Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viesturs

31.03.2016. 09:01

Pietiek rakstiņi kļust arvien murgaināki un angažētāki.Ventspils Lapsa laikam...

Atbildēt

Un

31.03.2016. 01:05

Gribēju precizēt, ko īsti Latvija ražoja pirms 20 gadiem. Nevienam nevajadzīgas lietas, kuras izmantoja psrs teritorijā tikai tāpēc, ka citas ka chtas nebija pueejamas?
Piekrītu, ka no raksta dveš ilgas pēc padomjas un naids pret ES.

Atbildēt

Vai

30.03.2016. 18:58

Vaimandieniņ kāda vaimanoloģija

Atbildēt

Emīls Pūlmanis

30.03.2016. 09:23

Tipisks village people tipa raksts no cilvēka, kas neizprot ne ekonomikas teorijas, ne publiskās pārvaldes darbības principus un kā rezultātu Latvijas bedres iemesliem saskatījis kārtējās konsiprāciju teorijas.
Tik ļoti pieminētā ražošanas industrijas likvidēšanā vainojami vien mēs paši. Esmu vairākkārt teicis, ka nevienam 90 gadu sākumā, nebija vēlēšanās investēt un attīstīt ražošanu (privātajam sektoram). Un kopš atvērās rietumu tirgus, vietējos "sūdus" vairs neviens nepirka, kaut tagad piemin cik labas kedas, radio, TV utt ražojām. Reāli zemā pieprasījuma dēļ bizness izjuka. Tāpat pazuda valsts pasūtījumi, kas bija padomju laikos katrai rūpnīcai. Līdztekus tam arī militārais pasūtījums.
Rietumu valstu produkcija par zemākām cenām mazattīstītajās valstīs (piemēram, kā tas agrāk bija Latvijā), ir skaidrojama ar elementāru ekonomikas teoriju. Tāda prakse ir vēl šobaltdien citās jaunattīstības valstīs. Un starpcitu Latvijas produkcija (piemēram, Laima) Igaunijā u Lietuvā arī maksā lētāk. To nosaka tirgus, jo vietējie jau patriotisku jūtu vadīti pirks mūsu produkciju, bet lai izdzīvotu Igaunijā un Lietuvā, cenas ir jāpazemina (diemžēl cilvēki nesaprot tirgus ekonomikas pamatus un sagatavo šādus pārspriedumus kā rakstā).
Nākamais: Kas reāli pārvada valsti? Izbijuši čekisti un komunisti. Kas valda savu interešu vadīti (visi oligarhi, zaļie un zemnieki). Par to gan ir liels kauns. Šajā jomā Igauņi vienmēr bijuši soli priekšā mums.
Vēl gan jāsecina, ka cilvēkiem nav analītisku spēju un nespēj filtrēt informāciju un diemžēl arī zemā garīgā veselība tautas vidū...
Tik daudz gudru pārspriedum interneta vidē no tautas, bet reāli jau pati tauta savā acī baļķi neredz (cūkojam kur pagadās, dodamies malu medības, nodarbojamies ar maluzvejniecību, noziedzība utt) šī iedzīvotāju daļa arī ir tā, kas parasti gānās un izsaka replikas, kamēr paši nedara neko, lai ievērotu likumu.
Ticiet man Latvija ir tik maza, ka te nav jēgas piesaukt visādus valūtas fondus, māsonistus, sorosoīdus un ASV vai Krievijas valdības. Tikpat labi pārspriedums varēja tikt papildināts ar to, ka daļēji problēmas rada arī "ASV radītās ķīmiskās trases gaisā", "vakcinācija" un neatbilstošs organisma pH līmenis...

Un pēdējais problēmu aspekts ir demogrāfija. Elementāri trūkst cilvēku Latvijā. Infrastruktūras kapacitāte ir daudzreiz lielāka, nekā reāli iedzīvotāji, bet jāuztur tā ir vienalga. Nav iedzīvotāju, nav nodokļu ieņēmumi, ierobežota ekonomika, zema biznesa aktivitātē. Ir daudz valstu, kas mazākas par Latviju, bet ar lielāku iedzīvotāju skaitu un kuru ekonomika ievērojami pārsniedz Latvijas.

