks, tā, kas Muižniece, un arī kāroju IZM VS vietu. Esmu labi nokalpojusi ministra birojā!Pirms tam biju vēl maza, neviens nepamanīja, skat., kā izugu!

Atbildēt

Jaunais ratings

05.11.2012. 16:23

Vecā ratiņa oficiozi - Kārlis Lāzo un Viola Vahšteina ziņo, ka par Izglītības ministrijas valsts sekretāru kļūs Aldis AUSTERS.

Atbildēt

Vecais ratiņš

05.11.2012. 04:09

Aizmirsts vēl vecā ratiņa klana ēnu šai visā iepīt.

Atbildēt

zoss

04.11.2012. 09:24

Tas nozīmētu, ka IZM kļūs par LU filiāli

Atbildēt

PATIESIBA

04.11.2012. 06:58

No pilnīgi drošiem avotiem ir zināms, ka par IZM valsts sekretāri kļūs LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes profesors, Stokholmas Universitātē ieguvis doktora (PhD) grādu psiholoģijā = Ivars AUSTERS. Publicējis savus pētījumus tādos starptautiskos žurnālos kā Scandinavian Journal of Psychology, International Journal of Intercultural Relations, Baltic Journal of Psychology, Journal of Cross-Cultural Psychology. Vairāk kā 8 gadu pieredze pieaugušo apmācības konsultāciju projektos.

Atbildēt

smaka

03.11.2012. 16:32

Ķīļa reformas ir acu aizmālēšanai, mērķis ir izņemt no sistēmas vēl 100 miljonus, lai būtu ar ko štopēt caurumus bankās

Atbildēt

zoss

03.11.2012. 16:12

IZM pilna ar krieviem un žīdiem, kuri neprot latviešu valodu

Atbildēt

onkols

03.11.2012. 03:25

>sirdsdraudzenītei
Annuška eļļu jau izlējusi....(M.Bulgakovs)

Atbildēt

zemgalietis

02.11.2012. 13:13

Kauns Ķīlim un visai tiesiskuma koalīcijai!

Atbildēt

zociālists

02.11.2012. 09:39

Margarita Kralliša : - paprasiet kundzei Turības 2001.gada diplomu !!!!!!!!!!!!!

ļoti šaubos par juridiskās izglītības esamību kundzei!!


2009.gada 6.jūnija Inčukalna novada domes vēlēšanas

Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība"
Ziņas par deputāta kandidātu


Piezīme: Ziņas publicētas deputātu kandidāta sniegtajā redakcijā. Par ziņu patiesumu atbild deputātu kandidāts.
Ziņas atbilst stāvoklim kandidātu sarakstu iesniegšanas laikā no 17.04.2009. līdz 27.04.2009.

Margarita Kralliša
Dzimšanas gads : 1970.
Pilsonība : Latvijas
Dzīves vieta : Inčukalna novads
Izglītība : augstākā
Darba vieta un ieņemamais amats : Privātprakse, Jurists
Pabeigtas šādas mācību iestādes : Rīgas 8. vidusskola, 1988
Biznesa augstskola, 2001, Tiesību zinātnes
Latviešu valodas prasmes pašnovērtējums : Dzimtā
Tautība : Latviete
Kandidēšanas pazīme : bez pārtraukuma reģistrēts (-a) dzīvesvietā attiecīgajā administratīvajā teritorijā vismaz pēdējos desmit mēnešus

Atbildēt

Tu-tū

02.11.2012. 08:56

Izskatās, ka amatā iebīdīs Gruškevica klonu. Gruškevics ar sāka kā dep.direktora vietnieks un bija gana izpildīgs priekšniekiem.Vēl pāris šādus puišeļus amatos un ar šo valsti arī izglītības jomā būs beigas. Eiropas nomale, kas ražos sētniekus, noziedzniekus utt. Uz priekšu - par analfabētismu!

Atbildēt

Arhivārs

02.11.2012. 07:09

Iepriekšējais bija par tekstu, kas raksturo zaudētāju.
Par uzvarētāju. Doktoranta stipendija no ESF domāta priekš tam, lai varētu pilnībā nodoties pētniecībai, nestrādāt algotu darbu. Kā būs iespējams vienlaicīgi uz pilnu slodzi strādāt pie doktora disertācijas un uz pilnu slodzi vadīt IZM, to zina tikai Tas Kungs, Indriķis un Roberts.

