Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

solo

11.12.2017. 06:32

labi runāt nenozimē definēt problēmu. Bet problema ir LV kolonialajā statusā,jo ES izved mūsu cilvekus kā darbaspēku, aplaupa ar ikgadējo eiro inflāciju un savām bankām, kurām mēs maksājam par katru savu kustību.
Luk, šis statuss arī ir problēma..Mēs nelemjam savas lietas, tikai pildam kolonizatoru "mājas darbus"..

Atbildēt

Imants

23.11.2017. 18:56

»

Elija

Elizabete vs Krists. Vanags vs Luters. Naudas vara vs mīlestība. Vai secinājumi vēl nav skaidri šīs amatpersonas sakarā


Lietuva pieņēma Magnitska likumu.
Kaut ko līdzīgu konstitūcijā ievieš Ungārija. Par Ungāriju runājot Latvijas Radio teica kaut ko līdzīgu Latvijā nerisina vai nekas taml. netiek apsvērts vai izskatīts.

Tautas un valstis sāk apjaust, kas notika ar atmodu, ko nodarīja okupācija un kādus zaudējumus esam cietuši un kādus vēl cietīsim ... un ... ko nodarīja mūsu baleliņi, klaigājot par 1918.gada Latvijas atjaunošanau un visu sagrābto īpašumu atgriešanau likumīgajiem īpašniekiem, nesaprotot vai tēlojot, ka nesaprot - nevar atgriezt visu nolaupīto, jo visa tauta tika aplaupīta - vieniem īpašumus atņēma, citi tos 60 gados neieguva no jauna, vecie ipašnieki" liela daļa nebija izpirkuši un likumīgui ieguvuši, īpašumus saņēma dāvanā - netaisnīgi un noziedzīgi, bet pārējā tauta tika aplaupīta, padzīta no valsts, jo milzu masa nonāca bezizejā.

Tātad, denacionalizācijai bija jānotiek taisnīgi ievērojot visas tautas intereses. Likumā par zemes reformu uzdevums un mērķis tā arī bija noteikts, bet reformas vietā veica denacionalizāciju, pretēji tam, kas noteikts refomas likumā - ievērot visu tiesības un pie tam reformu veica saraustīti - zemi un mājas denacionalizēja vai atgrieza vai privatizēja atšķirīgā laikā. Lietuva un Igaunija risināja saprātīgi, bet šeit notika nacināļu čekistikie manevri nodarboties ar kaitniecību.

Un ne tikai 8 miljardi, bet vēl 8 miljardi nozags. Okupoācijas sekas varētu tikt likvidētas tikai vēl pēc 30 gadiem - tik ilgā laikā, kā tika okupācija. Sekas jūtam katru dienu un jutīsim ilgi un mokoši.

Tautu Latvijā iznīcināja - čeistiskā okupācijas laika nomenklatūra, nacionāli noskaņotās čekistu pārpildītās organizācijas Helsinki 86, Pilsoņu kongress DDD un citas, čekas stukači, kuri taisīja sev karjeru un ... ... Variet vainot tālāk, visus - komunistus un komjauniešus nekas nesanāks. Komunisti bija taisnīgāki par nacionāļiem reizes desmit, divdesmit, pieņe'ma taisnīgus likumus un l'\emumus, bet grābēji grāba ko var.

Atbildēt

Elija

22.11.2017. 15:56

Elizabete vs Krists. Vanags vs Luters. Naudas vara vs mīlestība. Vai secinājumi vēl nav skaidri šīs amatpersonas sakarā?

Atbildēt

Ruta

22.11.2017. 12:47

Paldies! Piekrītu katram vārdam.

Atbildēt

Aldis

22.11.2017. 12:30

Skumji ,ka 90% komentāru rada pilnīgu "trollisma " sajūtu. No abam pusēm.
Bet tā nu ar tiem soc.tīkliem tagad ir.

