Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

eksperts

08.11.2012. 09:07

starptautiski konkurētspējīga augstākā izglītība ir galvenais nākotnes veidošanas instruments

Atbildēt

veco ratiņu atvase

06.11.2012. 04:21

Esmu Ilžuks, tā, kas Muižniece, un arī kāroju IZM VS vietu. Esmu labi nokalpojusi ministra birojā!Pirms tam biju vēl maza, neviens nepamanīja, skat., kā izugu!

Atbildēt

Jaunais ratings

05.11.2012. 16:23

Vecā ratiņa oficiozi - Kārlis Lāzo un Viola Vahšteina ziņo, ka par Izglītības ministrijas valsts sekretāru kļūs Aldis AUSTERS.

Atbildēt

Vecais ratiņš

05.11.2012. 04:09

Aizmirsts vēl vecā ratiņa klana ēnu šai visā iepīt.

Atbildēt

zoss

04.11.2012. 09:24

Tas nozīmētu, ka IZM kļūs par LU filiāli

Atbildēt

PATIESIBA

04.11.2012. 06:58

No pilnīgi drošiem avotiem ir zināms, ka par IZM valsts sekretāri kļūs LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes profesors, Stokholmas Universitātē ieguvis doktora (PhD) grādu psiholoģijā = Ivars AUSTERS. Publicējis savus pētījumus tādos starptautiskos žurnālos kā Scandinavian Journal of Psychology, International Journal of Intercultural Relations, Baltic Journal of Psychology, Journal of Cross-Cultural Psychology. Vairāk kā 8 gadu pieredze pieaugušo apmācības konsultāciju projektos.

Atbildēt

smaka

03.11.2012. 16:32

Ķīļa reformas ir acu aizmālēšanai, mērķis ir izņemt no sistēmas vēl 100 miljonus, lai būtu ar ko štopēt caurumus bankās

Atbildēt

zoss

03.11.2012. 16:12

IZM pilna ar krieviem un žīdiem, kuri neprot latviešu valodu

Atbildēt

onkols

03.11.2012. 03:25

>sirdsdraudzenītei
Annuška eļļu jau izlējusi....(M.Bulgakovs)

Atbildēt

zemgalietis

02.11.2012. 13:13

Kauns Ķīlim un visai tiesiskuma koalīcijai!

Atbildēt

zociālists

02.11.2012. 09:39

Margarita Kralliša : - paprasiet kundzei Turības 2001.gada diplomu !!!!!!!!!!!!!

ļoti šaubos par juridiskās izglītības esamību kundzei!!


2009.gada 6.jūnija Inčukalna novada domes vēlēšanas

Politiskā partija "Rīgas apriņķa novadu apvienība"
Ziņas par deputāta kandidātu


Piezīme: Ziņas publicētas deputātu kandidāta sniegtajā redakcijā. Par ziņu patiesumu atbild deputātu kandidāts.
Ziņas atbilst stāvoklim kandidātu sarakstu iesniegšanas laikā no 17.04.2009. līdz 27.04.2009.

Margarita Kralliša
Dzimšanas gads : 1970.
Pilsonība : Latvijas
Dzīves vieta : Inčukalna novads
Izglītība : augstākā
Darba vieta un ieņemamais amats : Privātprakse, Jurists
Pabeigtas šādas mācību iestādes : Rīgas 8. vidusskola, 1988
Biznesa augstskola, 2001, Tiesību zinātnes
Latviešu valodas prasmes pašnovērtējums : Dzimtā
Tautība : Latviete
Kandidēšanas pazīme : bez pārtraukuma reģistrēts (-a) dzīvesvietā attiecīgajā administratīvajā teritorijā vismaz pēdējos desmit mēnešus

Atbildēt

Tu-tū

02.11.2012. 08:56

Izskatās, ka amatā iebīdīs Gruškevica klonu. Gruškevics ar sāka kā dep.direktora vietnieks un bija gana izpildīgs priekšniekiem.Vēl pāris šādus puišeļus amatos un ar šo valsti arī izglītības jomā būs beigas. Eiropas nomale, kas ražos sētniekus, noziedzniekus utt. Uz priekšu - par analfabētismu!

Atbildēt

Arhivārs

02.11.2012. 07:09

Iepriekšējais bija par tekstu, kas raksturo zaudētāju.
Par uzvarētāju. Doktoranta stipendija no ESF domāta priekš tam, lai varētu pilnībā nodoties pētniecībai, nestrādāt algotu darbu. Kā būs iespējams vienlaicīgi uz pilnu slodzi strādāt pie doktora disertācijas un uz pilnu slodzi vadīt IZM, to zina tikai Tas Kungs, Indriķis un Roberts.

