Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēs esam pārsteidzoša Tauta! Vairāk nekā 30 gadus mūs "drāž" vietvalži, bet katrus četrus gadus mēs ceram, ka šoreiz vēlēšanās izdarītā izvēle visu atrisinās. Ceram, ka "tie kretīni", kuri to dara gadu no gada, pēkšņi pārstās to darīt! Varbūt vienreiz sāksim domāt?

Nepietiek, ka vairāk nekā 700 000 tautiešu esam zaudējuši, iegūstot "neatkarību", - tagad viņi ķersies klāt mūsu bērniem. Visiem, bez izņēmuma. Jo "viņi" nesmādēs lielgabalu gaļai upurēt arī sievietes. Ja jau jāiznīcina TAUTA, tad uz visu banku ies. Pabriks & Co vienkārši izpilda savu saimnieku rīkojumu. Bet ko darīsim MĒS, šo bērnu vecāki?

Jūs man paskaidrojiet, kā tā var būt, ka "valstij", kuru "gatavs" aizsargāt ir teju gandrīz viss mistiskais NATO karaspēks ar savu mistisko 5. pantu un par ko Latvija ik gadu maksā milzīgas naudas no budžeta, pēkšņi un tā pavisam nevainīgi ir jāsāk cilāt runas par obligātu militāro dienestu?

Un uz ko tieši cer "valsts"? Viņi gaida, ka cilvēki, kuri ir piespiedu kārtā izdzīti ekonomiskajā trimdā... un būsim jau godīgi... jūtas Latvijas valsts nodoti... Jūs cerat, ka viņi sūtīs savus bērnus, lai aizsargātu Pavļuta & Co zilās pakaļas? Vai arī cer, ka viņi aizsargās Baltezerā esošās villas?

Vai arī šie astoņpadsmitgadīgie bērni aizsargās savu mammu, kura dzīvo Londonā, vai brāli, kurš dzīvo Norvēģijā, vai omīti, kura, dzīvojot nabadzībā Latvijā ar 189 € pensiju, nespēja nopirkt zāles un nomira priekšlaicīgi, vai tos cilvēkus, kuri Latvijā nespēj parūpēties un pieskatīt savus un līdzcilvēku bērnus peldamies Gaujā, bet varbūt cīnīsies par tiem, kuri lec Daugavā no salu tilta, vai par iespēju apmaksāt komunālos pakalpojumus?

Tieši par ko?

Pavisam nesen vadīju jubileju, pie jubilāres bija atbraukuši bērni un mazbērni no ārzemēm. Tā teikt, vismaz pirms nāves vienu reizi ieraudzīt un aprunāties ar mazbērniņiem. Taču nesanāca. Izrādās, ka neviens no astoņiem mazbērniem NERUNĀ LATVISKI!

Lūk, ko Nacionālā apvienība ir panākusi 30 gadu laikā, cīnoties par krievu valodas aizliegšanu skolās. Cik tipiski latviešiem - no vien grāvja otrā... un Jūs domājat, ka dubultpilsonim Kariņam, Levitam, Pabrikam u.c. tas rūp? Viņiem nospļauties!

Jo viņi izdomās, kā savus bērnus un mazbērnus pasargāt no obligātā militārā dienesta.

Šogad kā nevienu citu gadu politiskās "peripetijas" sit augstu vilni. Kas tik neraujas pie "siles". Es neredzu NEVIENU politisko spēku, kurš ar visu sirdi un dvēseli ietu uz vēlēšanām, krītot un stāvot par savas TAUTAS interesēm un nākotnes iespējām izdzīvot un nenonākt uz indoeiropiešu izzudušo tautu un valodu koka zara, par kuru stāstīs skolās, bet ne latviešu bērniem. Skarbi? Jūs domājat, ka tas ir skarbi? Sagaidīsim 2023. gada februāri un tad parunāsim vēlreiz...

Šobrīd ir viskretīniskākā situācija, kāda vien latviešiem var būt, bet lielākā daļa sauļojas pie jūras un zaļumballēs dejas griež... Jo būs jau labi... Jaunā Saeima atrisinās visus jautājumus, un Domburs LTV raidījumā turpinās tēlot "neatkarīgu" žurnālistu, kurš, saņēmis no Levita ordeni, vaiga sviedros rūpējas par latviešu tautu un tās nākotni.

Lai mani atkal nesāktu zākāt apmaksātā prese, karinot vienu vai otru birku, uzreiz atklāšu, ka es esmu savas TĒVZEMES sargs un mīlu savu TAUTU! Atšķirībā no tiem "superpatriotiem" kā VVF, Levits, Kariņš, Pabriks, Kalniete utt. Es visu savu mūžu esmu pavadījis Latvijā un esmu tai uzticīgs! Atšķirībā no iepriekš minētajiem "patriotiem" esmu apceļojis un pabijis visos Latvijas novados, pilsētās un gandrīz katrā pagastā. Un varu pateikt vienu - Latvijā dzīvo labākā tauta pasaulē... un tā NEŠĶIRO savas ģimenes tautībās, pilsoņos un nepilsoņos, derīgos sistēmai un norakstāmos.

Lai noņemtu vēl pāris lieku pārmetumu savā cilvēkā, vēlreiz un vēlreiz varu apliecināt, ka nepiedalīšos šajās vēlēšanās un neatbalstu un nepārstāvu nevienu politisko spēku, tādēļ arī nekalpoju nevienas partijas (bandas) interesēm!

Zinot aizkulises, varu pačukstēt, ka šīs 14. Saeimas vēlēšanas Latvijā neko nemainīs! Diemžēl! Guliet mierīgi! Vēl nav pienācis tas laiks, bet ļoti ceru, ka pavisam drīz LATVIJAS TAUTAI būs iespēja iestāties par sevi.

Ja kādam vēl ir ilūzijas par Smanu, Lindenblati, Berni, Babri, Pļaviņu, Ulmi, Straumīti, Kornatovsku, Rosļikovu, Berni, Gobzemu, Tamani, Iesavu, Ģirģenu, Petraviču, Stepaņenko, Toču, Šleseru, Danilānu, Lielo, Zivtiņu, Ruku, Smiltēnu, Dombrovski utt. Vēl vienu reizi uz grābekļa varat uzkāpt, nekas traks... un es ceru, ļoti ceru, ka šis būs pēdējais puns Latvijas Tautas pierē!

Domājiet, vērtējiet, ieklausieties savās sirdīs, savā cilvēkā!

Latvija esam mēs visi kopā! Visi ir viens! Kamēr būs 20+ partijas... nemaz neuzdrošinieties cerēt!

Vienu vēlos lūgt Jums katram, kurš lasa šo teikumu! Ja Jums ir un būs iespēja... palīdziet saviem tautiešiem Latvijā! Mūs gaida ļoti, ļoti smags laiks, un, tikai atbalstot vienam otru, mēs spēsim izdzīvot kā Tauta!

Sargāsim sevi un savus bērnus!

P.S. Šis viedoklis ir sapnī nosapņots, un tam nav nekāda sakara ar realitāti!

Novērtē šo rakstu:

6
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...