Atbildēt

es

21.11.2017. 19:04

Vai jums vispār kas svēts ir-ne baznīca,ne arhibīskaps,ne Latvija!Pat svētkos zākājaties!Tikai gļēvi cilvēki anonīmi citus rupji zākā,ar tādiem Latvija tiešām novecos.Gudrs savu taisnību izklāsta pieklājīgā latviešu valodā,neapvainojot citādi domājošos.Komentētāju prāta līmenis ir tāds,ar kuru Latvija tālu netiks!

Atbildēt

latvis

21.11.2017. 18:19

»

Tas nozīmē

ka glumais Vanags dzīvo cepuri kuldams un iziet visam cauri ar tukšu vāvuļošanu, mulsinot un biedējot ticīgos


J.Vanags ir detalizēti izskaidrojis, ar kādu nozīmi un kādēļ ir tas kredīts. Tieši LELB to piedāvāja un noformēja, tur nav nemazāko problēmu.
Protams, tukšiem aprunātājiem patiesība neinteresē, galvenais, ka ir par ko muldēt un liet dubļus. To darot, paši parasti sēž lielā peļķē...
Un sprediķis domāt rosinošs, protams, kas uz to vēl spējīgi...

Atbildēt

Arhibīskapa

21.11.2017. 14:30

svētku uzruna patiešām vērtīga. Tikai tā domāta jaunajiem. Man jau 80. Viss redzēts un piedzīvots. Kolaboracionisms, stučīšana. Traģiski, ka vairums labo, sirsnīgo cilvēku jau nomiruši. Man bija cerība, ticība Latvijai. Tas viss iznīcināts. Veltīga bijusi darbība LNNK, muļķīga piedalīšanās vienīgajai pirms nakts maiņas rūpnīcā Zaķusalas TV torņa aizstāvēšanā. Negribēju piedzīvot vecāku mūža nogali, kuriem visu atņēma komunisti, uzspiežot fašistu līdzskrējēju zīmogu. Šī, 4.maija republika, man atņēma kaitīgā darbā nopelnīto pensiju, jumtu virs galvas. Visu, ko var atņemt tam, kurš vairs nespēj ne aizbēgt, ne pretoties sadistam. Neesmu mazohiste, man joprojām ir mīļa mana dzimtene, bet šo valsti mīlēt nespēju.

Atbildēt

TV skatītājs

21.11.2017. 13:56

Cien. mācītāja kungs kļūdās- daudzi samaksājām tos 5 vai 10 euro par Maira cīņas noskatīšanos, taču TV piekrāpa- arī par maksu nevarējām pieslēgties. Dažiem bija pat vēl trakāk- jāreģistrējas kā azartspēļu spēlmanim ,lai tikai redzētu vēlamo programmu, arī nauda bija jāiemaksā, taču arī nekā. Mēs pieviltie atradām krievu programmu, kura pārraidīja maču par brīvu. Tad- ko mums domāt?

Atbildēt

Gunča

21.11.2017. 06:21

Raksts apšaubāms autors dīvains.

Atbildēt

Helsinki 86

21.11.2017. 04:09

1.Latvijas 1940. g. okupācijas izskatīšana STARPTAUTISKĀ ARĒNĀ, 1949. g. Ženēvas Konvencijas ietvaros.


2.Atrast un sodīt tos, kuri pēcAtmodas laikā apzināti ignorēja 1949. g. Ženēvas Konvenciju.


3.Starptautisko ekspertu klātbūtnē jāatver “čekas maisi” un jāarestē visi VDK darbinieki un “ziņotāji”.


4.Visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) jāarestē un jāpieprasa izsmeļošas atskaites par ienākumiem.


5.Visi čekisti- komunisti jāsoda par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.


6.Jāveic viss, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.


7.Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot.


8.Ar starptautisko institūciju palīdzību ir jāveic viss iespējamais, lai latviešu tautai un Latvijas valstij tiktu atdots atpakaļ viss komunistu nozagtais- izlaupītais.