Atbildēt

Ruku ruku

29.03.2016. 09:27

»

jurs

Šis sūda raksts nav pamatots ne ar vienu faktu. Viss tikai bla bla bla


Tavas nožēlojamās eksistences nepieciešamība nav pamatota ne ar vienu faktu. Viss tikai blaa blaa

Atbildēt

Otro

28.03.2016. 18:29

Kremļa propagandista zvaigžņu stunda lumpeņu sapulcē? 😀

Atbildēt

garāmejot

28.03.2016. 06:47

"Tās dēļ tika nodibināta izdaudzinātā ES, tās dēļ sagrāva Dienvidslāviju un PSRS, tās dēļ noslepkavoja Miloševiču, Sadamu un Kadafi, tās dēļ dedzina arābu Austrumus."

Beidzot paspruka āža kāja. Raudas pēc vecās labās "padomju" iekārtas visās tās izpausmēs pasaulē. Ķfu.

Atbildēt

Reizrēkins

27.03.2016. 05:30

Labs raksts ,tikai parazītiem un ierēdņiem tas dikti nepatīk

Atbildēt

haralds

27.03.2016. 04:54

»

Veca dziesma

pie visa vainīgi 4 gadalaki, kapitālisms, ASV utt., tikai ne mēs paši


here we stop - vainīgi ne tikai jūs paši, bet arī žīdi, €brievi un boļševiki!

Atbildēt

Veca dziesma

27.03.2016. 04:50

pie visa vainīgi 4 gadalaki, kapitālisms, ASV utt., tikai ne mēs paši.

Atbildēt

aija

27.03.2016. 04:46

Visu jau izsaka dzīves līmenis Latvijā. Valdošo politiķu attieksme pret savu tautu un pat šis valsts aizstāvjiem. Noticēdami ,,labākai Latvijai" cilvēki pēc barikādēm un Baltijas ceļā ziedoja savas dzīves labākos gadus valsts aizsardzībai, karavīri, robežsargi, kas dienestu uzsāka 1992- 1994 gadam tagad saņem izdienas pensijas 290 eiro mēnesī. Ja salīdzina ar tiem ,,veiksminiekiem", kas tagad strādājot valsts iestādēs pelna 5-12 tūkstošus mēnesī, tad kā SAEIMA NOVĒRTĒ valsts aizsardzību un tos, kas pirmie stājās tās sardzē. Nezinu nevienu valsti, kas var atļauties tā pazemot un ņirgāties par saviem drošības spēkiem.

Atbildēt

tekulis

04.02.2016. 07:15

...Nu apmēram ..." zeme uzskries debesu asij"... līmenī. Kur šādus ļautiņus (autori) apmāca? (neērti pat uzmeklēt).

Atbildēt

to Upura loma

30.01.2016. 15:15

»

Upura loma

Vai vainiga ir ASV, jeb tomer vieteja tauta - kas ieveleja parlamenentu un partijas, tajas un aiz tam stavosajiem Andriem, Aivariem utt., kas sobrid vada valsti


Ja vēlēšanās kaut ko tautai būtu iespējams "izlemt" vai "ievēlēt", tās jau sen būtu aizliegtas.

Atbildēt

to 17.01.2016. 21:37

30.01.2016. 15:13

»

1. Par dzīvokli bija jāmaksā daudzkārt vairāk


Tagad ar pie tā dzīvokļa ir jātiek....tikai rindu vairs nav, kurās varētu stāvēt.

Atbildēt

Lindai Zauerei

22.01.2016. 18:25

Jus sava raksta sodien 2016 gada fiksejat alena dallesa 1947 gada direktivu Austrumeiropas iznicinasai viena atseviski nemta teritorija,Latvija !

Atbildēt

real

22.01.2016. 18:16

»

nez?