Atbildēt

Arhivārs

02.11.2012. 07:02

Ir pareizas un ir arī neprecīzas lietas. Piemēram, šis: "...Līdz šim viņu virzījuši ministri, kas pārstāvēja nu Vienotībā ietilpstošo partiju Jaunais laiks, saites ar Vienotības eksministriem vērojamas joprojām, tuvas attiecīgas ar augstskolu rektoriem ir redzamas..."
Faktiski viņu uz augšu uzbīdīja ZZS ministre, bet attiecības ir nevis ar rektoriem, bet ar vienu konkrētu prorektoru.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.11.2012. 19:30

***********************************
..."(..)...Dmitrijs Kuļšs, kura karjeras izaugsmi saista ar vēlmi nodrošināt "izglītības eksportu" - valsts augstskolu pāreju pamatā uz krievu un angļu valodu,"...
************************************

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

01.11.2012. 19:15

*************************************
..."(..),,, nezinu nevienā, tā teikt, acī, kas tā tāda Anna Dementjeva, vēl jo vairaķ, ka pseidonimizēta ...bet zinu, ka pagājušo nedēļu biju LU, kur Ķīlis runāja par tām reformām ... protams, auditorija arī uzdeva jautājumus - tai skaitā arī par to krievu valodu saistībā ar iespējamo izglītības eksportu ...tad, lūk, Ķīlis nepārprotami lika saprast, ka krievu valodai virzības nebūs ...bijis projekts atlāut krievu apmācības valodu Daugavpils universitātē ... bet tas noraidīts, ņemot vērā, ka izveidosies nevienāda konkurence ... par mūsu izglītības eksportu esot interesējus Etiopija - bet tikai anglū valodā ... interesējusies ir arī Turkmēnija, bet ari'nevis par apmācību krievu valodā, kā varētu gaidīt no postpadomijas ... bet gan tieši ANGĻU VALODĀ ...kā teica Ķiļis, tad vieniģā reize, kad vinš saskāries ar patiesu vēlmi, lai apmācība notiktu krievu valodā ...bijis kāda amerikānū kantora vēlme šeit nopirkt augstskolu, lai apmācītu krievu diasporu ... un, lai apmācība notiktu nevis Krievijā, bet ES ... neredzu ne mazāko iemeslu,KĀPĒC GAN MAN KAUT KĀDAI ANNUŠKAI BŪTU JĀTIC VAIRĀK NEKĀ ĶĪLIM ...veļ jo vairāk, ka Ķīlis skaidroja, ko vinām paprasīja ...bet Anna pat riktiģi nepaskaidro to, ko pati tur izspļāvusi...

Atbildēt

izm

01.11.2012. 17:35

to bertold - nevajag izplatīt vēl lielākas (nekrietnākas) baumas!

Atbildēt

bertold

01.11.2012. 17:32

Sis raksts ir nekrietnas baumas. Par valsts sekretari tiks iecelta Vides ministrijas valsts sekretara Antonova sieva Nellija Titova. Ir konkursa pieteikusies tikai tris kandidati - TITOVA, Lauma SIKA un Kristine JARINOVSKA.

Atbildēt

gh

01.11.2012. 17:17

Krivi pārņem Latviju. Nekad vēl LV nav bijusi sveštautiešu vadīta IZM

Atbildēt

doktorante

01.11.2012. 16:33

Vispār ES doktora stipendijas nav nekāda dubultalga, ja grib izmantot konferencēm, publikācijām utml., kas nepieciešams kredītpunktiem, kā arī bezalgas atvaļinājumam, lai tiktu uz kārtējām lekcijām/semināriem darba laikā, tā kā parasti iestādes vadītājam tas nekādu prieku nesagādā

Atbildēt

Sīkai garām

01.11.2012. 15:16

Sīka beidzot nonāks mēslainē.Daudz riebusi! Ar Kuļšu tiksim galā!

Atbildēt

i.vilkaste

01.11.2012. 15:06

esmu šokā! izkonkurēja laumu... tā vien izskatās, ka roberts ir paredzējis galīgi pazudināt izm'u

Atbildēt

Pasūtījuma raksts

01.11.2012. 13:42

Vienas tenkas un baumas.
Raksta sāls "viena tante teica, ka Dmitrijs slikts cilvēks un visi, kas ar viņu sadarbojas arī".
Pārējais vienkārši puslīdz prasmīgs izpušķojums šai banālajai domai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...