9.Nekavējoties jāatsauc visi Latvijas darbinieki no Eiropas Savienības, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma”.


10.Jāveic Tiesiskuma atjaunošana Latvijā, kas atbilst starptautiski izstrādātiem LIKUMIEM un 1922. g. LR Satversmei.


11.Obligāti ir jātiesā starptautiskā tribunālā Hāgā tie, kuri ir apzināti ignorējuši starptautiskos LIKUMUS, kas attiecas uz Latvijas valsts dekolonizāciju.

Atbildēt

Esmeralde

21.11.2017. 04:09

Feins, ir latviešu Pāvests Vanags.

Atbildēt

LITA.

20.11.2017. 14:44

»

komentārs

Runā viņš ļoti veikli, orators labs, bet darbi pašam ļoti atpaliek no vārdiem. Politiski LELB ir Amerika un Ušakova draugi, diemžēl, arī paši ir nokļuvuši naudas varā


Ko jūs visi cepjaties!Runa ļoti spēcīga.Parakstos zem katra vārda.Un,ja arī Vanaga kunga darbi nesakrīt ar vārdiem,tikai viņam pašam Dieva priekša būs jāatbild.

Atbildēt

forcemajeure

20.11.2017. 13:58

teorētiski labs sprediķis. pacilājošs. pašam bīskapam gan meita iekš USA.
un: uz kāda punkta pamata cilvēkam jādzīvo tai valstī, kurā viņš piedzimis vai kur dzimuši viņa vecāki? kas tā par loģiku?

Atbildēt

Ļūļiks

20.11.2017. 13:57

»

dažiem liekas, ka nauda aug kokā

ko te žāvā par to brieža godīgo miljonu? katram tādam debloīdu sportam apakšā liela nauda, kas nāk ne no tik godīgām likmēm, bukmeikeriem...


"par vanagu var teikt tikai vienu - dumam putnam duma dziesma, tas nekas, ka meldijš kā šūpuļdziesmai, jo menessērdzīgajam bidlām jādzied priekšā - aijāāžūūžūū.. pildiet pļāpai ķešūūūū"

Trekns pluss autoram, riktīgi sasmīdināja!:)

Atbildēt

Par ko paldies?

20.11.2017. 08:08

»

b

Paldies, Vanaga kungs, laba svētku uzruna


Vai savā prātiņā esi apdalīts - neklausies Vanaga vārdos, bet skaties uz viņa darbiem! Tie visi ir zināmi tepat komentāros. Glumais tips Vanags!

Atbildēt

kādu nu domi vēlējāt

20.11.2017. 06:36

tādai tirgoja

Atbildēt

b

20.11.2017. 06:20

Paldies, Vanaga kungs, laba svētku uzruna.

Atbildēt

Māras Zemes Krusta III šķiras ordeņa komandierim

20.11.2017. 05:58

kāds nekur nepublicēts sīkums – uz J.Vanaga vārda noformēts 80 tūkstošu liels aizņēmums no LELB Virsvaldes solīdas privātmājas pabeigšanai Mārupē.

Atbildēt

VB

20.11.2017. 04:30

Labs rakst!
Ka tieši miljonārud vajag mīlēt gan Rakstos nav - toreiz tā bija liela nauda...

Atbildēt

Arnis

20.11.2017. 03:56

Nožēlojami komentāri........izklausās ka šie ir tie īstie Lattvijas " CĒLĀJI" :))) Cieņa arhibīskapam

Atbildēt

dažiem liekas, ka nauda aug kokā

19.11.2017. 18:26

ko te žāvā par to brieža godīgo miljonu? katram tādam debloīdu sportam apakšā liela nauda, kas nāk ne no tik godīgām likmēm, bukmeikeriem,
tādi sportisti ir tikai bandinieki ar atsistām smadzenēm, tas vai sabojāta veselība ir tā miljona vērta, to katrs pats izlemj, bet sports jau nu nemaz nav tas godīgākais naudas gūšanas veids

par vanagu var teikt tikai vienu - dumam putnam duma dziesma, tas nekas, ka meldijš kā šūpuļdziesmai, jo menessērdzīgajam bidlām jādzied priekšā - aijāāžūūžūū.. pildiet pļāpai ķešūūūū