Vai pie tā, ka autore pietaisīja bikses arī vainīgi amerikāņi, imperiālisti, NATO, Brisele un kas tur vēl, kuri nav ļāvuši pieņemt likumu, ka biksēs taisīt nedrīkst


PSRS laika dzinsu bikses sut latvija bija aizliegts ,bet bija iespejams.,,brivaja latvija,, pec 1991 gada dzinsu bikses sut ir atlauts,bet NAV IESPEJAMS !

Atbildēt

!antivienotiba,sorosa antipropoganda

22.01.2016. 18:11

»

asa

ASV pašlaik ir galvenā nelaimes nesēja kas uzdavināja pasaulei NOLIBERALISMU.eES visiēm iesaku izlasīt kanādas žurnalistes Kleinas gramatu ŠOKA DOKTARĪNA.ASV paķēra naunizceptos demokratus uzmuļķa kuru tie kapitāli norija


mediciniskas kvotas,pederastijas reklama,praidi,narkomanija,bezdarbs,prostitucija un narkomanija,maksas medicina,dombrovska slepenie protokoli ar svf,asv okupanti Adazos un latvijas algotnu karosana Iraka un Afganistana.tai pasa laika aizliegums latvijas bankai fiunanset latvijas tautsaimniecibu un vislielakais noslepums ,,latvijas bankas,, ipasnieku vardi un uzvardi.tadad vel Afrikas iebrauceju piespiedu izmitinasana latvija un visa ta rezultata reals latvijas iedzivotaju skaita samazinajums par 500 000 personam.

Atbildēt

Mahadeo

20.01.2016. 09:00

»

asa

ASV pašlaik ir galvenā nelaimes nesēja kas uzdavināja pasaulei NOLIBERALISMU.eES visiēm iesaku izlasīt kanādas žurnalistes Kleinas gramatu ŠOKA DOKTARĪNA.ASV paķēra naunizceptos demokratus uzmuļķa kuru tie kapitāli norija


Ne jau ASV vien ir pie vainas. Tagad jau Pļūtins atļāvis Rotšildiem pārcelt savus projektus uz Krieviju. Tagad cionistu intereses tiks koordinētas un vadītas no turienes.

Atbildēt

Mahadeo

20.01.2016. 08:57

Ir pagājuši 23 gadi, bet totalitārais režīms atgriezīsies tik un tā. Vai nu mēs to gribam , vai nē. Līdz Zvēra zīmei''čipam'' ir tikai pāris soļi. Tikpat ir līdz vispārējai verdzībai.

Atbildēt

asa

18.01.2016. 05:54

ASV pašlaik ir galvenā nelaimes nesēja kas uzdavināja pasaulei NOLIBERALISMU.eES visiēm iesaku izlasīt kanādas žurnalistes Kleinas gramatu ŠOKA DOKTARĪNA.ASV paķēra naunizceptos demokratus uzmuļķa kuru tie kapitāli norija.

Atbildēt

17.01.2016. 15:37

»

KKK

Krievu laikos par dzīvokli bija jāmaksā 89 kapeikas


1. Par dzīvokli bija jāmaksā daudzkārt vairāk.
2. Vispirms pie tā dzīvokļa bija jātiek! Ja tev palaimējās piedzimt kaut kādā grausta puspagrabā, tad varēji stāvēt dzīvokļa rindā līdz pensijai.

Atbildēt

KKK

17.01.2016. 14:20

»

secinājums

Tātad krievu laikos par minimālo algu varēja nopirkt mazāk maizes kukuļu nekā tagad


Krievu laikos par dzīvokli bija jāmaksā 89 kapeikas!