Atbildēt

Arhivārs

02.11.2012. 07:02

Ir pareizas un ir arī neprecīzas lietas. Piemēram, šis: "...Līdz šim viņu virzījuši ministri, kas pārstāvēja nu Vienotībā ietilpstošo partiju Jaunais laiks, saites ar Vienotības eksministriem vērojamas joprojām, tuvas attiecīgas ar augstskolu rektoriem ir redzamas..."
Faktiski viņu uz augšu uzbīdīja ZZS ministre, bet attiecības ir nevis ar rektoriem, bet ar vienu konkrētu prorektoru.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.11.2012. 19:30

***********************************
..."(..)...Dmitrijs Kuļšs, kura karjeras izaugsmi saista ar vēlmi nodrošināt "izglītības eksportu" - valsts augstskolu pāreju pamatā uz krievu un angļu valodu,"...
************************************

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.11.2012. 19:15

*************************************
..."(..),,, nezinu nevienā, tā teikt, acī, kas tā tāda Anna Dementjeva, vēl jo vairaķ, ka pseidonimizēta ...bet zinu, ka pagājušo nedēļu biju LU, kur Ķīlis runāja par tām reformām ... protams, auditorija arī uzdeva jautājumus - tai skaitā arī par to krievu valodu saistībā ar iespējamo izglītības eksportu ...tad, lūk, Ķīlis nepārprotami lika saprast, ka krievu valodai virzības nebūs ...bijis projekts atlāut krievu apmācības valodu Daugavpils universitātē ... bet tas noraidīts, ņemot vērā, ka izveidosies nevienāda konkurence ... par mūsu izglītības eksportu esot interesējus Etiopija - bet tikai anglū valodā ... interesējusies ir arī Turkmēnija, bet ari'nevis par apmācību krievu valodā, kā varētu gaidīt no postpadomijas ... bet gan tieši ANGĻU VALODĀ ...kā teica Ķiļis, tad vieniģā reize, kad vinš saskāries ar patiesu vēlmi, lai apmācība notiktu krievu valodā ...bijis kāda amerikānū kantora vēlme šeit nopirkt augstskolu, lai apmācītu krievu diasporu ... un, lai apmācība notiktu nevis Krievijā, bet ES ... neredzu ne mazāko iemeslu,KĀPĒC GAN MAN KAUT KĀDAI ANNUŠKAI BŪTU JĀTIC VAIRĀK NEKĀ ĶĪLIM ...veļ jo vairāk, ka Ķīlis skaidroja, ko vinām paprasīja ...bet Anna pat riktiģi nepaskaidro to, ko pati tur izspļāvusi...

Atbildēt

izm

01.11.2012. 17:35

to bertold - nevajag izplatīt vēl lielākas (nekrietnākas) baumas!

Atbildēt

bertold

01.11.2012. 17:32

Sis raksts ir nekrietnas baumas. Par valsts sekretari tiks iecelta Vides ministrijas valsts sekretara Antonova sieva Nellija Titova. Ir konkursa pieteikusies tikai tris kandidati - TITOVA, Lauma SIKA un Kristine JARINOVSKA.

Atbildēt

gh

01.11.2012. 17:17

Krivi pārņem Latviju. Nekad vēl LV nav bijusi sveštautiešu vadīta IZM

Atbildēt

doktorante

01.11.2012. 16:33

Vispār ES doktora stipendijas nav nekāda dubultalga, ja grib izmantot konferencēm, publikācijām utml., kas nepieciešams kredītpunktiem, kā arī bezalgas atvaļinājumam, lai tiktu uz kārtējām lekcijām/semināriem darba laikā, tā kā parasti iestādes vadītājam tas nekādu prieku nesagādā

Atbildēt

Sīkai garām

01.11.2012. 15:16

Sīka beidzot nonāks mēslainē.Daudz riebusi! Ar Kuļšu tiksim galā!

Atbildēt

i.vilkaste

01.11.2012. 15:06

esmu šokā! izkonkurēja laumu... tā vien izskatās, ka roberts ir paredzējis galīgi pazudināt izm'u

Atbildēt

Pasūtījuma raksts

01.11.2012. 13:42

Vienas tenkas un baumas.
Raksta sāls "viena tante teica, ka Dmitrijs slikts cilvēks un visi, kas ar viņu sadarbojas arī".
Pārējais vienkārši puslīdz prasmīgs izpušķojums šai banālajai domai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...