Atbildēt

vēl viens liekulis mēlkulis

19.11.2017. 18:18

»

Skumjais

tu, mēsluvabole, dmadzeņu trūkuma dēļ jau neatceries, kā Vanagu pifms 10-15 gadiem tevis nosauktie lauza, kad viņš atteicās atbalstīt valsts svētkus, kamēr ir pensionāri, kuriem nav ko ēst


eju nu? ko tad svētais portugalē ar mafiozi dzimeni svinēja?

phēēēēēē, vēmiens nāk no jūsu liekuļa runas, trīs dienas no vietas liekuļi vemj un vemj, smird viss

Atbildēt

miljonār nauda grozās biznesā un nes valstij naudu

19.11.2017. 17:46

čekista sapūs kaut kur mistiskos kontos

Atbildēt

Parasts latviešu zaglēns:

19.11.2017. 14:21

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags pieķerts nodokļu nemaksāšanā un finanšu shēmošanā. Viņš ne tikai savu privātmāju uzbūvējis „par velti”, bet arī, piemēram, degvielu savai automašīnai daļēji pērk par ES un Rīgas domes līdzekļiem, kas piešķirti Rīgas Doma baznīcas restaurācijai.

http://jauns.lv/raksts/zinas/118412-luteranu-arhibiskaps-janis-vanags-izvairas-no-nodoklu-maksasanas-un-shemo

Atbildēt

Vovo

19.11.2017. 12:53

»

derdz

Pret augļošanas kaislību neiecietīgi vēršas islama civilizācija. Islama pārstāvjiem tas ir viens no ieganstiem necienīt kristiānisma civilizāciju, kurā augļošana ir normāla izpausme un modē ir vēlreiz un vēlreiz aizņemties, lai samaksātu procentus par iepriekšējiem aizņēmumiem. Zinoši cilvēki saka, ...


šitais attiecas uz žīdiem, ka žīds no žīda neņem augļus, bet žīdu bankas ņem no citiem. Bībele ir žīdu pasaku grāmata, dziļa un gudra, bet der žīdiem, jo visi nav žīdi. Mums ir tikai viens bauslis - esi gudrāks par žīdu! Un nemaini šo pārliecību, proti atškirt bankas domas no savējām!

Atbildēt

Es gan sapratu, ko

19.11.2017. 12:48

»

derdz

Visu cieņu Vanaga kungs, bet nebāz visu vienā maisā...


Vanags ar to domāja - ka vajag noškirt godīgos no negodīgiem miljonāriem. Es arī neesmu nabags, bet tuvu tam miljonam būtu, ja visu pārdotu labi.... Tomēr nepārdodot Latviju, tas ir vairāk nekā miljons. Visu nopelnīju sūrā darbā, joprojām. Tādēļ derdz tādi, kas visus miljonārus uzskata par negodīgiem. Miljons un vairāk ir tikai cilvēka pārbaude ar naudu, pārbauda tas, kas dod šo iespēju...