Atbildēt

Balts etniskais

17.01.2016. 05:19

Ja runājam par Latviešiem, tad es neteiktu, ka Latvietis ir verga dvēsele! Mēs esam tādi, kādi esam. Mūsu tautas genofonds ir tikpat kā izkauts, sajaukts ar citām tautībām un t.t. Kas tik nav Latvijai gājis pāri? Principā, latvieša zemapziņa latvieti ir pasargājusi.
Atcerieties, kas organizēja Barikādes, Tautas fronti? Tie bija tie paši jaukteņi Peteri, žīdi Godmaņi, Repši, Šķēles, kas ir Rīgas mērs Ušakovs (īstā uzvārdā Kacs)? Visur ir salīduši ne jau Latvijas patrioti! Sevi dēvē par politiķiem! Pareizāk būtu, dēvēt sevi par "Laupītājiem" ! Pat likums ir izdots: Nedrīkst nodarboties ar Antisemītismu! Ja nodarbosies, draud cietums! Tie ir tie Cionisti, kuri iedomājās, ka ir Dievi, var taisīt karus, aplaupīt valstis, taisīt revolūcija, jo nauda ir kā spaļi!
Ko lai dara? Patriotisms Latvietim parādās tad, kad ierauj 150 gr. šņabi! Bet uz pohām galva vairs nestrādā. Mēģina atcerēties, ko tad īsi vakar ir teicis un darījis? Kā sāc skaidrot, kas būtu jāmaina, jādara, netic! Uzskata: Kas no tā mainīsies, neko nepanāksim? Doma ir tāda, ka kāds onkuls atnāks, piemērām kā K.Ulmanis un viss nostāsies savās vietās! Nu nebūs tā! Jāstrādā vien būs!
Ko var teikt par Ulmaņlaikiem? Tas vīrs parādīja, kā jāvada valsts! Tātad, ir jāatgriežās pie pirmsākumiem 1940. gadu. Kad Latvijas valsts bija tīra no parādiem, progresīva, tālejoša ekonomika, jau iekrāti 20 tonnas zelts (tikai tagad neviens nezin, kur tas zelts ir palicis).
Šo variantu piedāvā biedrība "Varu Latvijas Tautai". Ir sākta parakstu vākšana par 12.Saeimas atsaukšanu! Gribās redzēt, cik tad Latvieši būs aktīvi uz to, lai mainītu situāciju Latvija?! Saeimas deputātiem ir jābūt no tautas, nevis no Partijām, kuras nodarbojās ar laupīšanu!

Atbildēt

FFh

16.01.2016. 11:45

»

...

Labs raksts...Skumji, bet patiesi


Skumjas vēdī no šī raksta, bet patiesības gan tur nav. Ir dažas puspatiesības, un pārējais ir meli un izdomas...

Atbildēt

FFh

16.01.2016. 11:40

Linda te baigo sviestu stumj. kaut ko tādu apmēram stāsta mans kaimiņš Jānis. Bet viņš jau čīkstēja bija vienmēr un visos laikos. Lindiņa uz mata tāda pati :)

Atbildēt

InsekC

16.01.2016. 10:12

Rakstā sajauktas žēlabas par padomju laikiem ar nepatiesībām. Visticamāk informāciju par cenām Vācijā smēlusies Kremļa ruporos. Gan pirms 15 gadiem, gan tagad Vācu preces Vācijā maksā lētāk nekā Latvijā. Rūpnīcas iznīka, jo to produkciju varēja pārdot tikai tur, kur citas vienkārši nebija. Kam vajadzīgi VEF telefoni un "1.maija" kurpes?

Atbildēt

to 01:31

16.01.2016. 07:41

vējainais lai ierauj viņķeli riktīgi rādīsies aptaurētas komjaunietes mirdzošām actiņām

Atbildēt

nez?

16.01.2016. 05:02

Vai pie tā, ka autore pietaisīja bikses arī vainīgi amerikāņi, imperiālisti, NATO, Brisele un kas tur vēl, kuri nav ļāvuši pieņemt likumu, ka biksēs taisīt nedrīkst?

Atbildēt

Upura loma

16.01.2016. 03:52

Vai vainiga ir ASV, jeb tomer vieteja tauta - kas ieveleja parlamenentu un partijas, tajas un aiz tam stavosajiem Andriem, Aivariem utt., kas sobrid vada valsti?

