Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ESMAIJA

21.06.2016. 18:03

Bija vārds - uzpirkti... es teiktu tieši kā ir - milzīga apmēra korupcija. Un bez riska, jo korupcijas apkarotāja Anna Potāpova ar segvārdu Juta Strīķe bij nolikta par sargsuni. Ko nu vairs, nu jau laiks ir noildzis un nevienu vairs tiesāt nevar.Repše dzīvos mūžu zaļi. Jā, interesanti, cik miljonus viņam iegrūda rīklē par glauni nostrādātu valsts apzagšanu?

Atbildēt

8kaja evolucija

21.06.2016. 14:15

»

zj

Kam lai sūdzās, kam


to radija maris gailis,bet izloloja un noveda lidz pilnibai dombrovskis.

Atbildēt

zj

21.06.2016. 06:51

Kam lai sūdzās, kam....
To, ka tiks izveidota tik drausmīga valsts pārvaldes sistēma, pirms 30 gadiem laikam nespēja iedomāties neviens.
Bet redz, ka atradās vīriņi, kuri ne tikai izdomāja, bet arī sekmīgi realizēja. Viss rullē.

Atbildēt

Alias

21.06.2016. 05:12

Patiesībā raksti bez jēgas un tālākas nozīmības.Ar valsts līdzekļu iesaisti un izejot no atbildīgo valsts amatpersonu vājprātīgās alkatības (ak,cik daudzi domā,ka dzīvos mūžīgi,nevis tikai niecīgos 60,70 un jau kā pilnīgi marazmātiķi,varbūt,80 un 90 gadus...un valsti arī izmantos mūžīgi,neprofesionalitātes (jebkurš idiots var tapt par augstu priekšnieku vai ministru jebkurā nozarē,vai pat par premjeru),jebkāda atbildības trūkuma (nezinu,neatceros,nebiju klāt,visi izlasīja,neiebilda...) plus akcionāru fantastiskās nekaunības (savu līdzekļu neiesaistīšanas,neraugoties uz to,ka tie tika vārda tiešā nozīmē izzagti pašiem no sava uzņēmuma) nogrima vēl viens LR uzņēmums. Daudzi cilvēki,kuri tur strādāja,palika bez iztikas līdzekļiem,bet tas jau mums ir nekas - lai tikai brauc prom,kur acis rāda,ja kādam valsts nepatīk (arī viena Latvijas valstsvīra izteiciens,tas bija Vilks,ja nemaldos). Viss. Neviens ne par ko neatbild. Visi laimīgi dzīvo tālāk,valda un pārvalda,kurš nu Alpos pindzelē bildītes,kurš par no sava uzņēmuma izzagtajiem līdzekļiem ceļo pa pasauli un bauda pensionāra dzīvi savā supermilzu namā jūras krastā,kurš turpina savus "raspizģaja" gājienus,turpinot dzīvot par valsts līdzekļiem,nevis sevis godprātīgi nopelnīto. Priekškars nolaists un publika izklīst. Seku - nekādu.

Atbildēt

ods

21.06.2016. 05:08

Vai E.R. būtu norakts beidzot,nolemts badam?

Atbildēt

Janka

21.06.2016. 04:23

»

Pēteris

Kura klana pārstāvis ir Guntars Koris


Ja pat nav saistīts ar klaniem, tad lielie tulīt izdarīs spiedienu un čalim nebūs kur likties. Vai nu dejo pec stabules, vai noņems no trases. Mums citadi nenotiek. Neviena lielā lieta nenotiek bez saskaņošanas no valdības. Muļķības ka nav uzraudzība, konkrēti uzrauga un arī dalīties ar naudiņu liek. Citādi nevar nemaz administret. Ja nepiekritis,tad MNA iecels jaunu kandidatu. Redzesiet

Atbildēt

Pēteris

21.06.2016. 04:06

»

Janka

Šodien iesniegta KVV metalurga maksatnespēja, administrators būs Guntars Koris


Kura klana pārstāvis ir Guntars Koris?

Atbildēt

Panamas papīrs

21.06.2016. 03:29

»

Eduards Lunis-

---AK ŠAUSMAS , ŠAUSMAS! uN NE JAU TIKAI ŠIE NEĢĒĻI IR NOVEDUŠI VALSTI UN MŪS UZ IZNIČI'BAS SLIEKŠŅA! UN NEVIENS NAV ATBILDĒJIS!?KĀPĒC!? KUR PROKURATŪRA ,KNAB , POLICIJAS- VAIRĀK KĀ 12 IESTĀDES, KURĀM IR PIENĀKUMS APKAROT VALSTĪ MOZIEDZNIEKUMS! KĀPĒC TIEK PIEĻAUTA NOZIEGUMU BRĪVĪBA UN NOZIEDZNIEKU NESODAMĪBA...


KUR PROKURATŪRA ,KNAB , POLICIJAS- VAIRĀK KĀ 12 IESTĀDES, KURĀM IR PIENĀKUMS APKAROT VALSTĪ MOZIEDZNIEKUMS! KĀPĒC TIEK PIEĻAUTA NOZIEGUMU BRĪVĪBA UN NOZIEDZNIEKU NESODAMĪBA!?
--------------------------------------------

Nosauktās iestādes jau novedušas mūs tur, kur esam, jo neveic savas funkcijas valsts un sabiedrības labā.

Atbildēt

Bonis

21.06.2016. 02:54

Un Knab to neredz,nedzird,nesaprot.Un vēl-tamdēļ jau Vienotība līdz nāvei visu piedod Jutai,klausa priekšnieka pavēles,vai neklausa,vislabāk apsūdz pašu priekšnieku u.t.līdz nāvei,iet uz darbu ,vai neiet,dara ko grib.Tā lūk viss notiek,un iepūšat.