Atbildēt

derdz

19.11.2017. 12:38

Pret augļošanas kaislību neiecietīgi vēršas islama civilizācija. Islama pārstāvjiem tas ir viens no ieganstiem necienīt kristiānisma civilizāciju, kurā augļošana ir normāla izpausme un modē ir vēlreiz un vēlreiz aizņemties, lai samaksātu procentus par iepriekšējiem aizņēmumiem. Zinoši cilvēki saka, ka 2017.gadā LR ārējais parāds esot 9,3 miljardi eiro, bet procentos LR maksājot divi simti sešdesmit miljonus gadā.
Bībelē augļošana tiek aizliegta. Augļošanas aizliegums ir sastopams Bībeles vairākās grāmatās. Piemēram: „Ja tu aizdod naudu kādam, kas ir no Manas tautas un kas pie tevis ir nabags, tad nekļūsti kā kāds rāvējs un neņem no tā sev augļus” (2M: 22, 24); „Bet, ja tavs brālis panīkst un viņa roka gurst un zemē noslīd tev līdzās, tad satver to stingri ar savu roku un, lai tas būtu vai svešinieks, vai piedzīvotājs, palīdzi viņam, ka viņš var dzīvot pie tevis. Un neņem no viņa augļus, nedz pagaidas, bet bīsties sava Dieva, un lai tavs brālis dzīvo pie tevis. Neaizdod viņam savu naudu pret augļiem un neaizdod viņam barību pret pagaidām” (3M 25: 35–37); „Tev nebūs prasīt augļus no sava brāļa: nedz augļus no naudas, nedz augļus no pārtikas, nedz augļus no visādām lietām, ko vien var uz augļiem aizdot. No sveštautieša tu vari prasīt augļus, bet savam brālim ne, lai Tas Kungs, tavs Dievs, tevi svētītu pie visa, ko tavas rokas dara tanī zemē, uz kuru dodies, lai to iemantotu” (5M 23: 20–21)

Atbildēt

derdz

19.11.2017. 12:29

Visu cieņu Vanaga kungs, bet nebāz visu vienā maisā ...
M.Briedis patiesi un godīgi ieguva to miljonu..., bet ir daļa cilvēku kuri iegūst negodīgi, apmānot, utt citus savus miljonu.... ( J.Vanaga vārdi - taču Mairis Briedis paveica kaut ko vēl grūtāku – viņš apgāza uzskatu, ka tauta ienīst miljonārus. ). Tauta joprojām ienīdīs tos kas negodīgi iegūst tos miljonus, ja tas saistīts ar valsts naudas apmešanu ..

Atbildēt

Izskatās, ka Vanags

19.11.2017. 12:24

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


Arunā par VID izplatītajām baumām, ka nodokļos gadā neiekasē 8 miljardus euro. VID šīs nepamatotās baumas izplata, lai attaisnotu savu teroru pret uzņēmējiem. Bet mācītājs Vanags no kanceles nevar būt tirgus bāba, kas balstās uz baumām, ar kurām grib attaisnot to it kā niecīgumu - 2 miljardus LVL, ko zaudējumos LV nodarīja ar Parex afēru Zatlers un Godmanis, kādēļ valsts nokļuva parādos, ar ko no apgrozības un pensiju fonda tika izzagti 2 miljardi LVL. Pats Vanags ar saviem meliem, turpinot VID melus, ko izplata, dod vietu velnam.

Atbildēt

čekai nepatika

19.11.2017. 09:46

tad ir pareizi

Atbildēt

komentārs

19.11.2017. 09:17

Runā viņš ļoti veikli, orators labs, bet darbi pašam ļoti atpaliek no vārdiem. Politiski LELB ir Amerika un Ušakova draugi, diemžēl, arī paši ir nokļuvuši naudas varā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.11.2017. 07:43

Šim jefiņam vēdera saturs pinīgi izspiedis tradicionālo galvaskausa saturu. Tikko kā paver muti, tā smirdoņa piepilda telpu. Mums esot jāmīl valsts izlaupītāji, tā pavēl savām avīm šis ķēms: "Tauta mīl un atbalsta savus miljonārus, kuri par tādiem kļuvuši smagā darbā, ar sviedriem un asinīm, un galvenais - ar vēlēšanos caur pašu panākumiem iedvesmot tautu un likt tai noticēt savām spējām, sestdien svinīgajā dievkalpojumā Doma baznīcā sacīja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags."