Atbildēt

Jozke

15.01.2016. 19:31

Nu lūk....beidzot! BEIDZOT ir raksts, kura saturu vēl daudz detalizētāk nepieciešams atspoguļot un smalki analizēt mūsu massu informatīvajos līdzekļos!!! Un sākt ar cionistu, massonu vēsturi, atklājot to ietekmi uz mūsdienu ASV un Eiropas iekšpolitiku,ekonomiku, izglītību,aizsardzību un ārpolitiku. Daudziem šī informācija būs smaga vilšanās par mūsdienu pasauli.......bet tā ir vajadzīga, citādi no šī Ebola vīrusa paveida vaļā netiksim nekad! Neviena nacionāla valsts Eiropā jau patreiz gandrīz nepastāv.....Ja gribam pastāvēt, mūsu valdībai ar vislielāko steigu jāspēj pašizglītoties! Nu nevar iet valsts politikā viens jepiņš- pepiņš- liberālis.......Mūsu liberāļi paši pamatu pamatos patiesību par liberālo uzvedību un domāšanu ir informēti pavisam vāji, komjaunatnes statūtu līmenī......

Atbildēt

Prof. Hadsons

15.01.2016. 17:37

Hmm, te klāt pieminēta arī Krievija. Vai tad to arī klāt pieķēra Vašingtona un ES?
Darbojas sistēma. Mums nav izvēles. Izvēle ir Baltkrievijai, kura nepakļaujas "demokrātijai", valsts izlaupīšanai un tiek saukta par diktatūru.
Bet tā ir taisnība, ka neatkarība mums "apēda" un ēd nost vairāk cilvēku, nekā visu okupācijas laiku. Var domāt, kas notiek, ja pašnāvību vien jau pie 18 000 šajos neatkarības gados. Un cik nosaluši, saindējušies, pazuduši bezvēsts, arī Ventspilī,un vai var izdomāt kaut ko drausmīgāku - medicīnas KVOTAS - ārsts sēž kabinetā, nepieņem, neviena nav un saka, nevaru pieņemt, man nav KVOTAS. Tā ir tīša tautas slepkavošanas sistēma un neko nevar izmainīt.Prasu vienai pazīstamai dakterei - jautāju, kādēļ tā, ka nepieņem, lai pie kabineta iet bojā. Jā, arī tā. Tāda ir tava Latvija.

Atbildēt

emīls1

15.01.2016. 11:32

Interesanti...var saistīt t.s. ''Chekas maisu'' atvēršanas kavējumus ar Anatolija Razumovska atsklāsmēm, piem.,-Chekistu ''gaišā tēla'' sagraušana, liecības par to, kādi pusizglītoti bendes viņi patiesībā bija, ir svarīgs trieciens par to cementu, kas vēl šobaltdien saista bijušās un esošās čekistu paaudzes un nereti vieno bērnu un mazbērnu paaudzes ''čekistu klanos''. Visu var lasīt žurnālā''Rīgas laiks'',jūlijs 2015.g....Pasekosim, kā viņi...''reklamēsies'' t.s. ''Jaunajā nelegālo imigrantu biznesā !?''...:))

Atbildēt

garāmejot

15.01.2016. 08:25

Vēl viena stenētāja par aizgājušajiem labajiem laikiem un pasaules ļaunumu Briseli/Vašingtonu. Laiks saukt sanitārus.

Atbildēt

latvāņi smird

15.01.2016. 05:14

»

Runa ir tikai par tiesībam nepiedalīties cionistu noziegumos Afganistānā, Irākā, Sīrijā...


"Ne tikai "latvāņi", bet jubkuri skaitās beztiesīgi".......... Ne tikai latvāņi ir morāli mežoņi. Tādi ir visa bijusī padomija, arī ukraiņi ar saviem parašenktimošenkjanukovičiem. Civilizētā Rietumu pasaule pret "mežoņiem" izturās tā kā tie to ir pelnījuši! Būtu dīvaini, ja būtu citādi!

Atbildēt

A.K.