Atbildēt

nu gnu

21.06.2016. 01:44

LATVIJAS SEJA...

Atbildēt

pirma troika

21.06.2016. 01:10

»

???

Nesaprotu, kāpēc šos mērgļus nesaliek aiz restēm


godman,marsietis,dombrovskis.talak pec saraksta.

Atbildēt

Edge

20.06.2016. 18:40

»

duraks

Tas norāda ka Latvijā ir uzbūvēts neofeodālisms , nevis demokrātija , kuras pamats ir neatkarīga tiesu vara


Uzbūvēts tas, ko saskaņā ar objektīviem likumiem varēja uzbūvēt. Fantāzijas par kādu tur "demokrātiju", kurā esot "neatkarīga" tiesu vara atstāsīm mūrniecēm, vējoņiem u.c. liel-runātājiem 21.augusta jubilejā. Vēl jau arī prievīšu Dainis u.c. auseklīšu veterāni nebeigs plātīties ar sasniegtu.

Atbildēt

Jautajiens

20.06.2016. 17:42

Vai kāds var nosaukt kādu no lielajām cionistu afērām Latvijā, kurā nebūtu iesaistīts arī marsietis?

Atbildēt

Jancis

20.06.2016. 17:00

Valsts kases atzinuma teksts neiet kopā ar gala lēmumu, jo sākotnēji gala lēmums bija negatīvs. Bija zvans Repšes biroja un nomainīja praktiski tikai pēdējo teikumu. Tāpēc arī VK vēstule it kā iekavējās par vienu dienu un FM jau bija atbildējusi bankai, ka izsniegs galvojumu. Protams, arī VK pārvaldnieks tagad to "neatceras", jo tas parāda, ka VK atzinums var grozīties kā vējrādītājs, kas, maigi sakot, nav glaimojošs Aboliņam. Taču tāpēc Kaspars joprojām ir ne tikai amatā, bet arī visādās naudīgās valdēs. Savukārt, Repše neatceras, jo varbūt pat nezināja- viņa padomnieki dzīvojās kā peles pa galdu,kad runča nav mājās. Pa lielam Repše bija tikai tāds zicministrs.

Atbildēt

duraks

20.06.2016. 15:26

»

domā!!!

MAZOS ZAGĻUS CIETUMĀ, LIELOS - AMATOS


Tas norāda ka Latvijā ir uzbūvēts neofeodālisms , nevis demokrātija , kuras pamats ir neatkarīga tiesu vara

Atbildēt

seskis

20.06.2016. 15:23

»

cnhmvjfj,

mērgļji jau nau cietumā


repše vēl nav cieumā

Atbildēt

cnhmvjfj,

20.06.2016. 14:54

mērgļji jau nau cietumā.

Atbildēt

horācijs

20.06.2016. 14:24

»

derdz

tāpēc ka esam nabagi uz šīs zemes


Un šsī nabagā tauta "sameta" gan Repšem, parexam, Bankai Baltija, Krājbankai, Metalurgam, Air Baltic.... lūdzu paturpiniet sarakstu...

Atbildēt

domā!!!

20.06.2016. 14:22

»

Putana

Arī ar tiesu varu Latvijā ne viss ir labi. Soda par sīkumiem


MAZOS ZAGĻUS CIETUMĀ, LIELOS - AMATOS

Atbildēt

beidzot tiks uz zaļa zara

20.06.2016. 14:07

»

Janka

Šodien iesniegta KVV metalurga maksatnespēja, administrators būs Guntars Koris


Un nav nekā jauna uz šīs pasaules.

Atbildēt

derdz

20.06.2016. 13:40

tāpēc ka esam nabagi uz šīs zemes.

Atbildēt

Janka

20.06.2016. 13:37

Šodien iesniegta KVV metalurga maksatnespēja, administrators būs Guntars Koris

Atbildēt

Putana

20.06.2016. 13:36

»

???

Nesaprotu, kāpēc šos mērgļus nesaliek aiz restēm


Arī ar tiesu varu Latvijā ne viss ir labi. Soda par sīkumiem.

Atbildēt

Eduards Lunis-

20.06.2016. 13:33

---AK ŠAUSMAS , ŠAUSMAS! uN NE JAU TIKAI ŠIE NEĢĒĻI IR NOVEDUŠI VALSTI UN MŪS UZ IZNIČI'BAS SLIEKŠŅA! UN NEVIENS NAV ATBILDĒJIS!?KĀPĒC!? KUR PROKURATŪRA ,KNAB , POLICIJAS- VAIRĀK KĀ 12 IESTĀDES, KURĀM IR PIENĀKUMS APKAROT VALSTĪ MOZIEDZNIEKUMS! KĀPĒC TIEK PIEĻAUTA NOZIEGUMU BRĪVĪBA UN NOZIEDZNIEKU NESODAMĪBA!?

Atbildēt

???

20.06.2016. 13:18

Nesaprotu, kāpēc šos mērgļus nesaliek aiz restēm?

Atbildēt

babuļa

20.06.2016. 12:26

»

arturovs

Repsis laikam sanema lielu otkatu


Un tagad var dzīvot ārzemēs nestrādājot, bet nodarboties ar hobiju. Nožēlojami, ka acu priekšā izzagta valsts...

Atbildēt

arturovs

20.06.2016. 11:52

Repsis laikam sanema lielu otkatu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

pietiek_nokluset

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai izlasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...