Atbildēt

Skumjais

19.11.2017. 07:40

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


tu, mēsluvabole, dmadzeņu trūkuma dēļ jau neatceries, kā Vanagu pifms 10-15 gadiem tevis nosauktie lauza, kad viņš atteicās atbalstīt valsts svētkus, kamēr ir pensionāri, kuriem nav ko ēst?
Vanags patiesi ir svēts cilvēks
Un es neesmu no tiem baznīcā gājējiem

Atbildēt

jaunaa Eiropa

19.11.2017. 07:27

Tagad, ja mili savu valsti un tautu , tad esi nacists. Ja gribi savu valsti, tad esi nacists plus fasists. Un to visu ir izdarijusi politiki. Eiropa migrantu del ir gatava attiekties no visa, pat no savam tradicijam. Niderlandee un Belgijaa vairs nedrikst but Ziemassvetku vecitis ar pavadoni Zwarte Pit ( melnais Pits), kas bijis 300 gadus veca so valstu tradicija!! Jo Melnais Pits esot rasisms pret negeriem Eiropaa! Eiropa klust veca un mirst... jo valstis, kas atsakas no savam tradicijam ariesu del, ir gatavas bojaa ejai.

Atbildēt

nosacijums

19.11.2017. 07:22

Latvijas simtgadi nevar svinet, ja nav atcelts OIK. Tikai, ja bus atcelts OIK , tad vares svinet. Citadi sanak simtgade ir teatris un nirgasanas pret tautu.
OIK pilniga atcelsana ir jabut davana Latvijas simtgadei, kas dos ceribu, ka varbut Latvija vel nav pilnibaa nozagta. Nozagta valsts nav pelnijusi svetkus.

Atbildēt

Karote

19.11.2017. 07:20

Laba runa. Arī par iešanu ielās. Jo nu tikai latviešu senā izdzīvošanas stratēģija- paciesties, piemēroties,paklanīties lielkungiem, ir vienīgais kas tos veprus glābj.

Atbildēt

Vanags

19.11.2017. 06:54

»

Latvijas Republikas pilsonis

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi...


tikai pielāgojas laika konjunktūrai un pūš savu meldiņu - drīzāk žēlīgi velk, pieglaimojoties varai un tautai. Bet, kas gan viņam atliek? Viņš ir tāds pat grēcinieks kā visi, nedrīkst satracināt pret baznīcu tautu un varu. Taktika - pielāgošanās un maldināšana. Paldies, ka esat un precīzi sekojat valsts nozadzēju uzvārdu sarakstiem. Tādi jauki latviešu uzvārdi. Vanags nav Dievs, bet Dieva ceļi ir neizdibināmi kā tautu ceļš uz savu valsti un vīrieša ceļš pie sievietes.

Atbildēt

Latvijas Republikas pilsonis

19.11.2017. 06:27

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi

----------------------------------------

Vai Jūs neteiksiet, ka visi līdzšinējie ģenerālprokurori (Jānis Maizītis, Ēriks Kalnmeiers), visprokurori (Ruta Āboltiņa, Opincāne, Andris Mikuļskis)m prokurori, Augstākās tiesas priekšsēdētāji (Andris Guļāns, Ivars Bičkovičs), tiesu priekšsēdētāji (Strazds utt.), tiesneši, Satversmes Aizsardzības biroja direktori (Laimis Kamaldiņš, Jānis Kažociņš, Jānis Maizītis), Drošības policijas priekšnieki (Jānis Reiniks, Normunds Mežviets), Ekonomikas un Finanšu policijas priekšnieki (Gudermanis, Kviesītis), Valsts kontroliere (Sudraba), Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāji (Gaidis Bērziņš, Linards Muciņš, Mareks Segliņš utt.), Nacionālās Padomes priekšsēdētāji (Solvita Āboltiņa), tieslietu ministri (Dzintars Rasnačs, Gaidis Bērziņš, Vineta Muižniece, Egils Levits), premjeri Ivars Godmanis, Andris Šķēle, Satversmes tiesas priekšsēdētāji (Aivars Endziņš utt) un tiesneši ir vistiešākā veidā līdzatbildīgi par valsts nozagšanu (sagrābšanu)?