15.01.2016. 04:47

Katras slimības ārstēšana sākas ar diagnostiku. Diagnozi esam uzstādījuši - Latvija ir smagi slima un var pat nomirt.Šo organismu ir apsēduši dažādi parazīti, kuri sūc tam asinis un inficē ar dažādām, bieži vien importētām slimībām. Diemžēl, latviešu tautu jau pasen moka un novājina arī kašķa ērce, kas, savukārt, ievērojami pavājina tautas imunitāti un padara neaizsargatāku pret citu - gan vietējo, gan citzemju parazītu, vīrusu un baciļu darbību.
Tātad:
1.Diagnostika. Tā kā būtu.
2.Ārstēšanas plāna sastādīšana. Tāda nav.
3.Ārstēšana.
4.Pacienta atgriešanās normālā dzīvē.
Lai piedod man mediķi, jo šo alegoriju izmantoju tikai ilustrācijai.Cilvēkiem jāsaprot, ka dusmu un rūgtuma izvirdumi tīklā attiecas tikai uz diagnostikas fāzi. Tāpat arī aicinājumi "ar mēslu dakšām no valdības izmēzt visus neliešus" nav uztverami nopietni un ir vien emocionāla izlāde. Protams, nav uztverama nopietni arī dažu politiķu retorika, sak,ak jums nepatīk partijas? Tad nāciet, stājieties to rindās un padariet tās labākas!
Tā ir klaja demagoģija, jo ar tādiem pašiem panākumiem varētu mēģināt uzlabot atejas saturu, pievienojot tam karoti pēc karotes medus. Tas varētu nostrādāt tikai tad, kad medus un s..u proporcija sasniegtu 100:1, bet līdz tam nevar nokļūt. Tātad ir cits ārstēšanas plāns. Kāds? Vai Tev ir redzējums?

Atbildēt

15.01.2016. 04:44

»

latvāņi smird

Bet tas taču ir pozitīvi, ka "Izraēlas un ASV cionistiem vajadzīgs izliet latviešu asinis karā ar Deash"!!! Civilizētā pasaule attīrīsies no aprobežotiem, zaglīgiem, garīgi slimiem latvāņiem! Labāk ja visi apsprāgtu,... un putlerlandes "vatņiki" arī... no bada! Nav starpības starp 85% putinoīdu un vairāk...


Runa ir tikai par tiesībam nepiedalīties cionistu noziegumos Afganistānā, Irākā, Sīrijā.

Bet LV dzīvo uz parāda un nav Šveice, ko nevar pakļaut.

Ne tikai "latvāņi", bet jubkuri skaitās beztiesīgi.

Tos krievžīdu latviešus, kas ar katru runā krievu valodā un pašlaik Saeimā, valdībā taisa nejēdzīgus lēmumus, skars vēlak tas pats beztiesiskums. Tikai pagaidām viņiem šķietas, ka ir drošībā. Pienāks arī vinu laiks saņemt algu kā A.Bērziņam, S.Āboltiņai u.c., viņu bērniem, bērnubērniem.. Tā sacīt - ko sēsi, to pļausi.

Atbildēt

latvāņi smird

15.01.2016. 04:18

»

Palielinās nodokļus, aizņemsies vēl 1 mijardu euro, par miljardu jau nolemts. Ar mums nerēķināsies - ja gribam ietekmēt, tad jāsavāc 155 000 balsu par savu naudu. Arī tad var neņemt vērā. Mums nav tiesību, esam pakļautu bēgļu, teroristu un Daesh terora kapacitātes briesmām šeit Latvijā. Kas par to atbildēs...


Bet tas taču ir pozitīvi, ka "Izraēlas un ASV cionistiem vajadzīgs izliet latviešu asinis karā ar Deash"!!! Civilizētā pasaule attīrīsies no aprobežotiem, zaglīgiem, garīgi slimiem latvāņiem! Labāk ja visi apsprāgtu,... un putlerlandes "vatņiki" arī... no bada! Nav starpības starp 85% putinoīdu un vairāk kā 50% latvāņu "latvānijabriesmāskrievigejibēgļināk"....

Atbildēt

15.01.2016. 02:08

»

A.K.