Ja Jānis Vanags pateica A, tad kur ir B, kā atgūt nozagto un tiesiskumu? Vai tad Jānis Vanags 20 gadus to neredzēja un tikai tagad to pamanīja?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.11.2017. 06:24

Nozagtie miljardi jau ir tikai sekas.
Tā arī tiek bauriem migla acīs pūsta

Atbildēt

kļūdas labojums

19.11.2017. 06:01

"daudzus simtus zaudētu dvēseļu, kuras ir papildinājušas latviešu rindas svešumā" - aiz vārda "simtus" trūkst precīzā "tūkstošu"!

Atbildēt

Lauku tante

19.11.2017. 05:41

Vanags runā labi, un nav ko apsmiet, jo baznīcai (lai kāda būtu mūsu attieksme) reālas varas Latvijā nav... Nu, ne no tās ir atkarīgi spēles noteikumi! Bet viena lieta gan - tā mantkārība skārusi arī to Baznīcu (ta plēšanās par īpašumiem, etc.). Un - galu galā- kāpēc tad jāmaksā par baznīcas "pakalpojumiem" - kristīšanu,apbedīšanu,- vai nepietiktu ar ziedojumiem, cik kurš spēj?! Un labdarība, naudas ziedošana slimu bērnu ārstēšanai - vai tas nav tieši baznīcas darbības lauks?!

Atbildēt

Sandris R

19.11.2017. 05:30

Labi pateikts - ko, bet maz - kā.
P.S.To pantiņu sacerējis Šekspīrs.

Atbildēt

Emocionālā ziņā

19.11.2017. 05:28

tēlaina un iedvesmojoša runa. Bet atgādina kādu anekdoti. Nomirst kāds cilvēks, nonāk paradīzē Viss labi, bet garlaicīgi. Nodomā ieskatīties ellē, lai novērtētu un salīdzinātu. Dodas pie elles vārtiem, pieklauvē un viņu ielaiž. Tur viņš ierauga neticamo - cilvēkus tur, nevis cep un vāra elles katlā, bet viņi savos grēkos dzīvo jautri. Cilvēks atgriežas paradīzē un sāk šaubīties, vai nedoties uz elli. Tā kā dzīve garlaicīga, dod priekšroku ellei. Lai nokļūtu ellē uz visiem laikiem, jāatsakās no paradīzes un jākļūst par elles iemītnieku ar savu izvēli. Cilvēks pieņem elles pilsonības statusu. Kad dokumenti noformēti, viņš ar tiem dodas uz elli. Tur viņu pie durvīm sagaida divi laipni velni un ienākušu gatavojas mest elles katlā. Cilvēks satraucies jautā, kāpēc tā? Viņam velni atbild - nevajag jaukt ekskursiju, ceļojumu ar īsto dzīvi!

Viss Vanaga sprediķis atgādina divdomīgo ekskursiju uz elli un samierināšanos ar elli - noziedznieku komunistu un čekistu radīto elli Latvijā. Piedot, nožēlot, salabt - krievu nacionālos saplīsušos traukus salodēt ar latviešu zeltu, žīdu cionismu izlikties neredzam un tā augļus.

Ir tikai viena skaidra recepte - bez kuras neiztikt un kuru sniedz visa vēsture. Bez cīņas nav uzvaras. Latviešu pirmā mīlestība bija intuitīva, bet šodien neiztikt bez Karamākslas stratēģijas trīs un taktikas sešiem principiem, karamākslas deviņu zemju principu likumiem, jo nedzīvojam baznīcas dzīvi, bet reālā pasaules globalizācijā, kur tie, kas neizmanto šos principus iet bojā. Arī valstis. Āmen! Lai Dievs svētī Latviju un Mairi Briedi!

Atbildēt

ups

19.11.2017. 04:53

Vējoņa. Kučinska PR speciālisti var grauzt nagus. Tādai ir jāizklausās svētku uzrunai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...