Šī "valsts", kuru pārstāv sen apnikušie, nekaunīgie, korumpētie, glumie, negodīgie un augstprātīgie cilvēciņi - bezmugurkaulnieki, manī izraisa tik dziļu riebumu, ka pat izskatīju iespēju atteikties no Latvijas pilsonības. Nu neesmu es ar mieru kā pilsonis pat daļēji justies atbildīgs par Latvijas politiķu...


Palielinās nodokļus, aizņemsies vēl 1 mijardu euro, par miljardu jau nolemts. Ar mums nerēķināsies - ja gribam ietekmēt, tad jāsavāc 155 000 balsu par savu naudu. Arī tad var neņemt vērā. Mums nav tiesību, esam pakļautu bēgļu, teroristu un Daesh terora kapacitātes briesmām šeit Latvijā. Kas par to atbildēs ? Kam tas ir izdevīgi?

Izraēlas un ASV cionistiem vajadzīgs izliet latviešu asinis karā ar Deash, lai Deash vēršas pret Latviju un "terorisma draudu ēnā" lai var pieņemt Patriotisma likumu, kāds jau ir ASV, kas atļauj kontrolēt jebkuru personu, neņemot vērā cilvēktiesības. ASV Patriotisma likums tika stājās spēkā pēc 11. septembra „cīņai ar terorismu”. Tas dīvainā kārtā bija izstrādāts jau pirms 11. septembra. Vai jūtaties drošāk?

Tiesības, ko paredz Latvijas likumdošana- savākt 155 00 parakstu, lai rosinātu referendumu par pilsoņu naudu, nav realizējamas. Šis likums ir pretruna Satversmes 2. pantam, kas paredz tautas varas suverenitāti. Latvija A.Berziņa (VP) un S.Āboltiņas (Saeimas spīkere) laikā tika ieviesta norma – savākt 155 000 parakstu. Referendumi ir tiešās demokrātijas instruments. Tāds tautai ir atņemts.

Visticamāk, lai kontrolētu sabiedrību un ikvienu no mums, ASV vēstniecība rosinās Latvijas valdībai pieņemt līdzīgu Patriotisma likumu.

Politiķi vienmēr pirms vēlēšanām solīs samazināt nodokļus un vienlaikus palielināt Valsts kases ieņēmumus skolotāju, mediķu, policistu algām, pensiju palielināšanai. Kā jums šķiet, kur šeit ir meli un apzināta maldināšana? Viņi tāpat bezatbildīgi izšķērdēs šo nodokļos iekasēto naudu, ko godīgi viņiem maksājam.

Atbildēt

secinājums

15.01.2016. 00:39

»

Itendants

Rupjmaizes ķieģelis krievu laikos maksāja 14 kapeikas, šodien 41 centu. Ar 100 rubļiem krievu laikos ne viens badā nemira un kā pēdējais nabags nejutās


Tātad krievu laikos par minimālo algu varēja nopirkt mazāk maizes kukuļu nekā tagad.

Atbildēt

Ū-Ū- aprobežotiem eiro-reiro

14.01.2016. 18:44

////ko var tikt stulbi brēkāt par latv-valodas mācīšanu visiem. Vai tad nav vienalga ar kādu valodu runā sētnieks vai trauku mazgātājs vai zemes arājiņš, jo padomijas laikā un ari eiroo-valstīs eksistēja un eksistēs dabīgās cilvēku proporcijas, kas vairumā ar minimālu izglītību strādās ar savām divām rokām, bet kam būs diploms, tas strādās ar muti un tas, kas gribēs strādāt ar muti, tas arī pats no savas brīvas gribas iemācīsies gan latviešu, gan eiroo-valodu. Vai to ir tik grūti saprast, ka nevar tik brutāli iejaukties katra cilvēka brīvajā gribā un ar stulbu vāvuļošanu kurināt naidu starp latviski runājošo un krieviski runājošo. Kas gribēs strādāt ar muti, tas pats ies latviešu skolā, bet kas gribēs strādāt ar savām divām rokām, tas latviešu valodu nemācīsies. Būs dabiskā cilvēku sadale rokās un mutēs......Bet rokas taču ir vairāk vajadzīgas nekā mutes un balsot taču rokām arī ir jāiet, lai tā viena mute sāktu runāt......

Atbildēt

?

14.01.2016. 18:09

Mamma - Ivariņ, kāpēc tu nodedzināji šķūnīti?-
- Jo Jāzepiņš man teica tā darīt.
- Ja Jāzepiņš tev teiks - lec ugunī - tu arī lēksi?

Atbildēt

A.K.

14.01.2016. 18:03

»

Kristine

Rakstā viss ir pateikts pilnīgi pareizi. Un latviešiem nav ar ko lepoties. Viņi ir bijuši tumsoņi un, diemžēl, viņus ir vadījuši no pašu viņu vidus "izauguši" dažādo lielkungu "pakalpiņi", kuri ir ar mieru darīt visu un jebko, lai pašiem būtu labums. Latvijā nav patrioti. Viss patriotisms aprobežojas...


Šī "valsts", kuru pārstāv sen apnikušie, nekaunīgie, korumpētie, glumie, negodīgie un augstprātīgie cilvēciņi - bezmugurkaulnieki, manī izraisa tik dziļu riebumu, ka pat izskatīju iespēju atteikties no Latvijas pilsonības. Nu neesmu es ar mieru kā pilsonis pat daļēji justies atbildīgs par Latvijas politiķu sastrādātajām cū...,piedodiet, manā skatījumā - noziedzīgajām darbībām. Ja politiķi pārstāv tautu, tad jāpiekrīt teicienam - "Nekādas veselības nepietiks, lai pielāgotos šai slimajai sabiedrībai" Uz šī fona jo lielāku prieku izraisa šādu rakstu un viena otra komentāra parādīšanās publiskajā telpā. Nu nav vēl Latvijā izmiruši/izbraukuši veselīgi domājoši, spriestspējīgi cilvēki; tātad - ir cerība.
Cerība uz pārmaiņām. Cerība uz labāku dzīvi, godīgu pārvaldi, taisnīgu tiesu. Šeit. Latvijā. Utopija? Varbūt...Bet cerība, kā zināms, paliek pēdējā.

Atbildēt

Itendants

14.01.2016. 17:43

Rupjmaizes ķieģelis krievu laikos maksāja 14 kapeikas, šodien 41 centu. Ar 100 rubļiem krievu laikos ne viens badā nemira un kā pēdējais nabags nejutās.

Atbildēt

jurs

14.01.2016. 16:44

Šis sūda raksts nav pamatots ne ar vienu faktu. Viss tikai bla bla bla

Atbildēt

Interesanti

14.01.2016. 16:16

Lieliskajā ražošanā varēja nopelnīt dažus simtus rubłu, t.i. Dažus dolārus. Tag ad pat par 100 dolāriem neviens nav gatavs strādāt. Slikti dzīvojam.......

Atbildēt

Nabagam

14.01.2016. 15:45

»

pilnīgi viss!

Sākam no sākuma...


Žēl man tevis. Sorosa caureja nepāriet?

Atbildēt

paga paga

14.01.2016. 15:42

Saksim kaut vai ar Ungariju, Sloveniju, kas uzreiz pasaka, ka nenems beglus, un nekadam kvotam nepiekritis. Tas vien pierada, ka pretoties Eiropas centralajai varai un Vacijai var! Turpretim Latvijas vara ieziepejas un lien pakalaa jebkuram lielam Eiropas prieksniekam, tapec vainot vajag tikai pasus, kuri nedomaa, bet visam piekrit. Vienmer var pateikt nee, vienmer, ja ir runa par valsts interesem. Vara baidas, ka nedabus naudinu no Briseles. Lai tak nedod to naudu! Kaa tad Latvija izdzivoja, ka nebija Eiropas naudas, kaa? Eiropas naudu vara teree tikai sevis uzturesanai, tapec visam piekrit. Jo ja nenaks nauda no Briseles bus beidzot jasak reformas. Kamer nak, var mierigi duset, un nekadas reformas neveikt. Un taa jau 25 gadus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...